Назад
Як радіти життю? 8 правил як почати просто жити

Навигация по разделу
просто жить

Як навчитися радіти життю?

Як просто жити і як навчитися радіти життю кожен день? 8 щоденних порад, які допоможуть відчути себе щасливішими.

Щастя – мета нашого життя. Але часто стан щастя вислизає, а всі поради «забити», «бути позитивним» або «розслабитися» викликають тільки роздратування. Життя втратило яскраві фарби, а поганий настрій став щоденним? Тривожні думки не дають розслабитися ні на секунду? Досить сумувати. Ловіть 8 щоденних порад про те, як навчитися просто жити. Приділяйте їм 5-10 хвилин щодня, щоб відчути себе щасливішими.

Звичайно, бажання просто жити не передбачає стан овоча в примітивному варіанті або зведення існування в культ ледаря. Але чим брати на себе рішення Вселенських проблем, куди простіше сконцентруватися на власному Щасті. Адже тільки спробувавши, ви зрозумієте, що саме у вас не вийшло.

1. Якщо справа вимагає менше 2 хвилин, зроби його негайно.

Багато хто знає, як незакінчені справи-вампіри висмоктують з нас енергію. Незавершені дрібниці не так критичні, але це тільки на перший погляд.

Невимита чашка, неприбрана ліжко, незакінчений ремонт – всі ці справи, накопичуючись, перетворюють життя в хаос. Побутові проблеми мають здатність переповзати з дому в робочий кабінет. У підсумку-пошта переповнена листами, документи не роздруковані, а колеги тижнями чекають відповіді на свої запити. Ось так дрібниці позначаються на особистої ефективності .

Висновок. завдяки правилу «2 хвилин» ви перетворите поточний момент в свого союзника. Просто зробіть це негайно.

2. Не концентруйтеся на речах, які ви не можете контролювати.

На своїх тренінгах Тоні Роббінс розповідає, що 80% людей сконцентровані на речах, що не піддаються контролю.

Що ми не можемо контролювати? Погоду і думка людей, глобальні економічні кризи, прогрес, зміна темпу життя і особливості свого організму. Що можемо взяти під контроль? Свої реакції на негативне ставлення, нетактовні висловлювання і хамство, свої доходи і витрати, час, проведений в соцмережах і витрачений на читання дійсно корисних книг, кількість калорій і кроків, пройдених за день. Хоча, якщо чесно, ми і самі себе не завжди здатні контролювати.

Висновок. бажання контролювати все є джерелом наших вічних страждань. Краще перестати битися і радіти життю таким, яким воно є.

Пройти тест: дитина, дорослий, батько

3. Читайте історії успіху і неуспіху.

Коли ми бачимо акторів і режисерів на червоній доріжці або лауреатів Нобелівської премії, здається, що такими усміхненими і впевнені в собі вони народилися на світ.

Селебріті і відомі бізнесмени сьогодні охоче діляться історією свого тернистого шляху. Вони виступають з лекціями, пишуть книги, дають інтерв'ю діловим виданням і проводять тренінги. Основна думка більшості послань: багатство і слава не падають з неба. Для того щоб досягти висот потрібно вчитися, орати і ризикувати. Крім цього в книгах є багато інших корисних думок про тонкощі ведення бізнесу і відносинах з людьми.

Висновок. концентруватися тільки на поганому або повністю ігнорувати негативні моменти – свідомо програшна позиція. У всьому потрібен баланс. Для кожної справи варто скласти список питань на тему «що так» і «що не так» і тільки після цього робити для себе висновки.

4. Чи не додумуйте думки замість інших людей і не узагальнюйте.

Ви йдете по вулиці і симпатичний молодий чоловік подивився на вас «якось не так». Спочатку додумуємо» він подумав, що я одягнена не по моді«, потім узагальнюємо»ну так, все симпатичні чоловіки самозакохані егоїсти". Весь, настрій зіпсовано. Не у нього, а у вас.

Якщо людина вам добре знайомий – просто зважитеся і з'ясуйте ситуацію питаннями: «що ти мав на увазі», «можеш висловитися конкретніше» або «чи правильно я тебе зрозумів (ла)». Іноді іншому комфортніше пояснити ситуацію, ніж дивуватися з приводу вашого незадоволеного особи. Якщо людина вам незнайомий – змиріться: його думки далекі від вашої персони і зайнятий він виключно своїми проблемами.

Висновок. набагато цікавіше знаходити закономірності в поведінці людей і робити свої висновки.

5. Не витрачайте своє життя на придушення злості.

Одна хвилина гніву знижує рівень імунітету на 1 годину. І вже якщо це така потужна емоція , з нею краще познайомитися ближче.

