Назад
Метод Сільва: що це таке, базові поняття і небезпеки.

Навигация по разделу
метод Сильва

Що таке метод Сільви і як його освоїти?

Що таке метод Сільва і яким технікам він вчить? Чотири кроки для виконання задуманого. Можливі перешкоди на шляху новачків.

Здається, що одними тільки бажаннями досягти чогось глобального неможливо. Але це не так. Доведено, що енергія бажання, глибина мислення і сила думки впливають на якість життя і прийнятих рішень. Метод Сільва вчить усвідомлено управляти розумом і концентрувати творчу енергію для виконання задуманого.

У статті розповідаємо про базові поняття методу, трьох кроках для здійснення бажань і силі подяки.

Що таке метод Сільви?

Метод Сільва — це комплекс медитативних технік і психологічних вправ, призначених для розслаблення тіла і розуму, розвитку інтуїції, контролю над емоціями, поліпшення якості мислення. Але на відміну від пасивної медитації , практикується буддистами або йогами, цей метод Активний. Для нього навіть придумали нові терміни «динамічна медитація» або «управління розумом» – такі словосполучення звучать більш творчо і повноцінно відображають головні ідеї методики.

Метод Сільва являє собою своєрідний «сплав» технік самогіпнозу, медитації, східних практик, навчань мудреців і психологів. Він не відводить від реальності і не відключає мислення. Навпаки, він змушує розум використовувати свій потенціал на повну силу. Він налаштовує мозок на оптимістичну хвилю, переконуючи людину в тому, що він здатний сам керувати своїм життям.

Головний плюс методу Сільви-універсальність . За кілька днів навчання він допомагає всім, хто хоче навчитися:

 • Активувати та використовувати інтуїцію для аналізу проблем, пошуку оптимальних рішень.
 • Свідомо використовувати інформацію, що зберігається в підсвідомості .
 • Створіть для себе особисту формулу позитивного мислення .
 • Зрозумійте особисті мотиви та мотивацію інших людей.
 • Покращувати пам'ять і здоров'я.
 • Втілювати свої бажання в реальність.
 • Отримати фінансову свободу.
 • Швидко позбутися тривожності , нервозності, наслідків стресу.
 • Безболісно виправляти погані звички .
 • Бути просто щасливою людиною.

Пройти тест на інтуїцію

Авторську методику "Mind Control" (Контроль мислення) розробив і популяризував Американський парапсихолог Хосе Сільва . Але первісна назва методики не прижилася. Можливо, тому що асоціювалося з обмеженням свободи мислення. Хоча автор мав на увазі зовсім інше – свідоме використання всіх резервів свого розуму. Сьогодні методика переведена на 36 мов і викладається більш ніж в 120 країнах. Використовується в тренінгах особистісного зростання , для вирішення проблем в бізнесі, збільшення продажів.

Можливі небезпеки для бажаючих освоїти метод самостійно.

Метод Хосе Сільва передбачає багато медитативних практик. Але разом з безсумнівною користю медитації потрібно пам'ятати про можливу небезпеку. Особливо для людей з нестабільною психікою або новачків, здатних без підготовки почати ризиковані ігри зі своєю свідомістю і підсвідомістю.

Медитація-техніка, спрямована на зміну організму . Як будь-які ліки, вона може мати побічні ефекти. Щоб їх уникнути, варто скористатися рекомендаціями:

 • Не медитуйте занадто довго.
 • Спілкуватися з наставниками , іншими людьми, які практикують медитацію.
 • Не захоплюйтеся практикою лише для того, щоб досягти стану зміненої свідомості.
 • Уникати будь-яких екзотичних, незрозумілих практик або додаткового використання лікарських препаратів.
 • Змінювати медитативну практику, якщо вона приносить негативні відчуття або посилює тривожність.

Без навчання у досвідченого наставника не варто також захоплюватися усвідомленими сновидіннями. Практики управління сном можуть відвести від реальності так далеко, що повернутися в звичайний стан без відповідного досвіду буде складно. Вхід в» прикордонний стан " може стерти межі між свідомістю і підсвідомістю, сном і неспанням, фантазією і реальністю. Подібні експерименти небезпечні для психіки.

Базові поняття методу Сільва.

Ключовим методом є використання правої півкулі мозку. На переконання автора методики ті, хто задіє тільки ліве (логічне) півкуля частіше хворіють психосоматичними захворюваннями , роблять більше помилок, менш щасливі в житті. З моменту створення теорії думки вчених про» лівопівкульних «і» правопівкульних " людей кардинально змінилися. Але методика відштовхується саме від твердження Хосе Сільва про те, що ліва півкуля генерує бета-хвилі, а праве – альфа-хвилі. І саме альфа-частоти відповідають за глибоке фізичне розслаблення та ясність розуму.

