Назад
Жіноче щастя: що це таке і в чому воно полягає??

Навигация по разделу
женское счастье

Що таке жіноче щастя і як його знайти?

Що таке жіноче щастя? 6 основних ролей для його досягнення: дружина, коханка, мати, професіонал, господиня, муза. Як знайти Жіноче щастя?

Питання «в чому полягає жіноче щастя» завжди актуальне і спірне. Для кого-то важливо, щоб «милий був поруч», а хтось іде з головою в материнство, відсуваючи чоловіка на дальній план. А деякі взагалі все життя прагнуть стати "акулою бізнесу". Чи існує золота середина? І якщо так, то, як її досягти? Психологи стверджує, що по-справжньому жінка відчуває себе щасливою тоді, коли максимально і рівномірно розкривається у всіх своїх іпостасях. Яких? Про це читаємо далі.

1. Дружина.

Стати нареченою дівчата прагнуть ще з дитячих років. Розглядаючи на вітринах магазинів весільні сукні, кожна представляє в них себе. У Старому часі для того, щоб вдало вийти заміж, розробляли цілі стратегії. Навчання рукоділлю, манерам, мовам і взагалі всьому націлювалося саме на те, щоб зловити в свої мережі гідного супутника і прожити з ним все життя, ховаючись від труднощів «за чоловіка».

Сьогодні, коли суспільство наздогнала вона емансипації, обидві статі вирівнялися в правах. Але чи хочуть тепер жінки менше заміж? Ні, бажання залишилося незмінним, а ось поняття шлюбу пережило ще ту метаморфозу. Сучасна пара прагнути до гармонії і партнерства, обходячи стороною гендерна розподіл обов'язків. "Не чоловіча це робота борщ варити" « " що, не вмієш пекти пироги? Ти ж господиня!"- фрази, які залишилися в минулому.

Взаємні закиди викорінилися спільними стараннями мати фінансову незалежність, саморозвиватися , виховувати дітей. Партнерські пологи, Дружини за кермом автомобіля, чоловіки з дітьми на дитячих майданчиках створюють нове уявлення про шлюб. Жіночий організм влаштований так, що повинен постійно віддавати своє тепло і турботу, але в той же час, він вимагає негайного поповнення. І без втручання партнера тут обійтися важко. Союз, де є взаємоповага, розуміння, любов, як і раніше залишається джерелом жіночого щастя.

Пройти тест на характер людини

2. Коханка.

Мова піде не про зради, як багато хто міг подумати, а про сексуальні стосунки двох люблячих один одного людей. У стародавніх культурах теорії сексу приділяли багато уваги, вважаючи заняття любов'ю не просто фізіологічною потребою, а й справжнім мистецтвом. На думку мудреців, повне злиття відбувається тільки тоді, коли тіло, розум і серце партнерів знаходяться в абсолютній гармонії. Крім того, австралійські вчені довели, що сексуальна задоволеність впливає на загальний рівень життя жінок. Цей висновок підтвердили 295 учасниць, з якими проводилися Різне анкетування.

Як з'ясувалося, жінки, які відчувають себе бажаними, практично завжди говорять: "я-найщасливіша!»

Але що робити, якщо чоловік, сім'я, діти є, а щастя так і не прийшло? Не впадати у відчай!

3. Мати.

Доведено, що жінки вже народжуються з материнським інстинктом. Рідко можна знайти дівчинку, у якої не було б ляльки-донечки, постійно вимагає догляду: викупати, погодувати, переодягнути, спати укласти. Цей же інстинкт спочатку підказує, як доглядати за молодшими братами або сестрами, а потім надійно допомагає при догляді за власною дитиною.

Багато молодих мам зізнаються, що до моменту зустрічі зі своїм чадом, навіть не підозрювали, наскільки їх життя було неповноцінною. Досвід показує, що своє професійне покликання багато хто знаходить саме після народження дитини. Це пояснюється тим, що в статусі «мами» підсвідомо з'являється відчуття: головна місія виконана, можна приступати до іншого рівня.

Щастя материнства супроводжується духовним зростанням, почуттям гордості і повної задоволеності, а також переходом на новий етап розвитку особистості .

4. Господиня.

У кожній жінці ховається господиня. Приналежність до цього статусу викликана не вмінням ліпити першокласні вареники, мати завжди ідеально чисту плиту, гладити сорочки, а можливістю розпоряджатися власною хатою. Це дає право самій визначати, що красивіше або краще.

