Назад
Кайрос-менеджмент на побутовому рівні

Навигация по разделу
кайрос менеджмент в быту

Кайрос-менеджмент на побутовому рівні

цієї публікації ми поговоримо про те, як Кайрос-менеджмент може стати в нагоді в повсякденному житті. Адже професійна діяльність - лише частина нашої реальності

Вітаю! У даній публікації ми поговоримо про те, як Кайрос-менеджмент може стати в нагоді в повсякденному житті. Адже професійна діяльність - лише частина нашої реальності. Успіхи в інших сферах життя не менш важливі для людини. Ще раз нагадаю, що Кайрос-менеджмент – вміння знаходити сприятливі можливості або створювати їх самостійно. Це навіть не Техніка або прийом, а цілий спосіб мислення, спрямований на успіх і допомагає оточенню приносити вам користь.

Де в побуті може стати в нагоді Кайрос-менеджмент?

Побутова сфера життя сповнена всіляких завдань і викликів. Від пошуку хорошого Сантехніка, до домашньої роботи або прийому гостей. Вічно не вистачає часу. Як на зло, щось ламається в абсолютно невідповідний момент, змушуючи в стресовій обстановці шукати майстра. Регулярно трапляються безглузді виконавці, після яких доводиться все переробляти.

Чому так відбувається ? Явно не через дефіцит в знаннях Time-менеджменту. Тут справа скоріше в поганому розумінні можливостей свого оточення. Скільки у вас знайомих? А скільки знайомих у них? Скільки фахівців і майстрів ви можете потенційно знати? Швидше за все, на всі випадки життя! Тоді чому ви їх не знаєте? Зустрічаючи на вулиці чергового знайомого, що Ви знаєте про цю людину? Ким він працює, чого домігся?

Дуже часто, люди можуть познайомитися і до ночі просидіти на кухні або в барі, обговорюючи за келихом пива метафізику Аристотеля або космологію Гегеля, при цьому, навіть не спромогтися дізнатися ким працює співрозмовник. Але ж, як фахівець, він може виявитися ще більш перспективним, ніж товариш по чарці.

У XXI столітті так відбувається часто через зайву довіру до Інтернету. Навіщо намагатися і когось шукати, якщо можна ввести запит і знайти потрібний контакт? В цьому і полягає головне зло Інтернету – адже він великий смітник. Там розміщують рекламу всі кому не лінь.

Навряд чи який-небудь бракодел-Сантехнік напише про себе «потомствений рукожоп і хронічний алкоголік візьметься виконати сантехнічні роботи будь-якої складності, аби заробити на пляшку». Швидше за все буде реклама на кшталт «професійний сантехнік прочистить всі труби».

Хтось може парирувати, адже є ж Коментарі людей, які мали щастя звернутися до оному майстру і тепер привселюдно висловлюють свою думку про якість його роботи. Поспішаю остудити запал. Погані коментарі часто залишають конкуренти, а хороші – друзі і товариші. Вірити цим відгуками нітрохи не розумніші, ніж написів на паркані.

Так що «сарафанне радіо» не втрачає своєї актуальності і в наш час. Якщо хтось із хороших знайомих рекомендує виконавця, то з більшою часткою ймовірності можна очікувати, що його рекомендація буде відповідати істині.

Можна запастися корисними телефонами і заздалегідь, склавши свій власний Довідник корисних контактів. Про те, як це краще зробити, поговоримо далі.

Довідник корисних контактів і Кайрос-менеджмент

Хоч розум людини вимірюється терабайтами, все-одно краще переносити корисну інформацію на зовнішні носії. Причому, настійно рекомендую саме паперову версію. Велика кількість гаджетів дозволяє все це виробляти в віртуальному світі, але «рукописи не горять», а ось будь-яка програма може злетіти за секунду.

