Назад
Синдром «жебрака»: що це таке, як проявляється і як від нього позбутися??

Навигация по разделу
Синдром «нищего»

Синдром "жебрака": психотерапевт про те, як позбутися від фінансових блоків

Що таке синдром "жебрака" і що таке фінансові блоки? Як вони проявляються в нашому житті і як їх визначити? Як позбутися фінансових блоків

Ми звикли думати, що гроші – це, перш за все, засіб обміну, і вони дозволяють нам отримувати різні життєві насолоди, а також вимірювати з їх допомогою рівень своєї успішності. Так воно і є, але це лише одна сторона медалі.

Що таке гроші з точки зору психології?

З психологічної точки зору гроші – це енергія життя, наш енергетичний потенціал. І так трактували їх суть різні культури і психологи-Зигмунд Фрейд називав їх» лібідо«, Вільгельм Райх – » оргонной енергією«, Китайська філософія – » енергією ци " і так далі. Назви різні, а сенс єдиний.

І тому фінансовий стан безпосередньо залежить від його власника. Науково доведений факт, що всі ми складаємося з енергії, яка матеріалізувалася в наших тілах. Виходить, йде діалог між двома енергіями – тіла і фінансів. І коли починаєш бачити ці взаємозв'язки, все стає очевидним. Давайте поговоримо про це детальніше.

Як визначити свої фінансові блоки?

Якщо задуматися, все в нашій реальності будується на будь-яких відносинах: сім'я, кар'єра, соціальний статус і так далі. Тому фінансові блоки-це, перш за все, наші відносини з грошима. І блок може перебувати в одному з семи енергетичних центрів (їх також прийнято називати чакрами). Ця концепція бере початок з пізніх давньоіндійських трактатів і отримала широкий розвиток в 60-70-і роки XX століття. У сучасних реаліях в західній психології також використовуються методи, пов'язані із застосуванням знань про енергетичні центри. І за допомогою питань, відповідних тому чи іншому центру, можна визначити «слабкі місця» у відносинах з фінансами. Давайте спробуємо це зробити.

Центр №1-базовий

Цей центр відповідає за основні інстинкти, його також можна назвати «рівнем архаїчної людини». Задайте собі наступні питання:

 • Який спосіб життя ви ведете?
 • Який рівень фізичного здоров'я підтримуєте?
 • Який тип харчування та фізичної активності у вас є?
 • Який секс ви дозволяєте собі?

Відповідаючи на ці питання, відчуйте – які були ваші відчуття? Наприклад, якщо одна згадка про секс вас вганяють у фарбу, хочеться відмовчатися – ймовірно, це і є ваш блок, який заважає взаємодіяти з фінансовою енергією. Сексуальна і грошова енергія дуже взаємопов'язані, на чому я часто роблю акцент під час терапії з фінансових питань, і для багатьох клієнтів це виявляється новиною. Але якщо порівняти свої відчуття від сексу і від отримання великої суми грошей-збудження присутній і там і там, помічали? Або якщо ви усвідомлюєте, що ваше здоров'я давно страждає від надмірних навантажень на роботі і вдома. Як грошова енергія зійдеться з вашої, якщо у вас її просто немає? Правильно, ніяк.

Центр №2-Творчий, приносить задоволення

 • Ви отримуєте задоволення від сексу або вже давно перетворили його в механічний?
 • Ви виражаєте себе у творчих проектах?
 • Чи є у вас улюблене хобі?
 • Чи займаєтесь ви любов'ю з фінансами?

Так, саме так. Гроші потрібно любити, мріяти про те, що ви можете на них купити, і як це може поліпшити ваше життя. Любити гроші-це зовсім не про скнару Скруджа Макдака з відомого мультика. Любов до грошей – це, перш за все про любов до себе. Дозволяти собі в мріях їздити на дорогій красивій машині, вибирати новий будинок – це значить поважати своє бажання володіти енергією грошей, бути гідним цього, проживати енергії внутрішнього вогню бажання.

Центр № 3-вольовий

Тут потрібно відповісти собі тільки на одне питання:

 • Що у вас з цілепокладанням і режимом досягнення цілей?

Наприклад, до мене приходять клієнти з нереалізованими на даний момент планами – купити велику квартиру, почати свій бізнес і так далі. І коли я задаю питання клієнтам: "розкажіть, що ви для цього робите?"- часто я не отримую чіткої відповіді. Тому, якщо в планах є покупка квартири, але єдине що ви для цього робите, це тільки думаєте про це – гроші приходити не будуть. Важливо чітко і по кроках розписати етапи досягнення своїх цілей і, використовуючи енергію вольового центру, почати реалізовувати.

Центр № 4-серце

Відповідає за щиру любов до навколишнього простору.

