Назад
Як почати нове життя? 3 правила і 9 перевірених кроків

Навигация по разделу
как начать новую жизнь

Як почати нове життя і стати щасливим?

Як почати нове життя без жалю? Що нас зупиняє і чому завжди так страшно почати? Ви можете кардинально змінити життя

Я ненавиджу щоранку. Кожен день нагадує минулий і нічого нового. Мені все набридло! Як почати нове життя, якщо навколо багато чого не влаштовує? Чому стабільність з часом починає набридати? Позбавляємося від страхів і починаємо зміни вже сьогодні! Якщо думка почати все з чистого аркуша не дає спокою — не потрібно відкладати затію до кращих часів. Вони навряд чи настануть, а дорогоцінні роки підуть у прірву. Поради зі статті допоможуть вам знайти те, що Ви так давно шукали в собі!

Хочу почати нове життя.

Звідки взагалі береться бажання почати нове життя? Коли все навколо перестає приносити радість , а ти нагадуєш вичавлений лимон — пора починати життєву перезавантаження. Як тільки виникає перший сигнал «мені терміново потрібні зміни, і я не можу так більше» — значить, жереб кинутий.

Сильне бажання почніть жити заново виникає, коли життя стає скоріше вироком, ніж задоволенням. Такий сміливий вчинок можна зробити в будь-якому віці, незалежно від соціального стану і вже тим більше статі. Для кожного доля приготувала секретну дорогу, до якої важливо прийти усвідомлено .

Пройти тест на впевненість у собі

Бажання присутнє лише в ідеях?

Саме через страхи завзятість може мати не виражений характер. Якщо людина через кілька спроб програв, то він автоматично буде думати, що більше нічого не вийде. Але все-одно всередині буде жити та надія, яка через деякий час знову загориться. Хвилювання в душі, що все обірветься провалом, потрібно перемогти кардинальними кроками. Чим більше ми відкладаємо стрибок, тим важче його здійснити. Не дарма скрізь сказано, що діяти потрібно на першому етапі, коли бажання саме вогняне. Ми часто не прислухаємося до поклику душі і часто шкодуємо про прожите даремно часу.

З чого почати нове життя? перше-відчути справжнє бажання . Друге-почати розробляти план втечі від рутини і її міцних кайданів. Нове життя лякає своєю невідомістю, але можна зробити по-розумному — побудувати покроково її реалізацію. Відрив від того, що» є зараз «і того, що» буде потім " — саме це лякає!

Навряд чи людину лякає те, що через три роки він зможе купити будинок. Його більше хвилює те, як він зможе подолати лінь , або покинути стару роботу на більш цікаву або як він буде відмовляти собі в покупці непотрібних речей. Якби всі знали те, що результат гарантований — всі б кинулися в цю невідомість.

Три правила процвітаючих людей.

1. Набратися рішучості.

" Все, починаю нове життя вже сьогодні і ніяких відмовок!",- відмінний старт! Мрії не люблять, щоб ними розкидалися. Якщо є мета , то вона повинна бути рішучою, а не лежати на підсвідомому рівні. Це те ж саме, що все життя мріяти про подорож до Італії і навіть не постаратися накопичити на поїздку. Що по-справжньому хочеться? Важливо написати на папері максимально можливий список речей, які періодично виникають в ідеях. Кожен капітан свого судна, яке може йти за течією і незрозуміло, коли прийде до берега, або має чіткий курс на зустріч мрії.

2. Геть шаблони!

Загальноприйняті рамки, особисті забобони — в них вся сіль! Життя-це не шаблон, як у робота з автопілотом. Як почніть спочатку , якщо багато хто мене не розуміє? Саме розбивати стіну нерозуміння і не боятися самовиражатися. Природно, якщо люди дають пораду, то до нього можна прислухатися. Досвід дорослих людей ніхто не відміняв, і він може стати вдалою підказкою. Не потрібно стає беззбройним в чужих руках і підігравати оточуючим. Якщо на колишньому місці тебе оточують одні тільки песимісти , критики — варто уникати такого спілкування. Смак до свободи проявляється, коли нас оточують відкриті та позитивні люди.

Пройти тест: оптиміст або песиміст

3. Насолоджуватися процесом.

