Назад
Як стати впевненою в собі дівчиною? 7 перевірених способів

Навигация по разделу
как стать уверенной в себе

Як стати впевненою в собі дівчиною?

Як стати впевненою в собі? 7 ефективних прийомів підвищення самооцінки і розвитку самолюбства, які підійдуть дівчатам.

Багато хто запитує – як стати впевненою в собі? Від тих, хто готовий розцілувати своє зображення в дзеркалі, до тих, від кого дзеркало втекло. Значить, красива зовнішність не завжди визначає самооцінку. Що ж тоді? Можливо інтелект, вміння себе подати? Як бути впевненою в собі, якщо навіть не розумієш, звідки з'являється це почуття? Чи можна зрозуміти рівень своєї самооцінки? Чи є універсальні прийоми, як стати більш впевненою в собі? Про все це і піде мова.

Для початку варто зрозуміти наскільки сильно це якість розвинене. Адже, комусь може здатися, що вона не дуже впевнена в собі, а все інакше. І намагаючись бути більш рішучою, така дівчина ризикує стати зарозумілою і самовпевненою.

Прийомів, що дозволяють стати більш рішучим і навчитися адекватно сприймати власні можливості, придумано чимало. Незважаючи на гендерний рівність, все-таки варто враховувати певну специфіку кожної статі. Тому, ми зібрали найбільш підходящі рекомендації, як стати більш впевненою в собі. До них відносяться:

  • Любов до самої себе;
  • Вибір правильного оточення;
  • Повага до власної гідності;
  • Увага до своєї зовнішності;
  • Матеріальна незалежність;
  • Заохочення себе за маленькі перемоги;
  • Активна життєва позиція.

Всього сім? - здивуватися хтось. А навіщо ускладнювати? Виконайте хоча б ці пункти, а далі вже видно буде. Можливо і не доведеться шукати інші способи. Крім того, у нас є стаття окремо для чоловіків & 8212; « Як стати впевненим у собі чоловіком », де підібрані поради спеціально для хлопців.

Пройти тест на впевненість у собі

1. Любов до самої себе.

Найперший крок на шляху до того, щоб стати впевненою – любов до самої себе . Це означає-полюбити себе таку, яка ти є, з усіма достоїнствами і недоліками. Може і не найкрасивішу або розумну, дружину не мільйонера, а вантажника, метр в кепці в стрибку з табуретки - все це дурниця! Головне полюбити себе всім серцем. Адже, як бути впевненою в собі, якщо навіть ти сама себе не любиш? Швидше за все, кожна дівчина знає приклад якої-небудь подружки або знайомої, про яку говорять «ні шкіри, ні пики», але чомусь за нею залицяльники натовпами ходять, а ще краще-цілими автопарками їздять. У чому їх секрет? В першу чергу - в любові до себе!

2. Вибір правильного оточення.

Вода камінь точить. Якщо хтось щодня чує закиди в свою сторону, то рано чи пізно починає їх сприймати як правду. Гранично важливо фільтрувати своє оточення, залишаючи в ньому тільки приємних собі людей. Як стати впевненою, коли твої друзі і знайомі постійно намагаються тебе принизити? Навряд чи вдасться підвищити самооцінку з заздрісними подружками і невихованими чоловіками. Слід бути справжнім диригентом власного життя, вибираючи тільки ті інструменти, які не псують загальну композицію і звучання.

3. Повага власної гідності.

Любов до себе породжує ще одну важливу рису – самоповагу. Воно визначає допустимі рамки ставлення до себе з боку оточуючих. Які слова і вчинки ми готові пробачити, а які ні. Це не означає, що перед нами повинні на колінах повзати, але допускати неповажне ставлення до себе також не можна. Ні на роботі, ні в сім'ї, ні в компанії. Вимога до належного поводження-важлива умова, що дозволяє стати впевненою в собі дівчиною.

Пройти тест на самооцінку

4. Увага до своєї зовнішності.