Пройти тест на емоційний інтелект EQ

Альфа-стан.

Альфа-хвилі посилюються в момент засинання і під гіпнозом. Свідомо увійти в альфа-стан можна за допомогою медитації. Момент медитативного посилення альфа-хвиль послідовники методу називають»внутрішньою свідомістю". Саме тоді, при зіткненні з вищим інтелектом права півкуля починає творити саме.

Альфа-стан досягається в три етапи:

 • Відтворити в уяві проблемну ситуацію.
 • Пересунути цю картинку вправо.
 • Уявити в найяскравіших фарбах рішення проблеми і відчути задоволення від цього процесу.

Альфа-стан знижує частоту хвиль мозкової активності до рівня, відповідного стану спокою і розслаблення. Головне-навчитися затримуватися в цьому стані, щоб перейти до виконання бажань за методом Сільва.

Крок 1. Бажати, щоб задумане здійснилося.

Одна справа просто мріяти, інша – дійсно бажати цього. Непідготовлене свідомість веде думки в спогади про минуле, тривоги про майбутнє або просто відволікає побутовими проблемами. Тому складність полягає в тому, щоб очистити думки і навчитися фокусуватися на візуалізованому бажанні достатню кількість часу. Це допоможе закріпити картинку з очікуваним результатом у себе в підсвідомості, щоб воно саме шукало шляхи для втілення картинки в реальності.

Але тут виникає ще одна проблема: бажання має бути справді вашим. Чи не нав'язаним соціумом, батьками або друзями, що не продиктованим заздрістю або егоїзмом. Якщо ви впевнені в істинності своїх намірів – потрібно детально записати бажання на папері і бути готовим до того, що воно збудеться найближчим часом.

Крок 2. Вірити, що задумане здійсниться.

Якщо ви вважаєте себе негідним для виконання бажання, то і підсвідомість буде працювати в зворотному напрямку. Щоб підсвідомість підключило свої приховані резерви, воно повинно повністю прийняти задуману ідею. Щоб донести її підсвідомості, є кілька методів:

 • Самонавіювання через афірмації.
 • Самонавіювання через медитацію.
 • Гіпноз або самогіпноз з відкритими очима.

Всьому цьому вчать на курсах.

Крок 3.  Очікувати, що задумане здійсниться.

Цей пункт методики як би перевіряє, наскільки ретельно ви пропрацювали попередній. Якщо ви не пропускали щоденну медитацію, візуалізували своє бажання протягом кілька тижнів поспіль, то воно вже починає збуватися. Ви це відчуєте, коли будете будувати плани з урахуванням збулося бажання.

Крок 4. Подякувати свою підсвідомість.

Це важлива, але недооцінена техніка виконання бажання. Подібне притягує подібне. Чим більше подяки ви відчуваєте, тим щасливіше стаєте. Щасливі думки випромінюють правильні вібрації, притягують щасливих людей, радісні події, втілення бажань.

Метод Сільва не вчить магічним ритуалам, не обіцяє змінити життя без зусиль. Але він дає працюючі інструменти, що дозволяють відчути себе архітектором своєї реальності. Він надихає на те, щоб зробити щось у своєму житті прямо зараз. Щоб вже сьогодні стало краще, ніж було вчора.

Пройти тест на емпатію

Зараз читають
Емоції людей: 7 основних емоцій і як їх відрізняти по обличчю??
Емоції людей: 7 основних емоцій і як їх відрізняти по обличчю??
Які бувають емоції людей і чи завжди відображаються на обличчі? Як за ви ...
Емоційне лідерство та емоційна компетентність: що це??
Емоційне лідерство та емоційна компетентність: що це??
Що таке емоційне лідерство і чому це важлива якість для керівника? Як по ...
Позитив: що це таке і яка від нього користь??
Позитив: що це таке і яка від нього користь??
Що таке позитив і чи завжди він доречний? Добре чи погано мати лише пози ...
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок і наскільки це складно? Які бувають? 9 ...
Як написати казку: 10 перевірених порад
Як написати казку: 10 перевірених порад
Як написати казку? Що повинно обов'язково бути присутнім в казці, а що к ...
Як стати привабливою для свого чоловіка??
Як стати привабливою для свого чоловіка??
У будь-якому шлюбі настає період, коли на зміну палким почуттям приходят ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Новое youtube видео