Назад
Мене ніхто не розуміє: що робити??

Навигация по разделу
меня никто не понимает

мене ніхто не розуміє або як знайти підтримку?

Чому мене ніхто не розуміє і відкидає? Як стати почутим, а не страждати на самоті? Чому мене недооцінюють? 5 питань, які слід задати собі

Чому мене ніхто не розуміє, коли мені так потрібна підтримка? Багато мене недолюблюють і уникають? Що зі мною не те? Якщо вас також відвідують подібні думки-знайте, ви не одні переживаєте кризу. Самотність живе в багатьох людях, незалежно від їх зовнішності, благополуччя. Як подобається іншим, але і не торкнутися свою гідність? Які помилки ми робимо в пошуку взаєморозуміння? Коли важко впоратися з проблемами в суспільстві — потрібно зробити повне перезавантаження себе. Залишайтеся з нами.

Чому мене не розуміють?

Ось дивишся на себе в дзеркало і бачиш привабливої зовнішності людини, який ще багато чого не встиг зробити і сповнений амбіцій...а на ділі відчуваєш розбите стан від безвиході. В голові звучать нав'язливі думки: «чому мене всі уникають, коли я хочу бути почутим, хочу розповісти, що в мені накопичилося роками? Що я зробив їм не так?».

Скарга»мене ніхто не розуміє" виникає, коли тебе наздоганяє безконтрольне почуття самотності. Людям важливо бути почутими, поділитися новинами, відчути підтримку або знаки любові, але мало хто переживе постійну байдужість з боку інших.

Кожен занурений у суспільство, де мільйони людей взаємодіють один з одним. Життєві обставини змушують стикатися різних за характером особистостей, через що між ними в корені відсутнє взаєморозуміння. І трапляється так, що людина тобі не зробив нічого негативного, але на підсвідомості ти не хочеш з ним зв'язуватися і заводити відносини. Для багатьох норма сказати "привіт» і "поки" і на цьому спілкування закінчено.

Пройти тест на характер людини

Чому я нікому не подобаюся, адже мене виховали поважати інших і бути комунікабельним? До психотерапевта часто приходять люди з таким питанням, а він їм з посмішкою відповідає: «ваша відповідь може знаходиться в дитячому або підлітковому віці». Надлишок батьківської турботи нерідко робить дитину залежною від допомоги. У нього недостатньо міцна самооцінка, а йому показують, що все робиться без його участі.

Недолік же уваги робить несформовану психіку дитини заручником образи, замкнутості в собі. У майбутньому такі люди відчувають проблеми в соціалізації, адже в обох випадках людина не має навичок комунікації, стресостійкості. Страх, що» мене не полюблять, мене не зрозуміють, я краще промовчу, мені не варто тут знаходиться " заганяє жертву в глухий кут.

Мене ніхто не розуміє - це синдром забутої, недооціненої людини, яка очікує взаємності від решти. Приємно ж сказати хорошу звістку, а тебе поплескали по плечах і сказали «молодець», «як у тебе це вдалося?». Приємно отримувати спонтанні дзвінки, коли цього не очікуєш і запрошення в кафе. Але якщо твої друзі знаходяться тільки в соціальних мережах, а колеги егоїстично п'ють каву і обговорюють твої недоліки, тоді потрібно задуматися.

Проблема криється в самій людині, адже краще почати з себе, а не намагатися поміняти всіх — це не вийде зробити і немає таких повноважень. На психологію відкладають відбиток всі потрясіння, які людина пережила за свої свідомі роки. Невдалий роман, який перекинувся скандалом, зробив дівчину заручницею завести нові стосунки. Втрата рідної людини повністю зруйнувала мріяння і тепер особистість знаходиться в глибокій депресії . Висміювання в дитинстві перетворили дитину в егоїста, а в дорослому житті він думає тільки про себе. Незалежно що з нами відбувалося ще вчора, важливо не дозволити самотності здолати наші надії на щасливе життя.

Пройти тест на самооцінку

Чому важко бути собою?

Суспільство прийнято ділити на соціальні групи, де кожен учасник пов'язаний з собою професією або зв'язками за інтересами. У багатьох компаніях присутній одинак, який зазвичай стоїть осторонь, він не бере участь в розмові і, взагалі, його навіть не запрошують. Для інших він грає роль шуму, тобто доповнення для цілісності картини. Такі люди нерідко виконують роль пішака в полі чужих інтересів, через що вони відчувають себе використаними.

