Назад
У чому щастя людини полягає і чи є у нього секрети??

Навигация по разделу
в чем счастье

у чому щастя? 6 важливих секретів і 8 наукових відкриттів

у чому щастя? 8 дивовижних досліджень і 6 секретів щасливого життя, про які повинен знати кожен.

Всі без винятку хочуть бути щасливими, але в чому щастя полягає, багато важко відповісти. На допомогу приходять психологи, що відкривають 6 секретів благополучного життя. Вони стверджують, що стати успішним може кожен, варто тільки цього захотіти. Цю ж думку підтримали вчені, надавши 8 досліджень щастя, які можуть стати для вас справжнім відкриттям.

Секрети щастя.

1. Внутрішній настрій.

Багато що залежить від нашого ставлення до подій і життя в цілому. Якщо свідомість налаштовано на радість і позитив , тоді склянка завжди буде здаватися наполовину повною. Кожен сам може вирішити бути йому щасливим чи ні, адже привід для зневіри або обурення завжди можна знайти. Пам'ятаєте казку»про рибака і рибку"? "Не хочу бути чорною селянкою, хочу бути столбовою дворянкою!"&8212; бурчала незадоволена Стара, хоча порадіти безумовно було Чому.

Призма світогляду героїні дозволяла побачити тільки негатив. Щоб винести урок з пушкінських слів, налаштувати себе на "щасливу хвилю" досить змінити ракурс сприйняття, задавши собі кілька протверезливих питань « " що хорошого є в цій ситуації?", «Як можна вплинути на обставини, що склалися, щоб отримати при цьому задоволення?»

Проблема в тому, що ми недооцінюємо силу своїх думок. А саме вони відповідають за те, пекло або рай розміститься в наших головах. Уміння контролювати їх потік-перший секрет щастя людини.

Пройти тест: оптиміст або песиміст

2. Фізичний стан.

Про своє тіло важливо піклуватися не менше, ніж про внутрішній стан. Те, як ми фізично себе почуваємо, визначає ступінь задоволеності життям. Але мова не про хвороби, адже відомо, що люди, які навчилися миритися з невиліковними діагнозами або обмеженими можливостями, відчувають себе щасливими. Секрет полягає в тому, що своє тіло потрібно любити, а висловити це почуття допомагає турбота. Щоденні фізичні вправи, повноцінне здорове харчування, хороший сон, відмова від депресантів (кава, чай, алкоголь та інше) здатні дати відчуття легкості, впевненості в собі , здоров'я.

3. Сила миті.

Секрет щастя полягає в тому, щоб навчитися бачити кожну мить прекрасною. Здається, що може бути легше, - насолоджуйся сьогоднішнім днем! Але багато хто робить фатальну помилку, навіть не усвідомлюючи цього. Одні живуть минулим, згадуючи, як раніше було добре, а інші – майбутнім: «ось поступлю в університет, вийду заміж, народжу дитину, стану босом...». А щастя проходить повз, несучи з собою найцінніше-час і можливість відчути радість тут і зараз !

4. Сприйняття себе.

Чи зустрічався вам коли-небудь невдаха, захоплений собою або лідер, невпевнений у своїх силах? Історія показує, що всі великі люди вважали себе геніями, справжніми самородками. І оточуючі бачили їх такими, якими вони сприймали самих себе. Наприклад, Наполеон, Гітлер і Ленін не володіли тілом атлантів, а навіть, навпаки, були невисокого зросту і середньої комплекції. Але амбіції зробили їх політиками світового масштабу.

Враховуючи, що кожен з нас-унікальна неповторна особистість , варто розвіяти негативне сприйняття себе. Позитивний образ, самоповага і любов до відображення в дзеркалі – ще один секрет.

5. Відносини з іншими.

Від того, як ми взаємодіємо з рідними, друзями, колегами або навіть сусідами, залежить якість нашого життя, так як емоції , що витають в повітрі здатні змінити хід подій. Чи може людина відчувати себе комфортно в середовищі, де чреда конфліктів здається нескінченною? Стрес забирає сили, роблячи людину нещасною.

Зрозуміло, ніхто не говорить що потрібно всім поступатися або миритися з несправедливістю в ім'я гармонії. Досить дотримуватися дистанції, абстрагуючись в складних ситуаціях. У цьому хаосі постійної взаємодії з іншими, потрібно постаратися зберегти теплі відносини з дорогими людьми. Взаємодопомога, підтримка, розуміння – те, без чого не бувають щасливими.

Пройти тест: інтроверт чи екстраверт?

6. Віра.

Людина влаштована так, що для справжнього задоволення йому потрібна віра. Це почуття здатне стати фундаментом щастя, забезпечивши йому довгостроковість. Саме віра викликає довіру до людей і навколишнього світу, відганяє сумніви, заспокоює розум. Яскравим прикладом може послужити життя Ніка Вуйніча, якого в світі знають як людину без рук і ніг. Він, до речі, є автором книги «безмежність. 50 уроків, які зроблять тебе обурливо щасливим», випущеної в 2015 році.

Нік ділиться переживаннями про те, як важко йому доводилося переносити душевні тяготи і фізичну неміч протягом багатьох років. Але він знайшов віру і знайшов життєву філософію, що робить його щасливим. На сьогоднішній день цей хлопець має 3 дітей, продовжує вести активний спосіб життя , дивуючи і мотивуючи інших .

