Назад
Як стати щасливою жінкою самостійно? 7 правил

Навигация по разделу
как стать счастливой

Як стати щасливою жінкою?

Як стати щасливою жінкою і що для цього треба? Як бути щасливою, незалежно від наявності чоловіка? 10 порад і 6 правил, які допоможуть в цьому.

Багатьох жінок турбує питання про те, як бути щасливою? Але щоб з'ясувати це, слід спочатку зрозуміти, що ж таке щастя. Насправді щастям є такий стан душі і емоцій, коли людина відчуває радість, ейфорію і прилив приємних для нього відчуттів. Такі почуття накривають його з головою. Така зміна в настрої людини зазвичай викликана яскравим, вельми захоплюючим і несподіваною подією в житті. Але чи можна завжди відчувати такі емоції або вони приходять лише іноді, коли настрій змінюється?

Виходить, що щастя — це перехідне почуття, що виникає на контрасті емоцій, коли приємна картинка життя змінюється на більш приємну. Якщо ви думаєте, що існує такий спосіб, завдяки якому можна відразу перетворитися в щасливу людину, то його просто немає. В іншому випадку всі люди на Землі вже стали б щасливими і завжди залишалися такими.

Щоб вирішити задачу, як стати щасливою, потрібно провести величезну роботу. Але необов'язково постійно наповнювати своє життя радісними зустрічами і святами, щоб відчути себе щасливою. Згадайте, які моменти в житті робили вас щасливою. Адже далеко не завжди їх супроводжували якісь грандіозні події. Самі звичайні дрібниці могли зробити вас найщасливішою людиною. Тому поряд з серйозними правилами потрібно знову навчитися радіти простим подіям, які неодмінно трапляються у вашому повсякденному житті. Саме в такому випадку ви зможете насолоджуватися щастям якомога частіше. Для початку почнемо з базових постулатів.

1. Проводимо внутрішню діагностику.

Якщо запитати у подруги, батьків або колег, як навчитися бути щасливою, швидше за все, ми не почуємо жодної схожої відповіді. Розставляючи пріоритети, все по-різному визначають для себе, що таке щастя. Але якими мудрими не були б порадники, вони не можуть знати, чого нам не вистачає насправді.

Внутрішній світ людини &8212; це цілий Всесвіт, пізнавати яку можна протягом усього життя. Але що робити, якщо часу на це немає, а стати щасливою хочеться тут і зараз ? Тоді потрібно конкретно визначити для себе, які ніші слід заповнити для почуття повної задоволеності.

Щоб чітко це побачити, слід скласти власну піктограму щастя, розділивши листок на 9 рівних частин:

 • Здоров'я, стан організму;
 • Багатство, достаток;
 • Слава, репутація, місце в суспільстві;
 • Любов, відносини з партером;
 • Діти, родинні зв'язки;
 • Кар'єра, професійне зростання;
 • Друзі, неформальне спілкування;
 • Навчання, саморозвиток , хобі , творчість .

Наступним кроком буде визначення того, наскільки заповнені категорії. Для цього можна замалювати сектора або зобразити показник у відсотках.

Результати вправи покажуть, де знаходяться слабкі місця, а також в якому напрямку рухатися, щоб досягти гармонії.

Пройти тест на тип особистості

2. Діємо послідовно.

Дізнавшись, де ховаються проломи на полотні ейфорії, можна починати експедицію по їх заповненню. Що це означає?
Уявімо сходи з трьох ступенів, що ведуть вгору. Нижня відповідає за перший крок & 8212; невеликі дії. Якщо, наприклад, заповнити потрібно категорію " навчання, саморозвиток», то пора записуватися на курси, проходити тести, читати цікаві книги , починати пошук себе.

Другий ступінь підштовхує до більш рішучих кроків – до систематичних занять, тренувань. Так, важко. Так, лінь . Але, а як по-іншому? Гортаючи стрічку новин в соціальній мережі або дивлячись фільм про щасливе життя, ми не доб'ємося нічого. Бути щасливою-праця.

Розуміння та прийняття цього підніме нас на третю сходинку. Вона і стане плацдармом для творчого польоту, зустрічі з синім птахом і внутрішнього почуття благодаті. Але як вибратися на самий вгору?
Для цього потрібно пройти будинок з примарами і виробити звичку . Про це-далі.

3. Шукаємо, що нам заважає бути щасливими.

Шлях до щастя часто загороджують примари, створені нами ж. Хтось навчився з ними жити, комусь вдається їх контролювати. А деякі у відчай повністю піддалися їх впливу. Містика? Ні, образність. Наші страхи, стереотипи , нав'язані кимось ідеали часом стають справжнім будинком з примарами.

Наприклад, дівчині Олі з дитинства твердили, що жіноче щастя біля плити і чоловічих обіймах. Оля, зафіксувавши цей меседж, все життя прагнула до ідеальної картинки, старанно заглушаючи бажання зробити кар'єру, зайнятися саморозвитком. В результаті, стоячи на кухні, зберігаючи домашнє вогнище, вона відчуває себе абсолютно нещасною жінкою. Що не так? Ользі нав'язали модель благополуччя, яка зробила її замкнутою і похмурою.

