Назад
Як закохати в себе чоловіка раз і назавжди??

Навигация по разделу
Как влюбить в себя мужчину

Як закохати в себе чоловіка за 10 перевірених кроків?

Як закохати в себе чоловіка всього за 10 кроків? І взагалі чи можливо це? Ці поради дадуть відповідь самі за себе, залишається лише реалізувати їх.

Як підкорити чоловіче серце? Кажуть, що шлях до нього лежить через шлунок. Але дівчина, яка принесла особисто приготовані пиріжки і борщ на перше побачення, викличе швидше підозри, ніж Закоханість. Тоді як закохати в себе чоловіка, особливо якщо він поки погано знайомий або просто не звертає ніякої уваги? Відповідь є, а точніше цілих 10. І краще використовувати їх усі. Що робити, щоб об'єкт симпатії, нарешті, звернув увагу і перейнявся щирою симпатією до (таємницею) залицяльниці?

1. Бути яскравою, енергійною.

Позитивна енергетика і доброзичливий настрій відмінно розташовують до приємного і довгого спілкування. Бути невгамовним енерджайзером не обов'язково (крім тих випадків, коли це природна риса характеру ), досить просто залишатися на позитиві .

Навряд чи комусь сподобається занадто сором'язливий , неговіркий, чимось глибоко і надовго засмучений співрозмовник. Обговорити проблеми можна з подругами або мамою, але для знайомства з чоловіком особисті негаразди не підходять. Важливо створювати святкове веселе настрій , а не псувати його. Перші фрази зададуть тон всій розмові. Далі ще кілька правил з цього приводу.

 • Бути веселою-не означає буквально видавлювати з себе радість і оптимізм. Це просто гарний настрій, щира радість, наснага. Вони легко передаються співрозмовнику і починають асоціюватися з їх джерелом.
 • Почуття гумору вітається, але зловживати ним все ж не варто. Уміння смішити робить людину домінантом на підсвідомому рівні. Краще частіше заохочувати жарти чоловіки, періодично додаючи в них свої.
 • Сміх &8212; ще не все. Можна "транслювати" умиротворення, любов до всього навколо, таке собі «тихе щастя», а не його бурхливі потоки.

Загалом знайомитися з хлопцем або намагатися домогтися розташування доведеться саме в гарному настрої. По-іншому ніяк.

Пройти тест на сексуальність

2. Пробувати нове разом з ним.

Те, що пробується вперше, зазвичай запам'ятовується надовго, особливо якщо це супроводжується яскравими емоціями . Якщо поруч з чоловіком в момент відкриття чогось нового виявиться жінка, вона неодмінно стане частиною його спогади. Звичайно, дуже бажано, щоб це була подія позитивного, приємного характеру. Але найцікавіше те, що навіть страх або сильне хвилювання теж виявляться ДО РЕЧІ. Як організм реагує на небезпеку?

 • Прискорене посилене серцебиття.
 • Тремтячі пальці, що підгинаються коліна.
 • Сперте поверхневе дихання.
 • Дивний дискомфорт у животі.
 • Запаморочення через гіпервентиляцію.

Хіба не такі ж відчуття виникають під час закоханості на цукерково-букетної стадії? Або навіть до цієї фази, коли ще невідомо, хто кому подобається, а хто не дуже, але почуття вже є. Так що якщо сподобався чоловік ніколи не ходив в кіно на ужастики, не бував в кімнаті страху, не пробував кататися на катамарані, вже ясно, куди з ним йти.

3. Захоплюватися його вчинками.

Для чоловіків дуже важливо бути визнаними. У них є пара-трійка вчинків або досягнень, якими вони самі пишаються. Однак виховання, скромність, відсутність слухачів не дозволяють їм в голос розповісти про них. Завдання жінки & 8212; дізнатися про ці успіхи і висловити захоплення. Іноді це важко. Не тільки тому, що деякі чоловіки замкнуті і не особливо балакучі. Проблема в невмінні правильно реагувати. Ось кілька порад на цей випадок .

 • Похвала і компліменти чоловікові корисні при знайомствах. Але зловживання ними виливається в лестощі. Це відчувається, тому міра дуже важлива.
 • Якщо чоловік чимось сильно розлючений (особливо на себе), слова доведеться підбирати особливо акуратно. В ідеалі & 8212; почекати, поки він трохи охолоне.
 • Захоплення рисами характеру краще підкріплювати прикладами з життя свого обранця. Так можна уникнути лестощів і вселити впевненість в хлопця.
 • Всі чоловіки різні, одні цінують в собі розум, інші &8212; силу, треті &8212; результати наполегливої роботи. Ось чому використовувати один і той же комплімент з різними співрозмовниками &8212; не найкраща ідея.
 • Чим менше сторонні люди в курсі того, що відбувається в парі, тим краще. Скаржитися подругам (через безпідставні підозри, нудьги або дрібних сварок) &8212; табу . Але відповідати на питання коротко і в позитивному руслі можна.
 • Хвалити коханого і захоплюватися ним при його друзях &8212; відмінний шанс домогтися більшого розташування.

