Назад
Як стати впевненою в собі дівчиною? 7 перевірених способів

Навигация по разделу
как стать уверенной в себе

Як стати впевненою в собі дівчиною?

Як стати впевненою в собі? 7 ефективних прийомів підвищення самооцінки і розвитку самолюбства, які підійдуть дівчатам.

Багато хто запитує – як стати впевненою в собі? Від тих, хто готовий розцілувати своє зображення в дзеркалі, до тих, від кого дзеркало втекло. Значить, красива зовнішність не завжди визначає самооцінку. Що ж тоді? Можливо інтелект, вміння себе подати? Як бути впевненою в собі, якщо навіть не розумієш, звідки з'являється це почуття? Чи можна зрозуміти рівень своєї самооцінки? Чи є універсальні прийоми, як стати більш впевненою в собі? Про все це і піде мова.

Для початку варто зрозуміти наскільки сильно це якість розвинене. Адже, комусь може здатися, що вона не дуже впевнена в собі, а все інакше. І намагаючись бути більш рішучою, така дівчина ризикує стати зарозумілою і самовпевненою.

Прийомів, що дозволяють стати більш рішучим і навчитися адекватно сприймати власні можливості, придумано чимало. Незважаючи на гендерний рівність, все-таки варто враховувати певну специфіку кожної статі. Тому, ми зібрали найбільш підходящі рекомендації, як стати більш впевненою в собі. До них відносяться:

  • Любов до самої себе;
  • Вибір правильного оточення;
  • Повага до власної гідності;
  • Увага до своєї зовнішності;
  • Матеріальна незалежність;
  • Заохочення себе за маленькі перемоги;
  • Активна життєва позиція.

Всього сім? - здивуватися хтось. А навіщо ускладнювати? Виконайте хоча б ці пункти, а далі вже видно буде. Можливо і не доведеться шукати інші способи. Крім того, у нас є стаття окремо для чоловіків & 8212; « Як стати впевненим у собі чоловіком », де підібрані поради спеціально для хлопців.

Пройти тест на впевненість у собі

1. Любов до самої себе.

Найперший крок на шляху до того, щоб стати впевненою – любов до самої себе . Це означає-полюбити себе таку, яка ти є, з усіма достоїнствами і недоліками. Може і не найкрасивішу або розумну, дружину не мільйонера, а вантажника, метр в кепці в стрибку з табуретки - все це дурниця! Головне полюбити себе всім серцем. Адже, як бути впевненою в собі, якщо навіть ти сама себе не любиш? Швидше за все, кожна дівчина знає приклад якої-небудь подружки або знайомої, про яку говорять «ні шкіри, ні пики», але чомусь за нею залицяльники натовпами ходять, а ще краще-цілими автопарками їздять. У чому їх секрет? В першу чергу - в любові до себе!

2. Вибір правильного оточення.

Вода камінь точить. Якщо хтось щодня чує закиди в свою сторону, то рано чи пізно починає їх сприймати як правду. Гранично важливо фільтрувати своє оточення, залишаючи в ньому тільки приємних собі людей. Як стати впевненою, коли твої друзі і знайомі постійно намагаються тебе принизити? Навряд чи вдасться підвищити самооцінку з заздрісними подружками і невихованими чоловіками. Слід бути справжнім диригентом власного життя, вибираючи тільки ті інструменти, які не псують загальну композицію і звучання.

3. Повага власної гідності.

Любов до себе породжує ще одну важливу рису – самоповагу. Воно визначає допустимі рамки ставлення до себе з боку оточуючих. Які слова і вчинки ми готові пробачити, а які ні. Це не означає, що перед нами повинні на колінах повзати, але допускати неповажне ставлення до себе також не можна. Ні на роботі, ні в сім'ї, ні в компанії. Вимога до належного поводження-важлива умова, що дозволяє стати впевненою в собі дівчиною.

Пройти тест на самооцінку

4. Увага до своєї зовнішності.

