Назад
Як відчувати себе впевнено кожен день??

Навигация по разделу
как чувствовать себя уверенно

Як відчувати себе впевнено?

Як відчувати себе впевнено, коли ти відчуваєш себе ніким? Звідки виникають комплекси? Як не будувати з себе жертву?

Знайомі постійно знаходяться в колі спілкування, їх кудись запрошують, вони вміють самовиражатися...а ти боїшся навіть підійти до хлопця і заговорити. Як відчувати себе впевнено, коли ти боїшся висловлювати емоції, діяти? Якщо ви давно не відчували себе королевою вечора, надягали відверту сукню, а життя стало до жаху одноманітною-не панікуйте! Ще трохи і ви не помітите, як станете душею будь-якої компанії. Ця стаття допоможе підняти вашу самооцінку від рівня «я ніхто» до «А я ще ого-го».

Коли заговорити з оточуючими стає важко, а себе ти вважаєш сірою мишею, яка нічого не гідна — саме час попрацювати над самооцінкою. Як відчувати себе впевнено, якщо відсутня повага до своєї індивідуальності? Дівчата скаржаться на» криві " ноги і боятися надіти гарну сукню, про яку давно мріють. Вони кажуть» Я товста", хоча на вагах 60 кг.

Нарешті, комплекс бути в центрі уваги робить багатьох заручниками своїх страхів. Формування негативних думок-перший фактор, який заважає стати впевненою в собі . Самодостатня дама ніколи не буде дивитися в дзеркало і говорити «яка я невдаха, у мене поганий смак в одязі, Я не подобаюся хлопцям». Навпаки, якщо у неї є недоліки, то вона або цінує їх в собі «або тверезо розуміє - " мені потрібно попрацювати над собою, адже я може стати кращим ».

Пройти тест на впевненість у собі

Впевнена в собі людина завжди тримає ситуацію під контролем. у нього не виникає кризи з приводу думки оточуючих, незручних випадків і поразки. Одна жінка може "провалитися крізь землю", коли вона послизнулася на публіці, а друга — гордо встане і піде далі.

У суспільстві велика увага приділяється статусу і іміджу людини. Коли ти піддаєшся впливу оточуючих, то їх думка може нести загрозу для твоєї самооцінки . З такої причини потрібно зберігати нейтральну позицію — вміти приймати критику і вчитися на ній, а й мати свої принципові погляди.

Впевнена поведінка — це позитивний погляд на речі, які мотивують бути «на висоті». Коли ти старанно працюєш для результату, то стаєш на крок попереду інших. З цього виникає змагання, де є переможець і аутсайдер. Навіть коли ти стоїш на місці поразки — це не кінець світу і на цьому не закінчуються можливості все виправити.

Бачиш в дзеркалі затиснуту, згорблену, недоглянуту жінку? Пора подумати про трансформацію! Працювати над поставою, ходою, розмовою перед дзеркалом, жестикуляцією, гардеробом. Дівчина повинна розуміти, як виглядати впевнено, щоб вона була задоволена собою. В першу чергу, потрібно стати вільною від комплексів. Важливо працювати на результат для себе, а не для когось, адже це знову зобов'язує коритися чужим законам. Свобода самовираження-це пошук своїх талантів і достоїнств, які можуть зіграти «на руку» для успіху будь то в професії або в особистому житті.

Посмішка — перше, що потрібно взяти в звичку для тренування впевненої особистості. коли людина щаслива, він готовий своїми вчинками звернути гори, не звертати увагу на негатив. Депресивна особистість не здатна тверезо дивитися на світ — для неї життя схоже на замкнуте коло, де вона жертва. До того ж, коли людина посміхається він виглядає приємно і притягує до себе увагу. Важливо не ігнорувати особисті емоції, щоб стати відкритим, адже це допомагає проаналізувати свій внутрішній світ.

Якщо життя протікає в форматі «робота-дім-робота», важливо доповнити сюди «кіно-побачення (для тих, хто в пошуку)-Шопінг-подорожі-пробіжки». Впевнена в собі людина наповнена ентузіазмом до життя, а не здається при першій невдачі або стресовій ситуації. Почуття невпевненості створюється, коли людина не адаптувалася в суспільстві. Якщо ти не виступала перед великою публікою і раптом тобі довелося вийти — у тебе може відняти дар мови. Найкраще не потрапити в незручне становище, а запобігти його.

На цьому ж прикладі варто уявити себе перед аудиторією. Важливо навчитися говорити впевнено, чітко, не поспішаючи, з красивою жестикуляцією перед дзеркалом. Як відчувати себе впевнено? Навчитися вільно самовиражатися, тобто говорити, діяти, мислити без обмежень. Якщо хочеться збільшити свої шанси на успіх і стати цікавою в спілкуванні — варто не проігнорувати ці поради.

Пройти тест на невпевненість у собі

1. Тренуватися наодинці.

Як відчувати себе впевнено серед публіки, якщо бути затиснутою, закомплексованою? Важливо тренувати свої навички комунікації, харизми, поведінки перед дзеркалом. Чому б не уявити себе на врученні «Оскара» з душевною промовою або заспівати в караоке, ніби ти на багатолюдній площі. фантазії допомагають відобразити себе в тій ролі, яка є для тебе еталоном. Хочеш стати ведучою або актрисою? Тут нікуди без навичок ораторської майстерності , красивих жестів, міміки.

