Назад
Як навчитися мислити позитивно: 7 чудових ідей

Навигация по разделу
как научиться мыслить позитивно

Як навчитися мислити позитивно і яка від цього користь?

Як навчитися мислити позитивно і як це допоможе стати щасливим? Як бути позитивним і чому це так важливо?

Багато хто намагається зрозуміти, як навчитися мислити позитивно і не впускати в своє життя негативні емоції. Чому це так важливо? Справа в тому, що думки матеріальні. За принципом зворотного зв'язку все, у що людина вірить, з ним і відбувається. Значить, щоб стати успішним і щасливим, необхідно думати про це. Але реалії сучасності все частіше вганяють людей в депресію. Розглянемо ефективні способи боротьби з цим.
позитивне мислення має виражений терапевтичний ефект, допомагаючи людині зберігати здоров'я і довголіття. Яскравий приклад цього – ефект плацебо , широко відомий в медицині. Він полягає в одужанні пацієнта шляхом самонавіювання . Неодноразово проводилися дослідження, в ході яких людям давали ліки-пустушки, при цьому запевняючи їх, що це справжні препарати.

Так ось, багатьом пацієнтам ставало легше тільки тому, що вони вірили в ефективність таких «ліків». Таким чином, питання " Як навчитися мислити позитивно?", в прямому сенсі стає життєво важливим. Особливо, якщо враховувати і зворотний бік цієї медалі – ефект ноцебо, який виражається в погіршенні самопочуття без реальних причин, знову ж тільки від самонавіювання.

Пройти тест на тип особистості

Крім здоров'я, оптимізм допомагає у всіх інших сферах життя . Від працевлаштування та кар'єрного зростання, до взаємин з представниками протилежної статі. У природі існує принцип зворотного зв'язку , згідно з яким кожен отримує те, у що вірить. Відповідно, якщо проганяти від себе погані думки, більше шансів домогтися успіху. Також, істотну роль відіграє і енергія, яку людина віддає іншим. Якщо це суцільний негатив, то чекати позитиву від оточуючих безглуздо.

Таким чином, вимальовується чіткий алгоритм, як стати позитивною людиною: позитивні думки → хороші слова → позитивні вчинки. Головне, щоб це було щирим, йшло від душі. Інакше навколишній світ буде відчувати фальш, реагуючи на неї відповідно.

Про те, як завжди бути на позитиві, поговоримо в наступному розділі. Розглянемо ефективні прийоми для залучення позитивних думок і емоцій .

Оптимізм - це така ж якість, як цілеспрямованість або працьовитість. Йому можна навчитися і розвивати. Безумовно, багато що залежить від темпераменту людини . Як відомо, сангвінікам набагато простіше в цьому плані. Вони не задають питання, Як стати позитивним, оскільки і так вічно на позитиві. Іншим темпераментам складніше, особливо якщо мова йде про меланхоліки . Але навіть вони, шляхом регулярної практики, можуть навчитися мислити позитивно. Головне, відчути необхідність цього розвитку.

Докладно силу думки описано в книзі Наполеона Хілла «Думай і багатій». На безлічі прикладів показано можливості, що відкриваються перед впевненим у собі людиною . Всесвіт - не бездушне простір, а мисляча субстанція, яка завжди відповідає людині на його усвідомлені або неусвідомлені прохання. Якщо навчитися просити її про допомогу, то неодмінно все буде так, як цього хочеться.

Пройти тест на темперамент

1. Відпускання негативу.

Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Також і з позитивними емоціями . Щоб вони виникли, необхідно звільнитися від негативу. Не варто тримати в пам'яті образи , страхи, або заздрість . Слід ставитися до цих деструктивних переживань, як до сміття, позбавляючись від них. Злопам'ятність-погана риса, яка заважає людині стати позитивним. Схоже на східну мудрість про повну чашу. Щоб налити щось нове, спершу необхідно з неї вилити наявний вміст. Щоб впустити позитивні думки, слід позбутися всіх негативних.

2. Прийняття позитиву.

Коли свідомість очищено від всяких дурниць, настає етап наповнення розуму позитивом. Способів домогтися цього придумано чимало, від перегляду комедійних фільмів, до афірмацій. Ще краще їх комбінувати. Починати свій ранок з оптимізму, отримувати емоційну підзарядку протягом дня і лягати спати з почуттям глибокого задоволення. І все це буде реальним, якщо захотіти. Не так і складно навчитися ранковим афірмації. Не складає великих труднощів придумати, як бути на позитиві протягом дня. Наприклад, періодично слухати приємну музику, дивитися фрагменти гумористичних концертів, читати анекдоти і т.п. Не складно виділити основні перемоги, нехай і невеликі, аналізуючи свій день перед сном. У сукупності, всі ці дії подарують заряд бадьорості і позитивні емоції.