4. Бути жіночною.

Сукні, парадний макіяж, каблуки можуть бути атрибутами жіночності , але вони не головні прикмети. Набагато важливіше внутрішній стан, поведінка, манери .

Адекватні чоловіки часто уникають стосунків із жінками п'яти типів:

 • " я сама!” &8212; дівчата, які демонструють свою незалежність, повну відсутність потреби в чоловіках. Часто скаржаться на те, що" нормальних мужиків вже не залишилося", хоча самі відштовхують їх, не даючи тим проявляти себе.
 • "домінанти" &8212; дами, які з усіх сил намагаються підім'яти чоловіків під себе. Вважають себе лідерами ,але в побуті & 8212; Тирани з неадекватною самооцінкою .
 • "непостійні" &8212; панянки з "табором кавалерів". Стверджують, що міняють хлопців як рукавички, а серйозні стосунки/шлюб їм не потрібні. Щиро дивуються, чому їм трапляються тільки вітряні залицяльники.
 • "Своя в дошку" &8212; типаж пацанки, яка намагається "закосити під свою" в чоловічих компаніях. Зображують неземну любов до футболу, вміють відкривати пивні пляшки оком. Патологічно бояться проявити щось дівоче.
 • "Я-ж-дівчинка" & 8212; красуні, впевнені, що примхливість, непунктуальність, істерія , маніпулятивність &8212; характерні риси “ Справжньої Жінки ”. Шукають "справжніх чоловіків" з безмежним терпінням і гаманцем.

Чоловіки ж частіше шукають м'якість, мудрість , щирість. Вихованість, вміння слухати, підтримувати, піклуватися теж дуже важливі.

Пройти тест на самооцінку

5. Поважати його особистий простір.

Практично кожній людині часом хочеться побути на самоті. І у чоловіків теж є така потреба. Це зовсім не означає, що вони хочуть дистанціюватися від дівчат або не відчувають до них інтересу. Просто для них важливо іноді побути наодинці з собою, подумати про інші справи або звільнити голову від зайвих думок, зайнявшись чимось на зразок гри на приставці або лагодження автомобіля.

У жіночому "світі" є свої аналоги такої поведінки. Наприклад, довге прийняття душу, коли потрібно встигнути:

 • Власне, виконати всі гігієнічні процедури,
 • Співати в гребінець / зубну щітку,
 • Намилуватися собою,
 • Змішати вміст різних бутильков;
 • Покривлятися перед дзеркалом,
 • Намалюйте щось на запітнілому склі,
 • Виконати танець маленьких каченят і т. п.

Перервати процедуру жіночих мрій і/або чепуритися &8212; значить підписати собі важкий вирок. Так що чоловіча версія усамітнення на цьому тлі виглядає не такою вже дивною або відстороненою. Якщо молода людина не пише/дзвонить по сто разів за годину після перших зустрічей, це не привід для паніки. Швидше за все він просто розбирається зі своїми справами або відпочиває, але обов'язково дасть про себе знати трохи пізніше.

6. Стати частиною його мрії.

Для початку, звичайно, доведеться дізнатися, про що мріє обранець. Хоча мудрувати не обов'язково, достатньо запитати безпосередньо. Цілком можливо, серед кількох більш-менш глобальних цілей знайдеться щось і поменше. Це може бути бажання:

 • Покататися верхи,
 • Спробувати якийсь атракціон,
 • Вибратися на відпочинок за місто,
 • Влаштувати тиждень кінопереглядів,
 • Завести вихованця і т. п.

Загалом будь-які мріяння, в реалізації яких жінка може взяти активну участь. Так що підійде навіть освоєння музичного інструменту або іноземної мови. Якщо дівчина сама не володіє ними, вона може запропонувати спільне навчання. Головна мета &8212; почати асоціюватися зі здійсненням чоловічої мрії.

7. Показати себе.

Вміти слухати &8212; це, безсумнівно, хороша якість, але і говорити теж важливо. Однак краще знати, як і що розповідати кавалеру, тому що порожня балаканина про подружок навряд чи його вразить.

Щоб справити гарне враження і збільшити свої шанси на відносини, доведеться навчитися показувати себе. Цей пункт складається з двох частин :

 1. Саморозвитку, розширення кругозору, спроб дізнатися, а потім поліпшити себе;
 2. Щирості, легкої самоіронії щодо помилок і недоліків, умінні бути "земною" (від богинь вже всі втомилися).

