Назад
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх

Навигация по разделу
аффирмации Луизы Хей

афірмації Луїзи Хей, їх види і в чому основні особливості

Хто така Луїза Хей і чому її афірмації такі особливі? Приклади позитивних налаштувань, афірмація Луїзи Хей на любов і здоров'я

У будь-якому напрямку людської думки є свої генії і кумири. Ті, на кого рівняються, чиї книги перечитують, а поради намагаються неодмінно втілити. Не опинилися осторонь і практики саморозвитку і духовного зростання. У середовищі ентузіастів популярність здобули афірмації Луїзи Хей, яка зуміла не тільки поліпшити власне здоров'я, але і придумала метод, який виявився корисним для мільйонів. У чому суть її підходу?

Яким чином ці афірмації допомагають тим, хто їх практикує? Чому Луїза Хей вирішила спробувати цю методику і почала популяризувати серед інших? Познайомимося з біографією цієї видатної жінки і її внеском в науку про саморозвиток.

Хто така Луїза Хей?

Луїза Хей — американський психолог, письменниця, одна із засновниць руху самодопомоги, засновник благодійного фонду, видавництва та радіокомпанії. Основний її меседж пов'язаний з твердженням, що причинами хвороб і емоційних проблем людини стають деструктивні переконання, негативні думки і переживання. Система афірмації Луїзи Хей спрямована саме на запобігання негативних психологічних установок, за допомогою чого можна поліпшити здоров'я, самопочуття і настрій . Головне змінити мислення в бік позитиву.

Одна з книг письменниці під назвою «ти можеш зцілити своє життя» витримала 110 перевидань в США, опублікована в 33 країнах, перекладена на 30 мов світу. Її сумарний тираж станом на 2014 рік перевищив 50 мільйонів примірників, що вказує на значну популярність методу Луїзи Хей, величезний інтерес з боку світової громадськості.

Філософський підхід до життя обумовлений вихованням Луїзи Хей і тими проблемами, з якими вона зіткнулася в дитинстві. Народилася вона в бідній родині, де було поширене насильство з боку батька. Тож не дивно, що Луїза в підлітковому віці почала робити різні помилки, які могли позначитися на її здоров'ї в майбутньому.

Пройти тест на тип особистості

У віці 15 років вона переїхала до Чикаго, де через рік народила дитину, але віддала її на усиновлення. Потім, в 1950-х роках вона опинилася в Нью-Йорку. Перший час спробувала себе в якості офіціантки, домробітниці, продавщиці. Через кілька років почалася її модельна кар'єра, яка подарувала Луїзі нові знайомства, включаючи і майбутнього чоловіка – англійського бізнесмена Ендрю Хея. Це був досить успішний шлюб, який тривав 14 років. Розставання з ним виявилося стресовим, оскільки чоловік пішов до іншої жінки.

Щоб якось оговтатися від потрясіння Луїза Хей почала активно відвідувати збори «Першої Церкви релігійної Науки». Більш того, сама виступала перед парафіянами, які з величезним інтересом її слухали. Систематизувавши свій викладацький досвід, Луїза Хей склала "довідник", в якому детально систематизувала і виклала психологічні причини хвороб, а також запропонувала позитивні моделі мислення для їх запобігання.

Ця праця увійшла в основу брошури «Зціли своє тіло», яка розійшлася тиражем в 5000 примірників. Письменницю почали запрошувати з лекціями і семінарами в усі штати США. Продовжилося поглиблене знайомство Луїзи з духовними практиками, включаючи трансцедентальну медитацію. Вивчала цю практику в Міжнародному університеті Махаріші.

Надалі доля склалася так, що афірмації Луїзи Хей врятували життя самої винахідниці цього методу. Справа в тому, що в кінці 1970-х років їй діагностували онкологічне захворювання. Замість прийому медичних препаратів або хірургічного втручання, вона застосувала на практиці свою власну філософію, розробивши інтенсивну програму самодопомоги, яка включала живильне очищення організму, візуалізації , афірмації, психотерапія і рефлексотерапію.

