Назад
Як притягнути до себе удачу: 5 робочих технік

Навигация по разделу
как притянуть удачу

як притягнути до себе удачу швидко і надовго?

5 прийомів як притягнути до себе удачу на різні випадки життя. Ефективні способи, що дозволяють стати більш успішним і везучим і зловити свою удачу.

Незалежно від віку або соціального стану, багато хто впевнений, що могли б домогтися більшого успіху. Їх об'єднують постійні роздуми на тему, як притягнути до себе удачу. Одні просять допомоги у наставників. Інші-звертаються до вищих сил або магії. Треті-шукають свої внутрішні сили, що дозволяють притягнути удачу. В рівній мірі всі вони можуть бути праві і помилятися. Адже універсального прийому, як приманити удачу, не існує. Але є багато способів, поєднання яких дозволяє домогтися успіху.

1. Позитивне мислення.

Відома фраза про те, що «думки матеріальні», має під собою вагомі обґрунтування. Справа в тому, що думки формують наші слова і вчинки. Світогляд притягує тих людей або події, на які людина сама себе налаштовує.

Справа навіть не в вищих силах або інформаційному полі, а в психології і поведінці людини. Як притягнути до себе удачу, на основі цієї інформації? Буквально закликаючи її. якщо постійно думати про успіх , вірити в себе і свої можливості, то все навколо підлаштується під обрану картину світу.

Оскільки орієнтир на невдачу зароджується в самому дитинстві, то до моменту дорослішання він міцно вкорінюється в психіці людини . Початковим завданням стає його викорінення. Не важливо, сім'я або шкільне оточення прищепило подібну установку. Доросла людина повинна сама відповідати за свої вчинки і своє життя. Перед тим, як притягнути до себе удачу, бажано ще відштовхнути негативні думки і комплекси .

Пройти тест: оптиміст або песиміст

2. Символи удачі.

Часом внутрішніх резервів недостатньо, щоб надихнути себе на перемоги. Як закликати удачу в такому випадку? Можна скористатися одним із сотень символів, які, згідно з повір'ями, дозволяють стати більш успішним. Бувають талісмани зі світу рослин або тварин, є явища неживої природи, всілякі декоративні вироби і навіть окремі професії. До найпопулярніших і відомим символам удачі відносяться:

 • Чотирилиста конюшина - символ Святого Патріка;
 • Жолуді - плоди дуба, який асоціюється з богом Тором;
 • Веселка - нагадування про припинення Всесвітнього потопу;
 • Підкова - символ удачі, благополуччя, захисту від злих сил;
 • Ключ - амулет для притягання удачі у італійців;
 • Грошове дерево - рослина з листям, що нагадують монети;
 • Божа корівка - ефективний засіб від поточних проблем;
 • Дельфін - добрий знак для кожного, хто заблукав у морі;
 • Жук скарабей - давньоєгипетський символ Висхідного Сонця;
 • Черепаха - втілення мудрості , здоров'я, довголіття;
 • Тринога жаба - один з найпотужніших символів фінансового успіху;
 • Модель вітрильника - "магніт" для удачі в справах і бізнесі;
 • Золота рибка - символ процвітання і достатку;
 • Сажотрус - представник небезпечної професії, якому завжди супроводжує удача;
 • Червоні ліхтарики - атрибут щастя , багатства, гармонії;
 • Манекі-Неко - популярна в Японії керамічна фігурка кота, що притягає удачу і забезпечує процвітання.

Будь-який предмет або жива істота може стати символом успіху, якщо людина отримає необхідну психологічну установку, або виробить її в собі сам. Можна самому придумати собі талісман, що дозволяє налаштуватися на успішне життя.

3. Мантри і афірмації.

Ще один хитрий прийом, як зловити удачу. Своїм корінням читання мантр йде за часів Стародавнього Сходу. Наближені до таємних знань люди помітили, що певні звуки і фрази здатні залучити ті чи інші події в життя людини, притягнути удачу або, навпаки, відштовхувати її.

