Назад
Як почати жити заново незважаючи ні на що? 7 ідей

Навигация по разделу
жить заново

Як почати жити заново?

Як почати жити заново і побудувати себе з чистого аркуша? Як зуміти перебороти страхи? Чому життя заходить в глухий кут? 7 порад як бути

Якого це "жити заново і стати новою людиною з кардинально іншими поглядами на життя"? Коли усвідомлюєш, що ситуація знаходиться в глухому куті, а кожен день або повторює минулий, або йде по накатаній — пора натискати на «стоп-кран». "Ну, все, ваша справа-труба, Новосельцев", - Культова фраза не стане реальністю, якщо перестати звинувачувати долю і взяти ситуацію в свої руки. Як навчитися цінувати кожен день і використовувати його для самореалізації? Чому успіх приходить до тих, хто щиро вірить? Поради допоможуть вам розібратися з самим собою і знайти ключ до вічних знань.

Якби сказати: «Лети, лети пелюстка, через захід на схід, облети навколо Землі, будь по-моєму вели. Вели, щоб успіх прийшов до мене цю хвилину». Хотіти не шкідливо, але діяти ще корисніше! Як почати жити заново, коли все ніби влаштовує, але душа вимагає змін? Людина здатна розвинути такий потенціал , який дозволить йому знайти себе в будь-якій сфері. Сьогодні існує величезний плацдарм напрямків, тому отримати від життя можна абсолютно все. Головне те, що ми готові віддати для цього! Присвятити час своїм мріям-по праву, єдине вірне рішення.

" я можу почати життя заново, але що мені заважає робити сміливі і виважені вчинки?». Таке питання допомагає виключити сумніви і почати розбиратися в особистих недоліках. Варто шукати причину появи помилок, а не переживати невдачі все знову і знову. Що ми відчуваємо, коли твердо вирішуємо почати жити спочатку ? Легкість і мотивацію . Саме ці почуття допомагають відпустити минуле, де знаходяться наші образи , стреси і нещастя. Минулий досвід повинен тільки дати цінні уроки, а не плавно перетікати в даний час.

Жити заново — означає позбутися своїх невдач. для цього всі страхи, всі проблеми, слабкості і забобони потрібно написати на клаптику паперу. Потрібно писати чесно все те, що не влаштовує зараз, що більше немає сил терпіти. Чим більше енергії ми вкладемо в цей процес, тим простіше буде приступити до нового етапу життя.

Пройти тест на тип особистості

Далі потрібно ствердно сказати: «Тепер я остаточно змінюю себе і своє оточення. Я стану тією людиною, хто гідний нести Моє ім'я». Такі і подібні до них слова програмують свідомість на новий рівень. Після всього важливо спалити лист з написами. З попелом розвіються страхи, а з ними і прийде рішучість.

Ось кілька порад, які допоможуть почати жити заново.

1. Відмовитися від вивчення безглуздої інформації.

У світі кожен день трапляється інформаційний бум, через що нас не важко відвернути від важливих справ. Засоби масової інформації-за статистикою забирають більше часу. Чому? Вони охоплюють телебачення, журнали та газети, радіо та інтернет. Не виключено, що з новин (узагальнено) ми можемо дізнатися життєво необхідну інформацію, але потрібно фільтрувати її потік. У день досить виділити 30 хв на отримання порції світових і місцевих новин. Жити заново можна, якщо розвивати позитивне мислення , а з новинами так далеко не підеш!

2. Боротися з внутрішніми бар'єрами.

Як визначити, що перед тобою успішна людина ? Він готовий зіткнутися зі своїми страхами віч-на-віч і не боїться змін. Цікаве спостереження зробив один психолог:»досить переступити страх протягом перших секунд, після чого можна знову бути обережним".

Якщо подія, без якого неможливий новий етап, вимагає різких змін-потрібно наважитися! Незважаючи на дикий дискомфорт по відношенню суспільства, рідних і себе — потрібно перебороти своє хвилювання. Болючим буде не крок в незвіданість, а тривале очікування моменту. Почати жити заново з високою ймовірністю можна, якщо вийти із зони комфорту.

3. Не піддаватися навколишньому впливу.

Почати заново будь-який шлях неможливо, якщо бути схильним до чужих думок. Люди нерідко накладають зобов'язання на інших, що робить тих рабами. Надмірна прихильність-це приховування своєї індивідуальності під чужим виглядом.

Як позбутися комплексів ? Завести нові знайомства з відкритими людьми, які захоплюються ораторською майстерністю . Як набратися мужності вийти на сцену? Записатися в театральний гурток або піти на кастинг. Скрізь варто шукати однодумців, які зрозуміють і підтримають. Люди нерідко відмовляють, дають помилкові поради, через те, що бажають подбати. Але ніхто не подбати про себе, як сама особистість.

