Назад
Справжня жінка: хто це така і 9 порад як їй стати

Навигация по разделу
настоящая женщина

Справжня Жінка & 8212; 9 базових якостей

Хто така справжня жінка і що вкладається в це поняття? Чи означає Це, що всі жінки поділяються на "звичайні" та "справжні"? Як стати справжньою жінкою?

Вираз «справжня жінка» несе в собі глибокий і для багатьох містичний сенс. Одні вважають, що такого утішного епітету гідна лише дама, яка зуміла домогтися небувалих висот в особистому і суспільному житті &8212; і, зрозуміло, в матеріальній сфері. Для інших це поняття обмежене рамками неповторного жіночого шарму і привабливості. Так з чого все-таки складається настільки унікальне поняття, і як його розглядають представники двох статей?

Перш за все, не варто піддаватися владі помилки , що бути справжньою жінкою &8212; це щаслива можливість, уготована самою долею небагатьом обраним. Як би не банально це звучало, але всі жінки народжуються однаковими і з рівними можливостями і потенціалом . А якою стане жінка з часом &8212; «звичайною сірою мишкою» або яскравою, чарівною і успішною в усіх відношеннях леді & 8212; залежить тільки від сили її бажання і прагнення бути коханою і щасливою в усіх відношеннях.

Саме це є для багатьох «звичайних» жінок каменем спотикання, оскільки відсутність бажання до самовдосконалення і життєвим досягненням ніяк не сприяє особистісному зростанню і чарівним перетворенням зовнішності. Уявлення про "справжню жінку" або жіночому ідеалі у представників обох статей однакові і складаються з наступних нюансів:

1. Жіночність.

Зрозуміло, це якість стоїть в даному випадку на першому місці. Саме звучання цього слова нагадує жінці про її приналежність до прекрасного «слабкому» підлозі. Саме жіночність є головним знаряддям дам в мистецтві залучення чоловічої уваги . І мова йде зовсім не обов'язково про відповідність фігури і зовнішності панівним модним стандартам. Жіночність & 8212; це повний антипод мужності, що змушує чоловіків згадати про своїх найкращих і сильних якостях і кинутися до їх максимального прояву. поняття жіночності &8212; це унікальне поєднання ніжності, крихкості і беззахисності, що викликають у чоловіка прагнення захистити і стати надійною опорою. Присутність жіночності & 8212; це дев'яносто відсотків успіху на шляху до мети стати щасливою в особистих відносинах.

Пройти тест на впевненість у собі

2. Вміння створювати комфорт і затишок в домі.

Які б умови не пропонувала їй життя, справжня жінка завжди зможе перетворити ці умови в як мінімум придатні для комфортного існування. Будь-якому чоловікові хочеться, щоб в його будинку панували порядок і тепла атмосфера, а на столі чекав гарячу вечерю, приготований турботливими руками коханої жінки. Здатність і бажання жінки підтримувати домашнє вогнище складаються в числі пріоритетних вимог чоловіків до їх обраниць.

3. Здатність любити.

Це якість, без якої поняття «Справжня Жінка» не має права на існування. Уміння дарувати світло і тепло, проявляти щиру турботу про ближніх, розділяти з ними печалі і негаразди & 8212; особлива властивість, любов , яка часом недоступна найвишуканішим красуням. Саме в здатності любити, розуміти і прощати ховається справжня сила будь-якої жінки, що перетворює її в єдину і необхідну для коханої людини.

4. Зовнішня привабливість.

Навіть якщо Бог не нагородив жінку рисами Мерилін Монро або іншого ідола жіночої краси, ніщо не заважає їй виглядати привабливо і доглянуто. Правило Справжньої Жінки &8212; виглядати бездоганно в будь-якій ситуації, неважливо, яка смуга &8212; чорна або біла & 8212; зараз превалює в її житті. І будучи ОБМЕЖЕНОЮ в коштах на відвідування дорогих салонів і тренажерних залів, така жінка завжди знайде 15 хвилин для щоденних занять спортом і не дозволить собі вийти на вулицю &8212; і вже &8212; тим більше & 8212; назустріч коханому чоловікові & 8212; неохайно одягненою або з немитим волоссям.

Пройти тест на сексуальність

5. Індивідуальність.