Хтось вірить у магічну чи духовну природу цього явища. Інші впевнені, що вся справа у впливі на психіку і самонавіюванні. Так чи інакше, вони сходяться в одному – в ефективності цієї методики.

В Інтернеті представлена велика кількість різних афірмацій. Також можна знайти мантри для залучення успіху. Але без психологічної установки на удачу, всі вони будуть безглуздими звуками. Настрій переможця зароджується в голові людини, а все інше – лише механізми, щоб виробити цей тип мислення.

4. Навчання успішності.

Людина, при бажанні, може навчитися У інших, як притягувати удачу. Для цього йому необхідно отримати тематичні знання. Благо справа, написано тисячі книг на цю тему. В Інтернеті багато навчальних відео-або аудіоматеріалів. Також регулярно проводяться семінари, тренінги, лекції, присвячені успіху. Ті, у кого є така можливість, наймають коучів і бізнес-тренерів. Інші самостійно вивчають цю тему, практикуючись на свій розсуд. Головне те, що така можливість є у кожного, кому доступний Інтернет або найближча бібліотека.

Серед найвідоміших авторів, які присвятили свої книги успіху:

 • Стівен Річардс Кові - " 7 навичок високоефективних людей»;
 • Наполеон Хілл « " Думай і багатій»;
 • Дейл Карнегі – «Як здобути друзів і вплинути на людей»;
 • Хел Елрод – " Магія ранку»;
 • Брайан Трейсі – «особистість лідера».

Список не повний, але для початку, варто прочитати хоча б ці книги. Список авторів, які підготували книги, що пояснюють, як притягнути до себе удачу, вражає. У їх числі Річард Бренсон, Шарма Робін, Джон Максвелл, Тімоті Ферріс, Роберт Кійосакі і багато інших.

5. Спілкування з щасливими людьми.

З ким поведешся, від того і наберешся. Якщо оточити себе щасливими людьми, то і самому набагато простіше стане домагатися успіху, зрозуміти, як притягнути удачу. В даному випадку спрацьовує, описана раніше психологічна установка на певні події. Людина починає мислити критеріями успіху, вірити в свої сили і везіння.

Але для того, щоб увійти в коло спілкування такого рівня, необхідно йому відповідати. Це означає-безперервно розвиватися і працювати над самим собою. "Під лежачий камінь вода не тече". Успіх і удача затримуються надовго тільки у тих, хто прикладає зусилля для їх отримання.

Як притягнути до себе удачу? Перш за все змінити свій тип мислення, налаштуватися на прийняття успіху. Безглуздо її чекати нічого не роблячи. Особисте та професійне зростання, саморозвиток , в сукупності з активною життєвою позицією обов'язково принесуть позитивні результати. Якщо внутрішніх сил недостатньо, можна зробити невелику «підживлення» від зовнішніх джерел. Наприклад, оточити себе символами успіху. Але це абсолютно не скасовує внутрішню гармонію людини, його психологічний настрій на перемогу.

Пройти тест на впевненість у собі

Зараз читають
Як позбутися від душевного болю? 8 ідей
Як позбутися від душевного болю? 8 ідей
Як позбутися від душевного болю і вилікувати душу? 8 різних універсальни ...
Як стати щасливим? 7 основних правил
Як стати щасливим? 7 основних правил
Як стати щасливим і що в цьому може допомогти? 7 дієвих способів знайти ...
Шкала самооцінки: низька самооцінка, занижена, адекватна, висока і завищена
Шкала самооцінки: низька самооцінка, занижена, адекватна, висока і завищена
Що таке шкала самооцінки? Що таке низька самооцінка, занижена, адекватна ...
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Стан що робити, коли все погано, не приходить раптом. 9 простих порад, я ...
Смуток: що це таке і що робити якщо сумно??
Смуток: що це таке і що робити якщо сумно??
Що таке смуток і чому нам буває сумно? Як позбутися від смутку: кращі сп ...
Егоїст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути??
Егоїст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути??
Хто такий егоїст і його види. Позитивні і негативні сторони егоїстів. Як ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Новое youtube видео