Назад
Виконання бажань: 4 ефективні техніки

Навигация по разделу
исполнение желаний

Виконання бажань за допомогою 4 методик

з чого почати виконання бажань? Як це пов'язано з правильним настроєм і вірою в те, що все можливо? 4 дієвих способу.

Кожній людині під силу виконання бажань. Генератором цієї чарівної сили є мозок. Саме він вирішує, чи зможе людина наблизитися до своєї мрії або не зрушить з місця. Якщо він давно про щось мріє, але в реальному житті цього не отримує, терміново потрібна перезавантаження.

Основний секрет техніки виконання бажань полягає в тому, щоб мозок повірив у те, що можливо все. Найприємніше, що не доведеться працювати поодинці, у кожного є сильні покровителі і помічники. Залишилося з ними домовитися. Ось тут-то і знадобиться включити мозок.

Деякі люди мають дивовижну звичка , перед виходом з дому вранці вони промовляють про себе: «якщо я по дорозі на роботу побачу 3 вагітних жінки, 4 білих собаки, 2 Чоловіки в капелюхах, то день буде вдалим». Таким чином мозок отримує сигнал – терміново шукати зазначені об'єкти. Несвідомо людина буде знаходити в натовпі саме тих, про кого подумав. Адже кому ж не хочеться зловити удачу?!

Для когось такий спосіб передачі повідомлень мозку здасться простим, іншим потрібна особлива техніка для концентрації. Будь ласка, користуйтеся.

1. Воображаріум.

Мозок влаштований таким чином, що краще сприймає зорові образи. Тому, щоб прискорити виконання бажання, йому потрібно наочно показати, чого саме хочеться. Зробити це допоможе карта бажань . Потрібно взяти ватман і в його центр помістити своє фото. Далі необхідно подумати про те, чого хочеться, можна знайти в Інтернеті картинки, що відображають мрію.

Це необов'язково має бути щось буквальне, головне, щоб мозок асоціював малюнок з мрією. Наприклад, натхненна людина, що піднімається по сходах, може означати успіхи в кар'єрі, а пальми і океан – довгоочікувана відпустка на островах.

Слід вирізати картинки і приклеїти їх на ватман навколо своєї фотографії. Карта бажань повинна бути в місці, недоступному для сторонніх очей, але так, щоб вранці і ввечері можна було дивитися на своє творіння. Півсправи зроблено! Хоча б один раз в день потрібно дивитися на карту бажань і повторювати: «мої бажання збуваються, тому що я цього гідний(а)».

У цей момент переважно уявляти, що вже збулося все, що зображено на карті. Причому потрібно намагатися подумки і емоційно прожити моменти «збування». Відчувши ейфорію від поцілунки , тріумф від нової посади, радість від польоту на повітряній кулі.

Пройти тест на півкулі мозку

2. Розмова з собою.

Одним з помічників у виконанні бажань є підсвідомість . Воно відповідає за безумовність вчинків. На несвідомому рівні прописані комплекси , страхи, образи , що заважають рухатися до своєї цілі , що зупиняють на шляху до успіху. Вони крадуть енергію, яку слід було б витратити на виконання бажань. Для початку варто навести порядок!

Завдання № 1 - закласти в підсвідомість програму, яка змінить мислення, прибере все «не можу», «не щастить», «не збудеться». Домогтися цього можна шляхом повторення афірмацій. Це короткі словесні формули, багаторазове повторення яких закріплює в підсвідомості потрібні образи і установки.

Ось кілька прикладів афірмацій на виконання бажань силою думки:

 • Я відкритий для любові .
 • Удача на моєму боці.
 • Я власник білого BMW.
 • Я отримую задоволення від своєї роботи.
 • Я заробляю достатньо грошей для покриття своїх потреб і здійснення бажань.
 • Я випромінюю чарівність і залучаю чоловіків.

Формулювання складені в теперішньому часі, ніби бажання вже збувається в даний момент.

3. Глибоке занурення.

Один з найкращих способів загадати бажання-це робити в процесі медитації . Є кілька простих методик, які допоможуть навіть новачкові зануритися в світ релаксу . Що для цього знадобиться?

