Назад
Як розвинути впевненість в собі і виробити цю навичку? 14 технік

Навигация по разделу
как развить уверенность в себе

Як розвинути впевненість в собі і підвищити її рівень?

Як розвинути впевненість у собі? 14 методик допоможуть підвищити самооцінку і виробити цю навичку на все життя

Впевненість в собі – важлива конкурентна перевага в боротьбі за місце під сонцем. Завдяки цій якості люди отримують те, чого хочуть. Вони працюють на престижних роботах, тусуються в крутих компаніях, подобаються оточуючим. Але висока самооцінка є далеко не у всіх. Як розвинути впевненість в собі і стати популярним? Чи є прості та ефективні способи, які допомагають це зробити? Чи можна підвищити впевненість у собі? Що для цього потрібно? З чого почати і скільки часу на це піде? Впевнено можемо заявити одне-починати слід з прочитання цієї статті.

Розвиток впевненості в собі — наука тонка і скрупульозна. Не варто думати, що це вийде зробити за лічені дні. Або клацанням пальця, немов за велінням чарівної палички. Щоб підвищити впевненість у собі доведеться потрудитися. У когось це може зайняти тиждень або два. Іншому потрібно витратити більше місяця. А третій не впорається за півроку. Все залежить від характеру людини , його оточення, рівня недовіри до себе. Одне можемо сказати точно-починати варто зараз, адже швидше все-одно не буде.

Існують різні прийоми, як виробити впевненість в собі. З найбільш ефективними і простими пропонуємо ознайомитися далі. А для початку можна пройти простий тест.

Пройти тест на впевненість у собі

1. Позитивне мислення.

Розвиток впевненості в собі неможливий без оптимізму. Це не означає, що треба всюди ходити з «рожевими окулярами», але надягати їх час від часу варто. За законом тяжіння, Людина притягує те, про що думає або говорить. Якщо хлопець підходить до дівчини, що сидить на лавочці, з твердою впевненістю, що його пошлють, то, швидше за все, його пошлють. Якщо ж молода людина переконаний у своїй привабливості, то... його теж пошлють, але вже не так далеко. А може і не пошлють, хто знає…

2. Афірмації впевненості.

Немає нічого кращого з ранку, як похвалити себе перед дзеркалом, сказати собі, як ти успішний і впевнений в собі. Нехай навіть сам цьому не віриш, але не переставай повторювати день у день. психіка сприйнятлива, крім критики, ще й до похвали. Відразу може відчуватися внутрішнє несприйняття. Але пройде зовсім небагато часу і вже такого заперечення не буде. А там, дивись, хвалити себе стане нормою. Цей нехитрий прийом допоможе набагато швидше розвинути впевненість в собі. Сам по собі, він не так ефективний, але спільно з іншими, може перетворити життя.

3. Саморозвиток і вдосконалення.

Щоб бути впевненим у собі, необхідно не тільки хотіти цього, а й об'єктивно приймати. Наприклад, якщо людина хоче стати професійним барменом, він повинен всього себе присвятити цій професії, вчитися, дізнаватися щось нове, регулярно підвищувати свою майстерність. Розвиток впевненості в собі тісно пов'язане з розумінням своїх можливостей. А як інакше? Хочеш бути кращим? Без праці цього не вийде. Можна скільки завгодно афірмувати зі своїм відображенням, але без реальних передумов успіх не настане. Чим більше людина вкладає сил для свого успіху, тим більша ймовірність його досягти.

Пройти тест на невпевненість у собі

4. Відсутність заздрості.

Ще один важливий психологічний аспект того, як підвищити впевненість в собі – перестати заздрити іншим. Слід пам'ятати, що всі люди неповторні. Якщо якась річ є у однієї людини, зовсім необов'язково мати це всім іншим. Наприклад, хтось купив яхту, влаштовує тепер вечірки з фотомоделями. Чи варто йому заздрити? Швидше за все, вони там через яхту, а не через ту людину. У кого-то такої яхти немає, і навіть велосипеда. Але у нього є любляча дівчина ... а на яхту заробити можна.

5. Вибір свого шляху.