Навіть чоловіки прагнуть спростувати приказку про «трохи красивіше мавпи». Що вже говорити про дівчат, від яких завжди очікували і очікують краси і чарівності. Регулярне відвідування фітнес-клубу і spa-салону допоможуть бути впевненою в собі завжди і скрізь. Тим більше, що зростаюча конкуренція між подібними закладами дозволяє отримати хороший сервіс, при цьому, без значних вкладень. А якщо ще й «руку на пульсі моди» тримати, то проблем з самооцінкою помітно поменшає.

5. Матеріальна незалежність.

Ще одна порада, як стати впевненою в собі – це власний дохід. Життя за принципом «тато працює, а мама красива» часто-густо грає злий жарт з його послідовницями. Якщо дівчина здатна хоча б на елементарному рівні забезпечити свої фінансові потреби самостійно, то вже набагато менше приводів «ткнути в щось носом». Їй вже не доводиться «клянчити» гроші у батьків або коханого на кожен похід з подружками в кафе або покупку чергової речі. Відповідно, і ставлення до такої дівчини буде більш поважним, ніж до якогось спиногризу.

6. Заохочення себе за будь-які Перемоги.

У житті кожної людини зустрічаються невдачі. Ось чому, так важливо навчитися вести підрахунок своїх досягнень і хвалити себе за перемоги. У випадку з дівчатами – це взагалі має стати нормою. Заохочувати себе за конкретні досягнення. Причому не обов'язково масштабні. Будь-яка дрібниця може бути приводом для похвали. Головне, щоб похвала не виявилася в рази більше витрачених зусиль. Інакше просто не залишиться часу для нових досягнень. А взагалі-прекрасний спосіб бути впевненою в собі і своїх здібностях.

7. Активна життєва позиція.

Універсальний прийом, як стати впевненою в собі і взагалі поліпшити життя. Проактивність ще нікому і ніколи не завадила. Чим більше список наших захоплень і занять, тим більше шансів знайти саме своє. А коли розумієш своє покликання , то і стати впевненою в собі набагато простіше. Адже така діяльність і вдаватися буде набагато швидше і досягнення в ній виявляться на порядок вище, ніж в ремеслі, до якого «душа не лежить» і «руки не стоять». Крім цього, активні люди більше подобаються оточуючим, швидше знаходять друзів і супутника життя.

Замислюючись з приводу того, як стати впевненою в собі, в першу чергу потрібно пам'ятати, що все в наших власних руках. Не слід шукати причини і винних навколо. Досить зрозуміти свої власні помилки і спробувати їх виправити. А далі, звести впевненість в розряд хорошою звички і щодня її в собі підтримувати, поступово привчаючи до цього себе і оточуючих людей.

Пройти тест на невпевненість у собі

Зараз читають
У чому щастя людини полягає і чи є у нього секрети??
У чому щастя людини полягає і чи є у нього секрети??
У чому щастя? 8 дивовижних досліджень і 6 секретів щасливого життя, про ...
Енергія людини: що це таке і як її підвищити??
Енергія людини: що це таке і як її підвищити??
Що таке енергія людини? 5 ефективних прийомів, як підвищити життєву енер ...
Як навчитися розслаблятися: 7 простих способів
Як навчитися розслаблятися: 7 простих способів
Як навчитися розслаблятися з користю? 7 ефективних прийомів розслаблення ...
Самопізнання: що це таке і з чого його почати??
Самопізнання: що це таке і з чого його почати??
Що таке самопізнання і які є етапи? Чек-лист з 44 питань для вивчення се ...
Перебільшувати: що це означає І як правильно робити??
Перебільшувати: що це означає І як правильно робити??
Що значить перебільшувати і чому це є навмисним спотворенням дійсності? ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Чоловіча і жіноча сексуальність: що це таке і в чому відмінність
Чоловіча і жіноча сексуальність: що це таке і в чому відмінність
Що таке сексуальність людини і як вона проявляється в його поведінці і з ...
Новое youtube видео