Назад
Вільні відносини: що це і в чому недоліки??

Навигация по разделу
свободные отношения

Що таке вільні стосунки та які їх переваги?

Що таке вільні стосунки? Які їх принципи, недоліки і переваги. Як почати відносини без зобов'язань і що робити небажано?

Постійний партер, який дозволяє змінювати. Абсурд? Ні, вільні стосунки. Що вони собою являють і чи так все просто? Як правильно починати вільні відносини? Ми розповімо про недоліки і переваги, міфи і про те, що може ховатися за тягою «до свободи» насправді.

Що таке вільні стосунки?

Вільні відносини — це особисті відносини між двома людьми, суть яких полягає в можливості мати зв'язок «на стороні», при цьому чітко окреслюються межі один одного і обумовлюються правила. Пара обопільно вирішує, що готова проводити час разом, займатися любов'ю, вести спільні справи з умовою виключити ревнощі , брехня, необгрунтовані вимоги. У той же час, кожен має право на інтимну близькість з іншими.

Суспільство досі засуджує такий союз, відштовхуючись від традиційних переконань, що вірність і взаємозалежність – основа міцного шлюбу. вільні ж відносини зазвичай не бувають довгими - вони або закінчуються або переростають в Партнерський шлюб, де двоє живуть за тими ж принципами, але мають більш жорсткі зобов'язання один перед одним.

Зазвичай відносини без зобов'язань вибирають ті, хто має потребу в гострих відчуттях, з повагою і розумінням ставиться до особистих кордонів, володіє високою самооцінкою .

Принципи, на яких будуються вільні стосунки:

 • Автономність - кожен сам робить вибір вступати в них чи ні;
 • Рівність - ніхто нікого не обмежує ні фізично, не матеріально, обов'язки розподіляються за бажанням. Так, жінка не зобов'язана готувати їжу, а чоловік – забезпечувати двох. «Комуналку " вони оплачують порівну, а ванну миють по черзі;
 • Правдивість - немає потреби брехати або щось приховувати, партнери кажуть " начистоту»;
 • Співпраця - відсутність конкуренції. Сили спрямовані на досягнення комфорту;
 • Любов - почуття як основа для спільного життя.

Пройти тест на сумісність

Як почати відносини без зобов'язань?

1. Обговорити.

Щоб всім було комфортно, краще відразу поговорити з партером про принципи, моделі поведінки, бюджет, побутові обов'язки, особисті межі. Важливо, щоб рішення було усвідомленим.

Ось приблизні питання для обговорення:

 • Скільки часу можна проводити з іншими партнерами;
 • Як часто допустима зрада ;
 • Способи запобігання з іншими;
 • Чи можна запрошувати «іншого» в спільне житло.

2. Взяти час на адаптацію.

«домовитися не ревнувати» і «не ревнувати» насправді – різні речі. Якщо при одній думці, що партер зараз проводить час «на стороні» починається мандраж, а шлунок долають спазми, не слід говорити йому, що все нормально. Звикнути до такого стилю життя можна, навчаючись спокійно реагувати на вільну поведінку партеру. Але якщо відчуття ревнощів йди болю нестерпні, то чи варто собі мучити?

3. Поставити межі.

Щоб уникнути непотрібних пояснень або конфліктів з друзями, краще відразу попередити, що особисте життя знаходиться в темі « табу », не підлягає обговоренням, а тим більше – моралі. Коли ми визначаємо чіткі межі, то зберігаємо безпеку собі і своєму другові.

4. Бути чесним.

Важливо визначити причини, мотиви та очікування таких стосунків. Якщо мета – уникнути самотності або утримати за всяку ціну, то ідея, швидше за все, виявиться провальною.

Крім того, «третя» людина повинна дізнатися про Ваш статус ще перед тим, як прокинеться поруч. Не всі готові ділити ще з кимось свою « любов », нехай навіть для короткочасних зустрічей.

Пройти тест на сексуальність

5. Визначити пріоритетність.

Одному важливо, щоб спільні вечері стали традицією, іншому це може не сподобатися. Визначивши, хто стоїть на першому місці – «інші» або постійний партер, можна уникнути недомовок або образ .

6. Знайти психологічну підтримку.

Щоб краще зрозуміти себе і свої потреби, відстежити зв'язок загального стану з тим, що відбувається навколо, бажано мати об'єктивного наставника , в ідеалі – психолога. Кілька бесід в тиждень досить для того, щоб навчитися долати психологічні труднощі і внутрішні конфлікти , протистояти тиску з боку.

