Назад
Як виробити силу волі: 10 способів тренування.

Навигация по разделу
выработать силу воли

як виробити силу волі і натренувати її?

як виробити силу волі самостійно і без сторонньої допомоги. Прості та ефективні прийоми допоможуть зміцнити вольові якості.

Вольові якості – важлива конкурентна перевага людини. Від них залежать успіхи на роботі, серед друзів і в спілкуванні з протилежною статтю. Але як бути, якщо вони розвинені в недостатній мірі? Чи можна їх посилити? Як виробити силу волі? Що для цього необхідно? Чи можна це зробити самостійно? Чи існують прості, але ефективні методики? Скільки часу знадобиться для їх використання? Зберемо волю в кулак і повністю прочитаємо цю статтю.

Тренування волі – процес тривалий і планомірний. Остудимо запал всіх любителів "халяви". Зі зміцненням характеру цей варіант не прокотить. Можна звичайно "переламати" себе і зусиллям затримати дихання до напівнепритомності, але користі не буде. Від цього людина не стане володарем «залізних» атрибутів Пасхального кролика.

Щоб дійсно підвищити свої вольові якості, необхідно запастися терпінням. У кого-то це вийде за місяць. Іншому буде потрібно півроку або рік. Але, в будь-якому випадку, починати варто, адже від цього залежить успіх в життя . Так що, пропонуємо десятку ефективних прийомів, які допомагають розвинути вольові якості. Якщо поставитися до них відповідально, то результат не змусить довго чекати.

1. Зайнятися спортом.

Тренування сили волі відбувається набагато легше, якщо її поєднати з фізичним розвитком. Особливо, коли мова йде про групові заняття, де слід дотримуватися загального ритму і виконувати розпорядження тренера. Не дарма давньогрецькі філософи стверджували, що»в здоровому тілі здоровий дух". Чим більше уваги людина приділяє фізичній підготовці, тим йому простіше зміцнювати характер. Звичайно, зустрічаються міцні чоловіки, які поводяться як «ганчірки», але це винятки. У більшості випадків, заняття спортом зміцнюють силу духу , підвищують самооцінку і впевненість у собі .

Пройти тест на впевненість у собі

2. Почати боротьбу зі своїми слабкостями.

Як виробити силу волі, якщо не вдається впоратися зі своїми слабкостями? Боротьба зі шкідливими звичками-перший крок на шляху до " залізного» характеру . Необхідно проаналізувати і скласти список всіх своїх недоліків. Потім слід приступити до негайної боротьби з ними. Якщо шкідливих звичок багато, то можна долати їх поетапно. Наприклад, відразу Перестати палити. Потім відмовитися від комп'ютерних ігор. Наступний етап-скорочення порожньої балаканини по телефону і т. д.

3. Навчитися контролювати себе на людях.

Тренування волі помітно ускладнюється, коли людина контактує з оточуючими. Легко не перебивати співрозмовника, якщо він відсутній. Досить просто відмовитися від нікотину, коли поруч ніхто не курить. Не вимагає великих зусиль емоційна врівноваженість, яку не відчувають. Як тільки потрапляєш на люди, як старі звички норовлять вийти назовні. Характер сильніше випробовується на міцність, але і результат помітно перевищує ефективність індивідуальних методів.

4. Поставити завдання і виконати її.

Дієвий прийом, як виробити силу волі – Цілепокладання і планування . Крім особистого розвитку, цей спосіб можна застосувати і для професійного зростання. Вольові люди відрізняються великими успіхами. Це обумовлено їх вміння досягти поставлених цілей . Розвиток вольових якостей повинно мати прикладний характер. Уміння ставити перед собою мету і домагатися її – одне з найважливіших в житті. Якщо глобальні завдання викликають на цьому етапі почуття паніки, можна починати з малого. Наприклад, навчитися підтягуватися. Поставити собі норму-додавати по одному разу кожні три дні, починаючи з одного підтягування. У підсумку, людина зможе підтягнутися 10 разів протягом місяця. Нехай це мала перемога, але вона мотивує до більш значущих цілей.

5. Піддати себе випробуванню»на міцність".

Особистості, схильні до «мазохізму», можуть періодично «знущатися» над собою. Припустимо, дівчина вирішила відмовитися від солодкого. Тренування волі полягає в тому, щоб не купувати цукерки.  А якщо посилити «навантаження» і купити солодкість. Більш того, слід покласти її на столі перед собою, але не торкатися. Після декількох днів таких "тортур", швидше за все, дівчина або здасться, або знайде залізну волю.

