Назад
Як познайомитися з дівчиною на вулиці і про що розмовляти??

Навигация по разделу
знакомство на улице

Як познайомитися з дівчиною на вулиці?

Як познайомитися з дівчиною на вулиці, переступити через страх, обійти незручність, підтримати бесіду? Як завершити зустріч, залишивши про себе гарне враження?

На горизонті симпатична незнайомка. Хочеться підійти і розговоритися, вразити, викликати її посмішку, запросити на побачення. Але не тут-то було. Серце вискакує з грудей, руки тремтять, у роті все пересихає, в голові &8212; каша. Маючи такий набір, Як познайомитися з дівчиною на вулиці?

Про те, як впоратися зі стресом, про що говорити з незнайомкою, як себе вести в цілому, і піде мова далі.

З ким (не) починати знайомство на вулиці?

Найкраще підходити до дівчат, які вийшли просто на прогулянку. Вони більш дружелюбно і відкрито налаштовані, розслаблені, спокійні. ідеальна кандидатура &8212; дама в красивій сукні, що сидить на лавочці в парку і читає книгу. Чому?

У більшості випадків така особа сама чекає, щоб з нею познайомилися. Чи зручно читати в парку, де:

 • Лунає шум голосів,
 • Сонце припікає і сліпить,
 • Вітер гортає сторінки?

Навіть якщо все не так критично, вдома або в іншому, більш спокійному місці читати набагато зручніше. Та й хто взагалі одягає свій кращий наряд, щоб просто посидіти з книжкою?

Суть вловлена. А в цілому знайомитися можна практично з усіма типажами жінок. Але ось наступних трьох краще все ж уникати. Заради збереження свого морального і фізичного здоров'я.

Пройти тест на тип особистості

Поспішаюча бізнесвумен.

Напевно всі бачили осіб, які біжать зі швидкістю гепардів з поглядом, прямо кричущим фразу " Я спізнююся на свою угоду на мільйон!». Причому навіть якщо вона просто вийшла за хлібом, їй принципово важливо отримати його якомога швидше. Він дійсно їй потрібен тут і зараз.

Що станеться, якщо спробувати підійти до неї? Одне з трьох:

 • Нервова реакція і спроба однієї вельми красномовною недвозначною фразою, сказаної тоном стерви, позбутися нав'язливого залицяльника;
 • Повне ігнорування & 8212; кавалери кавалерами, а останній на полиці свіжий хліб сам себе не купить;
 • Інтерв'ю з марафонцем . Якщо подобається наздоганяти панночку, збиваючись з ніг і дихання, як мопс, що біжить за велосипедистом, тоді попутного вітру.

Таких дівчат краще просто проводжати поглядом, залишаючи їх наодинці зі своїм поспіхом. Вони точно не занудьгують.

Дама в поганому настрої.

Зламаний ніготь, стрілка на колготках, хиткий каблук, прилипають до помади локони, відросло коріння &8212; у жінок дійсно набагато більше проблем. І горе тому сміливцю, який збереться познайомитися в розпалі однієї з цих проблем.

Якщо у неї насуплені брови, різкі дратівливі рухи, вона кричить щось в телефон, краще залишити її екстремалу-мазохісту. Інша справа &8212; якщо вона плаче. Хоча і в такому випадку все як і раніше неоднозначно. Можна розвеселити її жартами, ставши героєм дня і головним претендентом на її серце. Або ж прямо посеред Каламбуру дізнатися, що у неї дуже серйозні проблеми, а гумор тільки погіршив ситуацію.

Чужа наречена.

Вона посварилася з хлопцем? Тільки попрощалася з ним? Вагітна і щаслива? З трьома дітьми? Все, тут зайнято. Навіть якщо в її відносинах все не особливо гладко, будь-який Підкат до неї може обернутися шедевральним хуком від її бойфренда.

Хоча шанс познайомитися з нею все ж є. На трьох правах:

 • Привід для ревнощів . Вона не упустить шансу насолити своєму новоспеченому колишньому або нинішньому хлопцеві після сварки ;
 • Більш вигідний варіант . Вона із завидною рішучістю проміняє другого на третього-десятого, як тільки зрозуміє, що новий краще попереднього;
 • Подушка для сліз . І куди ж без френдзони і фраз «Ах, якби мій Міша був хоч краплю схожий на тебе. А то ж я так його люблю".

Мама вчила в дитинстві не брати чужого? Так ось останні новини: мама була права.

Пройти тест на самооцінку

Як подолати свій страх?

Об'єкт для знайомства знайдений. Але що далі? Куди подіти всю напругу, страх, незручність? Можна подумати про те, що дівчина теж буде хвилюватися, що вона така ж звичайна людина, а не богиня. Легше?

Якщо ні, то досить уявити найгірші сценарії її відмови і зрозуміти, що це взагалі-то не смертельно. Або уявити, що вона & 8212; давня знайома. Допомогло? Якщо знову немає, тоді ось ще три Експрес-способу набратися рішучості і підійти до красуні.

