Назад
Синдром «жебрака»: що це таке, як проявляється і як від нього позбутися??

Навигация по разделу
Синдром «нищего»

Синдром "жебрака": психотерапевт про те, як позбутися від фінансових блоків

Що таке синдром "жебрака" і що таке фінансові блоки? Як вони проявляються в нашому житті і як їх визначити? Як позбутися фінансових блоків

Ми звикли думати, що гроші – це, перш за все, засіб обміну, і вони дозволяють нам отримувати різні життєві насолоди, а також вимірювати з їх допомогою рівень своєї успішності. Так воно і є, але це лише одна сторона медалі.

Що таке гроші з точки зору психології?

З психологічної точки зору гроші – це енергія життя, наш енергетичний потенціал. І так трактували їх суть різні культури і психологи-Зигмунд Фрейд називав їх» лібідо«, Вільгельм Райх – » оргонной енергією«, Китайська філософія – » енергією ци " і так далі. Назви різні, а сенс єдиний.

І тому фінансовий стан безпосередньо залежить від його власника. Науково доведений факт, що всі ми складаємося з енергії, яка матеріалізувалася в наших тілах. Виходить, йде діалог між двома енергіями – тіла і фінансів. І коли починаєш бачити ці взаємозв'язки, все стає очевидним. Давайте поговоримо про це детальніше.

Як визначити свої фінансові блоки?

Якщо задуматися, все в нашій реальності будується на будь-яких відносинах: сім'я, кар'єра, соціальний статус і так далі. Тому фінансові блоки-це, перш за все, наші відносини з грошима. І блок може перебувати в одному з семи енергетичних центрів (їх також прийнято називати чакрами). Ця концепція бере початок з пізніх давньоіндійських трактатів і отримала широкий розвиток в 60-70-і роки XX століття. У сучасних реаліях в західній психології також використовуються методи, пов'язані із застосуванням знань про енергетичні центри. І за допомогою питань, відповідних тому чи іншому центру, можна визначити «слабкі місця» у відносинах з фінансами. Давайте спробуємо це зробити.

Центр №1-базовий

Цей центр відповідає за основні інстинкти, його також можна назвати «рівнем архаїчної людини». Задайте собі наступні питання:

 • Який спосіб життя ви ведете?
 • Який рівень фізичного здоров'я підтримуєте?
 • Який тип харчування та фізичної активності у вас є?
 • Який секс ви дозволяєте собі?

Відповідаючи на ці питання, відчуйте – які були ваші відчуття? Наприклад, якщо одна згадка про секс вас вганяють у фарбу, хочеться відмовчатися – ймовірно, це і є ваш блок, який заважає взаємодіяти з фінансовою енергією. Сексуальна і грошова енергія дуже взаємопов'язані, на чому я часто роблю акцент під час терапії з фінансових питань, і для багатьох клієнтів це виявляється новиною. Але якщо порівняти свої відчуття від сексу і від отримання великої суми грошей-збудження присутній і там і там, помічали? Або якщо ви усвідомлюєте, що ваше здоров'я давно страждає від надмірних навантажень на роботі і вдома. Як грошова енергія зійдеться з вашої, якщо у вас її просто немає? Правильно, ніяк.

Центр №2-Творчий, приносить задоволення

 • Ви отримуєте задоволення від сексу або вже давно перетворили його в механічний?
 • Ви виражаєте себе у творчих проектах?
 • Чи є у вас улюблене хобі?
 • Чи займаєтесь ви любов'ю з фінансами?

Так, саме так. Гроші потрібно любити, мріяти про те, що ви можете на них купити, і як це може поліпшити ваше життя. Любити гроші-це зовсім не про скнару Скруджа Макдака з відомого мультика. Любов до грошей – це, перш за все про любов до себе. Дозволяти собі в мріях їздити на дорогій красивій машині, вибирати новий будинок – це значить поважати своє бажання володіти енергією грошей, бути гідним цього, проживати енергії внутрішнього вогню бажання.

Центр № 3-вольовий

Тут потрібно відповісти собі тільки на одне питання:

 • Що у вас з цілепокладанням і режимом досягнення цілей?

Наприклад, до мене приходять клієнти з нереалізованими на даний момент планами – купити велику квартиру, почати свій бізнес і так далі. І коли я задаю питання клієнтам: "розкажіть, що ви для цього робите?"- часто я не отримую чіткої відповіді. Тому, якщо в планах є покупка квартири, але єдине що ви для цього робите, це тільки думаєте про це – гроші приходити не будуть. Важливо чітко і по кроках розписати етапи досягнення своїх цілей і, використовуючи енергію вольового центру, почати реалізовувати.

