Назад
Як змінити життя? 7 перевірених технік

Навигация по разделу
как изменить жизнь

Як змінити життя і не зупинитися на цьому?

Як змінити життя і чи можливо це зробити за порадами психологів? Чи можна стати іншою людиною за 3 тижні?

Відома теорія говорить, що для формування будь-якої звички достатньо всього 21 дня. Чи Правда це або черговий вигадка? Як змінити життя вже через місяць і відчути видимі результати? Якщо слідувати запропонованим нижче порад, ви зможете заощадити більше 70% свого часу. Регулярні тренування, правильне харчування, навіть вивчення англійської вам буде по плечу! Якщо ваш спосіб життя, скоріше, схожий на хаос, ніж на гармонію — досить познайомитися з нашою статтею. Хочете прокачати себе до невпізнання? Тоді починаємо!

Сон всього 4 години в день приносить маса дискомфорту, а звичка дивитися відео о першій годині ночі залишається? Постійні запізнення настільки набридли, що злість бере вгору? А як же регулярні тренування? На цей раз, говоримо на чистоту! Як змінити життя, Як боротися з лінню , коли вона бере вгору, а мотивація застрягла десь на півдорозі? Очевидно, прийшов той момент, коли пора закінчувати з відмовками і почати 100% дії.

Важливо сказати прямо зараз фразу « Хочу змінити життя, не повертаючись до попереднього стану! ». Секрет людського успіху криється в його мисленні. Саме там народжуються ідеї про те, що пора брати ситуацію в руки. Чого завжди катастрофічно не вистачає? Основою всієї дилеми є економія часу.

Як змінити життя з високою гарантією? Відмовлятися від згубних звичок, які забирають час, сили, зрештою, щасливе майбутнє!  можна спробувати скласти такий список:

 • Не засинайте пізніше 12 ночі.
 • Вставати раніше 7 ранку, робити зарядку.
 • Читати по 10 сторінок на день або 1 книгу на тиждень.
 • Виходьте раніше, щоб не запізнюватися.
 • Не позичати гроші, а відмовляти собі в слабкостях купити чергову річ.
 • Мінімально вживати солодке, включити більше фруктів і овочів.
 • Записатися в спортзал.

Змінити життя на словах куди простіше, ніж зробити. Що так підбиває, змушуючи дійти фіналу? Посперечатися з самим собою про те, що ти не дійдеш до заповітної мети. Завзятість, сувора дисципліна виховують характер. Саме його не вистачає для вироблення цінних звичок на все майбутнє життя. Зараз потрібно взяти ручку і блокнот, написати принципи, які допоможуть виробити довгоочікувану звичку. Змінити життя за 21 день або страждати від непотрібних звичок протягом багатьох років? Відповідь очевидна! Отже, 7 простих секретів.

Пройти тест на тип особистості

1. Знайти причину минулих невдач.

Як змінити своє життя людині, яка постійно зациклюється на наслідках проблеми? Шукати її причину! Немає часу щодня вивчати англійську-причина. Наслідком буде щоденна боротьба з собою, яка не призводить ні до чого тлумачного. Ще один приклад-спроби вставати рано вранці, навіть у вихідні, обрушуються провалом. У людей це триває місяцями, а то й роками. Людина не домагається результату, вважаючи, що все пішло проти нього. Тут важливий аналіз. Такі питання можна перенести на інші ситуації:

 • Чому у мене не виходить прокидатися о 6 ранку? Відповідь: я завжди втомлений.
 • Чому ти завжди втомився? Відповідь:я сплю недостатньо.
 • Чому ти спиш недостатньо? Відповідь: я лягаю спати вночі.
 • Чому ти лягаєш спати вночі? Відповідь: я занадто зайнятий.
 • Чому ти занадто зайнятий? Відповідь: Я не встигаю доробити справи вчасно.
 • Чому ти не встигаєш доробити справи вчасно? Відповідь: я планую занадто багато справ за день, не встигаю зробити все.

2. Зв'язати звички в одне ціле.

Змінити життя за 21 день ще простіше, якщо групувати звички. Бажання рано прокидатися пов'язано з настроєм робити щоденну зарядку. Ця ж ланцюжок пов'язана зі звичкою правильно харчуватися , встигати відвідувати зал для фізичних вправ.

