Назад
Закон тяжіння: що це таке і від чого він залежить??

Навигация по разделу
закон притяжения

Що таке закон тяжіння і в чому його секрети?

Що таке закон тяжіння і як він працює? 8 базових принципів закону тяжіння для того, щоб налаштувати свій розум на успіх і перемогу.

Згадуючи закон тяжіння, в голову приходить Ісаак Ньютон і яблуко, підступно догодило йому по тім'ячку. Але мало хто знає, що цей ефект впливає і на життя людини, визначаючи його долю. У чому секрет тяжіння? Чи можна домогтися успіху або процвітання, завдяки власним думкам? Що для цього потрібно? Якщо сила тяжіння думки існує, чому мало хто про це знає? В яких сферах працює закон тяжіння? Від нього залежать тільки професійні досягнення, або особисте життя теж? Чи можна говорити, що існує закон тяжіння любові? Увагу читача ми вже притягли, залишилося тепер його задовольнити.

У чому полягає секрет тяжіння?

Багато хто чув приказку «думки матеріальні». Чому так відбувається? Як працює закон тяжіння? Справа в тому, що завдяки думкам формуються слова і вчинки, а вони визначають життєвий шлях людини, його оточення і долю. Це як стакан, заповнений водою до середини. Для одного він буде наполовину порожнім, а для іншого наполовину повним.

Здавалося б, дрібниця, але такі дрібниці визначають життя людини. у цьому криється секрет тяжіння . Хтось стає оптимістом і притягує до себе позитив, інші через свого песимізму міцно загрузають в невдачах і розчаруваннях. Це тільки поверхневе пояснення, що зачіпає суто матеріальний світ.

Якщо, все-таки, припустити наявність вищих матерій, то закон тяжіння стає Вселенською силою, як і гравітація. В такому випадку думки дійсно мають свою силу і енергетикою . Можливо, в інформаційному полі планети проектується все те, про що ми думаємо. Тоді варто бути акуратним зі своїми думками.

Пройти тест: оптиміст або песиміст

Людина отримує те, що сам віддає світу. якщо він несе добро і любов , такі цінності він зустрічає У інших. У його думках не з'явиться твердження, що всі люди погані, і його світ буде наповнений позитивом. Закон тяжіння любові однаково справедливий для кожного.

Чому тоді в багатьох парах один любить, а інший використовує? Мабуть, виною всьому все та ж сила тяжіння думки. Просто хтось придумав собі люблячу людину, а другий – матеріальні блага.

Мозок людини влаштований так, що стикаючись з чимось новим, він намагається отримати з цього користь. Не виняток і закон тяжіння. З того моменту, як люди зрозуміли його існування, багато мислителів спробували взяти цей принцип на озброєння.

Базові принципи закону тяжіння.

  • Позитивне ставлення до життя;
  • Подяка;
  • Чітке розуміння своїх цілей;
  • Вміння візуалізувати свої бажання;
  • Розуміння власних цінностей;
  • Правильне оточення;
  • Підтримка внутрішньої цілісності та гармонії;
  • Вміння відпускати негатив.

Розглянемо цей перелік окремо.

1. Позитивне ставлення до життя.

Оскільки людина програмує себе і свою долю, то ставлення до життя визначає її якість і насиченість. Закон тяжіння діє не так, як магнітне поле. Плюс притягує плюс, а мінус - відповідно мінус. Якщо налаштуватися на успіх, то набагато реальніше його дочекатися, ніж просто скаржачись на життя.

2. Подяка.

Вміння дякувати високо цінується не тільки іншими людьми, а й Всесвіту. Йдеться не про корупцію, а про звичайне спасибі. Якщо людина вдячний за те, що має, то Всесвіт охочіше буде йому допомагати. Секрет тяжіння в найпростіших неписаних правилах. Отримав щось-скажи спасибі. Можна діяти і корупційними методами. Сказати спасибі заздалегідь, а потім чекати, коли його почнуть відшкодовувати.

3. Чітке розуміння своїх цілей.

Цілепокладання є важливим інструментом закону тяжіння. Адже як притягнути те, не знаю що? Для того щоб щось просити у Всесвіту, необхідно спочатку це чітко сформулювати для самого себе. Інакше як зрозуміти, що людині дали не те, що він просив? Якщо він сам не знає, ким хоче стати, то, як він зрозуміє, що став не тим?