Спосіб №1. Зворотний відлік.

Йшла друга година стеження. Мисливець видивлявся здобич, але все ніяк не знаходив слушного моменту для пострілу. Сутеніло&8230;

А потім прийшов інший мисливець і забрав всі лаври собі. Тому що не барився, а просто зробив кілька кроків і сказав «Привіт».

Якщо сміливість предків все ніяк не хоче прокидатися, а приставка «альфа-» вперто відпадає від «самця», пора призначити собі своєрідний дедлайн &8212; зворотний відлік. Тільки не від 10000, а від 5 до 0 (3,125; 3,124; 3,123... не піде). Що робити на рахунку «нуль»? Просто вставати і йти. Не заморочуючись, відключаючи всі відмазки, не думаючи про думку оточуючих. Правда, є великий шанс пройти повз, але це краще, ніж нічого. Хоча б збільшиться кількість адреналіну, мотивуючого на подвиги.

А якщо серйозно, цей спосіб, не дивлячись на простоту, дуже добре працює і не тільки при знайомстві з дівчатами , А і в інших випадках теж.

Спосіб № 2. План втечі.

«План Б» &8212; це сценарій стратегічного втечі. Так, щоб дівчина або оточуючі не крутили біля скроні і не сміялися в разі провалу. Це можуть бути фрази:

 • «Вибач, насправді я програв суперечку і повинен був підійти познайомитися з наймилішою дівчиськом».
 • «мені трохи недобре, спека/холод дає про себе знати. Ви не будете проти, якщо я біжу в магазин за холодною водою / гарячим чаєм? Відмінно, що тобі захопити?».
 • «вітаю, ти бачила найнезручнішу версію мене. Просто ти мені так сподобалася, що я веду себе, як ідіот».
 • " кажуть, що Дурням пощастило. Я вирішив, що, якщо буду ним, мені пощастить з тобою поспілкуватися».

Такі репліки або трохи розрядять обстановку, або дадуть пару хвилин на те, щоб зібратися з думками і все ж вичавити з себе щось, крім «Ееееее, Привіт » .

Спосіб № 3. Агент під прикриттям.

Тут приховано цілих дві ради. Перший &8212; стати агентом. Другий &8212; знайти або придумати прикриття.

Якими виглядають агенти у фільмах? Впевненими, готовими до всього, спокійними, сильними духом, героїчними. Досить приміряти якості Джеймса Бонда, повіривши в те, що все це вже є всередині. На крайній випадок можна уявити, нібито навколо йдуть зйомки і доводиться грати роль в крутому бойовику.

Робити щось страшне легше, коли поруч є друзі. Ні, це не заклик тягнути з собою товариша і лякати дівчину груповим нападом. Але ж вона побачить ситуацію саме так. Замість цього, краще уявити, ніби недосвідчений знайомий попросив навчити його спілкуватися з дамами. І старший приятель, звичайно, погодився допомогти, показавши все на особистому прикладі.

Пройти тест на впевненість у собі

Як правильно підійти до дівчини на вулиці?

Дівчата також читають резюме новин. А там одні маніяки, ґвалтівники, злочинність посеред білого дня. По початку Панянка буде сприймати з підозрою будь-якого незнайомця. Тому, чим більш плавним буде підхід до неї, тим краще.

Вона кудись йде, займається своїми справами або задумливо перебирає в голові алгебраїчні формули і трагедію вимирання амурських тигрів. Як її тактовно відвернути, звернувши на себе увагу?

 • Зловивши її погляд на відстані, посміхнутися, підморгнути або помахати.
 • Перш ніж заговорити з нею, переконатися, що вона помітила кавалера.
 • Підлаштуватися під її темп ходьби, не зупиняючи її, якщо вона кудись йде.
 • Не підходити зі спини, краще присісти збоку або піти назустріч.
 • Якщо вона зайнята, почати з м'якого «вибач» або «Привіт», щоб вона підняла очі, а потім тільки переходити до суті.
 • Не починати з тактильного контакту, але і не окрикувати її через всю вулицю.

З обов'язкового &8212; легка посмішка без натяку на маніакальний оскал або стиснуті щелепи. Охайний зовнішній вигляд, дезодорант, свіжий подих & 8212; очевидні атрибути хлопця, який бажає вдало познайомитися.

Як знайомитися з дівчатами на вулиці?

Перша фраза &8212; визначає 50% подальших подій. Це і тон, і лексика, і сенс, який в неї вкладений. Занадто важливий момент, щоб його проігнорувати і зіпсувати. Ніяких вульгарностей, заумностей, хвастощів або сумнівних тим. Якщо придумати щось на ходу не виходить, можна використовувати одну з наступних фраз, адаптуючи її під свою ситуацію.

