Назад
Абсолютна впевненість в собі, чи можлива

Навигация по разделу
абсолютная уверенность

секрети абсолютної впевненості в собі

сміливо використовуйте секрети абсолютної впевненості в собі, розмінюючи велику купюру в маршрутці або відмовляючи знайомим в черговий безглуздої прохання

Дені Де Віто або Арнольда Шварценеггера, Меріл Стріп або Сарру Джессіку Паркер важко назвати красивими в згоді з загальноприйнятим стандартом привабливості, проте їх харизма і внутрішня віра в свої сили заробили мільйони і зробили з деяких акторів навіть політиків. А ви б хотіли захоплювати аудиторію публічними виступами, чітко і ясно викладати всі свої знання і демонструвати навички без сорому і скутості? Тоді візьміть на озброєння секрети абсолютної впевненості в собі, наведені нижче.

Впевнено прийняти свою зовнішність.

Для жінки ключовим стоп-фактором в спілкуванні і позиціонуванні себе в соціумі є внутрішнє розчарування своїм зовнішнім виглядом. Родимі плями на пів-обличчя, невдалий вроджений прикус або косоокість дійсно можуть служити вагомим аргументом на користь жіночої невпевненості, але давайте будемо чесні: у більшості з нах таких проблем немає.

А що є? Як правило, слабка стать критикує себе за зайві кілограми, незадовільний стан волосся, проблеми зі шкірою, ламкі нігті, криві ноги, ямочки на носі, відстовбурчені вуха і ... список можна поповнювати довго.

Важливо усвідомити, що більшість проблем надумані, частину ми можемо скорегувати, почавши доглядати за собою, а решту ми змінити не зможемо ніколи. Пластичну хірургію як варіант усунення зовнішнього невдоволення і розвитку впевненості розглядати не станемо. Полюбіть себе такими, якими ви були створені, з усіма недосконалостями, які роблять вас унікальними на тлі мільйонів жінок планети.

Гармонія з собою = абсолютна впевненість.

За зовнішність себе полюбили? Тепер черга за внутрішніми якостями. "Курю, не займаюся спортом, голосно сміюся, постійно прокидаю вранці, прицмокую під час їжі» теж потребують розуміння і прощення. Вибачте себе за те, яка ви є. Не бентежтеся і не виправдовуйтеся перед оточуючими за все підряд. Ваша поведінка та ваші особисті якості, якщо вам комфортно з ними, не повинні бути прихованими та пригніченими за примхою інших людей.

Почніть цінувати свій час.

«всім милий не будеш» скільки не старайся. Тому чи варто витрачати свій дорогоцінний час на понаднормові правки робочих звітів або дрібні доручення нескінченної Родні. "Заскочи в одне місце, там поруч, по дорозі" & 8212; знайоме? А тепер уявіть, що ці години можна провести в теплій ароматній ванні, роблячи собі масаж шиї. Або приготувати той смачний кекс, рецепт якого вже місяць припадає пилом на холодильнику. То-то і воно.

Впевнено і ввічливо скажіть «ні» і присвятіть хвилини відпочинку собі.

Забудьте про минуле.

Спогади про минулі невдачі здатні зіпсувати будь-яку самооцінку . Намагайтеся уникати неприємних ситуацій і людей, але якщо подія вже відбулася, відмотати плівку назад вам все одно не під силу, тому витрачати емоційні ресурси на внутрішні докори надзвичайно нераціонально.

Багато хто з нас погано орієнтуються в середовищі конфлікту: після словесної сутички ще весь вечір в голові вирують думки і вирази, які слід було б сказати кривдникові. Важливо зрозуміти, що момент упущений, і відпустити ситуацію геть.

Хваліть себе.

Заохочуйте себе за кожну дрібницю, будь то з'їдене одне тістечко замість двох або куплений килимок для йоги. Частіше нагадуйте собі про ваші сильні сторони, при необхідності ведіть записи, перечитуючи їх час від часу.

Порівняйте правильно.

Не порівнюйте себе з оточуючими. Пам'ятайте, що завжди є люди, яким краще чи гірше. Для того щоб оцінити свої успіхи, досить озирнутися на себе п'ять років тому або простежити зміни за минулий рік. Складайте списки за підсумками окремо взятого тимчасового періоду і формуйте плани на наступний. Динаміка вашого особистого зростання буде очевидна, якщо деталізувати ваше життя на кілька основних сфер, таких як навчання, кар'єра, особисті відносини, хобі, творчість, подорожі або інші. Записуйте, чого ви хочете досягти за відведений час в кожній категорії, і аналізуйте результати.

Як виробити віру в себе? Поважайте і любите свою зовнішність і особистість, не виправдовуйтеся, свідомо потрапляючи в позицію винного, знайте свої сильні сторони і хваліть себе. Сміливо використовуйте секрети абсолютної впевненості в собі розмінюючи велику купюру в маршрутці або відмовляючи знайомим в черговий безглуздої прохання. Ви відчуєте, що світ навколо змінюється і стає для вас ще більш комфортним і приємним місцем.

Зараз читають
Чим зайнятися на роботі, коли нудно??
Чим зайнятися на роботі, коли нудно??
Чим зайнятися на роботі, якщо завдань немає, а нудьга вже дає про себе з ...
Особиста ефективність: що це таке і 7 способів її розвинути
Особиста ефективність: що це таке і 7 способів її розвинути
Що таке Особиста ефективність і лайф-менеджмент? Як можна підвищити свою ...
Відверта розмова: що це таке і з чого почати??
Відверта розмова: що це таке і з чого почати??
Що таке відверта розмова і як вона допомагає краще зрозуміти один одного ...
Любов і пристрасть: які їх ознаки і в чому відмінності??
Любов і пристрасть: які їх ознаки і в чому відмінності??
Чим відрізняються між собою любов і пристрасть? Чи завжди вони уживаютьс ...
Сентиментальність: що це таке і коли корисно плакати??
Сентиментальність: що це таке і коли корисно плакати??
Що таке сентиментальність показна і дієва? Чому корисно проявляти почутт ...
Парадокс: що це таке і які бувають в психології і мисленні??
Парадокс: що це таке і які бувають в психології і мисленні??
Що таке парадокс? Парадоксальні методи для лікування фобій і позбавлення ...
Ксенофобія: що це таке, яка буває і як боротися??
Ксенофобія: що це таке, яка буває і як боротися??
Що таке ксенофобія і чому це ненависть до всього чужого? Види ксенофобії ...
Новое youtube видео