 • Ви щиро любите те, чим займаєтесь?
 • Ви любите свого партнера?
 • Ви любите своє оточення?

Якщо відповіді негативні – ви зливаєте свою енергію.

Це один з найважливіших центрів!

Центр № 5-горловий

Відображає наш прояв у світі через голос.

 • Ви говорите про свої плани/радощі/невдоволення суспільству та партнеру?
 • Ви транслюєте свою унікальність через голос?

Центр № 6-інтелектуальний

Відповідає за інтелект, називається також «центр третього ока».

 • Ви перебуваєте в професійних навчаннях, підвищуєте кваліфікацію?
 • Чи читаєте книги, вивчаєте Іноземні мови, медитуєте?

Центр № 7-божественний

 • Який у вас діалог з Богом?
 • Заради чого більшого вам потрібні гроші?

Як позбутися фінансових блоків?

1 спосіб

Відповідаючи на питання вище, ви вже на інтуїтивному рівні могли виявити прогалини, які впливають на рівень Вашого добробуту. А розуміння проблеми-це перший крок до її усунення. Так, якщо фінансовий блок знаходиться, припустимо, в горловому центрі-можливо, прийшов час заявити начальнику, що гідні підвищення, а дружину, що втомилися терпіти його негідну поведінку? На моїй практиці найчастіше зустрічаються фінансові блоки через проблеми в другому і четвертому енергетичних центрах. У цьому випадку ми працюємо через певні практики з блоками в цих центрах, що якісно підвищує рівень їхнього життя і, звичайно, це відбивається на фінансах. Займатися любов'ю з грошима-це мистецтво, а значить – творчість.

2 спосіб

Спробуйте ставитися до грошей як до оплесків світу за те, що ви робите. І тут постане питання - що саме ви робите? Гроші-це енергія відповідальності, сили, життя. Іноді, щоб грошей стало більше, не потрібно щось робити, а потрібно навпаки це перестати! Наприклад, перестати виконувати нелюбиму роботу, яка приносить вам тільки стрес і проблеми зі здоров'ям.

3 спосіб

Якщо самостійно розібратися не виходить – варто звернутися до фахівця для більш повного опрацювання. У терапії і на своїх ретритах я часто чую про фінансові блоки: «Хочу більше, але не розумію чому не виходить!». І коли ми починаємо в цьому розбиратися, з'являється ціла карта причинно-наслідкового зв'язку:

 1. Гальмують родові установки. Наприклад, в роки розкуркулення ГОСПОДАРСТВО роду ліквідували, і інші покоління отримали установку «великі гроші – великі біди».
 2. Дитяча позиція. Коли ми не хочемо дорослішати, не беремо на себе необхідну відповідальність, залишаємося в позиції дитини. Так, дорослим представницям прекрасної статі з установкою " нічого не хочу вирішувати – хочу на ручки» буде складно стати фінансово незалежною особистістю, тому що діти гроші не заробляють.
 3. Дорослі проблеми, які випливають з блоків в енергетичних центрах.

Істина конкретна, і кожен випадок індивідуальний, тому вирішувати питання з фінансовими блоками можна різними методами. Але в першу чергу варто пошукати проблеми в енергетичних центрах і подивитися сценарій відносин з грошима. Розуміючи це-можна створювати нові сценарії і нові відносини через конкретні дії і стану. Детальніше про це я розповідаю у своєму Telegram-каналі.

Зараз читають
Порожнеча в душі: що це і як її заповнити? 7 способів
Порожнеча в душі: що це і як її заповнити? 7 способів
Що робити, якщо на душі порожнеча? Як визначити, чи є порожнеча в душі і ...
Цілеспрямованість: що це таке і як її розвинути??
Цілеспрямованість: що це таке і як її розвинути??
Що таке цілеспрямованість і як вона допомагає впевнено рухатися в обрано ...
Як правильно розмовляти з людьми: 8 правил
Як правильно розмовляти з людьми: 8 правил
Як правильно розмовляти з оточуючими, щоб вони проявляли щирий інтерес? ...
Як навчитися красиво говорити і що значить красива мова??
Як навчитися красиво говорити і що значить красива мова??
Як навчитися красиво говорити і в чому особливості красивої мови? 6 спос ...
Як підкорити дівчину? 10 швидких способів її вразити
Як підкорити дівчину? 10 швидких способів її вразити
Як підкорити дівчину, якщо часу не так багато? Чи доведеться готуватися ...
Ласкаві слова чоловікові: як їх говорити і 50 прикладів
Ласкаві слова чоловікові: як їх говорити і 50 прикладів
Як говорити ласкаві слова чоловікові? Які прізвиська краще вибирати для ...
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Що таке когнітивний дисонанс і як наш мозок зменшує психологічну напругу ...
Новое youtube видео