Назад
Сила підсвідомості: що це таке і як нею керувати??

Навигация по разделу
сила подсознания

Що таке сила підсвідомості і як її реалізувати?

Що таке сила підсвідомості і як можна на неї впливати? 5 способів, за допомогою яких можна впливати на свою підсвідомість і змінити своє життя на краще.

Психіка приховує в собі необмежений потенціал для досягнення життєвих цілей. Важливу роль в цьому відіграє сила підсвідомості, яка направляє нас в потрібну сторону, навіть якщо розум не знає куди рухатися. Але як знайти цю силу? Яким чином можна її збільшити? Як управляти підсвідомістю? Чи є ефективні прийоми, які допомагають краще зрозуміти свій внутрішній світ? Наскільки складна робота з підсвідомістю? Чи здатна людина завдяки управлінню підсвідомістю домогтися успіху? Пропонуємо відповіді, оскільки підсвідомо розуміємо, що вони вам цікаві.

Що таке сила підсвідомості?

Підсвідомість — внутрішній світ людини, глибинні основи психіки, що з'явилися завдяки набуттю досвіду і актуалізації інстинктів. Таким чином сила підсвідомості полягає в розумінні себе справжнього і свого призначення. усвідомлення це підказує, як керувати підсвідомістю . Без самопізнання цей процес неможливий.

У чому ж сила підсвідомості? багато хто з нас чули про психосоматика - вплив психіки на фізичне здоров'я. Так ось, це і є одним із проявів сили підсвідомості. Коли людина здатна сам зцілити себе (ефект плацебо), або ж вбити (ефект ноцебо). Перш за все, дані терміни застосовуються в медицині. Ними описуються явища, коли певні речовини, що не володіють фармакологічними властивостями, викликають зміни здоров'я. Якщо пацієнт йде на поправку, говорять про ефект плацебо , якщо його стан погіршується – ефекті ноцебо. Це один з випадків прояву закону тяжіння - коли людина привертає до себе те, про що думає.

Наступне, в чому проявляється сила підсвідомості – інтуїція . Йдеться про здатність спонтанно знаходити рішення, роблячи це в обхід логічним доводам. Розвинена інтуїція грає важливу роль в житті, оскільки допомагає уникати небезпеки і неприємності. За однією з версій, інтуїція формується на підставі попереднього життєвого досвіду, актуалізуючись в разі повторення ситуацій ще до того, як мозок встигає їх проаналізувати. Це дає можливість економити час і не забивати пам'ять зайвою інформацією.

Також сила підсвідомості може зіграти і злий жарт по відношенню до свого власника, дозволяючи маніпулювати його розумом . Багато технік, включаючи НЛП, побудовані на цьому. Вплив на підсвідомість практично не вловлюється людиною, оскільки обходить його психологічний захист. На даному принципі засновані сфери послуг і продажів, релігійні секти , а також політична агітація та пропаганда. Якщо хтось не розуміє самого себе і навколишній світ, ним досить легко маніпулювати, програмуючи підсвідомість на виконання необхідних дій. Інакше кажучи, людину можна» зазомбувати", вселити йому що завгодно.

Щоб сила підсвідомості проявлялася тільки в конструктивному руслі, необхідна старанна робота з підсвідомістю, тривалий самоаналіз і програмування самого себе.

Пройти тест на тип сприйняття

Як можна впливати на підсвідомість?

В рамках даної статті ми не будемо розглядати способи впливу на інших людей, а поговоримо про те, як управляти підсвідомістю однієї єдиної людини – самого себе. Отже, ефективні прийоми, щоб зробити вплив на підсвідомість:

  • Позбутися негативу, комплексів і страхів;
  • Запрограмувати підсвідомість на успіх;
  • Вивчення історій успіху;
  • Позбутися від непотрібних слів і занять;
  • Слідувати своїм принципам і традиціям.

Назви цих прийомів досить красномовні, але все-таки обговоримо їх.

1. Позбавлення від негативу.

Управління підсвідомістю починається з «генерального прибирання» свого внутрішнього світу. Слід виявити і позбутися від усього душевного "сміття", що включає образи , страхи, комплекси, невпевненість і розчарування . Саме вони гальмують розвиток людини, заважаючи йому в досягненні успіху. Як управляти підсвідомістю, якщо воно геть забито негативом? Варто поглянути на себе об'єктивно, зрозуміти причини тих чи інших невдач і спробувати все це відпустити, як непотрібний баласт.