Вільні стосунки: переваги та недоліки

Плюси

 • Нудьга і одноманітність не підступляться до ваших стосунків;
 • Відсутність постійного контролю та перевірок;
 • Істотно зменшуються зобов'язання;
 • » жива " сексуальне життя, взаємна здатність до навчання в інтимній сфері;
 • Внутрішня свобода .

Мінуси

 • Напади ревнощів;
 • Відсутність стабільності та визначеності;
 • Короткочасність( зазвичай хтось із пари вирішує почати серйозні традиційні відносини);
 • Постійний тиск оточуючих;
 • Існує ризик небажаної вагітності або ЗПСШ.

Пройти тест на ревнощі

Відносини без зобов'язань: що іноді за ними ховається?

1. Невпевненість.

Можливо, людину лякає відповідальність , яку потрібно нести за свої вчинки і частково за партнера. Особливо, якщо не впевнений у почуттях. Коли є сумніви і коливання, виникає бажання взяти паузу, не даючи будь-яких зобов'язань.

2. Психологічні травми.

Якщо в минулому була втрата або зрада дорогої людини, може переслідувати страх прив'язатися знову. Тоді відносини без зобов'язань – це укриття, місце втечі. Небезпечно тим, що людина на самому їх і не хоче, але не може перебороти страх виявитися слабким або кинутим.

3. Данина моді.

Є тип людей, яким важливо відповідати придуманому образу. Якщо, наприклад, чоловік хоче здаватися «поганим хлопцем», у нього повинно бути кілька коханок. Постійна дівчина з претензіями і проханнями щось полагодити-не зовсім з цієї ролі. За таких обставин люди не запитують себе, Чого хочуть насправді, а сліпо йдуть за трендами.

Що не можна робити?

Дуже небезпечно починати «Вільне» Життя після традиційних стосунків. Часто ініціатива надходить від жінок, які дізналися, що їх чоловік має зв'язки на стороні. Щоб не втрачати його і не псувати статус в суспільстві жінки пропонують «легалізувати зраду».

Але якщо чоловік до цього відчував себе і так непогано, то зараз йому взагалі включають зелене світло. А ось жінці доведеться не солодко, адже перебудується важко, але наздогнати партнера потрібно. Тоді, швидше за все, вона ляже в ліжко не за бажанням, а на зло. В результаті-почуття спустошеності і нерозуміння, що робити далі.

6 міфів про вільні стосунки (Co).

 1. Зі збережуть колишню любов.  ні, навпаки, є небезпека зайти в більш глибоку травму, стати залежною від другої половини.
 2. Пари, які підтримують «свободу», агітують інших чинити так само.  Ні, це вибір кожної людини. Не існує окремого руху, що пропагує зі.
 3. Вільні стосунки - це лише секс.  ні, пару пов'язує побут, емоційна прихильність, дружба, почуття, взаєморозуміння.
 4. У so кожен робить те, що хоче.  ні, люди встановлюють правила і чітко дотримуються їх.
 5. У такої пари ніколи не буде традиційної сім'ї.  ні. Co можуть бути лише одним із етапів відносин, які в майбутньому переростуть у традиційний союз.
 6. З підходять всім.  немає, особистість , яка приймає рішення в них вступити, повинна бути зрілою і самодостатньою.

Кожен сам вирішує, чи підходять йому вільні стосунки чи ні. Вони мають багато недоліків, але рівно стільки ж і переваг. Так чи інакше, взаємодія з партером має приносити радість або інші приємні відчуття, але не біль, образу або ревнощі.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити
Чому з'являється впевненість, що мене ніхто не любить і чи так це наспра ...
Що робити, якщо не хочеться жити? 15 ідей
Що робити, якщо не хочеться жити? 15 ідей
Ефективні поради про те, що робити, якщо не хочеться жити? Де шукати мот ...
Міжособистісний конфлікт: що це таке і 5 способів вирішення
Міжособистісний конфлікт: що це таке і 5 способів вирішення
Що таке міжособистісний конфлікт і які його основні ознаки? Які види був ...
Розвиток особистості: що це таке і які є стадії??
Розвиток особистості: що це таке і які є стадії??
Що таке розвиток особистості і як це допомагає знайти свою індивідуальні ...
Як повернути пристрасть у відносини? 10 ефективних методів
Як повернути пристрасть у відносини? 10 ефективних методів
Як повернути пристрасть, якщо вона відійшла на другий план? Які є способ ...
Знайомство з дівчиною під мікроскопом
Знайомство з дівчиною під мікроскопом
Знайомство з дівчиною в невідповідному місці або в неправильний час може ...
Бізнес по-жіночому: як заробляти легко і з задоволенням??
Бізнес по-жіночому: як заробляти легко і з задоволенням??
Як жінці знайти своє покликання і заробляти гроші легко і з задоволенням ...
Новое youtube видео