Назад
Як зробити, щоб бажання збулося: 6 ідей і 5 антісоветов

Навигация по разделу
как сделать чтобы желание сбылось

Як зробити, щоб бажання збулося?

Як зробити так, щоб бажання збулося і як це пов'язано з умінням мріяти? Які установки можуть заважати бажанням втілиться в життя?

Замислюючись про те, як зробити, щоб бажання збулося, потрібно вирішити, що саме дасть виконання мрії. Не менш важлива правильне формулювання і позбавлення від блоків, які заважають бажанням втілитися в життя.

Теорія виконання бажань оповита магією. У дитинстві дитині розповідають історії про Діда Мороза, фей, цветике-семицветике, чарівних паличках, інших міфічних особистостях і інструментах, які нерозривно пов'язані з втіленням в реальність загадуваних подій або речей. У казках немає нічого поганого в дитинстві. Але дорослішаючи, людина перестає вірити в казки, а разом з ними і в можливість здійснення мрії.

Але якщо задуматися, люди мріють про цілком здійсненні речі - влаштованого особистого життя, хорошої роботи, фінансової свободи, міцного здоров'я.

Візьмемо, наприклад, казку про Попелюшку. що, якби її хрещена не була феєю, а просто мудрою жінкою. Вона б пояснила своїй хрещениці, що вона гідна більшого, ніж прибирання будинку і сортування зерна. Допомогла б їй змінити імідж і вірити в себе , що власне і допомогло б Попелюшці потрапити на бал. Як наслідок-влаштована особисте життя, Зміна місця проживання і позбавлення від настирливих родичів, які руйнують самооцінку.

Чи збудеться бажання, залежить в більшості своїй від самої людини. Але багато в себе не вірять, зате готові покластися на удачу, Всесвіт, Бога. І це працює! Звичайно, якщо людина в це вірить. Віра-найважливіша умова здійснення мрії. Часто її відсутність може вказувати на низьку самооцінку або депресія .

Пройти тест на самооцінку

1. Забути про частинку»не".

Мозок людини вміє опускати цю маленьку частину мови. Якщо хтось попросить уявити що завгодно, але не яблуко, мозок спочатку представить його, а тільки потім подумки закреслить цей фрукт і створить інший образ. За тим же принципом працює і вселенська канцелярія. Якщо загадати» хочу не сумувати за Петром", людина отримає постійні думки про нього. Замість цього варто проговорити – я вільна і щаслива, мої думки спокійні і радісні.

2. Бажання має бути зрозумілим для мозку і Всесвіту.

Люди часто загадують багато грошей. Багато це скільки? Всесвіт, отримавши такий запит, прийде в замішання, відкладе його до уточнення формулювання. Краще зосередитися не на самій мрії, а на тому, що вона дає. Не варто мріяти просто вийти заміж або одружитися, доцільніше промовляти - я щасливий (а) в шлюбі, ми з чоловіком (дружиною) ідеально збігаємося по цілям , цінностям та інтересам.

3. Реальні часові рамки.

Іноді краще поставити Всесвіту терміни, інакше бажання може збутися тоді, коли воно буде вже не потрібно. Якщо хочеться отримати підвищення за посадою, потрібно подумати, скільки реально потрібно часу, щоб з секретаря перетворитися на заступника директора міжнародної компанії. Навряд чи це можливо зробити за місяць.

4. Різноманітність способів здійснення.

Замислюючись про те, як зробити так, щоб бажання збулося, потрібно описувати його докладно, але не обмежувати Всесвіт в способах його здійснення. Якщо хочеться машину, не потрібно промовляти, що ви її купуєте, адже вона може дістатися у спадок, подарунок, в якості виграшу в лотерею. Мрія втілюються дослівно. Якщо написати «я знайомлюся з красивим і розумним чоловіком», то знайомство може запросто статися і протягом 10 хвилин, але виллється воно в відносини мрії, залишається під питанням. За фактом воно буде вважатися виконаним.

5. Дозвіл бажанням здійснитися.