Гнів необхідний у повсякденному житті. Потрібно навчитися її відстежувати і правильно трансформувати. Якщо ми трансформуємо злість в образу , в провину, агресію або внутрішні переживання – емоція стане руйнівною. В такому випадку злість не отримує виходу, накопичується переповнює. Бах! Вибух, сварка , лють, депресія , втрата зв'язку з тими, ким дорожиш. Позитивний аспект злості проявляється тоді, коли її енергія спрямована на вирішення ситуації. Тоді злість можна назвати спортивної або азартної.

Висновок. злість нейтральна, в яке русло ви її направите, таке забарвлення і отримає ваша емоція.

Пройти тест: оптиміст або песиміст

6. Складіть список подяки.

Останнім часом модним стало звинувачувати в своїх невдачах батьків. Дитячі конфлікти, образи і недодану любов обговорюють на шоу і в статтях. Пора подумати про те, за що ми можемо бути вдячні батькам і життя .

Якщо важко написати книгу про вдячність, почніть з 5 пунктів. Візьміть маленький клаптик паперу і напишіть все, що прийде на розум. Покладіть папірець в гаманець або записну книжку і кожен день перечитуйте. Після декількох днів такої практики ви напевно захочете поповнити список кількома пунктами. Тоді знадобиться лист побільше. Поступово сформується одна з найважливіших звичок , здатних зробити нас щасливішими – ведення щоденника подяки . Кожен раз, висловлюючи подяку, постарайтеся подумки затриматися в цьому відчутті і відстежити свої емоції.

Висновок. щодня вимовляйте «дякую " і звертайте увагу на дрібниці, які вчать вас бути трохи щасливішими та мудріший .

7. Придумайте свій спосіб медитації.

Медитація - це спосіб розслабити м'язи мозку і просто перевести дух. Її практикують багато людей, яких прийнято називати успішними.

Медитація допомагає боротися зі стресом, поліпшити концентрацію на ділі або певному моменті. Як вона це робить? В першу чергу-допомагаючи призупинити постійний БІГ думок. Якщо раніше людина могла з гордістю заявити:» Я не можу не думати", то сьогодні це, скоріше, недолік. Постійний « білий шум » у мозку і свідомості забирає багато енергії, не дає заснути і зрозуміти – чого ж хочеться в житті. Медитація тим і хороша, що для неї немає строгих законів. Вона здатна вирішити саме ваші персональні проблеми. медитувати можна де завгодно: в ліжку відразу після пробудження або перед сном, на біговій доріжці, під час прогулянки в парку, під час відмокання у ванній. Вам добре-значить, медитація пройшла успішно.

Висновок. медитації можна навчитися самостійно. На допомогу бажаючим є корисні додатки для смартфонів.

8. Не починайте складні справи, поки не розберетеся з простими.

Це як в математиці – поки не вивчите розподіл в стовпчик, інтеграли вам не подужати.

На жаль, в школі нас вчать писати і рахувати, але не розповідають про стосунки на роботу або в сім'ї, не присвячують в тонкощі душевних мук і сумнівів. Тому ми часто не знаємо, з чого почати і замахуємося на занадто складні речі. Мріємо побудувати міцну сім'ю і не вміємо налагодити простий діалог, мріємо про власну справу, але не готові витратити на додаткове навчання ні копійки, прагнемо до високих заробітків і не здатні контролювати свої витрати.

Порада. ви все ще вірите в запаморочливий успіх і раптову удачу? Почитайте історії людей, які виграли велику суму в лотерею. Або ще раз забийте в рядку пошукача імена акторів, які стали знаменитими в дитячому віці. Можливо, реальні історії допоможуть підкоригувати власні мрії.

Пройти тест на тип особистості

Зараз читають
Чим зайнятися на роботі, коли нудно??
Чим зайнятися на роботі, коли нудно??
Чим зайнятися на роботі, якщо завдань немає, а нудьга вже дає про себе з ...
Психіатрія: що це таке, хто такий психіатр і коли до нього йти??
Психіатрія: що це таке, хто такий психіатр і коли до нього йти??
Що таке психіатрія і якими проблемами вона займається? Які застосовуютьс ...
Психічні процеси: що це таке і як їх удосконалити??
Психічні процеси: що це таке і як їх удосконалити??
Що таке психічні процеси? Як вони описуються, розділяються та взаємодіют ...
Адиктивна поведінка: що це таке, як розпізнати і побороти??
Адиктивна поведінка: що це таке, як розпізнати і побороти??
Що таке адиктивна поведінка і які у нього прояви? Чек-лист для бажаючих ...
Воля: що це таке і навіщо вона потрібна??
Воля: що це таке і навіщо вона потрібна??
Що таке воля і як вона допомагає боротися з миттєвими слабкостями і бажа ...
Креативна людина: хто це такий і як його розпізнати??
Креативна людина: хто це такий і як його розпізнати??
Хто така творча людина і як вона може генерувати творчі ідеї? Як можна р ...
Як знайти підробіток: 8 універсальних способів
Як знайти підробіток: 8 універсальних способів
Як знайти підробіток? Додатковий заробіток ще нікому не завадив. Про те, ...
Новое youtube видео