Назад
Як набути впевненості в собі? 7 простих методик

Навигация по разделу
как обрести уверенность в себе

Як отримати впевненість у собі?

як набути впевненості в собі і придбати зачатки самовпевненості? 7 простих і ефективних рекомендацій, які точно спрацюють

Занижена самооцінка – не найкращий помічник на шляху до успіху і самореалізації. Навіть усвідомивши, чому виникла невпевненість, не завжди вдається набути впевненості в собі. З чим це пов'язано? Швидше за все зі ступенем занедбаності такого стану. Подібно захворювання, яке досить легко лікується на ранніх стадіях і набагато складніше, якщо вчасно цього не зробити.

Так і невпевненість, роками сидить в людині, з часом стає частиною його життя. Чи є вихід із цієї ситуації? Як набути впевненості в собі після багатьох років перебування "нижче плінтуса"? В першу чергу-підняти голову, відкрити очі і почати читання цієї статті.

Ми не будемо розбирати причини, що занижують самооцінку. Адже рекомендації, як придбати впевненість у собі , працюють однаково ефективно, незалежно від того, чому людина стала менш впевненим у своїх силах. Не так важливі причини, оскільки вони вже в минулому. Куди важливіше способи, що допомагають все виправити, адже від них залежить майбутнє.

1. Щоденник успіху.

Часом, «намагаючись дотягнутися до зірок», люди не помічають саме життя, перестаючи їй радіти. Наприклад, якщо хтось зазнав однієї невдачі при влаштуванні на нову роботу, це не означає, що він не зробив десятки перемог в чомусь іншому. Навіщо зациклюватися на невдачі, якщо є досягнення?

Хороший рада, як набути впевненості в собі – завести щоденник успіху, куди записувати всі свої щоденні перемоги. Не обов'язково чекати нові звершення, можна згадати, що вже було зроблено і почати це записувати, регулярно додаючи нові досягнення. У ті моменти, коли зарозумілість починає страждати, а руки опускатися, досить перечитувати цей щоденник, нагадуючи собі про свої перемоги.

2. Активний спосіб життя.

Щоб щоденник успіху перетворився на справжню бібліотеку, бажано привчити себе до активного способу життя. Кожен день дарує багато можливостей для самореалізації. Якщо їх не упускати, то стане очевидно, як набути впевненості. Наприклад, можна записатися на курси графічного дизайну, успішно пройти їх, отримати сертифікат і, тим самим, підвищити свою самооцінку. Або, ходити на танці, стаючи впевненіше на дискотеках.

Якщо немає бажання або можливості витрачати гроші, то існують десятки безкоштовних занять: всілякі флешмоби, виставки, літературні вечори, волонтерські проекти, соціальні ініціативи і т.п. досить просто загуглити афіші або анонси свого міста. Пошуковик моментально видасть десятки пропозицій на найближчу перспективу.

Пройти тест на впевненість у собі

3. Друзі та стосунки.

Чим активніше людина, тим ширше у нього коло спілкування, тим більше шансів знайти компанію і зустріти свою любов. Справжні друзі завжди підтримають і прийдуть на допомогу, а супутник життя не дасть сумніватися в особистій значущості. Але щоб вони з'явилися, необхідно встати з дивана і вийти з дому. Соціальні мережі або мобільні додатки, при всьому їх потенціалі, ніколи не замінять відносини і дружбу. А ось який-небудь спільний проект або реальне хобі, однозначно підкажуть, як набути впевненості і знайти однодумців.

4. Цікаве хобі.

Захоплення людини – заняття, яке до душі, відповідно і бажання ним займатися набагато сильніше, ніж вчитися або працювати. Якщо людина робить щось з інтересом, то успіх в такому виді діяльності набагато реальніше. Відповідно хобі - відмінний варіант, як набути впевненості в собі. Наприклад, який-небудь офісний працівник, без особливих кар'єрних перспектив, може бути першокласним інструктором бойових мистецтв. Крім суто психологічного аспекту, пов'язаного з підвищенням зарозумілості, хобі дуже часто стає справою всього життя людини , поступово забезпечуючи йому дохід і визнання.

