Назад
Як жити цікаво і зі смаком? 10 ідей

Навигация по разделу
жить интересно

Як жити цікаво і що можна зробити?

Як жити цікаво і отримувати задоволення від кожного дня? 10 способів наситити життя радісними подіями і зробити її цікавіше.

Почати жити цікаво можна в будь-який момент. Досить залишити нудні справи і хоча б 10 хвилин приділити улюбленому заняттю. Корисно періодично вносити корективи в плани і цілі. Виконання бажань-ще один спосіб зробити життя цікавіше. Це не так складно! Потрібно бажання, крапелька зусилля, і інтерес прокинеться.

1. Іноді потрібно бути егоїстом.

Люди часто роблять те, що від них очікують. Батьки хочуть, щоб дитина стала лікарем або адвокатом, а в ньому чахне художник. Дівчині кажуть, що вона зобов'язана присвятити себе сім'ї, дітям, а їй хочеться підкорити спортивний ОЛІМП або досліджувати Антарктиду. Непотрібна самопожертва проявляється і в дрібницях. Коли друзі кличуть на фільм жахів, а вам хочеться подивитися комедію.

Є бажання піти в новий відкрився ресторан, але компанія наполягає на тому, що міняти традиції не варто і вечеря знову проводиться в звичній піцерії. Часом потрібно йти проти всіх і наполягати на тому, чого насправді хочеться.

Пройти тест на егоїзм

2. Інтерес поза зоною комфорту.

Люди часто бояться спробувати нові речі. Уникати неприємних ситуацій нормально, якщо на власному досвіді переконаєшся, що вони дійсно некомфортні. Інша справа діяти зі страху, що стане незатишно. Наприклад, людині, яка зовсім не вміє танцювати, хочеться записатися на уроки сальси, але його зупиняє боязнь, що його засміють за незграбні рухи.

Але ж таку людину не відправлять в перший же день в групу професіоналів, швидше за все він виявиться в залі з такими ж неповороткими танцюристами, і заняття пройде весело і невимушено. Такий досвід допоможе виконати бажання, навчитися долати страх перед невідомим, побороти сором'язливість.

3. Скарги геть.

Людина залучає в своє життя те, на чому найбільше концентрується. Скарги про те, що нудно, змушують мозок вважати все, що звично, нецікавим. Влітку занадто жарко, взимку надто холодно, кава на роботі несмачний, чоловік не допомагає по дому, а дружина раз у раз зависає на телефоні з подругами. Але варто змінити фокус уваги або спробувати виправити те, на що можна вплинути, як в житті відбудуться разючі зміни.

Спекотне літо – привід відправитися у відпустку, холодною зимою можна влаштувати романтичний вечір під пледом або зліпити сніговика з друзями, згадавши дитинство. Можна завести звичку заходити за ранковим напоєм в довколишній кафетерій. До чоловіка можна знайти новий підхід, попросивши його про допомогу без докорів і претензій, а випробувавши на ньому флірт. Варто приділити дружині більше уваги, і їй вже не захочеться витрачати час на телефонні розмови.

4. Спочатку» що«, потім»як".

Слід зосередитися на тому, що хочеться робити, а тільки потім думати, як це можна здійснити. Людей же часто відвідують думки " ах, як шкода, що відпочити в Парижі так дорого», «мені ніколи не навчитися грати на гітарі». Схема повинна бути іншою: бажання - план по виконану – пошук додаткових можливостей. Так, не завжди мрії збуваються відразу, іноді потрібно докласти зусиль, напружитися. Але чим сильніше мотивація , тим легше досягти бажаного.

5. Важливі тільки особисті відчуття.

Трапляється, що люди насміхаються над чужими інтересами. Їм здається безглуздим, що в 40 років хтось збирає марки, раптово захоплюється ліпленням. Інших відлякує невідоме: медитація нагадує марення, захоплення фен-шуєм схоже на марновірство. Але людина сама в праві вирішувати, як жити цікаво. Нехай чужі забобони і стереотипи не впливають на вашу життя .

6. Подорожі розширюють інтереси.

Почати можна з поїздок по рідній країні – вилазки на природу, тури одного дня, вихідні за містом. Все залежить від інтересів. Далі варто досліджувати сусідні країни або купити Гарячий тур. Фото, сувеніри, товари, які властиві для місця подорожі будуть викликати ностальгію, так що їх неодмінно потрібно зберегти. Можна створити скетч бук, приклеювати туди квитки з транспорту, кіно, театру, обгортки від цукрових пакетиків з місць, в яких ви бували.

Пройти тест: інтроверт чи екстраверт?

7. Цікаві майстер-класи.

Іноді людина довгий час хоче чимось зайнятися, але спробувавши це, розуміє, що заняття йому не до душі. Перед тим, як купити повний курс, річний абонемент, оплатити місяць уроків, варто сходити на пробне заняття або майстер-клас. Деякі з них безкоштовні, Інші коштують не так дорого. Практично у кожного міста є інтернет-Афіша, де викладають Майбутні події та заходи. Потрібно сміливіше пробувати нове.

8. Клуби за інтересами.

У багатьох містах створюються клуби, які займаються проведенням різних заходів. Це можуть бути поїздки в інше місто, кіно під відкритим небом, велотури, спільні заняття спортом, майстер-класи. Там можна познайомитися з цікавими людьми. Нові знайомства-це можливість створити відносини, завести нових друзів, знайти однодумців. Це чудовий спосіб викликати інтерес до життя.

9. Улюблена робота.

Робота займає багато часу в житті людини. Якщо кожен день йому доводиться по 8-12 годин займатися нелюбом справою, то немає нічого дивного в тому, що виникає відчуття витраченого даремно часу. Необхідно подумати, чим би хотілося займатися, які навички вже є, а які ще потрібно придбати. Якщо досвіду і знань недостатньо, спробувати безкоштовне стажування, курси по зміні кваліфікації.

10. Баланс і гармонія.

Існує кілька сфери життя : робота, сім'я, особистий простір, друзі та дозвілля. Всі вони повинні бути насичені і наповнені. Перекіс в будь-яку сторону буде приводити до дисбалансу. Трудоголізм змушує жертвувати сім'єю. Інфантильність і звичка постійно розважатися з друзями, забувши про професійні обов'язки, приносить шкоду кар'єрі. Потрібно навчитися рівномірно розвиватися у всіх сферах, щоб не довелося тікати від нудьги на роботі або шукати людину на стороні, тому що стали нецікавими сімейні відносини.

Щоб жити цікаво, потрібно зрозуміти, чого хочеться і слідувати за своїми мріями. Поборовши страхи і сумніви, оточивши себе приємними людьми, можна насолоджуватися кожним прожитим днем.

Пройти тест на півкулі мозку

Зараз читають
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Хто така Луїза Хей і чому її афірмації такі особливі? Приклади позитивни ...
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Що таке дисципліна і які є її види? Навіщо потрібна дисципліна? 5 надійн ...
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Якими бувають поцілунки? Чим відрізняються їх техніки? Як цілуватися в п ...
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Складно уявити людину, яка хоче опинитися в позиції жертви. Що таке синд ...
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Тема даної публікації під назвою «ефективна мультифункціональність» тіль ...
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Що таке скептицизм? Як використовується у філософії, науці та характерис ...
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Що таке відчуття і чому їх важливо практикувати? Як продовжити відчуття ...
Новое youtube видео