Дуже часто люди недооцінюють себе, намагаючись стати не тими, ким вони є. Припустимо, хтось вміє красиво малювати. З самого дитинства батьки йому доводили, що це не серйозне захоплення, треба стати юристом або лікарем. Він вступив до медичного університету, вирішив присвятити себе престижній професії. Але як розвинути впевненість в собі такій людині, якщо він вибрав не свій шлях і не стане кращим? А ось, якби спробував свої сили в образотворчому мистецтві, то можливо вже давно мав би свої персональні виставки в провідних галереях світу.

6. Увага до фізичної форми.

Рівна постава і підтягнута статура – вірні союзники на шляху розвитку впевненості в собі. Одні з ознак невпевненості – сутулість і погляд під ноги. Варто розправити плечі і озирнутися, як весь світ постане в зовсім іншому ракурсі. Якщо, ще до цього і заняття спортом додати, то невпевненість в собі вже у оточуючих з'явиться. Приваблива перспектива? Тоді неодмінно варто спробувати.

7. Спілкування з людьми.

Надійний прийом, як розвинути впевненість в собі – не ізолюватися від суспільства. Знайомлячись з іншими людьми, пізнаючи їх більше, стає очевидним, що у кожного є свої страхи або комплекси . Не варто віддавати своїм ранг особливих. Ніщо так не додає впевненості в собі, як відчуття невпевненості у потенційних суперників.

Знайшовши свою компанію, людина оточує себе однодумцями, які починають його підтримувати. Налагоджуючи соціальні зв'язки, набагато швидше вийде зустріти супутника життя. А любов творить чудеса, перетворюючи вчорашнього тихоню в»принца на білому коні".

Пройти тест на самооцінку

8. Вміти розслабитися.

У стані стресу людина закривається в собі, що не дозволяє йому мислити тверезо. Важливо відволіктися від усіх подразників, перестати накопичувати негатив. Чому б не піти на шопінг, сходити в кіно, запросити друзів в ресторан, накричати в караоке.

Ще ідея-якщо хочеться побути наодинці, то відмінно прочитати художню літературу, замовити піцу додому і подивитися душевне кіно, порелаксувати , набрати ванну з піною і під розслаблюючу музику відпочити. Відпочинок дозволяє набрати сили перед великим забігом, тому «добре попрацював — не забудь відпочити».

9. Попрацювати над іміджем.

Як виробити впевненість в собі, якщо ти носиш одне і теж, горбишся, часом, виглядаєш неохайно. Щоб не загубитися в очах інших, а стати прикладом для наслідування — важливо працювати над зовнішнім виглядом. Дівчатам безперечно варто вивчити тонкощі макіяжу, носіння аксесуарів, красивих нарядів, а чоловікам не забувати носити костюм, використовувати парфум, зробити стильну зачіску. Від зовнішнього вигляду прямо залежить успіх в суспільстві. Не потрібно дивуватися, чому люди уникають «сіру мишу», яка ніяк не приваблива. Важливо мати свою фішку в стилі.

10. Порівняння з іншими.

Не рівнятися на інших, а формувати свій власний статус - таке правило використовує незалежна особистість . Не варто говорити / думати» у нього хороший автомобіль, а я їжджу на електричці «або»вона користується популярністю серед хлопців, а я нікому не подобаюся".

Якщо є прогалини, то потрібно їх допрацьовувати, тобто наводити порядок у своєму житті. Важливо не спиратися на інших, а орієнтуватися на особистий результат. Досягнення інших можна використовувати в якості мотивації . "У нього чудовий автомобіль — з часом я зможу їздити на подібному, якщо добре попрацюю». "Вона виглядає надзвичайно, у неї спортивна фігура — вона, напевно, багато працює над собою, і я зможу».

11. Налаштуватися на результат.

Як можна змінити життя, якщо не діяти? Досягнення самі не прийдуть до того, хто не діє і тільки планує, але все не вирішується. Ти не гірше за інших, тому у тебе є всі шанси досягти успіху в будь-якій справі. Більше віри в краще, ентузіазму скоріше змінитися — це гарантовано додасть впевненості. Сили рухатися вперед виникають, якщо мати мета . Ніколи не можна налаштовуватися на програш, а прагне до перемог.

12. Перестати боятися.

