Назад
Як заново закохати в себе чоловіка за 9 кроків??

Навигация по разделу
Как заново влюбить в себя мужа

Як заново закохати в себе чоловіка?

Як заново закохати в себе чоловіка, якщо він перестав звертати увагу або є підозри на зраду? Чи впораються з цим всього 9 кроків?

Останнім часом шлюб тріщить по швах? Набридли постійні сварки через дрібниці або, навпаки, повне мовчання на межі з ігноруванням? Побут сильно позначається навіть на найбільшій любові. На щастя, вирішити цю проблему і відновити гармонійні відносини з чоловіком &8212; завдання здійсненне. Як заново закохати в себе чоловіка всього за 9 кроків? Чи вистачить цих спроб для повернення колишньої пристрасті, довіри і розуміння? Саме час перевірити це на практиці.

1. Нормалізувати атмосферу в домі.

Якщо в будинку весь час відбуваються скандали, то ніякі наступні кроки не зможуть кардинально змінити ситуацію. Тому першим кроком буде спроба позбутися від сварки , докорів і істерик . Саркастичні зауваження, необгрунтована критика теж виявляться недоречними.

Чому важливо починати саме з цього кроку?

 1. Наступний етапи зажадають великої кількості спілкування, а для цього важливо налагодити контакт. Люди в сварці навряд чи захочуть виконувати цю умову.
 2. Чоловік навряд чи захоче взагалі повертатися в будинок, де його з порога зустрічають з розбірками. Через це він буде затримуватися і не приходити додому вчасно під будь-яким приводом.
 3. Різка зміна в поведінці приверне увагу чоловіка, адже він не буде очікувати цього. Йому стане цікаво, що стало причиною такого «перевороту».
 4. Тільки помітивши реальні спроби примирення від дружини, чоловік захоче теж прикладати зусилля, щоб врятувати шлюб.

Якщо ж скандалів як таких не було, важливо діагностувати проблему. Якщо це часте мовчання, ігнорування, бажано скоріше відновити спілкування. Іноді зовні все здається нормальним, пара цілується, тримається за руки, використовує компліменти . Однак відчувається охолодження в словах, а вчинки виконуються немов автоматично, по звичкою . Тоді краще замінити звичайні фрази, дії новими, надавши їм більше усвідомленого сенсу, ніж раніше.

2. Привести себе в порядок.

Харизма, пристрасність і вогонь в очах, звичайно, творять чудеса, але без доглянутої зовнішності шансів повернути інтерес чоловіка набагато менше. Деякі жінки мають труднощі із зайвою вагою або зморшками. Хоча це вирішувані проблеми, часу для розгляду з ними доведеться виділити чимало. Екстремальне схуднення, хірургічні операції, «уколи краси» при цьому зовсім не обов'язкові. Це зайві жертви. Зате спорт, йога, артикуляційна гімнастика і просто здоровий сон, правильне харчування , прогулянки по свіжому повітрю &8212; хороші способи освіжити свій зовнішній вигляд.

Однак є і більш швидкі методи перетворитися. Більшість з них вимагають вкладення фінансів і пари вільних днів. Це:

 • Макіяж, що враховує особливості обличчя;
 • Одяг, що підходить під тип фігури;
 • Простий, але доглянутий манікюр;
 • Сексуальна Нижня білизна;
 • Відбілювання, реставрація зубів;
 • Нова зачіска під цветотип і форму обличчя.

Навіть пишні форми і дефекти зовнішності можна вдало обіграти акуратністю, здоровим виглядом, щирою посмішкою. Звичайно, сюди включається ще й гігієна. Жирне волосся, бруд під нігтями, нечищені зуби, повне ігнорування епіляції & 8212; табу .

Пройти тест на сексуальність

3. Відірватися від побутових проблем.

Постійні прання, прибирання, прасування, готування, уроки з дітьми, вигули собаки, прийняття пологів у кішки кого завгодно вженуть в депресію і вигляд вічно втомленого астеніка . У деяких мішки під очима відполіровані ще 8-годинним графіком роботи. А якщо після такого дня благовірний вимагає виконання подружнього обов'язку... в загальному саме час згадати про своє самопочуття і потреби відпочити.

Бажано спробувати хоч трохи частіше:

 • Залишати дітей родичам, знаходити їм гуртки, щоб вони були зайняті своїми інтересами;
 • Забувати про вічну готуванні на користь походів в кафе, піцерії, на крайній випадок &8212; в їдальні (на обідню перерву, наприклад);
 • Розподіляти обов'язки з прибирання / прання / готування / виносу сміття / вигулу пса між членами сім'ї, створивши наочний графік і повісивши його на видному місці (так відразу буде видно хто, що, скільки робить заради підтримки затишку);
 • Вибиратися із замкнутого циклу "робота-магазин-Дім", змінюючи звичні дії або хоча б спосіб їх виконання.