 • Необхідно влаштуватися зручніше, лягти на підлогу або сісти так, щоб спина була прямою.
 • Медитувати потрібно на самоті, вимкнути мобільний телефон, подбати про те, щоб не відволікали звуки вхідних повідомлень.
 • Можна завантажити в Інтернеті розслаблюючу музику, наприклад, зі звуками природи.
 • Щоб увійти в медіативний стан, буде потрібно повністю розслабитися , відпустити всі думки. Нехай вас не турбує сварка з начальником або немитий посуд.
 • Потрібно відчути легкість і почати представляти образи, в яких бажання вже збулося. Варто повільно прожити кожну мить, зосередитися на відчуттях, відчути гроші в руках, вітер у волоссі, коли ви стоїте на борту круїзного лайнера, руки коханої людини на плечах.
 • Далі потрібно повільно відпустити образ, зробити кілька глибоких вдихів і видихів перед тим як повернутися в реальність.

Існує і більш складна медативна техніка. Вона називається вхід в альфа-стан. Людина перебуває в ньому щодня перед сном і під час пробудження. Увійти в "зону альфа" штучно можна наступним чином:

 • Влаштуватися зручно, закрити очі і підняти зіниці на 20-50 градусів. Щоб зосередитися, можна вважати від двадцяти до одного.
 • Тепер потрібно представити картинку того, що хочете отримати, вона може бути статичною, але обов'язково чіткою і докладною. В альфа-стані значення має саме візуальний образ. Якщо з першого разу не вийшло побачити своє бажання, можна потренуватися на чомусь простому, наприклад, малювати в уяві дерево.
 • Щоб повернутися до реальності, досить порахувати від одного до двадцяти, повільно опустити зіниці і відкрити очі.

Більш детально ця техніка описана в роботах Хозе Сільва. У людини, яка вірить в силу думки, виконання бажань відбувається швидше.

4. Прискорювач виконання бажань.

Три союзника у виконанні бажань – мозок, підсвідомість, Всесвіт. Щоб вони працювали в зв'язці, потрібно тренуватися мріяти. Для цього необхідно написати на аркуші паперу мінімум 50 бажань. Половина з них повинні бути простими, легко виконуваними протягом 1-4 тижнів. Можна побажати присвятити день шопінгу або перегляду комедій, побачитися з другом, змінити зачіску, звільнити комору. Мозок розсортує бажання в такому порядку, в якому вони можуть найлегше здійснитися. Як тільки людина почне робити те, чого хоче, підсвідомість повірить в можливість здійснення і інших більш складних мрій. Всесвіт же за інерцією буде здійснювати виконання бажань, адже людина з вдячністю приймає все, про що просить.

Пройти тест на характер людини

Зараз читають
Не хочеться жити: чому трапляється і що робити? 6 порад
Не хочеться жити: чому трапляється і що робити? 6 порад
Як бути, якщо не хочеться жити? Звідки беруться ці негативні думки, коли ...
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Стан що робити, коли все погано, не приходить раптом. 9 простих порад, я ...
Тренінг: що це таке, навіщо потрібні і які види бувають??
Тренінг: що це таке, навіщо потрібні і які види бувають??
Що таке тренінг і на кого вони розраховані? Які види тренінгів бувають і ...
Як підкорити чоловіка з урахуванням його темпераменту??
Як підкорити чоловіка з урахуванням його темпераменту??
Як підкорити чоловіка, якщо він холерик, флегматик, сангвінік або меланх ...
Як зацікавити дівчину: 9 працюючих принципів
Як зацікавити дівчину: 9 працюючих принципів
Як зацікавити дівчину? як справити враження на дівчину на першому побаче ...
Працюй менше, заробляй більше: 3 секрету балансу від коуча
Працюй менше, заробляй більше: 3 секрету балансу від коуча
Якщо у вас є мрія, мета і бажання, то все можна реалізувати. Головне нал ...
Як стати привабливою для свого чоловіка??
Як стати привабливою для свого чоловіка??
У будь-якому шлюбі настає період, коли на зміну палким почуттям приходят ...
Новое youtube видео