А поки психологи і філософи продовжують шукати секрети успіху, вчені з усього світу шокують нас своїми відкриттями.

У чому щастя людини?

1. Щастям можна заразитися.

Вчені Гарвардського університету з'ясували, що почуття ейфорії може передаватися від однієї людини до іншої. гарний настрій колег, друзів або рідних за лічені секунди перейде до нас, якщо спробувати пережити щасливчику. Неспроста кажуть, що подібне притягує подібне.

2. Хто рано встає…

Версію про те, що раніше пробудження добре впливає на психологічне самопочуття людини, підтвердили в Корнельському університеті. Проаналізував особливості спілкування користувачів Twitter, співробітники прийшли до висновку, що незалежно від віку, місцезнаходження або Статусу люди відчувають себе радісними відразу після пробудження. Але є одна важлива умова-людина перед тим, як відкрити очі, повинен виспатися.

Пройти тест на тип особистості

3. Щастя в грошах?

Дослідникам Прінстонського університету вдалося знайти зв'язок між матеріальним становищем і відчуттям повної задоволеності. Вони підтвердили, що більш забезпечені люди відчувають себе набагато щасливішими за тих, хто відчуває потребу. Крім того, спостерігаючи за учасниками, з'ясувалося, що є приділ, до якого прибуток приносить щастя. Якщо його перейти, то гроші перестануть радувати свого власника.

4. Як продовжити ейфорію?

Експеримент, проведений в Сан-Франциському Державному університеті, показав, що радість дорогим придбанням (новий телефон, плазмовий телевізор, машина) триває недовго. А якщо витратитися на подорож, відпочинок, розваги, то позитивні емоції ще довго будуть давати про себе знати. Але тут важливо не впасти в крайнощі, щоб продовжуючи радісні моменти, не залишитися в одній сорочці.

5. Який вік «найщасливіший"?

За статистикою 80% людей вважають, що найкращим віком у їхньому житті було 33-річчя. Ці цифри стали відомими завдяки дослідженням Friends Reunited, британської соціальної мережі. У цей період життя людина сповнена сил, енергії, має досягнення і готовий втілювати свої мрії.

6. Музика-дієві ліки.

Вчені Міссурійського університету впевнені, що приємна музика може змінити настрій на краще, переключивши на іншу хвилю. Єдина умова-людина повинна сам хотіти позбутися від депресії . В іншому випадку-нічого не станеться.

7. Більше зеленого.

Психологи стверджують, що зелений колір заспокоює, несе в собі гармонію, затишок. Це підтверджують результати експерименту Ессекського університету. Дослідження проводилися в закритому приміщенні за участю велосипедистів, які під час тренувань споглядали різні кольори відео-симулятора. Ті, у кого фільтр був зелений, відчували себе набагато щасливішими за інших.

8. Чим далі-тим щасливіше.

Вчені Вермонтського університету проаналізували близько 40 мільйонів повідомлень, залишених користувачами в соціальних мережах на віддаленій від дому відстані. З'ясувалося, що чим далі люди перебували від звичного середовища проживання, тим радіснішими були їхні коментарі. Підсумок-нові відчуття, заражаючи позитив, дають людині почуття вищої задоволеності.

Тільки що ви дізналися про відкриття, які дивують, і секрети, що відкривають таємницю, в чому щастя. Зараз саме той випадок, коли секрети зберігати непотрібно, а, навпаки, бажано розповісти про них друзям! Можливо, тоді у багатьох список риторичних питань скоротитися на одну позицію.

Пройти тест на темперамент

Зараз читають
Самовпевненість: що це і хто така самовпевнена людина??
Самовпевненість: що це і хто така самовпевнена людина??
Що таке самовпевненість і коли вона буває зайвою? Хто такий самовпевнена ...
Стримувати емоції: як це робити і які можуть бути наслідки??
Стримувати емоції: як це робити і які можуть бути наслідки??
Як стримувати емоції і чи може бути шкідливо для психічного здоров'я? Як ...
Вправи на розвиток уваги: 5 технік концентрації
Вправи на розвиток уваги: 5 технік концентрації
Які є вправи на розвиток уваги і наскільки вони складні? 5 перевірених і ...
Лайф коуч: хто це такий і для чого потрібен лайф коучинг??
Лайф коуч: хто це такий і для чого потрібен лайф коучинг??
Хто такий лайф коуч і навіщо до нього звертатися? Що таке лайф коучинг і ...
Зрада: що це таке і чому люди зраджують??
Зрада: що це таке і чому люди зраджують??
Що таке зрада і чому вона відбувається? Як визначити потенційного зрадни ...
Соціофоб: хто це такий і в чому виражається соціофобія??
Соціофоб: хто це такий і в чому виражається соціофобія??
Хто такий соціофоб і які причини виникнення соціофобії? 9 питань для сам ...
Іпохондрія: що це таке, причини, симптоми та лікування.
Іпохондрія: що це таке, причини, симптоми та лікування.
Що таке іпохондрія і чому це хвороба розуму, а не тіла? Чим іпохондрик в ...
Новое youtube видео