Але за таких обставин «жертва» продовжує виконувати свої завдання, хоча відчуває себе погано. Під пресом уявної поваги, людина готова виконати вище своїх можливостей, а в хвилину слабкості відчути повне спустошення від самотності. Відсутність енергії породжує думку про те, що мене ніхто не розуміє. Між людьми дуже важлива наявність обміну, а коли йде «гра в одні ворота» ставати прикро за свою долю.

На тлі меланхолії не можна дозволяти собі розклеюватися і звинувачувати за все долю. Життя викладає важливі уроки, які ми зобов'язані пройти, якщо хочемо вирости на рівень вище. Важливо проаналізувати свій внутрішній світ за наступною схемою:

  • Чому я нікому не подобаюся? це питання спонукає на роздуми про свій характер, імідж, який представляється оточуючим. Нерідко проблемою є поганий характер, зайва запальність або постійний стан скиглія.
  • Якщо тебе ніхто толком не любить, значить, задаємо зустрічне питання — кого ти любиш? важливо проявляти знаки уваги до того, хто тобі небайдужий. Людині може знадобитися жест, після чого він зрозуміє, що його черга йти на зустріч. Боязнь того, що не буде взаємності — найгірше, що можна зробити самотній людині. Потрібно не побоятися проявити інтерес до оточуючих.
  • Чому людину уникають або не розуміють його настрій? він може мати завищені вимоги до інших, що робить його самостійним на тлі інших. Бажання знайти ідеального партнера обертається самотніми вечорами, а прагнення дружити з успішними робить тебе заручником. Не завжди очікування відповідають з реальністю, тому важливо доглянути існуючі варіанти.
  • Як не боятися зробити вчинок, висловлювати думки, відчувати свободу зсередини? вся справа в впевненості, а точніше в її відсутності. Без цієї навички хлопець не познайомитися з дівчиною, працівник не відстоїть право на роботі, пішохід не наважитися підійти і заговорити з незнайомцем. Страх " мене не зрозуміють, я буду безглуздим/-ой, що про мене подумають» сковує всі спроби. Неважливо, що подумають інші, якщо ти тверезо оцінюєш дії і їх наслідки. P. S. запросіть сьогодні цінного для вас людини, компанію людей в кафе або зробіть спонтанний подарунок тому, хто вам не байдужий. Не бійтеся діяти!
  • Ключем всіх бід також є негативне мислення. хто любить песимістів, від яких тільки й чуєш «там війна, тут підвищують ціни, там криза, а ти знав, що Христина стала повною і тепер виглядає безглуздо. Ось фотографії вчорашньої аварії"» Від такого персонажа віє поганими новинами, скаргами, заздрістю і упередженим ставленням до інших. Простіше обходити його сьомою дорогою і поговорити з цією ж Христиною, яка є душею компанії.

Думка «мене ніхто не розуміє» — це перший сигнал, щоб розібратися в собі ближче. Важливо побачити свої слабкі сторони і подолати в собі звичний рубіж зони комфорту. Те, що ми вважаємо недоліками може бути нашою фішкою, а всього потрібно стати впевненим і більш чуйним. Не бійтеся самостверджуватися, а тоді інші зможуть придивитися до вас під іншим кутом. Стаття була для вас корисною? Поділіться нею в соц. мережах з друзями.

Пройти тест на дружбу

Зараз читають
Чоловіче щастя: що це таке і які у нього умови??
Чоловіче щастя: що це таке і які у нього умови??
Що таке чоловіче щастя і в чому воно полягає? 8 основних ролей для його ...
Психоаналіз: що це таке, ключові постулати і базові ідеї
Психоаналіз: що це таке, ключові постулати і базові ідеї
Що таке психоаналіз Фрейда і чому він однаково активно критикується і зв ...
Прикордонний розлад особистості: що це таке і як проявляється??
Прикордонний розлад особистості: що це таке і як проявляється??
Що таке прикордонний розлад особистості? Які причини його виникнення? Як ...
Як навчитися медитувати: 7 простих рекомендацій
Як навчитися медитувати: 7 простих рекомендацій
Як навчитися медитувати, якщо самостійно не все виходить? У чому полягаю ...
Як заговорити з дівчиною? 7 способів почати бесіду
Як заговорити з дівчиною? 7 способів почати бесіду
Як заговорити з дівчиною, якщо звичне " а можна познайомитися?"набридло ...
Як полюбити людину і чи варто це робити??
Як полюбити людину і чи варто це робити??
Як полюбити нову людину або колишнього партнера, якщо раптом почуття охо ...
Як закохати в себе кого завгодно? Науковий підхід
Як закохати в себе кого завгодно? Науковий підхід
Як закохати в себе людину, знаючи кілька психологічних трюків? Чи варто ...
Новое youtube видео