Багато людей підсвідомо бояться зробити крок на зустріч своїй мрії, тому не помічають знаків, які подає йому Небо. Наприклад, людина хоче змінити роботу і йому на очі постійно попадається оголошення про бажану вакансії, але страх перед Новим блокує виконання задуманого. Заважають і комплекси, невпевненість у собі . Людині варто промовляти афірмації про те, що він гідний щастя і здійснення мрії.

Пройти тест на невпевненість у собі

6. Візуалізація.

У процесі мрії матеріалізація бажань дуже важлива. Необхідно уявити, що мрія вже збулася, насолодитися цим моментом, відчути його в подробицях. Для цього можна описати мрію на папері, створити карту бажань або візуалізувати їх подумки. Якщо обраний останній варіант, то краще за все робити це перед сном, коли мозок розслабляється. Особливо вразливі люди навіть можуть побачити сон про те, чого хочуть.

Установки, через які бажання ніколи не збудеться.

Потрібно позбутися від наступних установок, щоб бажання збулося:

  • Я почну з Понеділка, першого числа, нового року.... не варто відкладати виконання своїх бажань, не дозволяйте своєму мозку розслаблятися. Йому необхідно давати команду почати виконувати мрію прямо зараз. Середа-приголомшливий день для того, щоб почати бігати, 6 вересня – найкращий момент для пошуку нової роботи.
  • У мене не вийде. звичайно, не вийде, поки людина не викине з голови і лексикону цю жахливу фразу. Вийде все, якщо мозок думає, що він це може.
  • У мене погана фантазія, я не вмію візуалізувати. образне мислення – не ядерна фізика, не потрібен диплом про вищу освіту, щоб навчитися представляти себе на Багамах або прогулюється по парку з коханим. Якщо людина вже мріє про це, значить в його голові є потрібні образи і картинки.
  • Карта бажань, афірмації – це все для дітей. у плані мріяння дорослі мало чим відрізняються від дітей, хіба що більше схильні до комплексів і невіри. Потрібно запозичити у внутрішнього дитини здатність фантазувати і змішати її з дорослою рішучістю, це кращий рецепт для виконання задуманого.
  • Про бажання не можна говорити інакше воно не збудеться. це правило діє далеко не завжди. Наприклад, у вашої подруги є симпатичний самотній колега, який би ідеально вам підійшов. У сусідки на роботі звільнилася посада, яку ви хотіли б зайняти. У знайомого раптово з'явилася алергія на собак, і йому нема кому віддати цуценя вашої улюбленої породи. Людина не може знати, як саме здійсниться задумане, і що цьому сприятиме.

Якщо людина задумався над тим, як зробити, щоб бажання збулося, спочатку йому потрібно повірити, що він гідний цього. Навколо людини, що транслює свої мрії, з більшою ймовірністю трапляються події, що сприяють їх виконанню. Досить розглянути їх, і вчасно відреагувати.

Пройти тест: оптиміст або песиміст

Зараз читають
Гнів: що це таке і його причини, 9 способів управління гнівом
Гнів: що це таке і його причини, 9 способів управління гнівом
Що таке гнів і чи є від нього користь? Які причини і наслідки його появи ...
Як стати смішним: 9 простих порад
Як стати смішним: 9 простих порад
Як стати смішним і наскільки це складно? Які прийоми можна використовува ...
Відповідальність: що це таке і як перестати її боятися??
Відповідальність: що це таке і як перестати її боятися??
Що таке відповідальність і які є її види? Основні причини чому люди уник ...
Як писати статті правильно? 9 правил
Як писати статті правильно? 9 правил
Як писати статті щоб їх читали? Секрети ефективного заголовка і найпошир ...
Чого хочуть чоловіки: 8 основних чоловічих потреб
Чого хочуть чоловіки: 8 основних чоловічих потреб
Чого хочуть чоловіки від нас, жінок. Існує маса стереотипів, проте наспр ...
Упереджене ставлення: що це таке і як побороти упередженість??
Упереджене ставлення: що це таке і як побороти упередженість??
Що таке упереджене ставлення-це результат еволюції, виховання чи нав'яза ...
Туга: що це таке і 8 способів її побороти??
Туга: що це таке і 8 способів її побороти??
Що таке туга і чому вона з'являється? 8 перевірених способів як побороти ...
Новое youtube видео