Назад
Як правильно цілуватися: повне керівництво з 20 порад

Навигация по разделу
как правильно целоваться

як цілуватися правильно і що робити до, під час і після?

як цілуватися правильно так, щоб доставляти своїй парі задоволення і показувати майстерність? Що робити до і після поцілунку? Чого краще уникати?

Побачення проходить чудово. І він, і вона в захваті один від одного. Підходить час прощатися, емоції зашкалюють. Залишається лише одне & 8212; поцілунок. Півхвилини злиття губ & 8212; і ... люди розходяться по різних сторонах, ніяково вимовляючи «до зустрічі» з розумінням, що зустрічі-то вже не буде. Виявляється, один невдалий крок може перекреслити десятки плюсів. Тоді як цілуватися правильно, приносячи задоволення собі і вподобаному людині?

Сам поцілунок &8212; це кульмінація. Однак в будь-якій історії є ще зав'язка, розвиток дії, кінцівка. На жаль, але без них кульмінаційний момент взагалі неможливо створити. Без них він &8212; проста фізична дія.

Перед поцілунком важливо переконатися, що партнер налаштований на цей крок, дійсно його хоче. Про це свідчать такі фактори:

 • Розширені зіниці, збите дихання;
 • Пересохлі губи, які людина періодично облизує;
 • Прискорене серцебиття (пульсуюча жилка на лівій стороні шиї);
 • Спроби бути близькими віч-на-віч;
 • Погляд на губи, покусування своїх;
 • Розмови на особисті, романтичні теми.

Тепер про те, як же краще завершити процес , як поводитися після нього. Часто після того, як люди відірвалися один від одного, вони відчувають незручність, не знають, що сказати або зробити. Це породжує нерозуміння, змушує здійснювати дивні дії на тлі розгубленості. Хтось нервово сміється, хтось говорить незв'язну нісенітницю або фрази не до місця. Як чинити, щоб не зіпсувати враження:

 1. Повільно відсунутися від партнера, плавно піднімаючи повіки;
 2. Не відходячи, спрямувати погляд прямо в очі особи;
 3. Злегка посміхнутися, надавши посмішці теплоти, невимушеності;
 4. Зробити комплімент , трохи відступити назад або ще раз доторкнутися губами.

Після можна переключитися на легку, нехитру тему, щоб нервозність трохи вляглася. Або ж м'яко попрощатися &8212; потриматися за руки, поправити його/її "неправильно лежить" волосок, подякувати за чудовий час.

1. Знайти місце рукам.

Стояти з опущеними руками або тим більше засунутими в кишені &8212; не найкраща ідея, так як вона видає нервозність або навіть помилково натякає на байдужість. Тому досить знайти одну точку на тілі партнера і залишити кисті там. Ще краще &8212; почати злегка і нерозмашисто погладжувати шкіру крізь одяг. Не можна допускати вульгарностей, якщо це перший поцілунок .

2. Шукати чутливі точки.

Щоб надати діям пікантності, можна спробувати відшукати ерогенні зони. Найчастіше це шия, потилицю, надпахова область, поперек. Однак у кожної людини є свої переваги, тому точки можуть відрізнятися. Заради цього важливо дотримуватися наступного правила.

3. Стежити за реакцією пари.

Навіть завчені, точнісінько відтворені руху Дон Жуана і Мата Харі комусь можуть дуже сильно не сподобатися. Тому якщо дівчина або хлопець явно відсторонюється, це вірна ознака, що тактику доведеться міняти. І навпаки, бажання пригорнутися, тремтіння, "мурашки по шкірі" свідчать про те, що краще продовжувати все в тому ж дусі.

Пройти тест на впевненість у собі

4. Не суперечити собі.

Чого зазвичай чекають від романтичної натури, злегка наївною, витонченою? Правильно, легкості, м'якості, ніжності. Якщо така особа раптом почне розігрувати пристрасті ротом, це буде виглядати як мінімум дивно. Краще поводитися природно. Тим більше і у романтиків, і у пристрасних людей є свої переваги.

5. Прикривати очі.

Більшість цілуються змикають повіки. Однак невеликий відсоток залишилися все ж вважає за краще робити все з відкритими очима, спостерігаючи за партнером. У цьому є своя принадність. Однак бажано переконатися, що погляд не здається дивним або відразливим. Щоб забезпечити позитивний ефект, досить прикрити повіки, залишивши між ними невелику щілинку.

6. Не імітувати пилосос.

Широко відкритий рот, вакуум, створюваний губами і щоками, пихкання при цілуванні задоволення точно не доставляють. Зате вони видають того, хто не вміє цілуватися або сильно нервує. Пристрасті в такій манері немає, незважаючи на стереотип. Замість неї, є тільки настирливість і абсолютне ігнорування комфорту партнера.

Краще все ж приборкати жар, прикрити рот, знизити натиск. А напруження можна передавати обіймами або напругою губ.

7. Не ділитися внутрішнім океаном.

Обмін речовинами, що містяться в слині, корисний для імунітету. Однак коли він або вона мчить назустріч з літром рідини в ротовій порожнині, стає не по собі.

