Назад
Де знайти щастя і як? 9 кроків до його досягнення.

Навигация по разделу
где найти счастье

де і як знайти своє щастя і що цьому може перешкодити?

де знайти своє щастя? Як обійти 6 небезпечних пасток на шляху до нього? 4 давньосхідних практики і 9 кроків до щастя, створених для сучасної людини.

Бути щасливим – головний меседж, посланий Всесвіту сучасній людині. Цією думкою просякнуті пости в соціальних мережах, вітрини супермаркетів і взагалі все, що нас оточує. Але де знайти щастя? Чи існує компас, який вказує шлях до нього? Про те, як і де шукати почуття повного задоволення, читайте прямо зараз.

Пастки на шляху до щастя.

1. У всьому винна робота.

Дорікати свою завантаженість в тому, що щастя ні – улюблена справа кожної зайнятої людини. Але чи так це насправді? Давайте на секунду уявимо, що у нас більше немає окаянної роботи, яка забирає весь вільний час. Пройде день, тиждень, місяць і-ласкаво просимо депресії ! Психологами доведено, що неробство породжує зневіру, а праця, навпаки, сприяє появі радості , змушує відчути свою значимість.

2. Пошук умов.

Бути щасливим тут і зараз нам можуть перешкодити нав'язливі думки на кшталт: «От якби у нас була своя квартира», «Жили б ми в столиці...» і так далі. Ця пастка діє за принципом бочки з неіснуючим дном, заповнити яку неможливо. Часом здається, що хтось щасливіший за нас, тому що володіє чимось. Але ж володіння речами ніколи не давало людині довгострокового задоволення.

Пройти тест на тип особистості

3. Без змін.

Позиція «мене все влаштовує, я не хочу змін», – це ходьба на місці, яка рано чи пізно набридне. Життя влаштоване так, що ми перебуваємо в постійній динаміці, взаємодії з іншими. Іноді спроби взяти все під свій контроль призводять до того, що ми втрачаємо можливість поліпшити свій стан. Чим швидше ми зрозуміємо, що зміни неминучі, тим чистішим і простішим буде наш шлях до власного щастя.

4. Зараз чи ніколи.

Наша свідомість схильна до розчарування, тому у кожного буває така ситуація, коли хочеться все кинути і піти. Але що, якщо ми знаходимося за кілька кроків від удачі? Проявивши трішки більше завзятості, ми зможемо досягти бажаного, важливо &8212; не здаватися і гідно приймати поразку. Набратися терпіння і чекати, рівномірно розподіливши сили, найкраще, що ми можемо зробити в багатьох ситуаціях.

5. Доленосне рішення.

Дивно, але наші ж думки можуть загнати нас в глухий кут. Безперервне зважування можливостей, аналіз ризиків, розробка плану - дуже важливі моменти в боротьбі за мрію, але поки немає конкретних дій, ми не зрушуємося з мертвої точки. Потрібно подолати сумніви і навчитися приймати рішення, пам'ятаючи: найгірше, що може з нами трапитися, це те, що нічого не вийде.

6. Все в руках долі?

Думка про те, що всім розпоряджається доля , призводить до зневіри і апатії , будучи серйозною перешкодою на шляху до щастя. Ми вважаємо, що комусь просто пощастило, насправді не знаючи зусиль, які доклала людина. Можливо, його хороші результати-це плоди тяжкої праці і терпіння, що є найнадійнішим способом залучити Фортуну. Вірячи в себе, свою мрію і сили, кожен з нас може це зробити.

Де знайти щастя?

Східні мудреці стверджують, що щастя знаходиться всередині нас, і завдання кожного – його відшукати. Вони визначають 4 рівня, які є складовими повного задоволення.

1. Сукха.

Слово «суха» означає «зручність». Це стан, коли людина, перебуваючи в зоні комфорту, відчуває себе захищено і природно. Середовище проживання дозволяє йому бути розкутим, впевненим у собі і задоволений життям. Це звичайне поверхневе щастя, що має недовгий термін придатності. Наприклад, ви влаштували вечірку, на яку запрошені близькі. компліменти на адресу господині, урочисте настрій і присутність коханого призводять до ейфорії. Але якщо раптом ви побачите, що кохана людина доглядає за іншою жінкою, весь настрій впаде в один момент. Тобто, навіть суха залежить від внутрішнього стану.

2. Сантоша.

Сантоша – другий щабель на шляху до пошуку щастя всередині себе. Це вміння радіти тому, що маєш зараз. Мудреці вірили, що тільки вдячна людина покращує свій стан, а злий і заздрісний – втрачає. Справжня задоволеність приходить тоді, коли ми перестаємо наздоганяти недосяжне. Вихід-не ставити завищених планок, не порівнювати свої вміння, зовнішність, достаток з іншими. Це дорога в нікуди, так як всіх не переплюнеш – хтось все одно буде мудрішим, красивішим, багатшим. Пам'ятаємо: щастя поруч-всередині нас.