«родзинка» &8212; так називають особливий шарм, властивий будь-якої представниці прекрасної статі. Нерідкі випадки, коли не наділена особливими зовнішніми даними жінка буквально притягує до себе оточуючих людей і чоловіків, змушуючи їх лише гадати, яка таємниця прихована в цій незвичайній леді. Кому-то «родзинку "дарує сама природа, наділяючи людину чи не з народження дивним внутрішнім шармом, а хтось цілком здатний "придумати" і "змусити працювати" її самостійно, задавшись бажанням приверніть до себе чоловіків і викликати їх щире розташування. Зрозуміло, на таке здатна виключно справжня жінка!

6. Цілеспрямованість і широке коло інтересів.

Для того, щоб домогтися успіху в чому б то не було, справжня жінка повинна бути, в першу чергу, освіченою людиною і розвивається особистістю. Поширений стереотип часів Домострою про те, що роль представниці слабкої статі полягає виключно в зберіганні домашнього вогнища, не працює на користь жінки, яка прагне до успішності і найбільш повної самореалізації .

Безперечно, вміння створювати і підтримувати теплу і затишну атмосферу в домі є одним з неодмінних якостей справжньої жінки, але для того, щоб бути цікавою коханому і оточуючим, не варто обмежувати себе нескінченним проведенням часу в чотирьох стінах, що полягає лише в прибиранні, приготуванні їжі і перегляді не сприяють особистісному зростанню жіночих серіалів.

7. Оптимізм.

Жодна мета не буде досягнута, якщо не вірити у власні сили або не любити це життя. Справжня жінка & 8212; це невичерпне джерело оптимізму і життєвої енергії, щедро ділиться ними з близькими їй людьми. А оскільки справжня леді повинна бути щаслива у всьому, то для цього вона спочатку повинна зробити щасливим своє найближче оточення.

8. Самоповага.

Ставлення оточуючих до людини залежить, в першу чергу, від його ставлення до себе. Справжня жінка знає собі ціну, впевнена в собі і вміє донести це до оточуючих. Це не має ніякого спільного з гордовитістю або зарозумілістю, просто вона не потерпить неповажного ставлення і яких би то не було образ ні від кого, навіть від коханої людини.

9. Мудрість.

Якщо скласти воєдино всі якості, якими повинна володіти справжня жінка, і не додати до них поняття «мудрість», всі інші складові просто втратять будь-який життєвий сенс. мудрість жінки &8212; це не обов'язково мати багатий життєвий досвід. Це здатність приймати правильні рішення, часом на шкоду власним переконанням, вміння згладжувати гострі кути у відносинах, здатність прощати і давати близькій людині шанс на виправлення допущених ним помилок. Виключно завдяки мудрості жінок багато пар зберігають свої відносини в нелегкі і навіть критичні для них часи. Здатність жінки до співпереживання і прощення наділяє її чарівною силою над обставинами і міцніше будь-яких уз прив'язує до неї кохану людину.

Як бачите, серед усіх якостей, що складають уявлення про справжню жінку, немає жодного, яке неможливо було б розвинути самостійно. Звичайно, в цьому, як і у будь-якій іншій роботі над собою, потрібно дотримуватися почуття міри, не доводячи себе в прагненні до ідеалу до станів, близьких до нервового зриву або фізичного знемоги. Адже, погодьтеся, справжня жінка повинна неодмінно виглядати здоровою і привабливою.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Що я хочу? 7 незвичайних ідей як отримати відповідь
Що я хочу? 7 незвичайних ідей як отримати відповідь
Що я хочу від життя насправді і навіщо? Чи Живу я своїми бажаннями? 7 сп ...
Тип сприйняття: візуал, аудіал, кінестетик, дискрет, що це і хто такі??
Тип сприйняття: візуал, аудіал, кінестетик, дискрет, що це і хто такі??
Що таке тип сприйняття, як він визначається і яку може принести практичн ...
Вміння случшать: що це таке, 14 способів ефективного слухання
Вміння случшать: що це таке, 14 способів ефективного слухання
Що таке вміння слухати і чому воно так важливо. 14 практичних способів я ...
Як вести щоденник правильно і як ним користуватися??
Як вести щоденник правильно і як ним користуватися??
Як вести щоденник і чому це допомагає впорядкувати своє життя? Як вибрат ...
Як познайомитися з дівчиною: 10 основних правил знайомства
Як познайомитися з дівчиною: 10 основних правил знайомства
Як познайомитися з дівчиною і зацікавити її? Чи є спеціальні прийоми в з ...
Як залучити хлопця: 7 простих порад
Як залучити хлопця: 7 простих порад
Як залучити чоловіка і утримати його увагу? Чи справді це так складно, я ...
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Що таке когнітивний дисонанс і як наш мозок зменшує психологічну напругу ...
Новое youtube видео