Назад
Як розібратися в собі і перестати себе обманювати??

Навигация по разделу
как разобраться в себе

Як розібратися в собі? 5 дієвих методів

Як розібратися в собі і жити так, як хочеться? 5 ефективних способів самоаналізу, які значно спростять спроби людини розібратися в собі.

Найбільш небезпечною брехнею можна вважати обман самого себе. Найстрашніше, що людина вводить себе в оману не свідомо, а тому, що просто не може розібратися в собі. Він йде по життю в неправильному напрямку, ризикуючи в будь-який час розчаруватися в собі та інших людях. Така людина дуже часто працює на нелюбимій роботі, живе в не комфортних умовах і відчуває себе чужим у своїй же кампанії. Все-таки, як розібратися в собі? Як знайти своє покликання? Як зрозуміти в який бік рухатися? Відповіді на ці питання вже давно дано професійними психологами і мудрими людьми. У цій статті зібрані найефективніші рекомендації.

Якщо ці думки все частіше починають кого-небудь відвідувати, то йому дійсно необхідно зайнятися самоаналізом. Позитивним в такому моменті є хоч незначне, але прозріння. Виявляється, щось не так! Це вже краще, ніж порожнє блукання в безперспективному напрямку.

Адже, самообман тим і небезпечний, що його складно розпізнати. Але, якщо проблема знайдена, слід приступити до її негайного вирішення. Далі наведені поради як розібратися в собі, і зберегти час для реалізації своїх справжніх цілей.

1. Прийняти себе справжнього.

Проблема більшості людей полягає в тому, що їм важко приймати себе такими, якими вони є. Можливо, не досить крутими або багатими, які не вміють красиво співати або танцювати, нічого не розуміють в бізнесі і т.д. багато хто з завзятістю, гідним барана, стукають в закриті двері, які їм так і не відкриються. Часто людина не може себе прийняти не тільки через свої переконання, а й під натиском оточуючих людей.

Наприклад, потомствений генерал в третьому коліні геть відмовляється слухати, що його улюблений онук хоче стати музикантом. Ось дитина з дитинства і вчитися грати в войнушки, хоча у нього це виходить якось не переконливо. Згодом, він навіть сам починає вірити в своє Армійське покликання. До найближчої війни. А там, він і його товариші по службі вже швидко усвідомлюють, що дідусь помилявся. Тільки навряд чи встигнуть це виправити. А якби подорослішав малюк все-таки знайшов час, щоб розібратися в собі, то можливо і сам прославився, і взвод б не підставив.

Пройти тест на тип особистості

2. Завести особистий щоденник.

Іноді читати про долі інших людей буває для когось цікавіше, ніж жити власним життям . В даному випадку можна скористатися невеликою психологічною хитрістю. Просто завести свій щоденник , куди почати записувати всі свої думки, плани і події в житті. Коли кількість записів накопичиться, слід почати його читати з самого початку, нібито про іншу людину. Поглянути на власне життя з боку. Адже, розібратися в собі часом набагато легше, представивши себе в якості незалежного глядача, ніж у власній шкурі.

3. Згадати свої дитячі цікаві і мрії.

Оскільки в ранні роки життя людина максимально щирий перед самим собою і оточуючими людьми, то і спогади дитинства здатні багато про що розповісти. Якщо в голові звучить нав'язлива фраза» не можу розібратися в собі", можна відмотати час трохи назад, до того періоду, коли все було більш певним і зрозумілим. Було погане або хороше, світле або темне, подобається або не подобається.

E слі мріяли стати космонавтом, то робили це від щирого серця. і хоч, подорослішавши, вже тверезо оцінюєш, що космонавт не вийде, все-одно можна знайти себе в суміжному напрямку. Від графічного дизайнера, що малює космічні кораблі, до музиканта співаючого про підкорення Зоряних далей. Головне виділити ту саму «родзинку» від якої серце починає прискорено битися і зробити її своєю «дороговказною зіркою».