Центр № 4-серце

Відповідає за щиру любов до навколишнього простору.

 • Ви щиро любите те, чим займаєтесь?
 • Ви любите свого партнера?
 • Ви любите своє оточення?

Якщо відповіді негативні – ви зливаєте свою енергію.

Це один з найважливіших центрів!

Центр № 5-горловий

Відображає наш прояв у світі через голос.

 • Ви говорите про свої плани/радощі/невдоволення суспільству та партнеру?
 • Ви транслюєте свою унікальність через голос?

Центр № 6-інтелектуальний

Відповідає за інтелект, називається також «центр третього ока».

 • Ви перебуваєте в професійних навчаннях, підвищуєте кваліфікацію?
 • Чи читаєте книги, вивчаєте Іноземні мови, медитуєте?

Центр № 7-божественний

 • Який у вас діалог з Богом?
 • Заради чого більшого вам потрібні гроші?

Як позбутися фінансових блоків?

1 спосіб

Відповідаючи на питання вище, ви вже на інтуїтивному рівні могли виявити прогалини, які впливають на рівень Вашого добробуту. А розуміння проблеми-це перший крок до її усунення. Так, якщо фінансовий блок знаходиться, припустимо, в горловому центрі-можливо, прийшов час заявити начальнику, що гідні підвищення, а дружину, що втомилися терпіти його негідну поведінку? На моїй практиці найчастіше зустрічаються фінансові блоки через проблеми в другому і четвертому енергетичних центрах. У цьому випадку ми працюємо через певні практики з блоками в цих центрах, що якісно підвищує рівень їхнього життя і, звичайно, це відбивається на фінансах. Займатися любов'ю з грошима-це мистецтво, а значить – творчість.

2 спосіб

Спробуйте ставитися до грошей як до оплесків світу за те, що ви робите. І тут постане питання - що саме ви робите? Гроші-це енергія відповідальності, сили, життя. Іноді, щоб грошей стало більше, не потрібно щось робити, а потрібно навпаки це перестати! Наприклад, перестати виконувати нелюбиму роботу, яка приносить вам тільки стрес і проблеми зі здоров'ям.

3 спосіб

Якщо самостійно розібратися не виходить – варто звернутися до фахівця для більш повного опрацювання. У терапії і на своїх ретритах я часто чую про фінансові блоки: «Хочу більше, але не розумію чому не виходить!». І коли ми починаємо в цьому розбиратися, з'являється ціла карта причинно-наслідкового зв'язку:

 1. Гальмують родові установки. Наприклад, в роки розкуркулення ГОСПОДАРСТВО роду ліквідували, і інші покоління отримали установку «великі гроші – великі біди».
 2. Дитяча позиція. Коли ми не хочемо дорослішати, не беремо на себе необхідну відповідальність, залишаємося в позиції дитини. Так, дорослим представницям прекрасної статі з установкою " нічого не хочу вирішувати – хочу на ручки» буде складно стати фінансово незалежною особистістю, тому що діти гроші не заробляють.
 3. Дорослі проблеми, які випливають з блоків в енергетичних центрах.

Істина конкретна, і кожен випадок індивідуальний, тому вирішувати питання з фінансовими блоками можна різними методами. Але в першу чергу варто пошукати проблеми в енергетичних центрах і подивитися сценарій відносин з грошима. Розуміючи це-можна створювати нові сценарії і нові відносини через конкретні дії і стану. Детальніше про це я розповідаю у своєму Telegram-каналі.

Зараз читають
У чому щастя людини полягає і чи є у нього секрети??
У чому щастя людини полягає і чи є у нього секрети??
У чому щастя? 8 дивовижних досліджень і 6 секретів щасливого життя, про ...
Енергія людини: що це таке і як її підвищити??
Енергія людини: що це таке і як її підвищити??
Що таке енергія людини? 5 ефективних прийомів, як підвищити життєву енер ...
Як навчитися розслаблятися: 7 простих способів
Як навчитися розслаблятися: 7 простих способів
Як навчитися розслаблятися з користю? 7 ефективних прийомів розслаблення ...
Самопізнання: що це таке і з чого його почати??
Самопізнання: що це таке і з чого його почати??
Що таке самопізнання і які є етапи? Чек-лист з 44 питань для вивчення се ...
Перебільшувати: що це означає І як правильно робити??
Перебільшувати: що це означає І як правильно робити??
Що значить перебільшувати і чому це є навмисним спотворенням дійсності? ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Чоловіча і жіноча сексуальність: що це таке і в чому відмінність
Чоловіча і жіноча сексуальність: що це таке і в чому відмінність
Що таке сексуальність людини і як вона проявляється в його поведінці і з ...
Новое youtube видео