Назад
Як почати розмову з людиною: 7 простих порад

Навигация по разделу
как начать разговор

покрокова інструкція, як почати розмову

Як почати розмову і утримати увагу співрозмовника? 7 практичних порад, здатних змінити ваше уявлення про ініціативу в комунікації.

Знову ловили на собі зацікавлені погляди, але почати знайомство не наважилися? Або весь захід ховалися за екраном телефону, не зронивши ні слова? Перед вами покрокова інструкція по вмінню закохувати в себе з перших хвилин спілкування. Або вигідно себе ж продавати-кращому в світі роботодавцю за непристойно приємні гроші. Тому мотаємо на вус, як почати розмову, і легко стаємо вмілим оратором.

1. Ростимо впевненість в собі.

Іноді з бажанням завести розмову бореться страх уславитися дурним або нудним співрозмовником. А якщо позаду не самий Райдужний досвід спілкування з роботодавцем, колегами, протилежною статтю, прагнення сховатися в невідомому напрямку перемагає. Що ж робити? Мабуть, вчитися, репетирувати, тренуватися. Нехай першим потенційним співрозмовником виступить не Принц на білому коні або та сама любов усього життя, а перший же симпатичний незнайомець.

Мистецтво маленької розмови прийшло до нас із Заходу, його назва «маленька розмова» підкреслює розслаблений характер події. Важливо прийняти думку, що ми не здаємо іспит, а ділимося думками, тому будь-який результат спілкування не зможе затьмарити настрої . Адже найголовніше-це досвід, який ми отримаємо в будь-якому випадку.

Бажано знизити градус відповідальності , посміхнутися. Дружелюбність і ораторська майстерність не є вродженими якостями, їх під силу придбати кожному.

Пройти тест на впевненість у собі

2. Вивчаємо свої сильні сторони.

І робимо на них ставку. Писати маркером на лобі про взятих Гран-прі, червоному дипломі не варто – якщо діалог стане стартом щирих відносин, можна ще встигнути повідомити про свої досягнення новому візаві. Звернути увагу на власні дикцію, темп, грамотність мови, жести буде дуже корисно.

Непогано було б поставити собі бали за кожен з названих критеріїв після перегляду відеозапису з самим собою в головній ролі. Підійде камера телефону-тут грає роль не технічне оснащення, а вміння задати і відповісти на питання з часткою гумору , спонтанності.

Побачивши себе з боку, ми можемо позначити завдання (тривалі паузи, широкі помахи руками, гримасування і т.д.) і приступити до роботи над ними. Також важливим фактором є гармонія іміджу, зовнішнього вигляду, професії, а також поведінки під час першої розмови.

Щонайменше, дивно виглядає високий, рослий пан зі спортивним минулим, екзальтовано плескатися руками або здивовано ляскаючи віями. Рівно стільки ж сумніву в щирості може викликати мила панянка з довгою косою, гучно віщає нескінченний монолог гучним басом.

Люди відчувають себе спокійніше і надійніше, якщо їх початкове враження про співрозмовника виявляється не протилежним його подальшої поведінки. У цьому, ДО РЕЧІ, полягає еволюційна вигода стереотипів - розвантажують мозок, дозволяючи сконцентруватися на новому. Тож мета вразити і залишитися в пам'яті за всяку ціну обережно відсуваємо подалі від свого адекватного портрета.

3. Спостерігати.

Ознайомившись і полюбивши свої комунікаційні особливості, можна переходити до «наступу». Випрямили спину, подихали, підійшли ближче до потенційного товариша. Зупинилися озирнутися і придивитися.

Іноді людина, яка не знає, як розпочати розмову , глибоко і детально зосереджується на внутрішніх навички , забуваючи про зовнішні обставини. Перш приступити до спілкування, потрібно переконатися, що до цього розташовує як обстановка, так і стан обранця. Чи не б'ють куранти, чи не закінчується антракт, чи не дзвонить телефон у майбутнього співрозмовника? Ні-вперед. Так-видихаємо і пробуємо через 5 хвилин. Пробуємо, пам'ятаючи, що перше враження виробляється лише раз. Але краще його все-таки зробити, ніж зітхати в сторонці в очікуванні ідеального «зоряного часу».

Пройти тест на характер людини

4. Шукаємо баланс.

Звернутися з питанням – відмінна ідея. Навіть самий банальне питання"як вам виставка?"може привести до успіху, якщо до нього додається впевнений голос і хороша постава. Якщо є бажання зоригінальничати, почуття міри завжди повинно залишатися. Епатувати публіку або ж заводити нові знайомства, поглиблювати корисні зв'язки – це різні цілі, що вимагають відмінних підходів.

Кращий результат у другому випадку приносить звернення у вигляді доброзичливої жарти або компліменти . Тут є підводні камені. Ініціатору розмови варто уникати зайвої іронічності, загальних фраз і двозначних метафор – з урахуванням місця знайомства, звичайно. Консерваторія передбачає інші патерни розмови, ніж рок-фестиваль, хоча в обох випадках тема музики для обміну репліками цілком підходить.