Де б ми не знаходилися, на нас працює імідж. Коли зовсім важко дається спілкування з реальними людьми — оптимальне почати з персональних тренувань. Самостійно можна зрозуміти, як говорити впевнено, як виглядати цікаво, як сидіти, як стояти і ще безліч нюансів. Ще трохи і можна підкорювати будь-яку компанію своєю харизмою.

2. Попрацювати над зовнішністю.

Тобі не набридло носити цей старий сірий светр в катишку, нудний кардиган, який вийшов з моди в 2000х? А ця зачіска ... не потрібно бути схибленою на модних журналах, блогах про стиль, але зрідка варто цікавитися новинками сезону. Можна не наслідувати всім Instagram-зіркам і не витрачати мільйони на макіяж і речі.

Досить переглянути свій базовий гардероб, не нехтувати прикрасами, аксесуарами. Бути доглянутою в кінці кінців завжди вітається. Тут доречна приказка»зустрічають по одягу". Зовнішній вигляд будує перше враження про людину. Якщо ти одягнена в балахони і з Гулькою на голові, то ніхто не буде розбиратися, що ти досить цікавий співрозмовник і любиш малювати. Впевнена поведінка народжується від відчуття свого образу, в якому ти виходиш у світ.

Пройти тест на самооцінку

3. Практикуємося в спілкуванні.

Після теорії відразу практика. Не можна довго користуватися пробниками-незабаром доведеться купити повноцінний крем. Також і в комунікації — потрібно відточувати навички на реальних людях, вивчати їх поведінку, вміти протистояти стресу. Чим більше ми занурені в психологію, тим вільніше відчуваємо себе за будь-яких обставин. Чому б не зателефонувати подрузі і запитати " як у тебе справи, давай зустрінемося за чашкою кави?». Або здивувати колег і вперше підійти до них на ланчі і поговорити про щось цікаве.

4. Хвалити і винагороджувати себе.

Як відчувати себе впевнено, Якщо себе постійно дорікати по дрібницях, жити в стресі і негативі? Навпаки, потрібно цінувати свою індивідуальність і налаштовувати на успіх. Щоранку говорити собі» ти сильна, у тебе вийти, в тобі стільки потенціалу", старанно практикуватися впевненості на публіці і винагородити себе покупкою красивого сукні.

Потрібно полюбити те, чим ти займаєшся. Не можна змушувати себе з-під палиці бути завжди краще, сильніше, успішніше. Навпаки, потрібно тримати баланс інтересу, без якого не буде бажання брати себе в руки і діяти. Ще одне-якщо тобі кажуть компліменти , то вмій їх прийняти і подякувати. Не варто включати захисну реакцію-ти йдеш на шляху до нового «я», ось і переходь до підвищення самооцінки.

5. Розвиватися фізично.

Впевнена в собі людина не забуває підтримувати тіло в тонусі. Регулярні тренування не тільки рятують від зайвих сентиментів на животі, але і роблять тебе цілеспрямованої . Спорт загартовує силу волі , якої якраз не дістає для тренування навичок соціалізації. Подивися на себе в дзеркало — перед тобою та, яка має всі шанси бути карколомною. Так приємно надіти відверту сукню, зробити мейк-ап і вийти на прогулянку. Компліменти і захоплені погляди не змусять себе довго чекати.

6. Читати книги з психології.

Здоровому, підтягнутому тілу нікуди не піти без впорядкованих думок в голові. Книги по саморозвитку відкривають світ можливостей. Тут знаходяться відповіді на багато проблемні питання, наведені приклади з життя реальних людей. Книги будуються на досвіді, який пережили сотні людей. Варто знаходити для себе відповіді в рядках, як багато ситуацій перестануть бути несподіваними і нести страх.

Як відчувати себе впевнено вже з цієї хвилини? Навчитися бути відкритою до оточуючих і бути готовою до змін у своєму житті. Потрібно відмовитися від статусу «страждальця», а самостійно йти на зустріч можливостям. Впевненість ? це індивідуальність, де ти знаходиш себе в справжньому образі, в якому тобі комфортно. P. S. полюбіть себе в будь — якому настрої, зовнішності, соціальному становищі-прийняття своїх реалій дозволяє відкрити очі на великі можливості.

Пройти тест: Шкала самоповаги

Зараз читають
Як пізнати себе краще? 7 ідей
Як пізнати себе краще? 7 ідей
Як пізнати себе, коли немає чітких життєвих орієнтирів? Чому легко заплу ...
Стримувати емоції: як це робити і які можуть бути наслідки??
Стримувати емоції: як це робити і які можуть бути наслідки??
Як стримувати емоції і чи може бути шкідливо для психічного здоров'я? Як ...
Емоційний інтелект: що це таке і як його розвинути??
Емоційний інтелект: що це таке і як його розвинути??
Що таке емоційний інтелект і що входить в це поняття? Які є вправи для й ...
Як познайомитися з дівчиною в Інтернеті? 11 порад
Як познайомитися з дівчиною в Інтернеті? 11 порад
Як познайомитися з дівчиною в Інтернеті і зацікавити її? Чи так це важко ...
Як поцілувати хлопця: 20 порад на будь-який випадок
Як поцілувати хлопця: 20 порад на будь-який випадок
Як поцілувати хлопця першої і взяти ініціативу в свої руки? Як натякнути ...
Психологічний гормезис або користь помірного булінгу
Психологічний гормезис або користь помірного булінгу
Психологічний гормезис — це помірне вплив стресових факторів на психіку, ...
Кураж: що це таке і як його зловити в потрібний момент??
Кураж: що це таке і як його зловити в потрібний момент??
Що таке кураж? Чому стан куражу означає перевершити свої фізичні та емоц ...
Новое youtube видео