Пройти тест на темперамент

Луїза зрозуміла причину хвороби, пов'язавши її з глибокими образами, що залишилися разом зі спогадами про насильство в дитинстві. Вона застосувала "Схему прощення" назавжди розлучившись з хворобливими спогадами. За півроку їй вдалося повністю зцілитися. Хоча лікар, який спостерігав її в той непростий період, зазначив в одному з інтерв'ю, що захворювання спочатку було самонавіюванням і вона нічим не хворіла. Але сама Луїза і її читачі з ним навряд чи погодилися б. У будь-якому випадку має місце факт впливу на організм людини сили самонавіювання, яка значно коригує його самопочуття і життєву енергію людини .

У 1984 році з'явилася Культова книга письменниці «ти можеш зцілити своє життя», яка розійшлася багатомільйонним тиражем. До неї увійшла таблиця психосоматичного значення захворювань, в яку Луїза Хей зібрала основні відомі проблеми зі здоров'ям, причини їх виникнення і психологічні настройки, які допомагають з ними боротися. Систематизувавши афірмації, Луїза Хей запропонувала оптимальні методи при кожному конкретному захворюванні.

Десятки років консультування пацієнтів і виступів перед аудиторіями, відточили метод Луїзи Хей до найдрібніших деталей, перетворивши його в ефективний спосіб подолання життєвих труднощів, яким користуються люди всіх країн світу. Ще один аргумент на користь її правоти – сама Цілителька померла в 90 років від природних причин, навіть в похилому віці зберігаючи активність і життєрадісність. Історією свого життя Луїза Хей довела користь позитивних афірмацій , про які піде в наступному розділі.

Пройти тест на психологічний вік

Афірмації Луїзи Хей. Їх види і приклади

Проаналізувавши, які проблеми найчастіше турбували оточуючих її людей, Луїза сформувала кілька основних типів афірмацій, серед яких:

 • Залучення любові;
 • Поліпшення фінансового стану;
 • Підвищення творчого потенціалу;
 • Побудова успішної кар'єри;
 • Зміцнення здоров'я;
 • Розвиток самоповаги;
 • Духовний розвиток;
 • Поліпшення клімату в робочому колективі;
 • Вміння любити себе;
 • Програмування чудової старості.

Афірмації Луїзи Хей спрямовані на всі сторони життя людини, а не тільки його здоров'я. Позитивне самонавіювання допомагає домогтися успіхів у навчанні, роботі, особистому житті. Досить повірити в свої сили і сміливо рухатися до наміченої мети.

Ось приклади деяких її афірмацій:

Покращення робочого клімату

 • " на роботі мене всі люблять»;
 • " мені подобається робоче місце»;
 • «у мене прекрасні начальники».

Розвиток самоповаги

 • " я люблю себе»;
 • " Я дивовижна особистість»;
 • "я самодостатній" або " я самодостатній»;
 • "Я розумний і кмітливий» або" я розумний і кмітливий»;
 • " мої батьки пишаються мною»;
 • " я подобаюся людям»;
 • «у мене багато друзів».

Фінансове становище

 • " я магніт для грошей»;
 • " будь-яка моя робота заслужено оцінюється і винагороджується»;
 • «я дозволяю грошам увійти в моє життя».

Заслуговують на увагу методи Луїзи Хей для залучення любові в життя людини, побудови гармонійних і щасливих відносин.

Пройти тест: чи любить він мене?

Афірмації Луїзи Хей на любов

Випробувавши гіркоту від невдалої любові, письменниця твердо вирішила допомогти іншим людям створити міцні і теплі стосунки. Для цього підійдуть афірмації Луїзи Хей на любов, що налаштовують розум людини на частоту цього прекрасного почуття:

 • " я люблю все, що бачу»;
 • " Любов-це все, що нас оточує»;
 • " я дозволяю любові знайти мене в потрібний для цього момент»;
 • " я розмовляю мовою кохання»;
 • " любов оточує мене»;
 • " ми з партнером любимо один одного»;
 • " до мене завжди добре ставляться»;
 • " ми живемо в любові та злагоді з моїм партнером»;

Для того щоб ці афірмації стовідсотково спрацювали, необхідна участь кожного з партнерів, їх щира зацікавленість в результаті. Інакше один буде оточувати себе самообманом, а другий все одно зруйнує відносини. Афірмації Луїзи Хей на любов-відмінний засіб для пари, для якої почався складний період відносин , але є обопільне бажання все виправити, або для самотньої людини, яка шукає любов.