5. Уважно слухаємо відповідь.

Тепер варто сконцентрувати всі рецептори і шосте чуття на співрозмовника. Зробивши свій хід першим, ми можемо дозволити своєму йому парирувати. Перетворившись в одне велике, доброзичливе і надзвичайно уважне вухо, бажано не забути про мову тіла.

Непогано було б зберегти в міру розслабленими лицьові м'язи, схилити голову на бік, і через кілька хвилин успішної комунікації повторити кілька рухів співрозмовника, без відвертого обезьяннічанья.

Зашифроване в погляді і рухах послання повинно зчитуватися однозначно: «мені цінно і значимо почути тебе. Я можу не погодитися після, але висловлена тобою точка зору важлива». Можна постаратися вести розмову за схемою «питання – уточнення – твердження».

У такому випадку відбувається відносно рівномірний обмін інформацією, що не нагадує допит з пристрастю. Під кодовим словом "твердження" мається на увазі кілька реплік про себе, цікавих співрозмовнику, корисних або забавних. Це відмінна формула для бажаючих знати не тільки те, як почати розмову, але і як його активно продовжити.

6. Отримуємо задоволення.

Можливо, спроба розпочати розмову призведе до вірної дружби, тривалого ділового партнерства або романтичних стосунків на все життя. Але якщо ні-це не привід падати духом до самого ядра Землі. Розкіш людського спілкування цінна сама по собі.

Багатогранність особистості , думки, думки наповнили інформаційне поле планети новими смислами. Чудово, якщо при цьому пощастило відмінно провести час або отримати новий життєвий досвід, підвищити свою ораторську майстерність.

Кожен ініційований діалог наближає до мети, є чудовим тренувальним полігоном, навіть якщо в підсумку знайти прихильника в особі слухача не вдалося. Важливо навчиться повністю віддаватися процесу спілкування, насолоджуючись смаком життя.

7. Вивчаємо чужий досвід.

Британський король Георг VI заїкався, а також страждав недорікуватістю, але зумів впоратися з цими недоліками, бо знав, з чого почати розмову. Промова монарха, виголошена перед багатотисячною радіоаудиторією, змогла надихнути співвітчизників і підняти їх бойовий дух під час Другої світової війни. Знаменитий Колін Ферт втілив образ сміливого і наполегливого самодержця у вражаючій кінострічці»Король говорить".

Якщо подібні історії запалюють всередині іскру і надають сил, потрібно дивитися, читати, слухати їх на здоров'я. Оточивши себе рольовими моделями, людина здатна черпати натхнення , поповнювати внутрішні ресурси. Новими гранями розкриваються біографії зірок естради, журналістів або навіть найбільших гравців Лондонської біржі – людей, які знають не з чуток як завести розмову. Їх мрії, полум'яна пристрасть до комунікації допоможуть зарядитися позитивом і енергією для власних звершень.

Використовуючи хоча б три з перерахованих підказок, можна досягти помітних просувань в мистецтві діалогу. А дізнавшись, як почати розмову, цілком ймовірно змінити життя на 180 градусів. Сміливість, драйв, відкритість світу – ось «побічні ефекти» роботи над умінням заводити знайомства, привертаючи до себе з перших хвилин. З англійською королевою, Мадонною або Роналдо нас розділяє шість рукостискань. Давайте станемо ближче один одному!

Пройти тест: інтроверт чи екстраверт?

Зараз читають
Настрій: що це таке і від чого залежить??
Настрій: що це таке і від чого залежить??
Що таке настрій і які фактори можуть на нього впливати? Які види настрою ...
Оратор: хто це такий і як ним стати??
Оратор: хто це такий і як ним стати??
Хто такий оратор і якими якостями він повинен володіти? 6 порад як підго ...
Як підкорити чоловіка з урахуванням його темпераменту??
Як підкорити чоловіка з урахуванням його темпераменту??
Як підкорити чоловіка, якщо він холерик, флегматик, сангвінік або меланх ...
Вумбілдинг: що це таке, навіщо потрібен і основні вправи
Вумбілдинг: що це таке, навіщо потрібен і основні вправи
Що таке вумбілдинг і як він пов'язаний з різними вправами для зміцнення ...
Управління особистими фінансами: проста схема, яка допоможе стати багатшими кожному
Управління особистими фінансами: проста схема, яка допоможе стати багатшими кожному
Управління особистими фінансами завжди була дуже актуальна тема, а в нин ...
Кращий спосіб як мотивувати себе просто
Кращий спосіб як мотивувати себе просто
Як мотивувати себе на досягнення своїх цілей, особливо довгострокових. А ...
Пофігізм: що це таке і 3 способи стати реальним пофігістом??
Пофігізм: що це таке і 3 способи стати реальним пофігістом??
Що таке пофігізм і чому це поняття вважають негативним? Які види пофігіз ...
Новое youtube видео