2. Установка на успіх.

Робота з підсвідомістю спирається на позитивне самонавіювання. Популярним став термін "афірмація" - психічна установка, що поліпшує настрій людини, що сприяє позитивним змінам в його житті. Це може бути проста фраза, що вимовляється щоранку перед дзеркалом. Наприклад,»я найкращий". Регулярне повторення цієї установки, немов мантри , обов'язково запустить закон тяжіння. Щоб афірмації спрацювали слід говорити їх чітко, без сумнівів і заперечення, тільки в позитивній формі.

3. Приклад для наслідування.

Мова не йде про поклоніння кумирам. Просто в будь-якому виді діяльності є люди, які вже домоглися багато чого. Вивчаючи історію їх становлення, надихаючись їх життєвим шляхом , можна і самому досягти не меншого або навіть більшого. Розуміючи, що хтось вже зробив те, до чого прагнеш, набагато простіше програмувати підсвідомість на аналогічний успіх. Ще краще, оточити себе такими людьми, щодня надихаючись спілкуванням з ними.

4. Позбавлення від усього зайвого.

Інформаційний «сміття» накопичується в голові, захаращуючи весь інтелектуальний простір. "Порожні" слова і вчинки, що вбивають час, відкладають свій відбиток на психіку людини , відводячи його з потрібного курсу. Управління підсвідомістю відбувається набагато легше, коли людина живе продуктивно, не розпорошуючи зусиль на непотрібну балаканину і заняття. Ось чому, наприклад, так негативні всілякі комп'ютерні ігри, що відволікають від важливих завдань.

5. Дотримання своїх принципів.

Підсвідомість не проведеш хвилинної примхою. Щоб щось в ньому відклалося, має пройти чимало часу. Адже, як було зазначено раніше, підсвідомість спирається на життєвий досвід, який накопичується поступово. Робота з підсвідомістю вимагає старанності і цілеспрямованості. Якщо хтось вирішив кинути палити, то йому слід починати це робити, а не «сьогодні курю, завтра не курю». Підсвідомість не проведеш. Йому потрібен час, щоб» повірити " людині.

Сила підсвідомості полягає в його впливі на життя. Психологічні установки здатні не тільки привести когось до вершини, але і потопити на півдорозі. Якщо не знайти відповідь на питання, як управляти підсвідомістю, воно буде керувати людиною все життя. Робота з підсвідомістю не з легких, але і результати її здатні надихнути будь-кого. Адже, по суті, розум-це найсильніша зброя людини. Так що, безвідповідально віддавати управління ним кому-небудь іншому.

Пройти тест на тип особистості

Зараз читають
Душевний біль: що це таке і як визначити? + Тест
Душевний біль: що це таке і як визначити? + Тест
Що таке душевний біль і душевний спокій? Чи можуть всі люди відчути спок ...
Доцільність: що це таке і які її критерії??
Доцільність: що це таке і які її критерії??
Що таке доцільність і чому вона залежить від витрачених зусиль? 7 критер ...
Де знайти натхнення: 7 перевірених ідей.
Де знайти натхнення: 7 перевірених ідей.
Де знайти натхнення, якщо його не вистачає? 7 цікавих способів де його м ...
Жіночий пікап: що це таке і основи пікапа для жінок
Жіночий пікап: що це таке і основи пікапа для жінок
Пікап буває не тільки чоловічим, жіночий пікап теж набув популярності в ...
Надрезультат: 6 лайфхаків для підвищення власної ефективності в бізнесі
Надрезультат: 6 лайфхаків для підвищення власної ефективності в бізнесі
Надрезультат: 6 лайфхаків для підвищення власної ефективності в бізнесі
Як ви збираєтеся прожити наступні 10 років??
Як ви збираєтеся прожити наступні 10 років??
Пройшовши всього 3 простих кроки, ви більш чітко зможете зрозуміти чого ...
Адекватний: хто це такий і що таке адекватність??
Адекватний: хто це такий і що таке адекватність??
Хто така адекватна людина? Що таке неадекватна поведінка і критерії адек ...
Новое youtube видео