Можна назвати найпоширеніші бар'єри, що усувають нас від пошуку власного щастя:

 • Зайвий перфекціонізм , бажання досягти ідеалу у всьому;
 • Старі образи ;
 • Постійні переживання ("а що, якщо...?"«"Що ж буде...?»);
 • Витання в хмарах, мрійливість, абстрактні цілі: "Хочу в будинку на березі моря писати вірші і ні про що не думати...»;
 • Порівняння себе з іншими.

Якщо ці фантоми або «глюки» викинути зі свого свідомості , шансів, що розуміння, як бути щасливою, прийде саме, набагато більше.

4. Вчимося подяки.

Ми влаштовані так, що все послане долею, сприймаємо як належне: здоров'я, любов близьких, спілкування з друзями, можливість тепло одягнутися, добре поїсти і так далі. На жаль, усвідомлення, що ти вчора тримав пані Фортуну за руку, часто настає тоді, коли сьогодні втрачаєш все. Що робити? Бути вдячним. Це почуття окрилює, притягує до себе любов, успіх, благополуччя. Можливо, озирнувшись по сторонах, ми побачимо, що насправді успішні, просто не знали це або забули.

Відчути себе щасливчиком можна дізнавшись про незвичайну статистику, пропонованої нам сучасними вченими. Якщо сьогодні населення нашої планети скоротити до 100 осіб, зберігши при цьому всі пропорції, вийде дуже незвичайна картина. Ось деякі обчислення.

У світі буде:

 • Тільки один власник комп'ютера;
 • Одна людина з дипломом про закінчення університету;
 • 33 потребують питної води людини;
 • 50, що живуть впроголодь, 1, вмираючий від голоду.
 • 24 людини без електрики.
 • 1 ВІЛ інфікований.

Дивлячись на ці цифри, можна сказати, що ми всі витягли виграшний лотерейний квиток.

Пройти тест на депресію

5. Виробляємо звичку бути щасливою.

Пошук відповіді на питання, як бути щасливіше, вимагає дій і метаморфоз. Як не дивно, всі зміни починаються з прийняття себе таким, яким ти є насправді. На цьому етапі важливо постаратися забути минуле, пробачити себе за вчинені помилки, приготуватися до праці. Це буде методичне виконання невеликих правил, які в подальшому органічно вотруться в наше життя.

7 корисних звичок

 • Не витрачати час, сили, нерви на дрібні сварки в транспорті або конфлікти на роботі.
 • Починати день з усвідомлення себе щасливою: душ, шоколад, Улюблена музика.
 • У вільний час робити те, що дійсно подобається.
 • Частіше обійматися, адже обійми сприяють припливу позитивних емоцій , комфорту, почуттю захищеності.
 • Не забувайте посміхатися. Посилати посмішку можна не тільки іншим, але і своєму відображенню в дзеркалі.
 • Дарувати собі або своїм близьким подарунки – означає знаходити привід для радості. Цей процес вважається гарантом гарного настрою .
 • Займатися спортом. Спортсмени зізнаються, що приємна втома після тренувань робить їх щасливими людьми.

До речі, дослідження показали, що звикнути до чогось можна за 21 день. І якщо прислухатися до рекомендацій вже зараз, то питання, Як стати щасливою менше ніж через місяць можна знімати з порядку денного.

6. Віримо, що все вийде.

Існує безліч інших не менш корисних звичок, виробити які кожен зможе в залежності від ритму життя або можливостей. Головне, намагаючись знайти рівновагу, вірити, що все вийде. віра в себе не тільки додає сили, але і надає посильну допомогу в хвилину відчаю. Пройде час-всі категорії піктограми будуть заповнені, але жити слід тут і зараз, насолоджуючись кожним моментом. Адже, хто знає, можливо, постійний пошук рівноваги - і є сама життя .

Кожна жінка колись обов'язково скаже: "Хочу бути щасливою!». Це будуть красиві ключові слова, що закликають до змін і дії. Тоді можна приступати до універсального покрокового рецептом, що веде до заповітної цілі незалежно від віку, соціального статусу життєвої філософії.

7. Знаходимо щастя в дрібницях.

