Назад
Як настрій: чому запитують і як відповідати??

Навигация по разделу
как настроение

що відповідати на питання "як настрій" і 5 способів його поліпшити

Як відповідати на питання " як настрій?"і як на них реагувати? 5 порад що зробити, якщо настрій дійсно не дуже гарне.

Найчастіше, " як настрій?"запитують у випадку, коли видно, що воно не дуже. І дійсно, якщо на обличчі людини «сяє» посмішка, подібні питання не виникнуть. Але в разі, коли «колір» настрою сірий, кожен вважає своїм обов'язком поцікавитися про душевний стан. Що робити в такому випадку? Чи варто звертати на подібні питання увагу? Буває так, що начебто все нормально, а оточуючі вважають, що з настроєм щось не так. Про що це свідчить? Як поліпшити настрій, щоб подібні питання припинилися? Внесемо ясність в цю тему.

Чому запитують " як настрій?»

Відома фраза «з боку видніше» не втрачає своєї актуальності. При цьому, пліч – о-пліч з нею йде інша приказка «чужа душа-потемки». Яке висловлювання більш справедливо? Все залежить від конкретної ситуації. Часом нав'язливий питання " як настрій?"може додатково зіпсувати і без того поганий настрій .

По-перше , зовнішній вигляд далеко не завжди відображає те, що відбувається у людини на душі. Похмурий вигляд може бути природним для когось, навіть коли він виграє в лотерею. При цьому,» голлівудська «посмішка часто входить в комплект емоційної»маски". Багато що залежить від типу темпераменту . У сангвініка радості хоч відбавляй. Із флегматика емоції не витягнеш і кліщами. Холерики самі пояснять, що думають, навіть не чекаючи питання. Задля меланхоліка ж кисла міна-нормальне явище.

По-друге, варто розуміти, хто задає питання " як настрій?", щоб правильно інтерпретувати його значимість для себе. Якщо запитує друг або родич, який добре знає нормальний стан, варто задуматися, можливо, з настроєм дійсно щось не так. Якщо ж питання поставлене швидкоплинним знайомим, то, швидше за все, це або пусте інтерес, або провокація. Подібно ситуації з відсутньою масою тіла.

Наприклад , хтось намагається збільшити свою вагу. Всі близькі звертають увагу на те, що він дійсно стає масивніше. Потім ця людина випадково зустрічає шапинкових знайомого, і чує в свою сторону «Чому ти такий худий?", на рівному місці. З чого він взагалі вирішив так? Навіщо таку дурість озвучив? Просто не подумавши, або, навпаки, добре навіть подумавши, як краще зачепити.

По-третє, не важливо, скільки разів запитають " як настрій?", куди важливіше, що людина відчуває всередині. Якщо вважаєте, що все нормально, то немає сенсу і замислюватися з приводу питання. Підійде банальний відповідь - »все ок". У разі, коли і самі розумієте, що щось не так, краще подумати, як підвищити собі настрій. Про те, як це можна зробити, поговоримо далі.

Пройти тест на темперамент

Як поліпшити настрій?

Якщо на питання " як настрій?", відповідь не додає оптимізму, слід негайно приступити до його поліпшення. Не обов'язково виливати душу спитав. Найчастіше, подібно питання"Як справи?", про настрій запитують через пристойність. Тут важливіше бути чесним з самим собою. Приблизний алгоритм дій наступний:

  • Спробувати самому зрозуміти, чи все в порядку;
  • Розібратися в причинах поганого настрою;
  • Усунути фактори, що негативно впливають на емоційний фон;
  • Переключитися на приємні моменти;
  • Отримати емоційну підзарядку.

А тепер розглянемо ці кроки по-окремо.

1. Спробувати самому зрозуміти, чи все в порядку.

Як тільки прозвучало питання " як настрій?", слід поглянути на себе з боку і зрозуміти, чи доречно він заданий. Ситуації бувають різні. Наприклад, хтось поводиться, як гуморист, а потім різко намагається стати серйозною людиною. Тож не дивно, якщо всім навколо здасться, що у нього почався поганий настрій. Хоча, насправді, це буде абсолютно не так. Але іноді питання «як настрій?"виявляється до місця. Тоді краще задуматися і спробувати зрозуміти, чому емоції негативні.