Імпровізований довідник слід розбити на найбільш затребувані розділи по типу «ремонт», «здоров'я», «держ.служби», «Преса», «бізнес» і т. д. кожен з них ділиться на свої підрозділи. Наприклад,» ремонт " може включати ремонт холодильника, телевізора, сантехніки і т.д. потім, людина завчасно аналізує і підшукує серед своїх знайомих відповідні контакти. Здійснити це можна за принципом нетворкінгу – налагодження довгострокових ділових зв'язків. Кому цікаво, суть цього методу можна прочитати в будь-який тематичної статті.

Великих зусиль складання такого довідника не займе, але в разі виникнення необхідності, час пошуку помітно скоротиться. А це вже величезний плюс, оскільки в поспіху людина хапається за будь-яку можливість, не завжди встигаючи проаналізувати якість послуги, адекватність її ціни і професіоналізм виконавця. А, як відомо, переробляти набагато гірше, ніж зробити раз і все правильно. Так що, живучи за принципом «Хочеш миру, готуйся до війни», людина здатна убезпечити себе від багатьох прикрощів і розчарувань.

Кайрос-управління та прості істини

Комусь здасться, що я описую відомі речі, але, чим довше я займаюся тренінгової та консалтингової діяльністю, тим більше усвідомлюю факт, що людям часом необхідно нагадувати самі банальні основи. Дуже часто виходить так, що на мові всі ми генії, але коли доходить справа до реалізації своїх знань, лажаємо так, що аж самим дивно.

Наприклад, критикувати чужу рекламу все мастаки. Але, пробуючи самому щось рекламувати, ми різко стаємо «жителями іншої планети», абсолютно відірваними від споживача. Починаємо оцінювати рекламний продукт з позицій «подобається/не подобається», як би забуваючи, що дивитися на нього не нам, а нашій цільовій аудиторії.

Чому так відбувається? саме через байдуже і поверхневого ставлення до банальних істин. Перетворюючись на рекламістів, ми забуваємо, що самі споживачі. Стаючи письменниками, випускаємо з уваги той факт, що самі читачі. Пробуючи свої сили в політиці, як би відганяємо думки, що самі виборці.

Таким чином, мої статті описують не лише оригінальні ідеї, але й актуалізують загальновідомі факти, які часто не помічаються.

У наступному матеріалі ми розглянемо японське вчення Кайдзен, яке зародилося і набуло широкого поширення в середині минулого століття. Познайомившись недавно з філософією Кайдзен, я виявив спільні моменти з моєю концепцією, що сформувала Кайрос-менеджмент. Так що, не будемо дорікати японців в «плагіаті», а просто ознайомимося з сильними сторонами обох навчань.

Зараз читають
Порожнеча в душі: що це і як її заповнити? 7 способів
Порожнеча в душі: що це і як її заповнити? 7 способів
Що робити, якщо на душі порожнеча? Як визначити, чи є порожнеча в душі і ...
Цілеспрямованість: що це таке і як її розвинути??
Цілеспрямованість: що це таке і як її розвинути??
Що таке цілеспрямованість і як вона допомагає впевнено рухатися в обрано ...
Як правильно розмовляти з людьми: 8 правил
Як правильно розмовляти з людьми: 8 правил
Як правильно розмовляти з оточуючими, щоб вони проявляли щирий інтерес? ...
Як навчитися красиво говорити і що значить красива мова??
Як навчитися красиво говорити і що значить красива мова??
Як навчитися красиво говорити і в чому особливості красивої мови? 6 спос ...
Як підкорити дівчину? 10 швидких способів її вразити
Як підкорити дівчину? 10 швидких способів її вразити
Як підкорити дівчину, якщо часу не так багато? Чи доведеться готуватися ...
Ласкаві слова чоловікові: як їх говорити і 50 прикладів
Ласкаві слова чоловікові: як їх говорити і 50 прикладів
Як говорити ласкаві слова чоловікові? Які прізвиська краще вибирати для ...
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Що таке когнітивний дисонанс і як наш мозок зменшує психологічну напругу ...
Новое youtube видео