Пройти тест: інтроверт чи екстраверт?

4. Висловлювати щиру любов.

Коли ми востаннє говорили рідній людині слова любові, подяки . любов - це не тільки романтичні стосунки, які тривають перші роки. Висловлювати теплі почуття можна без причини і загальноприйнятих рамок. У відносинах між людьми не вистачає щирості, яка прихована під черствою і гордовитою матерією.

У чому складність зателефонувати і сказати цінній людині: «я дзвоню просто сказати спасибі, що ти у мене є. Ми стільки пережили. Я вірю в наш успіх і т.д.». Взаємна підтримка-без неї нікуди на Новому Шляху, де, отже, чимало підводних каменів. Любов-вона справді врятує світ від жорстокості і морального розпаду. У правильних руках - це вічний інструмент, який притягує саме позитивне.

5. Приділяти більше часу читанню.

Не дивитися безглузду передачу про коміків, а прочитати книгу по самопізнання . Як ідея? Погодяться небагато, адже простіше приділити увагу лінь і бездумного пропалювання часу. Для активізації мозкової активності варто почати слухати аудіокниги. Як ще можна посилити швидкість мислення? Встановлювати велику швидкість відтворення. Це не тільки відмінний спосіб заощадити час у дорозі, на обіді, але і навчатися з великим ефектом.

6. Зайнятися інвестуванням грошей.

У матеріальному світі мільйони людей не вміють розпоряджатися власними фінансами. Мало того, що у людей не вдається накопичити кошти, так вони удостоюються ще потрапити в борги. Здатність нарощувати капітал-важливе правило, яке допоможе побудувати стабільне майбутнє. Одні люди не можуть відмовити собі в покупці чергової речі, інші на цьому збагачуються.

Золоте правило говорить: «з кожного доходу (зарплата, премія, виграш) потрібно відкладати 10%». Якщо ми звикли жити (умовно скажемо) на 500 доларів, то не складе труднощів відкладати по 50$ щомісяця. За рік вийде цілих 600 доларів! Щоб не піддатися спокусі і витратити їх, можна зробити внесок на депозит під відсоток і мати ще додатковий дохід. Сьогодні всі раціональні люди фінансово грамотні. Чому б не відмовитися від покупки гамбургера, коли можна зробити вдома бутерброд? Якщо взяти в звичку хоча б мінімальну економію — можна накопичити пристойну суму.

7. Поєднувати роботу і відпочинок.

Почати життя заново — це грамотно розрахувати час на період активної роботи і відпочинку. Щоб не стати трудоголіком, який крім робочого місця нічого не бачить — потрібен якісний відпочинок. Зараз мова не йде про битих годинах, витрачених біля телевізора. Прогулянка, похід в масажний салон, в сауну, подорожі — все це допомагає набратися сил і знову сконцентруватися. Щоб досягти найбільшої креативності , важливо надихатися в період відпочинку.

Як можна жити заново? Досить застосувати прості поради на практиці, запропоновані вище. Звичайно, ви можете виконати не всі з них, але хоча б поспостерігати за змінами, які вам точно сподобаються. Сподобалася стаття? Поділіться нею з друзями. Зміни не за горами, якщо залучати їх своїм старанням. Удачі Вам у починаннях!
Пройти тест: Шкала самоповаги

Зараз читають
Порожнеча в душі: що це і як її заповнити? 7 способів
Порожнеча в душі: що це і як її заповнити? 7 способів
Що робити, якщо на душі порожнеча? Як визначити, чи є порожнеча в душі і ...
Цілеспрямованість: що це таке і як її розвинути??
Цілеспрямованість: що це таке і як її розвинути??
Що таке цілеспрямованість і як вона допомагає впевнено рухатися в обрано ...
Як правильно розмовляти з людьми: 8 правил
Як правильно розмовляти з людьми: 8 правил
Як правильно розмовляти з оточуючими, щоб вони проявляли щирий інтерес? ...
Як навчитися красиво говорити і що значить красива мова??
Як навчитися красиво говорити і що значить красива мова??
Як навчитися красиво говорити і в чому особливості красивої мови? 6 спос ...
Як підкорити дівчину? 10 швидких способів її вразити
Як підкорити дівчину? 10 швидких способів її вразити
Як підкорити дівчину, якщо часу не так багато? Чи доведеться готуватися ...
Ласкаві слова чоловікові: як їх говорити і 50 прикладів
Ласкаві слова чоловікові: як їх говорити і 50 прикладів
Як говорити ласкаві слова чоловікові? Які прізвиська краще вибирати для ...
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Що таке когнітивний дисонанс і як наш мозок зменшує психологічну напругу ...
Новое youtube видео