2. Розібратися в причинах поганого настрою.

Здатність аналізувати – одне з найважливіших еволюційних пристосувань, що підняли людину над іншими тваринами. Отже, потрібно застосовувати цей майстерність завжди і скрізь. Дасть він підказку і, як поліпшити настрій.

Причин цього явища безліч, від проблем зі здоров'ям, до труднощів на роботі або в особистому житті. Досить бути чесним перед самим собою і все стане на свої місця.

3. Усунути фактори, що негативно впливають на емоційний фон.

Залежно від причин, що викликали кислу міну, способи боротьби з нею можуть помітно відрізнятися. Якщо людина захворіла, їй слід звернутися до лікаря. Якщо причина в втоми , необхідно відпочити і виспатися. Коли настрій псуватися через сварки , краще помиритися. У разі невдач на роботі, слід або поміняти роботу, або своє ставлення до неї. Якщо настрій знижений від спілкування з хлопцем / дівчиною, можна вчинити так само, як і з роботою. Головне запам'ятати, поки не усунутися причина поганого настрою, значно складніше буде його поліпшити.

4. Переключитися на приємні моменти.

Надійний прийом, як підвищити настрій – навчитися перемикати свою увагу. Припустимо, у кого-то почався нежить. Людині стало погано, емоції негативні. Він пішов в аптеку, купив краплі, закапав ніс. Начебто полегшало, але, як кажуть, «осад на душі залишився». Для того щоб настрій покращився якомога швидше, бажано переключитися на що-небудь інше. Щось, що викликає приплив позитивних емоцій . Що саме? У кожного свій секрет. Найбільш універсальні способи розглянемо далі.

5. Отримати емоційну підзарядку.

Ефективні способи – це гумор і приємна музика. Читання анекдотів, перегляд розважальних передач, або прослуховування правильних аудіозаписів-універсальний засіб від туги і депресії . Варто було тільки почути життєстверджуючі мотиви, і настрій покращився. Для кого-то кращим антидепресантом стане чашечка кави, іншому необхідно тістечко, а третій з радістю пограє на комп'ютері. Не важливо, що людина буде робити. Головне, який ефект на нього це надасть.

Що відповісти на питання " як настрій?"- справа кожного. Куди важливіше, для самого себе визначити актуальність цього питання. Якщо він заданий «в точку», слід розібратися через що невеселий вигляд. Тоді стане легше виправити причину негативу і швидше налаштуватися на потрібний лад. Арсенал прийомів для цього різноманітний, що дозволяє знайти відповідний досить легко.

Пройти тест: оптиміст або песиміст

Зараз читають
Погано на душі і важко, а може це корисно? 6 ідей
Погано на душі і важко, а може це корисно? 6 ідей
Що робити, якщо погано на душі і все навколо перестає радувати? Чи можна ...
Як знайти себе? 7 відповідей на найголовніше питання в житті
Як знайти себе? 7 відповідей на найголовніше питання в житті
Як знайти себе в цьому житті і що в цьому може допомогти? 7 ефективних с ...
Як знайти час: 5 робочих технік
Як знайти час: 5 робочих технік
Як знайти час і які є ефективні прийоми, що полегшують управління часом? ...
Як знайти свій талант: 7 надійних способів
Як знайти свій талант: 7 надійних способів
Як знайти свій талант і дізнатися його? Хоча кожен талановитий по своєму ...
Як поводитися на першому побаченні: 7 основних правил
Як поводитися на першому побаченні: 7 основних правил
Як поводитися на першому побаченні, щоб гарантовано піти на друге? Як вз ...
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Всі ми час від часу стикаємося з проблемою самосаботажа, коли знаємо, що ...
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Що таке проникливість професійна і життєва? 5 способів розвинути свої зд ...
Новое youtube видео