Пройти тест: інтроверт чи екстраверт?

3. Мудіта.

Мудіта-рівень духовного щастя, на який дозволяє перейти Успішна практика сантоші. Він з'являється несподівано. Схожа на одкровення, мудіта викликає почуття радості, захоплення, подяки , спокою. Ми починаємо бачити красу там, де раніше зустрічалася буденність. У цьому стані хочеться творити, творити, насолоджуватися кожною миттю життя. Пережили хоча б один раз з нею зустріч, точно знають, як знайти щастя.

4. Ананда.

Слово «ананда» тотожне відчуттю повного блаженства. Цей рівень вважається найглибшим, так як має на увазі сприйняття світу і себе в ейфорії, повної задоволеності, гармонії з думками, діями, власним тілом. Фактично, це культ радості всередині себе, до якого може прийти кожен, якщо докладе внутрішні зусилля. Для цього мудреці радять зайнятися йогою як методом самопізнання .

Як знайти щастя?

  1. Перестаємо себе жаліти, ліквідуємо негативні емоції по відношенню до себе, невпевненість. Почуття, що ти невдаха, за допомогою наступних кроків м'яко замінюємо протилежними відчуттями.
  2. Не варто забувати дякувати долі за те, що маємо зараз. Кожен з нас насправді набагато щасливіший, ніж уявляється.
  3. Бажано уникати негативу в цілому, обходячи стороною все, що приносить роздратування або зневіру.
  4. Запрошуємо нововведення в своє життя! Вивчення іноземної мови, осягнення азів незнайомої професії або покупка абонемента в тренажерний зал – це прекрасне джерело натхнення.
  5. Любити, так само як і прощати, потрібно вчитися. Полюбивши себе адже і дорогих людей, прийняти світ таким, яким він є, пробачивши йому його неідеальність, стане набагато легше.
  6. Широке коло спілкування, в якому можна зустріти людей різного віку, соціального статусу і поглядів на життя – це хороша енергетична підживлення. Від того, наскільки цікавим є наше спілкування і проведення часу, залежить багато чого.
  7. Щастя ховається в добрих справах, які ми можемо зробити по відношенню до інших. Навіть дрібниці на кшталт посмішки, невеликого подарунка або компліменту цілюще діє на самого дарувальника.
  8. Намагаємось не жити минулим чи майбутнім. Розуміння, що щастя-це те, що відбувається тут і зараз, призводить небажання витрачати час на депресії.
  9. Мрії роблять нас щасливішими, а шляхи їх реалізації дарують безцінний досвід, життєву силу, мудрість .

Так, Існує кілька секретів, що вказують, де знайти щастя. Перший полягає в тому, щоб почати діяти, змінюючи звички , уклади, ритм життя. А другий спосіб має на увазі пошук духовної радості всередині себе. Але важливо не забувати і про небезпеки, що підстерігають нас на нелегкому шляху. Але, чим важче шлях, тим солодший смак перемоги. Чи не так?

Пройти тест: дитина, дорослий, батько

Зараз читають
Чим зайнятися в житті? 10 перевірених способів дізнатися
Чим зайнятися в житті? 10 перевірених способів дізнатися
Як зрозуміти, чим займатися в житті, щоб це приносило радість? 10 практи ...
Як змінити життя? 7 перевірених технік
Як змінити життя? 7 перевірених технік
Як змінити життя і чи можливо це зробити за порадами психологів? Чи можн ...
Як підвищити самооцінку? 9 перевірених способів
Як підвищити самооцінку? 9 перевірених способів
Як підвищити самооцінку не тільки в теорії, але і на практиці, знайшовши ...
Психічні захворювання: що це таке, які бувають і їх види.
Психічні захворювання: що це таке, які бувають і їх види.
Що таке психічні захворювання і як визначити їх наявність? Яке ставлення ...
Роздвоєння особистості: що це таке, ознаки і лікування
Роздвоєння особистості: що це таке, ознаки і лікування
Що таке роздвоєння особистості і чому воно рідко діагностується? Як розп ...
Самоконтроль: що це таке і 7 способів його розвинути
Самоконтроль: що це таке і 7 способів його розвинути
Що таке самоконтроль і які є способи поліпшення цієї навички? Що таке що ...
Навички: що це таке і як їх можна розвинути??
Навички: що це таке і як їх можна розвинути??
Що таке навички людини і чи можна їх визначити? Яка є система формування ...
Новое youtube видео