6. Спілкуватися з вольовими людьми.

Принцип» з ким поведешся, від того і наберешся " працює у всіх сферах життя . Як виробити силу волі, якщо все навколо Безхребетні? У людини, як мінімум, немає прикладу для наслідування, немає стимулу до розвитку. Якщо ж зміцнення характеру перетворюється в змагання, то його результати можуть набагато перевершити початкові очікування. Наприклад, коли тренуватися з товаришами, то можна продемонструвати кращі результати, виконати більшу кількість повторень. А все тому, що з'являється азарт і дух суперництва.

7. Шукати можливості для практики.

Теорія без практики мертва. Це твердження справедливо для будь-якої діяльності. Тренування сили волі - не виняток. Для зміцнення духу корисно практикуватися якомога частіше, при будь-якій можливості це зробити. Завжди можна пробігти на сто метрів більше, з'їсти на одне тістечко менше, або обдзвонити кількох додаткових клієнтів. Звичайно, боротьба з самим собою не повинна перетворюватися в фанатизм, але і регулярні «перепочинку» також небажані.

8. Сформувати правильні звички.

Крім боротьби зі шкідливими звичками, бажано актуалізувати і корисні навички . Для початку, можна зробити своєю звичкою – прокидатися раніше. Це дуже важливе вміння, яке властиво багатьом успішним підприємцям і керівникам. Ті, хто навчився вставати раніше, отримують «фору» в боротьбі за «місце під сонцем». Найкраще, коли тренування волі в плані вироблення корисних звичок, починається саме з раннього підйому.

9. Контролювати свої емоції.

Головна причина, по якій людині складно боротися зі своїми слабкостями – емоції . Як виробити силу волі, якщо не підпорядкувати свою емоційну сферу? Навіть, коли логічно хтось розуміє, що робить помилку, йому досить складно "взяти себе в руки" через некерованих почуттів і бажань . Вони закладені в глибинних і найдавніших ділянках мозку, тому контроль емоцій – серйозне випробування на шляху зміцнення характеру.

10. Освоїти навички самомотивації.

Тренування волі стає не такою і складним завданням, якщо навчитися мотивувати себе. На відміну від попередньої рекомендації, цей прийом не бореться з емоціями, а допомагає їх коригувати. Припустимо, комусь потрібно вивчити англійську мову. Але немає бажання витрачати на це час. Можна укласти з самим собою угоду. За кожен десяток вивчених слів, нагороджувати себе чимось приємним. По початку, це зажадає прикладати вольові зусилля, але поступово з'явитися мотивація , яка перетворить вивчення мови в більш приємне заняття. Завдяки маленькій хитрості навчання легше піде і характер потроху зміцніє.

Перераховані прийоми, як виробити силу волі, ефективні окремо і в різних комбінаціях. Чим більше порад з цього переліку застосувати на практиці, тим відчутніше будуть результати. Але не варто забувати, що легких шляхів розвитку характеру не буває, інакше б говорили не про силу волі, а її демократичності.

Пройти тест на самооцінку

Зараз читають
Немає в житті щастя: причини і що з цим робити??
Немає в житті щастя: причини і що з цим робити??
Немає в житті щастя або ми самі не пускаємо його в своє життя? 4 причини ...
Че робити з цим життям? 7 різних шляхів для розвитку
Че робити з цим життям? 7 різних шляхів для розвитку
Че робити зі своїм життям, якщо здається що все не так? Як вийти з цього ...
Як перестати ревнувати? 10 необхідних послідовних кроків
Як перестати ревнувати? 10 необхідних послідовних кроків
Як перестати ревнувати і повернути мир, спокій, гармонію і довіру у відн ...
Що таке внутрішні переконання і як від них позбутися
Що таке внутрішні переконання і як від них позбутися
Що таке внутрішні переконання, чому частина з них є непрацюючими перекон ...
Розстановки за Хеллінгером і що таке сімейні системні розстановки??
Розстановки за Хеллінгером і що таке сімейні системні розстановки??
Що таке розстановки по Хеллінгеру? Працюючі закони сімейних розстановок. ...
Моральність: що це таке, звідки сталося і як прищепити??
Моральність: що це таке, звідки сталося і як прищепити??
Що таке моральність? Чому моральність вважається синонімом моралі і в чо ...
Лицемірство: що це таке і як його розпізнати??
Лицемірство: що це таке і як його розпізнати??
Що таке лицемірство і навіщо люди лицемірять? Чому це може бути способом ...
Новое youtube видео