 • Мислити позитивно . Не слід постійно нарікати на долю і стверджувати, що нічого не зміниться і ніколи не стане краще. Якщо так себе вести, то дійсно щастя ніколи не відвідає ваше життя. Завжди давайте шанс своєму можливому щастю і не закривайтеся від нього. Націлюйтеся тільки на позитивні емоції і думки, також відмовтеся від песимістичних установок.
 • Намагайтеся набагато рідше користуватися соціальними мережами і по можливості виключіть користування Інтернету без особливої потреби. Вчені вже давненько успішно довели, що люди, які проводять багато свого часу в мережі інтернету, більш сильно схильні до різних стресів, депресії та інших проблем з психікою. Максимально обмеживши себе від впливу мережевого зв'язку, ви зможете більше перебувати в реальності і радіти кожній новій події.
 • Частіше прогулюйтеся парками або просто будьте на свіжому повітрі. Ніщо не зможе так підняти вам настрій, як насолода природою. Незалежно від сезону, ви зможете милуватися деревами, птахами і веселощами маленьких дітей. Саме такі картинки допоможуть вас стати щасливою на мить.
 • Дуже важливим етапом для жінок, які думають, як стати щасливішими, є позбавлення від негативних емоцій. Навчіться знаходити спосіб, щоб подіти свій негатив в потрібне русло. Ніколи не зривайтеся на людях, так як краще для цього вибрати інший спосіб. Це може бути заняття спортом, прогулянка, бесіда з близьким другом або щось ще.
 • Займайтеся спортом або медитацією . Такі заняття обов'язково зроблять вас щасливою, так як організм стане більш стійким до стресів і знизить вашу дратівливість. Будь-які спортивні навантаження роблять людину більш сильним і впевненим у собі. вправи вумбілдингу &8212; також сильно допомагають жінкам.
 • Потрібно ставити перед собою якомога більше досяжних цілей. Більшість людей прагнуть до занадто складних цілей тому, не досягнувши їх, відчувають себе розчарованими і нещасними. Тому потрібно реально дивитися на ситуацію і ставити для себе більш досяжні цілі. Тоді ви завжди будете ставати щасливою, коли досягнете нової мети.
 • Звичайно, найкращим і перевіреним способом стати щасливою є поява другої половини у Вашому житті. саме любов робить нас найщасливішими людьми. Відносини повинні бути легкими і веселими. Не потрібно ускладнювати їх, ставлячи себе і кохану людину в рамки. Тоді ви отримаєте відповідь на своє питання, Як стати щасливою і коханою.
 • Обійми &8212; це найпростіший і надійний спосіб стати щасливою. Вже давно доведено, що обійми діють на людину дуже позитивно. Причому необов'язково обніматися саме з людьми, так як тактильний контакт з домашнім тваринам принесе таке ж задоволення. Якщо на даний момент у вас немає сім'ї або коханої людини, то Вам слід завести кішку або собаку.
 • Посміхайтеся частіше. Щаслива людина завжди посміхається, причому не тільки оточуючим, але і своєму відображенню. Як би вам не було сумно і сумно, намагайтеся знайти привід посміхнутися і тоді ваш настрій значно покращиться.
 • Даруйте собі і своїм близьким подарунки . Всі знають, як отримання або дарування подарунків піднімає настрій. Тому потрібно якомога частіше робити це, причому зовсім необов'язково робити якісь дорогі презенти. Найпростіше прояв уваги до людини буде для нього дуже значущим.

Пройти тест на сексуальність

Станемо щасливими без допомоги чоловіків.

Деякі дівчата не уявляють щастя без присутності в житті другої половини. Тому виникає питання, Як стати щасливою без чоловіків. Здається, що таке просто неможливо, так як саме почуття любові викликає справжнісіньке щастя. Насправді не обов'язково мати кохану людину, щоб бути щасливою жінкою. Для цього потрібно шукати щастя в інших людях, таких як мама, подруги, дитина і ви самі. Не намагайтеся постійно шукати в натовпі свою долю. Насолоджуйтесь життям самостійно, тоді чоловік вашої мрії сам знайде вас і зробить ще більш щасливою.

Як можна бачити, процес досягнення щастя в житті є досить простим. Необов'язково придумувати якісь причини для щастя, так як їх і так вистачає в житті абсолютно кожної людини. Потрібно зрозуміти саму себе і свої почуття і емоції, які роблять ваше життя більш цікавою і прекрасною. Робіть своє життя більш насиченим і постійно розвивайтеся, тоді щастя у Вашому житті обов'язково додасться.

Багато жінок постійно твердять &8212; хочу стати щасливою &8212; але абсолютно нічого для цього не роблять, продовжуючи ображатися на оточуючих людей через дрібниці і придумуючи собі проблеми. Коли ви перестанете шукати приводи для туги і розчарувань і зможете знаходити щось хороше в простих дрібницях. Саме тоді ви зможете дуже часто відчувати відчуття радості і щастя.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Психічні захворювання: що це таке, які бувають і їх види.
Психічні захворювання: що це таке, які бувають і їх види.
Що таке психічні захворювання і як визначити їх наявність? Яке ставлення ...
Конфлікт поколінь: що це таке і які є способи вирішення??
Конфлікт поколінь: що це таке і які є способи вирішення??
Що таке конфлікт поколінь і в чому його прояв? Особливості різних поколі ...
Планування: що це таке, його основні види і принципи
Планування: що це таке, його основні види і принципи
Що таке планування і які його види і інструменти бувають? Відмінності мі ...
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок і наскільки це складно? Які бувають? 9 ...
Історія тайм-менеджменту: від виникнення до наших днів
Історія тайм-менеджменту: від виникнення до наших днів
Екскурсію по основних віхах і етапах розвитку тайм-менеджменту для нас р ...
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Що таке проникливість професійна і життєва? 5 способів розвинути свої зд ...
Уява: що це таке і 7 способів його розвинути
Уява: що це таке і 7 способів його розвинути
Що таке уява і які види бувають? 7 відмінних методик як розвивати уяву в ...
Новое youtube видео