Навіть чоловіки прагнуть спростувати приказку про «трохи красивіше мавпи». Що вже говорити про дівчат, від яких завжди очікували і очікують краси і чарівності. Регулярне відвідування фітнес-клубу і spa-салону допоможуть бути впевненою в собі завжди і скрізь. Тим більше, що зростаюча конкуренція між подібними закладами дозволяє отримати хороший сервіс, при цьому, без значних вкладень. А якщо ще й «руку на пульсі моди» тримати, то проблем з самооцінкою помітно поменшає.

5. Матеріальна незалежність.

Ще одна порада, як стати впевненою в собі – це власний дохід. Життя за принципом «тато працює, а мама красива» часто-густо грає злий жарт з його послідовницями. Якщо дівчина здатна хоча б на елементарному рівні забезпечити свої фінансові потреби самостійно, то вже набагато менше приводів «ткнути в щось носом». Їй вже не доводиться «клянчити» гроші у батьків або коханого на кожен похід з подружками в кафе або покупку чергової речі. Відповідно, і ставлення до такої дівчини буде більш поважним, ніж до якогось спиногризу.

6. Заохочення себе за будь-які Перемоги.

У житті кожної людини зустрічаються невдачі. Ось чому, так важливо навчитися вести підрахунок своїх досягнень і хвалити себе за перемоги. У випадку з дівчатами – це взагалі має стати нормою. Заохочувати себе за конкретні досягнення. Причому не обов'язково масштабні. Будь-яка дрібниця може бути приводом для похвали. Головне, щоб похвала не виявилася в рази більше витрачених зусиль. Інакше просто не залишиться часу для нових досягнень. А взагалі-прекрасний спосіб бути впевненою в собі і своїх здібностях.

7. Активна життєва позиція.

Універсальний прийом, як стати впевненою в собі і взагалі поліпшити життя. Проактивність ще нікому і ніколи не завадила. Чим більше список наших захоплень і занять, тим більше шансів знайти саме своє. А коли розумієш своє покликання , то і стати впевненою в собі набагато простіше. Адже така діяльність і вдаватися буде набагато швидше і досягнення в ній виявляться на порядок вище, ніж в ремеслі, до якого «душа не лежить» і «руки не стоять». Крім цього, активні люди більше подобаються оточуючим, швидше знаходять друзів і супутника життя.

Замислюючись з приводу того, як стати впевненою в собі, в першу чергу потрібно пам'ятати, що все в наших власних руках. Не слід шукати причини і винних навколо. Досить зрозуміти свої власні помилки і спробувати їх виправити. А далі, звести впевненість в розряд хорошою звички і щодня її в собі підтримувати, поступово привчаючи до цього себе і оточуючих людей.

Пройти тест на невпевненість у собі

Зараз читають
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити
Чому з'являється впевненість, що мене ніхто не любить і чи так це наспра ...
Психотерапевт: хто це такий, як вибрати і не помилитися??
Психотерапевт: хто це такий, як вибрати і не помилитися??
Хто такий психотерапевт і як зрозуміти, що він не порушує етику в роботі ...
Як дізнатися свої здібності: 7 способів
Як дізнатися свої здібності: 7 способів
Як дізнатися свої здібності і які рівні їх розвитку бувають? 7 ефективни ...
Головні питання Для дівчат, які варто задати перед відносинами
Головні питання Для дівчат, які варто задати перед відносинами
Питання Для дівчат не такі прості. Можна завчити хоч 500 звичайних, але ...
6 порад, як розпоряджатися грошима в умовах нестабільності
6 порад, як розпоряджатися грошима в умовах нестабільності
6 порад, як розпоряджатися грошима в умовах нестабільності
Відмінності та основи мотивації і натхнення людей
Відмінності та основи мотивації і натхнення людей
Що таке мотивація і що таке натхнення. Основні інструменти мотивації та ...
Реаліст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути
Реаліст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути
Хто такий реаліст і які бувають види реалістів. Як себе з ним вести і як ...
Новое youtube видео