Як почати життя з чистого аркуша, якщо затія мене не буде радувати? Явно, що ніяк! Дії повинні йти не з-під палиці, а з щиросердною вірою в кращий результат. Ми-режисери свого життя, які пишемо сценарій. Важливо отримувати насолоду від процесу. Чим більше людина задоволений собою, тим легше у нього вдається приймати складні рішення . Життя не стане новою без яскравих моментів, хвилюючих ситуацій, від яких з'являються враження.

Тепер безпосередньо перейдемо до порад, які ми особисто підготували для тих, хто налаштований почати нове життя.

Як почати нове життя?

Щоб зміни в житті швидше постукали в двері, потрібно зрозуміти, що минуле — це віджите час, про який не потрібно думати і шкодувати. Якщо нелюба робота багато років забирає життєву енергію — від неї варто негайно позбутися. Уявити страшно, що трапиться з людиною через ще 10 років! Ризикувати-такий майстерність допомагає швидко позбутися від того, що тільки тягне назад або залишає на місці. Стабільність, часом, буває примарною. За нею може ховатися хронічний страх зробити відповідальний крок і пожертвувати справжнім.

Є всіма відома приказка: «краще синиця в руках, ніж журавель в небі». Вона пояснює, що можна задовольнятися існуючим і не брати від життя більше. Так, це правило можна застосувати на перших етапах або якщо все страівает. Проте, як взяти себе в руки і почати нове життя, коли ти вже покриваєшся пилом?  Чи не бігти від потенційних можливостей!

1. Не бути багатослівним на новому шляху.

З чого почати нове життя, як не з великого ентузіазму. Не потрібно говорити всім підряд: "я починаю жити по новому , припиніть це робити і почніть це». З великою ймовірністю, оточуючі будуть байдужі до цього або, навпаки, будуть насміхатися. Говорити про глобальні ідеї потрібно тільки тим, хто дійсно тебе розуміє і підтримує. Слова не люблять бути викинутими на вітер. Люди, які пережили неприємний досвід або вважають «як сказала Галина» будуть тільки наповнювати життя скептицизмом.

2. Очистити життя від непотрібного мотлоху.

Якщо вже і починати все з чистого аркуша, то потрібно позбутися від непотрібного мотлоху. Що впливає на людину? Його обстановка! Якщо воно переповнене непотрібними дрібницями, гірше того, сміттям, тоді трапляється дисбаланс. Варто зараз подивитися, що нас оточує вдома — в нашій фортеці. Здається, все ідеально? Навіщо мати безліч сервізів, мідну вазочку, непотрібні журнали, речі з неприємного минулого. Це можна продати, віддати нужденним. Чим менше обстановка наповнена мотлохом, тим легше відчувається на душі. Легкість на душі-це відсутність порожніх стресів.

Пройти тест на тип особистості

3. Навчитися цінувати час.

Як почати нове життя? Навчитися цінувати час. Це найважливіший актив, яким не варто розкидатися! День складається всього з 24 годин, з яких практично половина йде на відпочинок. Не можна сидіти годинами безперервно біля телевізора, за екраном телефону, приділяючи час дрібницям. Як можна вивчити іноземну мову, якщо постійно дивитися фото в соц. мережах? Як встигати робити зарядку, якщо ми постійно встаємо пізно? Важливо контролювати режим дня і приділяти достатньо часу на сон і бадьорість. Непотрібні справи варто замінити корисними, від яких буде ефект. Хвилина неробства стає заслуженою, якщо достатньо попрацювати для цього.

4. Позбутися від шкідливих звичок.

Для формування будь-якої звички досить 3 тижні. За цей час організм і мозок повністю набуває новий темп життя. Важливо позбутися від згубного поведінки, від якого тільки одні проблеми. Давно хочеться кинути палити? Ходити в зал для схуднення? Може, перестати їсти багато солодкого? Тільки велика Сила волі і наполегливість допоможуть подолати непотрібні звички.

5. Скласти список» незадоволених " речей.

«Я не задоволений своєю роботою, мені не подобається, як я веду себе в суспільстві, мені не подобається мій стиль одягу», — подібні думки точно наштовхують на зміни. Важливо написати список з тих речей, які не задовольняють людину. Потрібно чесно вказати на те, від чого виходить внутрішня боротьба. Результат може здивувати! Навпроти кожного пункту потрібно написати спосіб, який вирішить цю проблему. Саме "шляхи вирішення" стануть тими цілями, до яких потрібно прагнути.