 • " тобі не сумно тут одній? Дозволь скласти тобі компанію"»
 • «повинно бути, дуже цікава книжка, раз ти її так уважно читаєш. Виглядаєш задумливою і дуже милою».
 • «у мене серйозні проблеми і тільки ти можеш мені допомогти. Готова? Я вже місяць не можу підібрати собі сонцезахисні окуляри. А твої тобі дуже йдуть. Врятуй мене, гуру!».
 • «Завтра ми йдемо в ЗАГС, у нас буде троє дітей і я буду любити тебе до самого останнього подиху. Що?! Занадто рано? Гаразд, підемо довшим шляхом: Привіт, я Саша"".
 • «дівчино, твоя краса підбадьорила мене на подвиг. Знаю, здається, ніби я нічого не зробив. А насправді, я тричі виконав денну норму кроків, перш ніж зважився до вас підійти».
 • " Привіт, А куди ми з тобою йдемо? Серйозно, мені ж важливо знати, куди ти мене ведеш"»

Про що говорити?

Про що завгодно, що буде відповідати обстановці, поточній темі або впізнавання її як особистості . Однак у багатьох чоловіків виникає проблема з незручним мовчанням. Коли, ніби як, теми для спілкування багато, але саме в даний момент в голові порожньо. Що робити, коли ідей нуль, пауза затягнулася, мозок відмовляється міркувати, а всередині наростає сором'язливість ?

Пройти тест на почуття гумору

Розбивати її попередні фрази на частини і конкретизувати питання . Складно пояснити в теорії, легше &8212; на практиці. Приклад: « коли я була маленькою, мені дуже подобалося бродити з татом по цій алеї» .

 • "&8230; була маленькою &8230;» & 8212; «Який твій улюблений спогад з дитинства?».
 • "&8230; подобалося&8230» "&8212 « " а зараз ти все ще любиш це робити?».
 • «&8230;з татом&8230;» &8212; «сподіваюся, у тебе з ним все такі ж теплі стосунки».
 • «&8230;по цій алеї " &8212 «" чим саме тобі подобалася ця вулиця?».

Ще один варіант : " Я не дуже люблю гучну музику, вона мене дратує» .

 • "&8230; не особливо люблю гучну музику "&8212 « " а яка саме тобі подобається?».
 • «&8230;гучну&8230;» &8212; «напевно, ти цінуєш тишу, приватність, самоту».
 • " &8230; дратує» &8212; «а що тебе, навпаки, заспокоює?» .

Як завершити спілкування?

Звичайно, пропозицією провести додому або проханням дати номер телефону. Також можна відразу призначити перше побачення . Крім цього, бажано:

 • Подякувати їй за спільно проведений час;
 • Показати радість від того, що вона погодилася познайомитися;
 • Висловити надію на швидку зустріч;
 • Наостанок поцілувати в щоку або м'яко стиснути її долоню.

А ось більш серйозний поцілунок краще залишити для наступних побачень. Хоча подивитися на її губи так, щоб вона це помітила, можна. Це мовчазний посил: « ти мені сподобалася, я хочу тебе поцілувати, але не стану, щоб не бентежити» .

Тепер зрозуміло, як познайомитися з дівчиною на вулиці. Залишається тільки вийти з дому і випробувати всі поради на практиці. У таких знайомств потім з'являться інші плюси &8212; розвиток впевненості в собі , рішучості, наполегливості. Все це разом допоможе в інших сферах життя . А хіба це не черговий хороший привід відкинути сумніви і все-таки підійти до задумливої красуні в парку?

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Порожнеча в душі: що це і як її заповнити? 7 способів
Порожнеча в душі: що це і як її заповнити? 7 способів
Що робити, якщо на душі порожнеча? Як визначити, чи є порожнеча в душі і ...
Цілеспрямованість: що це таке і як її розвинути??
Цілеспрямованість: що це таке і як її розвинути??
Що таке цілеспрямованість і як вона допомагає впевнено рухатися в обрано ...
Як правильно розмовляти з людьми: 8 правил
Як правильно розмовляти з людьми: 8 правил
Як правильно розмовляти з оточуючими, щоб вони проявляли щирий інтерес? ...
Як навчитися красиво говорити і що значить красива мова??
Як навчитися красиво говорити і що значить красива мова??
Як навчитися красиво говорити і в чому особливості красивої мови? 6 спос ...
Як підкорити дівчину? 10 швидких способів її вразити
Як підкорити дівчину? 10 швидких способів її вразити
Як підкорити дівчину, якщо часу не так багато? Чи доведеться готуватися ...
Ласкаві слова чоловікові: як їх говорити і 50 прикладів
Ласкаві слова чоловікові: як їх говорити і 50 прикладів
Як говорити ласкаві слова чоловікові? Які прізвиська краще вибирати для ...
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Що таке когнітивний дисонанс і як наш мозок зменшує психологічну напругу ...
Новое youtube видео