Головне &8212; знайти час на себе і чоловіка, а з зацикленістю на побутовій рутині це зробити вкрай складно. Важливо також навчитися прощати собі помилки у веденні господарства, а не мучитися від гострого почуття провини за кожну невимиту тарілку.

4. Змінити обстановку.

Повноцінно позбавлятися від порочного кола "плита-швабра-вантуз" без виходу з дому не вийде. Для повної свободи і набуття забутого відчуття «я-жінка» доведеться виходити на вулицю. чому це важливо?

 • Спілкування поза сім'єю прийнято недооцінювати, а даремно. Робочі відносини теж далеко не завжди заповнюють різноманітність. А ось друзі, знайомі з клубів за інтересами, навіть просто сусіди припадуть до речі.
 • Скільки б не іронізували над шопінгом, але це дійсно хороший спосіб позбутися від стресу і підняти собі настрій .
 • Відвідування кафе, театрів, кінотеатрів, галерей, розважальних центрів і подібних закладів взагалі бажано зробити регулярною і звичайною річчю.
 • Подорожі (навіть по передмістю, природних ділянках, сусідніх містах) &8212; ще один метод урізноманітнити дозвілля.

Відкриття для себе нових місць, Зміна фону і оточення знижують рівень стресу, допомагають розібратися з власними думками, створити нові спогади. Причому робити це краще в рівній мірі як самостійно, так і разом з чоловіком.

5. Розширити коло захоплень.

Щоб викликати інтерес, доведеться стати цікавою людиною. А для цього важливо пробувати нові хобі , шукати і розвивати таланти , поглиблювати знання про захоплюючі теми. Причому все це робиться не тільки для чоловіка, але в першу чергу для себе. Бажання проводити зі своїм чоловіком добу безперервно &8212; це ознака не любові, а початковій стадії закоханості або несамостійності. Зріла людина вміє розважатися як в компанії, так і на самоті. Залежність &8212; хвороблива ознака руйнуючих стосунків.

З чого взагалі можна почати пошук себе ? Як здогадатися про приховані таланти?

 • Згадати дитинство і захоплення того часу. Не має значення, якщо це здається занадто дитячим. Якщо справа приносить задоволення &8212; цього достатньо.
 • Пошукати в Інтернеті курси, гуртки, студії свого міста. Напевно в списках знайдеться кілька цікавих варіантів.
 • Придивитися до хобі знайомих. З їх допомогою влитися в нове заняття буде навіть легше.
 • Вебінари, присвячені пошуку себе, визначенню профорієнтації &8212; теж не рідкість в мережі.
 • Онлайн-тести допомагають визначити природні тенденції до конкретних видів діяльності.

Якщо абсолютно все здається безглуздим, занудним, краще проконсультуватися з психологом на предмет наявності депресії. Або перестати перебирати варіантами, а просто почати пробувати їх, освоюючи на практиці. Не подобається одне хобі &8212; швидше переходити до наступного. Такий підхід все одно дозволить весело проводити час, здобувати нові знання, навички , стаючи всебічно розвиненою особистістю.

6. Згадати минуле.

Іноді всі проблеми в шлюбі зводяться до того, що колишні романтичні приємні моменти просто забуваються, гублячись під тиском побутових проблем. Можливо, пора освіжити пам'ять? Як це зробити?

 • Разом подивитися фотографії з часів, коли почуття тільки зароджувалися.
 • Відвідати місця, де пара часто бувала разом на початку відносин.
 • Виділити час лише для двох. Без друзів, родичів, колег, собак.
 • Включити "ту саму" пісню, подивитися "те саме" кіно, приготувати "те саме" блюдо. Будь-які речі, з якими пов'язані хороші спогади.
 • Згадати кумедні, романтичні історії, які були пережиті разом з чоловіком.
 • Піти на сьогодення побачення , в красивих нарядах, в ст о ящее заклад.

Можливо, романтика з почуттями не зникли назовсім, а лише причаїлися, пішли на другий план, так як не підкріплювалися відповідними діями або словами. У такому випадку настав час це виправити.

Пройти тест: Чи Люблю я його?

7. Побачити в дружині чоловіка.

Подружжю теж потрібні компліменти, ласка, увага. Але ще більше &8212; визнання їх як чоловіків. У цю рекомендацію входять:

 • Похвала досягнень, підкреслення успіхів,
 • Підтримка у важких ситуаціях,
 • Віра тоді, коли всі інші відвернулися,
 • Захоплення в очах і словах,
 • Визнання сили та сексуальності.