Стоп. Проковтнути слину &8212; потім цілувати. Що робити, якщо така проблема виникла вже в розпалі заняття? Досить ненадовго відірватися, плавно поміняти нахил голови в іншу сторону, а заодно встигнути усунути «підвищену вологість».

8. Не грати драматично на публіку.

Важкі зітхання, поскуліваніе, підвивання, а також інші подібні звуки краще залишити для драмгуртка або хоча б ліжку. У момент злиття губ такі інтонації відволікають від заняття, звучать безглуздо.

Якщо хочеться показати, що поцілунок був приємний, можна сказати про це безпосередньо або попросити його на біс &8212; це найкраща похвала.

9. Використовувати мову за призначенням.

" Ммм, так, ось так...(чмок) ти просто супер! Це щастя &8212; цілуватися з тобою&8230; (чмок) що ж ти зі мною твориш? (чмооок) ще хвилинку ...(чмооооок) відмінно! Ого, це було кльово!».

Двозначно, награно, несерйозно. Це комусь подобається? Навряд. Такою дією насолоджуються мовчки, відчуваючи ефект кожною клітинкою тіла. А ось Слухати "зведення новин" партнера або його несвоєчасну оду захочеться далеко не кожному.

10. Діяти поступово.

Відразу «падати на губи» з глибоким поцілунком не рекомендується. У телевізійних мелодрамах такі кадри проскакують часто. Однак життя & 8212; не кіно, є ризик потрапити в незручну, навіть травмонебезпечну ситуацію. Можна гарненько вдаритися зубами, затиснути губу, прикусити язик. А якщо партнер сіпнеться від несподіванки, то кількість потенційних травм зросте.

Добре б почати з більш м'якого, легкого варіанту, поступово нарощуючи натиск, темп, якщо є бажання.

11. Не забувати про кінчиках і контурах губ.

Часто цілуються звертають увагу тільки на одну губу або обидві губи цілком, не торкаючись до їх окремих сегментів. І даремно.

Подарувати легкий поцілунок в куточок рота &8212; означає висловити свою прихильність, турботу, ніжність.

Лоскотати контури &8212; проявити грайливість, додати кокетства.

А можна акуратно провести язиком по внутрішній стороні верхньої губи і виявити ще одну ерогенну зону.

12. Експериментувати.

Основна дія при поцілунках &8212; зіткнення губ, їх обхоплення. Однак якщо обмежити весь список потенційних рухів тільки двома кроками, цілування перестане бути мистецтвом.

Бажано міняти техніки. Не тільки силу натиску або тривалість, а й інші особливості. Задіяти мову, пробувати покусування, посмоктування губ, їх тертя. Для тих, хто хоче чогось незвичайного, підійде ескімоський поцілунок або «пурхання метелика».

Пройти тест Фрейда

13. Намагатися трохи стримувати звуки.

Всі стикалися з незрозумілими звуками, коли цілувалися. Чвакання, чмокання, плямкання, інші схожі шуми можуть викликати сміх або збити романтичний настрій.

Повністю акцентувати увагу на створенні тиші необов'язково. Однак злегка стримати парочку звуків можна. Для цього достатньо розслабити губи і намагатися менше витягати їх вперед трубочкою.

14. Використовувати дихання.

Воно привносить нові відчуття в стандартні дії. Ні, дихати, як паровий кінь, все-таки не найкраща ідея. А ось робити це акуратно, м'яко зігріваючи щоку або губи партнера &8212; відмінний спосіб поліпшити свою майстерність, подарувати нову порцію задоволення.

А легкий подих на шию, потилицю або за вухо викликає приємне тремтіння.

Як правильно цілуватися з дівчиною?

Однозначного підходу в цій справі немає. Щоб вгадати з варіантом, доведеться хоч трохи дізнатися свою обраницю. На щастя, жінки частіше вважають за краще цілуватися всього двома різними способами, які при необхідності можна частково поєднувати.

1. Ніжність.

Практично будь-яка дівчина в душі пристрасно мріє про хлопця, який буде ставитися до неї з трепетом, ласкою. Їй хочеться відчувати себе тендітним, витонченим квіткою в руках того, хто зможе оцінити подібну красу, вразливість. Відповідно, такій особі сподобаються торкання, сповнені турботи, уваги. Їх характерні ознаки:

 • М'якість, повільність зіткнень;
 • Легке погладжування талії, щік, рук або шиї партнерки;
 • Рідкісне або слабке використання мови;
 • "доріжка поцілунків" &8212; кілька короткочасних губних дотиків, вишикуваних в лінію (наприклад ,від вуха до куточка рота);
 • Довгі глибокі погляди до і після цілування.

У кожного є своє поняття ніжності, тому перераховані особливості не вважаються константою. Можна використовувати лише деякі з них або ж повністю все.

Немає нічого поганого в додаванні власного жесту. Наприклад, акуратно заправити пасмо дівчини за вухо, поцілувати її в повіки або злегка потертися кінчиками носів.

2. Домінування.