Пройти тест на самооцінку

5. Щоденні афірмації.

Як набути впевненості в собі, якщо є сумніви в своїх можливостях? Крім роботи над собою, бажано практикувати самонавіювання – регулярне повторення про те, які ми чудові і успішні. Дана практика називається афірмації-чітка установка, що притягає очікувані зміни в життя людини. Наприклад, комусь важко влаштуватися на роботу, оскільки він не впевнений у своєму потенціал . Якщо така людина почне щоранку повторювати собі, дивлячись в дзеркало, одну просту фразу: «Я дуже перспективний, всі роботодавці цікавляться мною, найкраща робота – моя», то поступово він сам в це повірить. А впевненість в собі забезпечує досягнення поставлених цілей .

6. Увага до своєї зовнішності.

Однаково важливий пункт для чоловіків і жінок. Специфіка звичайно присутня, але бути доглянутими, охайними і підтягнутими важливо для всіх. Зовсім не обов'язково для цього витрачати значні гроші. Одяг може бути простою, але акуратною і зі смаком підібраною. Дорогі Спортзали можна замінити безкоштовною спортмайданчиком або біговою доріжкою в найближчому парку. Самі побачите, наскільки простіше стане набути впевненості в собі, в разі впевненості щодо своєї зовнішності.

7. Мотивуючі відео або книги.

Інтернет сповнений всіляких мотиваторів або історій успіху, які викладені у вільному доступі. Там пояснюють буквально все. Як набути впевненості в собі, де познайомитися з дівчиною , як знайти роботу , Як зібрати термоядерний реактор на кухні. Все, що завгодно. Є навіть книга»як управляти Всесвітом не привертаючи уваги санітарів". Так що, замість чергової мильної опери або високоінтелектуального шоу, можна, для різноманітності, почитати або подивитися що-небудь надихаюче. Хто знає, можливо один з цих мотиваторів кардинально змінить чиєсь життя, показавши шлях до успіху і визнання.

Задавати питання «Як набути впевненості в собі?"- це дуже навіть добре і правильно. Людина, як мінімум, усвідомлює, що в його житті щось не так і слід це підправити. Соромитися подібного не варто. Гірше, коли хтось навіть не розуміє, що його самооцінка занижена. Якщо йому регулярно стверджують, що він гідний більшого, ніж сам собі відводить – це привід задуматися і докласти всіх можливих зусиль, щоб набути впевненості в собі. Адже адекватна самооцінка помітно полегшує життя і дозволяє реалізуватися в повній мірі.

Пройти тест на невпевненість у собі

Зараз читають
У чому щастя людини полягає і чи є у нього секрети??
У чому щастя людини полягає і чи є у нього секрети??
У чому щастя? 8 дивовижних досліджень і 6 секретів щасливого життя, про ...
Енергія людини: що це таке і як її підвищити??
Енергія людини: що це таке і як її підвищити??
Що таке енергія людини? 5 ефективних прийомів, як підвищити життєву енер ...
Як навчитися розслаблятися: 7 простих способів
Як навчитися розслаблятися: 7 простих способів
Як навчитися розслаблятися з користю? 7 ефективних прийомів розслаблення ...
Самопізнання: що це таке і з чого його почати??
Самопізнання: що це таке і з чого його почати??
Що таке самопізнання і які є етапи? Чек-лист з 44 питань для вивчення се ...
Перебільшувати: що це означає І як правильно робити??
Перебільшувати: що це означає І як правильно робити??
Що значить перебільшувати і чому це є навмисним спотворенням дійсності? ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Чоловіча і жіноча сексуальність: що це таке і в чому відмінність
Чоловіча і жіноча сексуальність: що це таке і в чому відмінність
Що таке сексуальність людини і як вона проявляється в його поведінці і з ...
Новое youtube видео