4. Вміння візуалізувати свої бажання.

Ще більше ефекту, ніж від Цілепокладання, можна домогтися завдяки візуалізації. Сила тяжіння думки велика, а образу – ще більше. Закон тяжіння краще спрацює, якщо максимально точно представити свої очікування. Сформулювати їх у всіх нюансах і тонкощах, щоб Всесвіту не довелося «ламати голову» в здогадах, чого ж все-таки від неї хочуть.

5. Розуміння власних цінностей.

Цей пункт плану підказує, що саме варто просити у вищих сил. Адже людині потрібно те, що представляє для нього цінність. Якщо хтось мріє про кар'єру спортсмена, йому немає сенсу просити Всесвіт про Нобелівську премію. Сила тяжіння думки нарощує оберти тільки, коли вона збігається з істинними потребами людини.

6. Правильне оточення.

«Скажи, хто твій друг, і я скажу, хто ти» – актуальність даного висловлювання не викликає сумнівів. Іноді відчувши, що щось відбувається не так, як хотілося б, варто задуматися про своє оточення. Закон тяжіння спирається на думки людини, а вони приходять в голову на підставі життєвого досвіду. Останній залежить від подій, що відбуваються в життя . Події обумовлені тими людьми, які нас оточують. Значить, щоб скорегувати свій внутрішній світ, часом необхідно змінити коло спілкування і інтереси.

7. Підтримка внутрішньої цілісності і гармонії.

Крім зовнішніх факторів, внутрішній світ людини визначається його ставленням до самого себе. Якщо гармонізувати розум, можна залишатися спокійним в будь-якій ситуації. Також, це допоможе краще зрозуміти самого себе, свої цілі , бажання . Закон тяжіння ефективніше працює в разі методичного і цілеспрямованого застосування, що простіше досягти людині, врівноважити своїх внутрішніх «ангелів» і «демонів».

8. Вміння відпускати негатив.

Окрім позитивного погляду на майбутнє, варто навчитися відпускати все образи і негатив минулого. Адже вони, дуже часто, тримають людину на шляху його розвитку, немов наручниками приковуючи до колишніх невдач. Закон тяжіння можна посилити, якщо свідомо відштовхувати все непотрібне, залучати те, що по-справжньому хочеться.

Сила тяжіння думки – найпотужніший інструмент на шляху до успіху, але щоб він спрацював, слід дотримати цілий перелік умов. Необхідно бути щирим перед самим собою і Всесвіту, адже вона буде виконувати прохання. Закон тяжіння універсальний для всіх. Космічні об'єкти притягують один одного. Люди притягують інших людей, а також події. Навіть почуття підпадають під закон тяжіння любові. Але не варто це ускладнювати і шукати особливий секрет тяжіння. Його основам нас вчили ще в дитинстві. Роби з іншими так, як хочеш, щоб з тобою чинили інші.

Пройти тест на самооцінку

Зараз читають
Посттравматичний синдром: що це таке, симптоми і лікування
Посттравматичний синдром: що це таке, симптоми і лікування
Що таке посттравматичний синдром і що робити людині, яка пережила його? ...
Лідер: хто це такий, які вони бувають і їх основні ознаки??
Лідер: хто це такий, які вони бувають і їх основні ознаки??
Хто такий лідер і чому він необхідний будь-якій групі людей? Як завдяки ...
Немає настрою: 5 способів його виправити, якщо воно погане
Немає настрою: 5 способів його виправити, якщо воно погане
Що робити, коли немає настрою і чому воно пропадає? Чи можна цьому запоб ...
Як читати книги і навіщо? 5 порад правильного читання
Як читати книги і навіщо? 5 порад правильного читання
Як читати книги і робити це правильно? Навіщо читати книги і в чому кори ...
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Складно уявити людину, яка хоче опинитися в позиції жертви. Що таке синд ...
Ентузіазм: що це таке і як його розвинути??
Ентузіазм: що це таке і як його розвинути??
Що таке ентузіазм? Він є несподіваним натхненням або контрольованим стан ...
Іпохондрія: що це таке, причини, симптоми та лікування.
Іпохондрія: що це таке, причини, симптоми та лікування.
Що таке іпохондрія і чому це хвороба розуму, а не тіла? Чим іпохондрик в ...
Новое youtube видео