Реально зіставити свої хочу і можу, щоб зрозуміти наявність тих якостей, які необхідні для реалізації заповітної мети. Наприклад, якщо хтось хотів бути принцом на білому коні, то як мінімум йому варто придбати коня. Ну а Родовід, то вже по складніше. Хоча, за гроші, можна хоч прямим нащадком самого Юлія Цезаря по бабусиній лінії стати. Причому з відповідним записом у свідоцтві про народження.

Пройти тест на півкулі мозку

4. Скористатися підказками згори.

Навіть подорослішавши, люди мають слабкість до можливості перекласти на інших відповідальність за своє життя. На батьків, на дружин і чоловіків, на начальників і громадських діячів. Ну, а в найпотаємніших питаннях – на вищі сили, з якими, як багато хто вважає, можна зв'язатися через всілякі ворожіння і прогнози. Досить цікавий спосіб, як розібратися в собі і при цьому не займатися тривалим самоаналізом – Астрологія, хіромантія, карти ТАРО та інші окультні фішки.

Бездумно слідувати їх порадам схоже злочину над самим собою, але побачити якусь підказку реально. Все-таки ці вчення формувалися найрозумнішими представниками роду людського. У них зібрані знання про психології , фізіології людини, його найпотаємніших бажаннях і надіях. Так що, загальні закономірності, що дозволяють передбачати ті чи інші моменти можуть бути дуже навіть правдоподібними. А це вже хоч якийсь орієнтир в житті, якщо збився з курсу і абсолютно не знаєш куди рухатися далі.

5. Проаналізувати свої хобі.

Багато людей не можуть зрозуміти себе, оскільки не чують свого внутрішнього голосу. Його заглушають моралі оточуючих, модні тренди сучасності, нав'язливе громадську думку і т.п. тому ми часом вибираємо невідповідну роботу, ходимо з невідповідними друзями в невідповідні заклади. Загалом, живемо зразково-показовим життям чужої людини. Як розібратися в собі в такому випадку? Відповідь проста – хобі ! У своїх захопленнях більшість людей все ж вільні.

Саме в них ми можемо звести те заняття, до якого у нас є покликання. воно може кардинально відрізнятися від нашого зразкового соціального вигляду. Нерідкі випадки, коли величезні мужики, колекціонують метеликів або роблять орігамі. Просто не афішують це, оскільки таке захоплення слабо вписується в їх брутальний вигляд. При цьому, саме занурившись в улюблене заняття вони по-справжньому знаходять самих себе.

Як розібратися в собі? Питання не найскладніше! Складніше інше-мати сміливість почути самого себе і прийняти відповідь, навіть, якщо він буде вельми несподіваним. Адже, чим далі в нетрі йде збився подорожній, тим кардинальніше треба зробити маневр, щоб з них вибратися. Ось на такий вчинок здатні дійсно не багато. Але, це вже тема іншої публікації.

Пройти тест на характер людини

Зараз читають
Як позбутися від душевного болю? 8 ідей
Як позбутися від душевного болю? 8 ідей
Як позбутися від душевного болю і вилікувати душу? 8 різних універсальни ...
Як стати щасливим? 7 основних правил
Як стати щасливим? 7 основних правил
Як стати щасливим і що в цьому може допомогти? 7 дієвих способів знайти ...
Шкала самооцінки: низька самооцінка, занижена, адекватна, висока і завищена
Шкала самооцінки: низька самооцінка, занижена, адекватна, висока і завищена
Що таке шкала самооцінки? Що таке низька самооцінка, занижена, адекватна ...
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Стан що робити, коли все погано, не приходить раптом. 9 простих порад, я ...
Смуток: що це таке і що робити якщо сумно??
Смуток: що це таке і що робити якщо сумно??
Що таке смуток і чому нам буває сумно? Як позбутися від смутку: кращі сп ...
Егоїст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути??
Егоїст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути??
Хто такий егоїст і його види. Позитивні і негативні сторони егоїстів. Як ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Новое youtube видео