Скільки можна говорити одне і те ж, планувати, вантажити себе довгими роздумами і... знову все повторювати? Як роблять під час стрибків з парашутом? Крок у прірву без роздумів, адже до того людина зважилася на екстрим.

Так і тут — якщо ти розумієш, для чого тобі це потрібно, то дій. Страх тримає людину на місці і не дає свободу, а для невпевненого в собі це найгірший вибір. Життя любить сміливих і дарує прекрасні можливості, коли багато хто так і не наважуються зробити перший крок.

13. Зайнятися спортом.

Не хочеться бути схожим на безформний пончик? Варто полюбити спорт і все, що з ним пов'язано. Чи не проспати в ліжку до обіду, а піднятися, зробити зарядку і відправитися на пробіжку. Не хочеться робити вправи самостійно? Варт перемогти Лінь , записатися на тренування в зал, в басейн, а ще краще — підсадити на затію подругу/друга. Спорт закріплює силу волі , якої часто не вистачає для прийняття рішень. Як виглядає самодостатня людина? Він спортивний, сильний, здоровий.

14. Зрозумійте причини.

Через відсутність завзятості, здорової конкуренції, небажання отримати відмову, випробувати поразку. Впевнена людина-це образ успіху. Він досягає бажаної мети, не боїться робити помилки і вчиться на них.

Як зрозуміти, що ти не вмієш знайомитися з дівчиною / хлопцем? Отримати відмову, розглянути свою поведінку з боку і знайти недоліки. Як визначити, що ти не добиваєшся результату? Тобою користуються колеги, постійно просять допомогти на шкоду твоєму часу, ти не концентруєшся на головному. В кінці кінцем, як позбутися від комплексів? Змінити стиль, не боятися діяти (танцювати на вечірці, співати з друзями, запросити подругу/друга на побачення). Кожен приклад показує, що потрібно не обмежувати себе і розширити кругозір.

Занижена самооцінка з'являється, коли ти не впевнений у власних силах. Очікування поразки-найгірше, що можна придумати. Ось чому ми не наважуємося на кардинальні зміни, залишаємося біля «розбитого корита» і дивуємося «чому мене ні в що не ставлять і не питають моєї думки». Впадати у відчай ніколи не можна, особливо, якщо ти ще не спробував зробити перший крок.

Набути впевненості в собі-головний майстерність , без якого не можна просунутися в жодній сфері. Особисте життя, Професія, повага і статус самі не прийдуть до того, хто не готовий і не може відстояти своє право на щастя. Хочеться жити вільно, а не проживати дні сіро і безнадійно? Варто задуматися про свій розвиток.

Підвищити впевненість в собі – завдання не з легких, але «бонуси» від її реалізації вражають. Серед них: успіх, затребуваність, можливість домагатися поставлених цілей . Сьогодні розмова торкнулася теми, як розвинути впевненість у собі. Якщо імпульс від нього не залишиться тільки в сьогоднішньому дні, а, подібно Сніжному кому, почне збільшуватися – є всі шанси стати більш впевненим вже найближчим часом. Важливо почати рух і не зупинятися на цьому шляху.

Пройти тест: Шкала самоповаги

Зараз читають
Погано на душі і важко, а може це корисно? 6 ідей
Погано на душі і важко, а може це корисно? 6 ідей
Що робити, якщо погано на душі і все навколо перестає радувати? Чи можна ...
Як знайти себе? 7 відповідей на найголовніше питання в житті
Як знайти себе? 7 відповідей на найголовніше питання в житті
Як знайти себе в цьому житті і що в цьому може допомогти? 7 ефективних с ...
Як знайти час: 5 робочих технік
Як знайти час: 5 робочих технік
Як знайти час і які є ефективні прийоми, що полегшують управління часом? ...
Як знайти свій талант: 7 надійних способів
Як знайти свій талант: 7 надійних способів
Як знайти свій талант і дізнатися його? Хоча кожен талановитий по своєму ...
Як поводитися на першому побаченні: 7 основних правил
Як поводитися на першому побаченні: 7 основних правил
Як поводитися на першому побаченні, щоб гарантовано піти на друге? Як вз ...
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Всі ми час від часу стикаємося з проблемою самосаботажа, коли знаємо, що ...
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Що таке проникливість професійна і життєва? 5 способів розвинути свої зд ...
Новое youtube видео