Пройти тест на темперамент

6. Помінятися зовні.

Чому б не створити свій новий образ, який буде символізувати зміни? Поміняти зачіску, носити новий макіяж, поміняти стиль гардероба, замінити окуляри на контактні лінзи — зміни у зовнішності повинні відповідати внутрішньому настрою. Непримітна дівчина стане фатальною дамою, якій завжди будуть говорити компліменти. Невпевнений в собі хлопець зможе вразити публіку злегка зухвалим чином. Вихід в Нове Життя-це подіум, де ми проявляємося у всій красі.

7. Позбутися страху.

" Ну, чого ж ти чекаєш? Давай, Підійди до керівника і попроси про підвищення! Скажи, що тебе не влаштовує», — подібні думки змушують крізь землю провалитися. Завжди страшно почати нове життя, коли всередині сидить невпевненість. Досить зробити один крок і далі буде простіше контролювати ситуацію. Навіщо довго налаштовувати себе і все-таки не стати на довгоочікувану дорогу? Важливо переступити через невидимий бар'єр, який заважає просуватися далі.

8. Підтримувати старі контакти.

Ніколи не варто забувати про нерозлучних друзів, з якими ми пізнали радість і горе. Незважаючи на велику зайнятість, постійні плани, важливо підтримувати відносини з ними. Написати повідомлення, а краще зателефонувати і дізнатися: «як ти? У тебе все добре? Може зустрінемося?». Знати, що в житті є ті, хто може підтримати і бути поруч — найприємніше почуття. Справжні друзі, хороші знайомі завжди підтримають, незважаючи на обставини.

9. Перестати чекати дива.

Хороший момент ніколи не настане, як зараз! Вже вдосталь ми наситилися "сніданками", вже стільки нафантазували — пора почати діяти. Не буде кращого часу, як зараз, щоб сказати «я тебе люблю», «я тебе ціную», «давай спробуємо» і т.д. важливо перестати шукати відмовки, а впевнено ступати на шляху до бажаної мрії.

Як почати нове життя, не маючи понад здібностей, великих зв'язків і грошей? Відчути величезне бажання поміняти курс на щасливе майбутнє. Кожен з нас-міцний граніт, який вимагає детальної роботи. У підсумку, результат здивує навіть найбільшого майстра! Досить застосувати поради зі статті, і ви вже ніколи не залишитеся колишнім. Великих успіхів і ніякого зневіри!

Пройти тест на характер людини

Зараз читають
Самовпевненість: що це і хто така самовпевнена людина??
Самовпевненість: що це і хто така самовпевнена людина??
Що таке самовпевненість і коли вона буває зайвою? Хто такий самовпевнена ...
Стримувати емоції: як це робити і які можуть бути наслідки??
Стримувати емоції: як це робити і які можуть бути наслідки??
Як стримувати емоції і чи може бути шкідливо для психічного здоров'я? Як ...
Вправи на розвиток уваги: 5 технік концентрації
Вправи на розвиток уваги: 5 технік концентрації
Які є вправи на розвиток уваги і наскільки вони складні? 5 перевірених і ...
Лайф коуч: хто це такий і для чого потрібен лайф коучинг??
Лайф коуч: хто це такий і для чого потрібен лайф коучинг??
Хто такий лайф коуч і навіщо до нього звертатися? Що таке лайф коучинг і ...
Зрада: що це таке і чому люди зраджують??
Зрада: що це таке і чому люди зраджують??
Що таке зрада і чому вона відбувається? Як визначити потенційного зрадни ...
Соціофоб: хто це такий і в чому виражається соціофобія??
Соціофоб: хто це такий і в чому виражається соціофобія??
Хто такий соціофоб і які причини виникнення соціофобії? 9 питань для сам ...
Іпохондрія: що це таке, причини, симптоми та лікування.
Іпохондрія: що це таке, причини, симптоми та лікування.
Що таке іпохондрія і чому це хвороба розуму, а не тіла? Чим іпохондрик в ...
Новое youtube видео