Назад
Як зустріти свого чоловіка: 7 базових порад

Навигация по разделу
как встретить своего мужчину

Як зустріти свого чоловіка?

Як зустріти чоловіка, який підходить саме вам? Що не варто робити? 7 основних рекомендацій, який наблизять вас до мети.

Чоловік мрії вашої подруги зовсім не повинен бути чоловіком вашої мрії. Є точки дотику між чоловіком і жінкою, які і дають зрозуміти парі на підсвідомому рівні, що варто триматися разом, що варто бути поруч для того, щоб наповнити внутрішній простір любов'ю і щастям.

1. Зрозумійте себе.

Визначтесь зі своїми реальними потребами та відокремтесь від очікувань інших. Будьте чесними з собою щодо своїх недоліків, оскільки вам слід зіткнутися з тим, хто вважатиме ваші недоліки мізерними та прощаючими, але оцінить ваші сильні сторони. Іноді тут грають дві сторони медалі-рішучого і пробивної людини можуть характеризувати як впертого, якщо людина відчуває до нього антипатію. Тому намагайтеся вивернути іншою стороною всю критику , що впало на вас, знайдіть більш толерантну або навіть похвальну заміну критичним словами і запитайте себе, чи це правда щодо вас.

Пройти тест на сексуальність

2. Не чекайте досконалості.

Визнайте це – ви недосконалі. Ніхто не ідеальний. Якщо ви в пошуках досконалого на 100% чоловіка, ви приречені на провал. Намагайтеся не помічати ці дрібні недоліки або дратівливі звички вашого обранця, які не впливають на загальну ситуацію, і хто знає, може він почне прощати вам ваші дрібні звички. Подумайте, якого роду звички вас дратують найбільше, що стає каменем спотикання, і чекайте їх, не звертаючи на них уваги. Якщо ви не можете терпіти неуважність у чоловіках, можливо, вам доведеться поступитися чимось і знайдіть чоловіка своєї мрії , який ніколи не забуде ваші дати або доручення.

3. Станьте жінкою, на якій хочуть одружитися.

Який тип чоловіків вас приваблює? Якими особливостями він повинен володіти? Для того щоб залучити чоловіка вашої мрії, вам слід володіти рисами і особливостями характеру, що привертають інших чоловіків, і особливо чоловіка вашої мрії. Також розгляньте риси характеру , які можуть зіграти вам на руку: якщо ви домашня людина, ви можете знайти щастя з чоловіком, який не тиняється по вашій кухні, але ніколи не скаржиться на необхідність стригти газон або прибрати майстерню.

4. Будьте активні.

Знайдіть для себе хобі . Або два. Хочете ви проявити себе в спорті, художньої мови, грі на музичних інструментах, малюванні або ж нічних тусовках, оточуючи себе людьми тих же інтересів і схильностей, то у вас підвищуються шанси зустріти чоловіка вашої мрії, поєднуючи корисне з приємним. У вас немає хобі? Спробуйте проявити креатив , може, у вас приховані таланти , які можуть проявитися фонтаном і засліпити інших. До речі, є різні агентства, які організовують тренінги для жінок, що розкривають багато актуальні жіночі теми, такі як «Як поєднати роботу з особистим життям чоловіка», «як набути впевненості в своїх силах», «як управляти гнівом» і багато інших.

5. Перше враження завжди вірне, і нехай воно буде позитивним.

Вам не обов'язково бути наймоднішою дівчиною в окрузі, але слід стежити за своєю зовнішністю або ж спробувати знайти собі хлопця такого ж характеру. Дружелюбність відіграє хорошу роль у побудові відносин. Не бійтеся першої вступати в розмову, робити компліменти чоловікам , але без фанатизму і відвертої лестощів. Посміхатися. Не тільки потенційному партнеру, а й оточуючим. Якщо ви любите, коли вас слухають, знайдіть чоловіка, який не любить багато говорити, а є хорошим слухачем.

Ваша манера одягатися і ваш одяг створюють перше враження. Насправді ваша манера одягатися може залучити певного роду чоловіків. Наприклад, ви дівчина з музичною освітою, творчим внутрішнім світом, креативна і душевна, і на перше побачення ви одягаєте наряд рокерші або дівчата-емо для того, щоб привернути увагу чоловіків. Будьте впевнені, люди творчого складу до вас не підійдуть. До того ж ви будете нервувати через те, що до вас не підходять «правильні» люди. Якщо на вас комфортний одяг, приємна, охайна, що не викликає, то ви привернете увагу більшого кола чоловіків.

Пройти тест Фрейда

6. Усвідомте шкоду співзалежності.

Багато написано книг і тез про співзалежність. Співзалежні відносини виносять на поверхню тільки погане з партнерів і розбивають життя. Якщо ви виросли в співзалежному середовищі, спробуйте звернутися до фахівців або, відвідуючи тренінги для жінок , позбутися звичок до вступу в серйозні стосунки.

Можливо, вам знадобиться більше часу, щоб знайти чоловіка вашої мрії, але це набагато краще, ніж терпіти емоційне і, можливо, фізичне насильство співзалежності. Все це веде до поганого поводження.

7. Будьте справжньою.

Не намагайтеся видавати себе за іншого, оскільки ви можете загнати себе у вузькі рамки ролі, яка не повністю розкриває ваш внутрішній світ. Якщо в звичайному житті ви віддаєте перевагу стиль casual, але на побачення з чоловіком, якому ви сподобалися, ви вийдете розфранченою і одягненою, чоловік може цього не очікувати і розчаруватися в вас. Якщо ви хочете дати зрозуміти, що не любите книги і все, що з ними пов'язано, то все життя вам доведеться виправдовуватися і знаходити причини того, чому та чи інша книга виявилася на журнальному столику, і ви ще продовжуєте замовляти книги поштою. Будьте самі собою, і тоді ваш чоловік мрії не пройде повз своєї жінки мрії.

Пройти тест на тип особистості

додаткова інформація:
Зараз читають
У чому щастя людини полягає і чи є у нього секрети??
У чому щастя людини полягає і чи є у нього секрети??
У чому щастя? 8 дивовижних досліджень і 6 секретів щасливого життя, про ...
Енергія людини: що це таке і як її підвищити??
Енергія людини: що це таке і як її підвищити??
Що таке енергія людини? 5 ефективних прийомів, як підвищити життєву енер ...
Як навчитися розслаблятися: 7 простих способів
Як навчитися розслаблятися: 7 простих способів
Як навчитися розслаблятися з користю? 7 ефективних прийомів розслаблення ...
Самопізнання: що це таке і з чого його почати??
Самопізнання: що це таке і з чого його почати??
Що таке самопізнання і які є етапи? Чек-лист з 44 питань для вивчення се ...
Перебільшувати: що це означає І як правильно робити??
Перебільшувати: що це означає І як правильно робити??
Що значить перебільшувати і чому це є навмисним спотворенням дійсності? ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Чоловіча і жіноча сексуальність: що це таке і в чому відмінність
Чоловіча і жіноча сексуальність: що це таке і в чому відмінність
Що таке сексуальність людини і як вона проявляється в його поведінці і з ...
Новое youtube видео