Щоб зміцнити одну звичку, потрібно пов'язати її з йде паралельно. Така техніка значно спростить процес вироблення сили волі , просуне людини на шляху до саморозвитку. Відсутність запізнень допоможе виконати план розпорядку дня, людина раніше буде вільний і зможе заснути не пізно, а прокинутися вчасно.

3. Чіткий план на кожен день.

Перший день з новим стилем життя потрібно планувати з внесенням часових рамок. Розділити справи на категорії — ідеальний формат розкладу. На першорядні завдання потрібно приділити левову частку запасу годин. Важливо визначити, скільки часу потрібно на конкретну справу. Постаратися знизити витрати часу на 10-30%, але дозволити собі перерву на чашку чаю.

Пройти тест на характер людини

4. Кожне завдання повинно мати часові рамки.

Змінити себе і життя можна, якщо встановлювати на кожну задачу по роботі, навчанні, самовдосконаленню точний час. Накопичилося стільки справ? Взяти блокнот, ручку і записати список справ по їх важливості. Зробити курсову в першу чергу, а вже потім піти на зустріч з друзями. Дочитати книгу, а вже потім переглянути улюблені відео в Інтернеті. Деякі справи можуть перейти на інший день-це нормально!

Така схема дозволяє працювати з більшою ефективністю, не порушувати цінний час для сну. Фіксовані рамки змушують підлаштуватися людині робити все зібрано.

5. Випереджати плани-найкраща мотивація.

Виконувати справи раніше розкладу — мотивація звільнити час для додаткових справ або відпочинку. У перший день і рік по тому продуктивність роботи значно відрізняється. Так і з часом можна прийти до скорочення витрат на заплановані справи.

6. Контролювати кожен свій крок.

Контроль допомагає завжди залишатися послідовним. як змінити своє життя на краще , коли відсутня вірність своїм звичкам? Все обрушиться крахом, якщо дати слабину і зменшити педаль газу.  У щоденнику варто вказувати дні своїх міні-провалів. У міру їх зменшення робити собі приємні сюрпризи-похід в кіно, прогулянка.

7. Залучати людей до зміцнення звички.

Змінити життя за 21 день з високою віддачею можна, якщо привертати активну увагу рідних, друзів, колег. Батьки можуть також почати не спізнюватися на роботу, правильно харчуватися, займатися медитацією . Улюблена подруга-перестати витрачати биті години на макіяж, а друг — не закидати вивчення німецької. Прагнення однієї людини з високою ймовірністю перейдуть на тих, хто розділяє його ідеї. Ніхто не самотній в цьому світі і підтримці завжди знайдеться місце!

Як змінити життя за 21 день? Перестати боятися змін і взяти відповідальність за власне життя на себе. Якщо ви дійсно хочете змінюватися — почніть це вже сьогодні. Не варто недооцінювати запропоновані поради — досить спробувати і ви побачите результат. Сподобалася стаття? Поділіться нею в соц. мережах з друзями. Ми цінуємо вашу

Пройти тест на емоційний інтелект EQ

Зараз читають
Як позбутися від душевного болю? 8 ідей
Як позбутися від душевного болю? 8 ідей
Як позбутися від душевного болю і вилікувати душу? 8 різних універсальни ...
Як стати щасливим? 7 основних правил
Як стати щасливим? 7 основних правил
Як стати щасливим і що в цьому може допомогти? 7 дієвих способів знайти ...
Шкала самооцінки: низька самооцінка, занижена, адекватна, висока і завищена
Шкала самооцінки: низька самооцінка, занижена, адекватна, висока і завищена
Що таке шкала самооцінки? Що таке низька самооцінка, занижена, адекватна ...
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Стан що робити, коли все погано, не приходить раптом. 9 простих порад, я ...
Смуток: що це таке і що робити якщо сумно??
Смуток: що це таке і що робити якщо сумно??
Що таке смуток і чому нам буває сумно? Як позбутися від смутку: кращі сп ...
Егоїст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути??
Егоїст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути??
Хто такий егоїст і його види. Позитивні і негативні сторони егоїстів. Як ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Новое youtube видео