Назад
Де знайти натхнення: 7 перевірених ідей.

Навигация по разделу
где найти вдохновение

де знайти натхнення, щоб вийти зі ступору?

де знайти натхнення, якщо його не вистачає? 7 цікавих способів де його можна відшукати, які підійдуть кожному

Бувають моменти, коли все починає «валитися з рук» і голову «залишають» розумні думки. Нічого не хочеться робити, втрачається інтерес до роботи. Такі періоди називаються творчим ступором. Чим довше людина знаходиться в такому стані, тим йому складніше змусити себе що-небудь робити. Але як з нього вибратися? Де знайти натхнення? Чи існують ефективні способи надихнутися і набратися сил? З чого слід почати? Де взяти натхнення, коли в голові "бардак"? Перерахуємо основні прийоми, що дозволяють швидше приступити до роботи.

1. Фізична активність.

Оскільки натхнення — психічна функція, то хорошим способом її перезарядки можна вважати м'язове навантаження. Не обов'язково, щоб це була виснажлива тренування в спортзалі. Підійде ходьба на свіжому повітрі, пробіжка або велопрогулянка, Плавання, ролики.

Головне відволіктися від свого завдання і відновити сили . Не дарма філософи стверджували, що»в здоровому тілі – здоровий дух". Гармонійно розвинена людина завжди знайде, де взяти натхнення і як уникнути емоційного вигорання .

Доведено, що регулярна фізична активність помітно покращує обмінні процеси в мозку, підсилює пізнавальні здібності, підвищує настрій . Наприклад, давньогрецький філософ Платон був чемпіоном з панкратіону. Відомий данський фізик Нільс Бор охоче займався футболом і лижним спортом. Його німецький колега Вільгельм Рентген захоплювався альпінізмом, веслуванням, ковзанами і санним спортом. Михайло Ломоносов активно займався фехтуванням, стрільбою, англійським боксом, боротьбою на руках, підняттям важких предметів, танцями і верховою їздою. Радянський вчений Лев Ландау дуже любив кататися на гірських лижах і навіть винайшов свій оригінальний спосіб їзди.

Пройти тест на емоційний інтелект EQ

2. Читання книг.

Книги увібрали в себе всю мудрість людства. У них містяться відповіді практично на будь-які питання, в тому числі і де взяти натхнення. Адже проблема втрати творчого ентузіазму також стара, як і світ. Мотивуючі історії з життя відомих людей часом здатні надати сили навіть в періоди апатії і застою.

Крім цього, читання літератури дозволяє привести думки в порядок, набратися сил і енергії, що добре вже саме по собі. Іноді розумні думки, які можна почерпнути з книги, дають підказку у вирішенні того питання, який викликав творчі труднощі.

3. Повноцінний відпочинок.

Багато хто помилково думають, що запорука успіху лише в самовідданій праці. Без якісного відпочинку довго працювати ніхто не зможе. Справа в тому, що відчуття піднесеності і ентузіазму виникає у відповідь на вироблення «гормонів щастя» – дофаміну і серотоніну. Саме вони вселяють нам впевненість в наших силах, дарують радість і натхнення. Якщо організм виснажений, то і «цеглинок» для побудови необхідних гормонів не вистачить.

Також людям необхідні і інші речовини, що беруть участь в протіканні психічних процесів. Під час відпочинку тіло відновлює свої резерви, тим самим готуючи «грунт» для нових звершень.

4. Правильне харчування.

Не далекі від істини ті, хто на питання " де знайти натхнення?", скажуть - »на кухонному столі". Справа в тому, що психічні процеси тісно пов'язані з фізіологією. "Гормони щастя", згадані в минулому розділі – яскравий приклад цього. Вони наповнюють людину радістю. Натхнення, по суті, і є цим почуттям, спрямованим у бік певної роботи. Значить, щоб бути натхненним і щасливим , слід їсти ті продукти, завдяки яким серотонін і дофамін активніше виробляються.

Найбільш надихаючі продукти включають:

  • Чорний шоколад;
  • Банани;
  • Морепродукти (риба, кальмари, мідії) ;
  • Халва;
  • Горіхи та квасоля (арахіс).

Вживаючи їх в їжу, можна розраховувати на швидке повернення музи. Головне з бобовими не перестаратися, а то її знову як вітром здує.

5. Регулярні подорожі.

У питанні " де знайти натхнення?"основне слово - "де". Якщо бажання працювати пропало в місті, варто пошукати його в селі, або на курорті, або в горах. Іноді, для того, щоб запустити розумовий процес, досить вийти з офісу на вулицю. У більш запущених випадках підійде подорож, тривалість і дальність якого залежать від емоційного фону.

Крім відпочинку, відвідування інших місць надає нам неоціненний досвід, дозволяє ширше поглянути на світ і самого себе. В цьому і полягає користь від мандрів. Адже натхнення приходить до нас, коли ми готові його прийняти. Готові фізично, інтелектуально і морально.

6. Мотивуючі відео.

В епоху повсюдного поширення Інтернету, він також годиться на роль джерела, де взяти натхнення. Створено тисячі всіляких відеороликів, які мотивують людини, наділяють його впевненістю і бажанням щось робити. Досить вбити запит і пошуковик видасть десятки посилань на тематичні відео.

7. Спів птахів і класична музика.

Все в цьому світі складається з вібрацій. Живі істоти і неживі об'єкти резонують один з одним. Саме тому музика так популярна і важлива в житті людини. Вченими доведено, що різні звуки здатні впливати на нас, викликаючи найрізноманітніші емоції і почуття, в тому числі і натхнення.

Для розумового процесу сприятливим вважається спів лісових птахів . Також натхнення нам несе і класична музика. В першу чергу, це стосується безсмертних творів Вольфганга Амадея Моцарта.

Ефект посилюється в разі накладення інструментальної музики на звуки природи. В YouTube можна знайти подібні відеоролики. Аналогічні додатки надані і для мобільних версій. Їх можна встановити і завантажити безпосередньо на смартфон.

Фраза " де знайти натхнення?"- перестає бути складним питанням, якщо застосовувати прийоми, описані раніше. Вони дозволяють відновлювати сили, покращувати емоційний фон, налаштовуватися на роботу і бути завжди в піднесеному настрої. Натхнення приходить до тих, хто не сидить склавши руки, постійно розвивається і вдосконалюється, при цьому, не забуваючи про повноцінний відпочинок і правильне харчування .

Пройти тест на впевненість у собі

Зараз читають
Як позбутися від душевного болю? 8 ідей
Як позбутися від душевного болю? 8 ідей
Як позбутися від душевного болю і вилікувати душу? 8 різних універсальни ...
Як стати щасливим? 7 основних правил
Як стати щасливим? 7 основних правил
Як стати щасливим і що в цьому може допомогти? 7 дієвих способів знайти ...
Шкала самооцінки: низька самооцінка, занижена, адекватна, висока і завищена
Шкала самооцінки: низька самооцінка, занижена, адекватна, висока і завищена
Що таке шкала самооцінки? Що таке низька самооцінка, занижена, адекватна ...
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Стан що робити, коли все погано, не приходить раптом. 9 простих порад, я ...
Смуток: що це таке і що робити якщо сумно??
Смуток: що це таке і що робити якщо сумно??
Що таке смуток і чому нам буває сумно? Як позбутися від смутку: кращі сп ...
Егоїст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути??
Егоїст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути??
Хто такий егоїст і його види. Позитивні і негативні сторони егоїстів. Як ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Новое youtube видео