Як не дивно, але клопоти з облаштування та декорування домашнього гнізда, дійсно робить господиню щасливою. Для реалізації цієї іпостасі їй зовсім необов'язково щоранку ганяти з пилососом з кутка в куток, досить розставити посуд на свій смак, знайти місце для улюбленої вази, приготувати коронне блюдо.

Пройти тест: інтроверт чи екстраверт?

5. Професіонал.

Мова піде не про кар'єрне зростання, а про розвиток здібностей . Важливо, щоб у кожної жінки було улюблене заняття, в якому вона була б справжнім профі. Зовсім не обов'язково займати керівну посаду в який-небудь аудиторської компанії. Досить розвинути вже наявний талант , до якої галузі він би не належав. Рукоділля, копірайт, хореографія або візаж в подальшому можуть перерости з хобі в прибуткову роботу.

Як би не любила хранителька вогнища свою сім'ю і дітей, вона повинна розвиватися і професійно рости. Чому це так важливо? Ремесло стане віддушиною в складних ситуаціях, підніме самооцінку , сприятиме всебічному розвитку і забезпечить формування цілісної особистості.

6. Муза.

Бути джерелом для когось натхнення - означає прийняти вигляд однієї з дев'яти давньогрецьких богинь. Хто б не хотів стати покровителькою мистецтва, якій талановиті майстри присвячують музику, вірші, живопис? Звучить пафосно, але в реальному житті кожної хочеться відчути себе богинею, піднестися на Олімп, прийняти захоплені оди.

Так і відбувається, коли сильна стать помічає щось незвичайне, містичне, притаманне тільки їй одній. Недарма в народі кажуть, що в жінці повинна бути загадка. Саме вона притягує увагу, викликаючи спрагу її розгадати. Прагнення відповідати образу змушує дам проводити години на тренуваннях, в салонах краси, модних бутиках. Адже прекрасно виглядати-це просто обов'язок музи.

Природно, справжніх художників на всіх не вистачить, та це й нема чого. Оспівати образ коханої під силу кожному чоловікові, який має бажання, звичайно.

Як стати щасливою в шлюбі? 5 корисних порад

  • Всебічно розвиватися, бути самодостатньою і щасливою всередині себе. Чоловікам подобається проводити час з цікавими жінками, захоплюючими співрозмовницями, неабиякими особистостями. Стати такою-обов'язок кожної.
  • Вникати в життя чоловіка, розуміти і розділяти його життєві позиції, рішення. Здатність відчувати настрій чоловіка перетворює дружину на справжнього друга, а це дорогого коштує.
  • Знайти спільні інтереси, які об'єднають, зміцнять, урізноманітнять відносини. Якщо у пари є спільні справи, хобі або захоплення, шанси, що їх гармонійне партнерство триватиме довго, подвоюються.
  • Не обмежувати свободу чоловіка заборонами, моралями, докорами. Відомо, що у кожної людини має бути свій простір. Але якщо для цього дружині достатньо свого кута в хаті, то дружину потрібно додаткові майданчики, де можна зробити ковток свіжого повітря. Спроби контролювати його дії-пряма дорога до конфліктів .
  • Облаштувати будинок таким чином, щоб в нього завжди хотілося повертатися. Затишок відіграє велику роль в житті сімейної пари.

Якщо прислухатися до порад і свого серця, кожна зрозуміє, в чому полягає її жіноче щастя. Тільки для його здобуття потрібно буде попрацювати, адже реалізувати себе по максимуму у всіх іпостасях не так вже й легко, як здається на перший погляд. Але ж у нас для цього є ціле життя!

Пройти тест: чи любить він мене?

Зараз читають
Як позбутися від душевного болю? 8 ідей
Як позбутися від душевного болю? 8 ідей
Як позбутися від душевного болю і вилікувати душу? 8 різних універсальни ...
Як стати щасливим? 7 основних правил
Як стати щасливим? 7 основних правил
Як стати щасливим і що в цьому може допомогти? 7 дієвих способів знайти ...
Шкала самооцінки: низька самооцінка, занижена, адекватна, висока і завищена
Шкала самооцінки: низька самооцінка, занижена, адекватна, висока і завищена
Що таке шкала самооцінки? Що таке низька самооцінка, занижена, адекватна ...
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Стан що робити, коли все погано, не приходить раптом. 9 простих порад, я ...
Смуток: що це таке і що робити якщо сумно??
Смуток: що це таке і що робити якщо сумно??
Що таке смуток і чому нам буває сумно? Як позбутися від смутку: кращі сп ...
Егоїст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути??
Егоїст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути??
Хто такий егоїст і його види. Позитивні і негативні сторони егоїстів. Як ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Новое youtube видео