Жінки люблять відчувати себе героїнями романів, в яких хлопці виступають мужніми лицарями, а дами &8212; їх витонченими музами. На сучасний лад це звучить так: чоловіки &8212; це лідери, а дівчата &8212; ведені. "Як за кам'яною стіною" & 8212; ось до чого прагнуть такі особи. Їх ідеальний поцілунок має наступні ознаки:

 • Міцні обійми, сила виражає пристрасть, але не болить;
 • Часто молода людина виявляється вище дівчини (якщо він невисокий, то може просто стати на сходинку або інший виступ);
 • Хлопець сам задає техніку, керує процесом (наприклад, може притиснути обраницю до стіни або злегка потягнути її за волосся, щоб відкинути її голову і поцілувати в шию);
 • Погляди з легким флером переважання, самовпевненості (важливо не перегнути палицю).

Сенс такого варіанту &8212; показати свою силу. Жінкам приємно усвідомлювати, що їх владні, непереможні партнери не можуть встояти перед жіночим чарівністю.

Як правильно цілуватися з хлопцем?

Чоловіки, зазвичай скупі на відкрите прояв емоцій, теж небайдужі до хорошим поцілунків. Як і дівчата, хлопці люблять різні техніки. Трохи дізнавшись свого партнера, можна легко визначити, як краще його цілувати.

1. Легка еротика.

Ключове слово &8212; легка . В іншому випадку кожне злиття губ буде закінчуватися постіллю. Це само по собі непогано. Однак іноді хочеться просто приємного поцілунку і нічого більше. Для таких випадків і знадобляться вкраплення тонкого сексуального підтексту. Ознаки такої техніки:

 • Погладжування торса, рук, голови або шиї;
 • Покусування, посмоктування губ, вушних мочок;
 • Лоскотання губ мовою, застосування французького стилю;
 • Гра диханням( легкі подиху на чутливі точки);
 • Запускання пальців у волосся обранця;
 • Кокетство, дражнити, флірт.

При правильному виконанні поцілунок стане більш пристрасним, глибоким, сильним. Він також може почастішати в темпі.

Щоб весь процес зупинився тільки на невинному занятті і не зайшов далі, таку версію краще використовувати короткочасно. Якщо ж вчасно зупинитися не вийшло, достатньо:

 1. Послабити силу натиску губ;
 2. Перестати задіяти мову;
 3. Зупинити руки на одній точці (на грудях або талії пари, наприклад);
 4. Уповільнити темп, перейти на легкі торкання.

Це перехід від пристрасті до легкості, ніжності, який плавно знижує напруження емоцій, допомагає приборкати розбушувалися гормони.

До речі, методика діє і в зворотному напрямку, коли хочеться від простих «цемчик» перейти до чогось серйозніше, «ненав'язливо» завести свого партнера.

2. Зворушлива чарівність.

Цю техніку можуть легко використовувати милі, романтичні дівчата. Підійде вона також кокеткам, люблячим азарт, флірт.

Хлопці люблять відчувати себе сильними захисниками, а коли дівчата дозволяють собі бути милими, вразливими, слабкими (в міру), то це почуття тільки посилюється. Як можна діяти, щоб отримати подібний ефект:

 • «будувати очі», грайливо ухилятися від його губ;
 • Мило соромитися чи дивуватися;
 • Боязко, крадькома повертати поцілунки;
 • "ховатися" від його погляду або губ, уткнувшись йому в шию;
 • Класти долоні йому на груди і пустотливо жмуритися.

А ось імітувати голос дитини, класти палець в рот, корчити пики або приплітати щось в тому ж дусі краще не варто. Це подобається далеко не кожному, а часом виглядає дуже дивно. Правило» золотої середини " діє і тут, так що доведеться обійтися без перегравання.

Хто знає, як цілуватися правильно, підвищує свої шанси на відносини, повторну зустріч і, очевидно, інтим. Оволодівши секретами такого приємного мистецтва, можна змусити іншу людину втратити голову, забути про негатив, закохатися , відчути інтерес, бажання. Ось чому вчитися різним трюкам, відточувати майстерність в цій справі не соромно, а похвально і навіть вигідно.

Пройти тест на сумісність

Зараз читають
Емоції людей: 7 основних емоцій і як їх відрізняти по обличчю??
Емоції людей: 7 основних емоцій і як їх відрізняти по обличчю??
Які бувають емоції людей і чи завжди відображаються на обличчі? Як за ви ...
Емоційне лідерство та емоційна компетентність: що це??
Емоційне лідерство та емоційна компетентність: що це??
Що таке емоційне лідерство і чому це важлива якість для керівника? Як по ...
Позитив: що це таке і яка від нього користь??
Позитив: що це таке і яка від нього користь??
Що таке позитив і чи завжди він доречний? Добре чи погано мати лише пози ...
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок і наскільки це складно? Які бувають? 9 ...
Як написати казку: 10 перевірених порад
Як написати казку: 10 перевірених порад
Як написати казку? Що повинно обов'язково бути присутнім в казці, а що к ...
Як стати привабливою для свого чоловіка??
Як стати привабливою для свого чоловіка??
У будь-якому шлюбі настає період, коли на зміну палким почуттям приходят ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Новое youtube видео