Навряд чи чоловік буде шукати когось на стороні або просто уникати дружини, яка стає для нього настільки сильним тилом. Та й власні почуття помітно оновляться після впровадження такої моделі.

А поруч зі справжнім чоловіком знаходиться хто? Правильно, справжня жінка . Тому ті ж компліменти чоловікові можна будувати за типом « у мене завжди була висока планка вибору чоловіків, і я рада, що дочекалася і вийшла заміж за кращого з них» . Так і чоловік почує ласкаві слова на свою адресу, і дружина зайвий раз підкреслить, що вона явно з «Вищої ліги» і гідна більшого.

8. Урізноманітнити сексуальне життя.

Секс в подружньому житті явно стоїть не на останньому місці. Він примиряє після сварки, закріплює романтику, служить природним продовженням почуттів і однією з форм їх вираження. Якщо виконати попередні рекомендації на кшталт позбавлення від рутини, виділення вільного часу, повернення романтики, то проблеми в спальні швидше за все зникнуть самі собою.

В цьому плані також доведеться відшукати свої «важелі» сексуальності. Одним дамам важлива романтична відокремлена обстановка, інших збуджує драйв, небезпека, треті заводяться з самого ранку, якщо їм просто дати виспатися. Іноді красиве нижню білизну по фігурі дарує жінці підходяще настрій. Завдання & 8212; відшукати ці фішки і задіяти їх, щоб бажання з'явилося в першу чергу у самої дружини. А чоловікам найчастіше варто лише дати привід.

9. Полюбити себе.

У жінку, яка любить і цінує себе, дуже легко закохатися. Від таких не йдуть, навіть якщо у них зайва вага, зморшки, семеро дітей і дві іпотеки. Але що значить це вміння і як його придбати? Це спосіб мислення на кшталт " Я люблю себе, тому:

 • Дбаю про свій психологічний стан, не дозволяючи собі скандалів, марної трати нервів або грубого ставлення до себе»;
 • Мені важливо моє фізичне здоров'я, моє тіло, і я не маю наміру вбивати його шкідливими звичками або покараннями на кшталт голодування»;
 • Не стану жертвувати своїми принципами заради дрібниць, приносячи себе в жертву, просто тому що я нібито комусь щось винна»;
 • Прощаю свої помилки, відпускаю їх, так як я проста людина, але намагаюся бути кращою версією себе, розвиватися»;
 • Не відчуваю провини чи сорому, витрачаючи частину свого часу виключно на себе, адже я цього заслуговую».

Любов до себе - це помірна гордість , непоказна велич, мудрість , до яких доведеться ще дорости. Але нагороди за цей внутрішній стан варті всіх зусиль.

Ці 9 кроків вимагають чималих зусиль, багато часу, терпіння, але коли це було проблемою для жінки,яка любить? І все ж часом головне питання полягає не в тому, як заново закохати в себе чоловіка, а в тому, чи варто це взагалі робити. Якщо дружина виконує всі дев'ять порад, а чоловік як і раніше холодний або любить тільки «за настроєм», чи потрібен поруч такий партнер? Або, можливо, його охолодження стало чудовим приводом почніть нове життя без важкого тягаря, що тягне на дно?

Пройти тест на сумісність

Зараз читають
У чому щастя людини полягає і чи є у нього секрети??
У чому щастя людини полягає і чи є у нього секрети??
У чому щастя? 8 дивовижних досліджень і 6 секретів щасливого життя, про ...
Енергія людини: що це таке і як її підвищити??
Енергія людини: що це таке і як її підвищити??
Що таке енергія людини? 5 ефективних прийомів, як підвищити життєву енер ...
Як навчитися розслаблятися: 7 простих способів
Як навчитися розслаблятися: 7 простих способів
Як навчитися розслаблятися з користю? 7 ефективних прийомів розслаблення ...
Самопізнання: що це таке і з чого його почати??
Самопізнання: що це таке і з чого його почати??
Що таке самопізнання і які є етапи? Чек-лист з 44 питань для вивчення се ...
Перебільшувати: що це означає І як правильно робити??
Перебільшувати: що це означає І як правильно робити??
Що значить перебільшувати і чому це є навмисним спотворенням дійсності? ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Чоловіча і жіноча сексуальність: що це таке і в чому відмінність
Чоловіча і жіноча сексуальність: що це таке і в чому відмінність
Що таке сексуальність людини і як вона проявляється в його поведінці і з ...
Новое youtube видео