3. Повноцінний відпочинок.

Щоб хороші думки «йшли» в голову, вони повинні чимось підживлюватися. У людини повинні бути сили. Для цього необхідно повноцінно харчуватися, спати і відпочивати протягом дня. Як навчитися мислити позитивно, якщо валишся з ніг від втоми ? Завдання практично нереальне. Для початку, варто підзарядитися енергією і відпочити.

4. Добрі вчинки.

Вчинок – логічне продовження думок і слів. Коли людина налаштована на позитив, це виражається у всьому, що він говорить і робить. Добрі вчинки резонують з навколишнім простором, створюючи позитивну ауру. Це притягує добро з боку інших людей. Але робити ці вчинки слід безкорисливо. Вони» діють " не за прямим принципом. Далеко не завжди добром відповідають ті, для кого намагаємося ми. Аналогічна відповідь часом приходить з абсолютно несподіваного боку, але з'являється обов'язково.

5. Вміння радіти життю.

Для того щоб навчитися мислити позитивно, слід розвинути в собі почуття глибокої вдячності за своє життя. Адже завжди є хороші моменти, головне їх розрізняти і запам'ятовувати. Наприклад, люди засмучуються через якусь невдачу, при цьому, абсолютно не цінуючи те, що мають. Вони не розуміють, що сукупність маленьких перемог значно перевищує за своїм ефектом одну поразку. Тим більше що невдачі – це всього лише привід задуматися і скорегувати свої вчинки. У сукупності з перемогами вони складають життя людини – єдину і неповторну.

6. Вміння хвалити себе.

Хвастощі і самозакоханість – це погано, але буває і адекватна оцінка своїх досягнень. Часом, під вантажем депресії і невдач, людина забуває про свої сильні сторони. Щоб цього не відбувалося, слід регулярно нагадувати собі про ті перемоги, які вже відбулися. Накопичуючи позитивні емоції, набагато простіше боротися зі стресом. Це схоже на хорошу звички . Людина поступово звикає бачити краще і вже не хоче впускати в своє життя негатив. Наприклад, можна завести щоденник успіху, в який щодня записувати всі свої перемоги. Чим частіше перечитувати такий щоденник, тим більше приводів для гордості буде.

7. Повага до інших.

Поважаючи себе, не варто забувати і про досягнення інших людей. Насправді співрозмовники дуже люблять, коли їх цінують і хвалять. Але робити це треба щиро, від щирого серця. Справа в тому, що людей багато і кожен в чомусь неповторний. Якщо навчитися бачити цю унікальність, можна завоювати визнання і прихильність з боку оточуючих. Кожен може бути корисним. Головне, побачити, в чому це виражається, і навчитися грамотно застосовувати їх гідності.

Можна довго говорити на тему, Як навчитися мислити позитивно, але відповідь набагато простіше, ніж здається. Просто почати і все. Не треба шукати хитромудрі прийоми, читати мудрі книги. Досить не впускати в своє життя негатив і притягувати позитив. Цього цілком достатньо. Не треба ускладнювати собі життя там, де все просто і легко.

Пройти тест: оптиміст або песиміст

Зараз читають
Як знайти сенс життя? 7 перевірених ідей
Як знайти сенс життя? 7 перевірених ідей
Як знайти сенс життя? 7 простих рекомендацій обов'язково підкажуть в яко ...
Чим зайнятися у вільний час? 100 способів урізноманітнити життя
Чим зайнятися у вільний час? 100 способів урізноманітнити життя
Чим можна зайнятися у вільний час? На думку відразу ж приходить тільки д ...
Тренінг впевненості в собі: що це таке і як вибрати??
Тренінг впевненості в собі: що це таке і як вибрати??
Що таке тренінг впевненості і чому він допомагає прокачати емоційні м'яз ...
Як навчитися жити повним життям? 7 рекомендацій
Як навчитися жити повним життям? 7 рекомендацій
Як навчитися жити незалежно від громадської думки? У чому сенс життя і я ...
Любов і пристрасть: які їх ознаки і в чому відмінності??
Любов і пристрасть: які їх ознаки і в чому відмінності??
Чим відрізняються між собою любов і пристрасть? Чи завжди вони уживаютьс ...
Як правильно цілуватися: повне керівництво з 20 порад
Як правильно цілуватися: повне керівництво з 20 порад
Як цілуватися правильно так, щоб доставляти своїй парі задоволення і пок ...
Куди сходити з дитиною на новорічних канікулах
Куди сходити з дитиною на новорічних канікулах
Переймаючись питанням, куди сходити з дитиною на канікулах, потрібно заз ...
Новое youtube видео