Перша частина дозволяє бути кращою співрозмовницею, викликати захоплення, інтерес, симпатію, причому надовго. Друга показує кращі сторони і запобігає лицемірство , неприємні сюрпризи потім, даремно витрачений час, якщо люди один одному не підходять.

Пройти тест: Чи подобаюся я йому

8. Проявити свою сексуальність.

Існує тонка грань між сексуальність і вульгарністю. Ситуацію погіршує ще й те, що перші зустрічі ставлять якісь рамки для спілкування, викликають легку незручність і збентеження. Тому гаряче шепотіти щось на вухо, надягати латекс або нахилятися, не згинаючи колін, & 8212; це надто для першого побачення .

Еротичність можна подати через чуттєвість. У зовнішньому вигляді це:

 • Використання прозорого блиску для губ без блискіток і пігменту (підійде навіть просто гігієнічна помада, а все червоне краще приберегти на потім),
 • Розпущене волосся без зайвого хаосу або злегка недбала зачіска,
 • Одяг, що відкриває шию, плечі, злегка коліна, але наряди по погоді важливіше (каблуки і коротка спідниця взимку обертаються тільки синім носом і безглуздою ходою),
 • Негроміздкая біжутерія на декольте &8212; ланцюжки, кулони, але ніяких бус або намист.

При цьому можна торкатися до своїх губ, ключиць, шиї, колін, привертаючи до них увагу. Однак нехай це буде виглядати ніби ненароком, краще не повторювати таких рухів занадто часто або різко.

9. Створювати близькість.

Мається на увазі і фізична, і емоційна близькість. Вішатися на шию малознайомому чоловікові, ясна річ, не доведеться. Однак можна при прогулянці взяти його під лікоть, підсісти ближче на лавочці в парку, зрідка ненав'язливо його торкатися. При цьому важливо стежити за реакцією чоловіка. Один може сам проявити активність в цьому плані, іншому не сподобається тактильний контакт на перших зустрічах.

У плані емоцій підійдуть ті ж дії, що і в пунктах 2 і 6 або просто будь-яке проведення часу, що включає розмови по душам, хороші враження, створення спогадів (сувеніри, фотографії, парні речі і т.п.).

10. Забути про правило "трьох побачень".

Інтим — досить тонка тема, де чоловічі і жіночі погляди часто не сходяться. Особливо якщо мова йде про перший секс. Тому жінки придумали собі правило "трьох побачень". Нібито тільки після них поважаюча себе дівчина може дозволити собі провести ніч з чоловіком. і це величезна помилка.

Не кількість зустрічей має значення, а їх якість. Якщо в парі виникла якась емоційна зв'язок, дівчина навряд чи стане «розвагою на одну ніч». Для деяких і десяти побачень виявляється мало, для інших вистачає чи не одного-двох. Тому першорядне завдання-забезпечити яскравість зустрічей, а не вважати, скільки їх вже було і скільки ще залишилося чекати до першого інтиму.

Знаючи, як закохати в себе чоловіка, можна забути про проблеми в особистому житті і знайти щастя у відносинах з коханим. Постаратися, звичайно, доведеться, але ж і результат дуже навіть стоїть. Використовуючи деякі з цих правил (виключаючи флірт), вийде також поліпшити відносини з чоловічою статтю в цілому &8212; з колегами, сусідами, друзями. Так що їх вивчення піде тільки на користь жінкам, які хочуть і вміють себе розвивати.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Внутрішній конфлікт: що це таке і 9 способів вирішення
Внутрішній конфлікт: що це таке і 9 способів вирішення
Що таке внутрішній конфлікт і чому він трапляється, коли бажання людини ...
Ранкова медитація: як проводити та її переваги.
Ранкова медитація: як проводити та її переваги.
Чому ранкова медитація вважається найкориснішою? Які у неї переваги? 7 п ...
Особистий щоденник: що це таке і в чому його користь??
Особистий щоденник: що це таке і в чому його користь??
Що таке особистий щоденник і як він допомагає пізнати себе, проаналізува ...
Кайрос-менеджмент і креативність
Кайрос-менеджмент і креативність
Креативність – це творчий потенціал людини, що дозволяє йому генерувати ...
Як знайти підробіток: 8 універсальних способів
Як знайти підробіток: 8 універсальних способів
Як знайти підробіток? Додатковий заробіток ще нікому не завадив. Про те, ...
Галюцинації: що це таке, їх види та причини виникнення??
Галюцинації: що це таке, їх види та причини виникнення??
Що таке галюцинації? Як виникають слухові галюцинації? Як розрізняти гол ...
Ксенофобія: що це таке, яка буває і як боротися??
Ксенофобія: що це таке, яка буває і як боротися??
Що таке ксенофобія і чому це ненависть до всього чужого? Види ксенофобії ...
Новое youtube видео