Пройти тест на сумісність

Таблиця причин хвороби Луїзи Хей

Здоров'я – найважливіший ресурс людини. Профілактика і лікування хвороб допомагає прожити повноцінну, яскраве життя, в повненій мірі реалізувавши своє покликання. Допомагаючи людям у подоланні проблем зі здоров'ям, Луїза Хей за роки практики зуміла систематизувати причини основних захворювань людини, запропонувавши ефективні методи їх подолання. Її поради пов'язані з афірмації, які підходять в різних ситуаціях. Повний перелік рекомендацій можна знайти у вільному доступі в Інтернеті. Наведемо лише кілька пунктів для ознайомлення.

Наприклад, причини алкоголізму по таблиці Луїзі Хей пов'язані з відчуттям провини, марності, невідповідності реальному житті її очікуваному образу. Людина починає пити через неприйняття своєї особистості. Боротися з цією шкідливою звичкою можна позитивними афірмаціями на подобу «я люблю себе» і в цьому роді.  Алергія виникає на грунті заперечення власної сили, боязні навколишнього світу. У цьому випадку на допомогу прийде така психологічна установка «світ не небезпечний, він – друг» і т. д.

Почуття провини, недовіра до життя призводять до безсоння. Порушення сну негативно відбивається на здоров'ї і самопочуття людини. Ця проблема турбує багатьох. Не обійшла її стороною і Луїза Хей у своїх афірмаціях. Повторення фрази» з любов'ю залишаю я цей день і віддаюся мирному сну, знаючи, що завтрашній день подбає сам про себе " має вирішити цю задачу. Ще один "бонус" надзвичайно прискореного ритму життя-депресія, яку викликає гнів і почуття безнадії.

Людина здається перед натиском обставин, опускає руки і падає духом. Для боротьби з депресією необхідно відчути осмисленість того, що відбувається, взяти під контроль своє життя. Цього легше домогтися повторюючи фразу " Я виходжу за межі страхів і обмеженості, властивих іншим людям. Я створюю власне життя"» Це лише кілька прикладів афірмацій по Луїзі Хей на всі випадки життя. З огляду на історію самої Луїзи і тисячі прикладів, коли вона допомогла людям, є сенс ставитися до рекомендацій письменниці серйозно.

Всі її поради ефективні в разі глибокої віри людини в їх результативність. Саме за цим принципом працює позитивний ефект плацебо . Але займатися самолікуванням слід завжди обережно. Офіційна медицина теж має приклади своєї ефективності, і багато лікарів дійсно хороші фахівці в своїй області. Найголовніше пам'ятати, що головне в боротьбі з хворобами-це їх профілактика, яка полягає в здоровому способі життя, правильне харчування , позитивне мислення.

Афірмації Луїзи Хей – хороший прийом для підтримки себе в тонусі і на позитивній хвилі. Від настрою залежить багато чого, включаючи сімейне щастя, здоров'я, успіхи на роботі. Принцип зворотного зв'язку завжди доводить Свою справедливість, так що, краще навчитися застосовувати його на благо.

Пройти тест на самооцінку

Зараз читають
Психічні захворювання: що це таке, які бувають і їх види.
Психічні захворювання: що це таке, які бувають і їх види.
Що таке психічні захворювання і як визначити їх наявність? Яке ставлення ...
Конфлікт поколінь: що це таке і які є способи вирішення??
Конфлікт поколінь: що це таке і які є способи вирішення??
Що таке конфлікт поколінь і в чому його прояв? Особливості різних поколі ...
Планування: що це таке, його основні види і принципи
Планування: що це таке, його основні види і принципи
Що таке планування і які його види і інструменти бувають? Відмінності мі ...
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок і наскільки це складно? Які бувають? 9 ...
Історія тайм-менеджменту: від виникнення до наших днів
Історія тайм-менеджменту: від виникнення до наших днів
Екскурсію по основних віхах і етапах розвитку тайм-менеджменту для нас р ...
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Що таке проникливість професійна і життєва? 5 способів розвинути свої зд ...
Уява: що це таке і 7 способів його розвинути
Уява: що це таке і 7 способів його розвинути
Що таке уява і які види бувають? 7 відмінних методик як розвивати уяву в ...
Новое youtube видео