Назад
Як закохати в себе кого завгодно? Науковий підхід

Навигация по разделу
Как влюбить в себя

Як закохати в себе людину?

Як закохати в себе людину, знаючи кілька психологічних трюків? Чи варто робити це або доведеться переглянути своє ставлення до такого питання?

Любов завжди вважалася таємничим почуттям. Весь світ намагався знайти відповідь, які ж хімічні, фізичні, навіть езотеричні процеси викликають закоханість. Тисячі досліджень дали результати, і тепер будь-яка людина при бажанні може дізнатися, як закохати в себе кого-завгодно. Однак складності є, і полягають вони не тільки в моралі. Які психологічні теорії і прийоми найбільш ефективні? І чому формулювання "закохати" може свідчити про внутрішні проблеми?

Як закохати в себе будь-кого? 3 теорії.

Є три повноцінні послідовні теорії того, як можна привернути увагу вподобаного людини. В їх основі &8212; зближення трохи прискореного типу. Тобто при простому спілкуванні люди зближуються плавно, поступово, з паузами і відкатами. Ці ж методики трохи прискорюють процес і дозволяють частково взяти контроль над тим, як події будуть розвиватися далі.

Однак важливо пам'ятати про те, що управління ситуацією — це не тільки привілей і влада. Це також велика відповідальність за долю - свою, іншої людини і потенційних відносин. Тому застосування з обережністю вітається.

1. Адреналінова залежність.

Зв'язок між виробленням адреналіну в крові і посиленим емоційним і статевим потягом була доведена ще в минулому столітті. Цей гормон виробляється при чи не протилежних станах & 8212; закоханості і страху. При цьому мозок особливо не розрізняє, яка саме емоція викликає викид епінефрину. Такою особливістю можна скористатися при спробах зблизитися.

Якщо людина відчуває адреналінові емоції, проводячи час з кимось, він підсвідомо переймається симпатією до партнера. Організм приходить в збуджений стан через зовнішні умови, але приписують таку реакцію впливу співрозмовника. Нібито це через нього прискорено б'ється серце, підкошуються коліна, тремтить голос.

Як же можна викликати у об'єкта симпатії такі емоції? Кілька варіантів :

 • Похід в парк атракціонів (в тому числі &8212; і в кімнату страху);
 • Перегляд напруженого фільму (хоррор, трилер, гостросюжетна драма);
 • Участь у рухомих конкурсах з елементами змагання;
 • Швидка їзда на автомобілі, мотоциклі, квадроциклі і т. п.;
 • Прогулянка по канатному мосту або маршрут по тайпарку;
 • Заняття екстремальними видами спорту;
 • Катання на конях/роликах/ковзанах (якщо це вперше для партнера).

А ось любителям лякати і влаштовувати дуже страшні розіграші на перших зустрічах варто зменшити запал. Це, звичайно, безвідмовні способи подарувати емоції, але вони асоціюються з неадекватністю . У (сумнівно) кращому випадку» жертва " отримає стокгольмський синдром. У гіршому &8212; в справу вступлять кортизол (гормон стресу) і інстинкт самозбереження, що вимагає бігти подалі від такого жартівника.

Пройти тест на психіку

2. Техніка "36 питань".

Цей спосіб підійде скоріше тим, хто вже непогано знайомий з людиною, якого належить зачарувати. Більше 20 років тому Артур Арон створив 36 питань, які, за його задумом, навіть незнайомців могли закохати один в одного. Експеримент психолога пройшов на ура, результати виявилися настільки успішними, що про дослідження дізнався весь світ. І навіть зараз багато хто намагається тестувати опитувальник американця. Одні в спробах спростувати метод, інші & 8212; закохатися самим.

У чому ж секрет такої техніки?

 1. Всі питання мають досить інтимний характер, для відповідей доведеться відкритися, поговорити про особисте, довіритися.
 2. Від співрозмовників потрібно всебічний розповідь про різні сфери, тому зближення відбувається ще й за рахунок відчуття «я ніби знаю його/її все життя».
 3. У міру проходження експерименту обом сторонам доводиться долати сором, збентеження, тому незручності з часом стає все менше.
 4. Після закінчення серії запитань-відповідей учасники мовчки дивляться один одному в очі протягом 4 хвилин, що теж зближує.

Щоб не викликати подив в очах співрозмовника, краще все ж не говорити відразу фраз на кшталт "А давай-но відповімо на ці питання, щоб ти швидко в мене закохався/закохалася" . Досить запропонувати таку розвагу як спосіб пізнати один одного краще або навіть просто цікаво провести час.

До речі вже на етапі відносин анкета Арона допоможе зміцнити зв'язок між партнерами, поглибити почуття і взаєморозуміння.

3. "Мексиканський душ".

Теорія була запропонована психологами з Америки. А печеня назву отримала через двох факторів:

 1. Об'єктами дослідження були шлюби між латиноамериканцями;
 2. В основі &8212; зміна кардинально відрізняються, протилежних фаз.

Суть методу дозволяє не тільки зацікавити партнера, але ще і розлучитися з ким-небудь без скандалів, максимально природним, майже непомітним способом. У цій техніці є кілька етапів.

Фаза однодумності.

На стадії знайомства або поглиблення відносин партнери намагаються сподобатися один одному. Один з методів зробити це &8212; знайти загальні ідеї, думки, думки. Якщо не виходить швидко їх відшукати, в хід йде придумування і лукавство.

Наприклад, дівчина запитує хлопця, чи подобається йому бувати в картинних галереях. Він, намагаючись їй сподобатися, відповідає позитивно. Навіть якщо такі заходи він відвідував лише раз. І то, коли випадково заблукав у пошуках Вбиральні. Панянка радіє, що вони» на одній хвилі", поступово проявляючи зацікавленість.

Фаза розриву.

Суть цієї стадії в тому, щоб створити дистанцію, але при цьому не звести спілкування нанівець. Найчастіше це проігноровані дзвінки і посилання на зайнятість при відмові зустрітися. Але, незважаючи на віддалення, важливо залишати надію — передзвонювати у відповідь після декількох пропущених дзвінків, відповідати пізніше на непрочитані смс, пропонувати зустрітися іншим разом.

Звучить як ідеальний сюжет для підліткових драм, дешевих мильних опер, курсів пікапа . Однак, як не дивно, діє цей метод добре, і саме ця фаза відіграє дуже важливу роль.

фаза приєднання.

Це етап поглиблення близькості, спроб добре пізнати один одного, відкритися, зміцнити довіру. В даний період пара починає ділитися таємницями, вести душевні розмови, проявляти легкі недосконалості.

Далі вся теорія будується на послідовному чергуванні "холодного-гарячого". Прогрес відчувається при плавному розширенні меж дозволеного, поступовому скороченні сили, тривалості фаз розриву і поглибленні фаз приєднання.

Пройти тест Фрейда

Як закохати в себе людину? 4 прийому.

Іноді дотримуватися теорії буває важко і довго. Або ж на спроби закохати залишається занадто мало часу. Тоді можна скористатися кількома короткими, майже непомітними прийомами, які залишать приємні враження від зустрічі.

1. Температурні умови.

Холод доставляє комфорт не тільки тілу, але також емоційного стану. А ось тепло підштовхує до доброзичливості, відкритості, гарному настрою і мимоволі виникає розташуванню.

Якщо є можливість вибирати місце для зустрічей, краще подбати, щоб воно було комфортним. Якщо при цьому на вулиці холодно, то теплі напої і їжа врятують від застуди та емоційної відчуженості на побачення .

2. Незручна відвертість.

Все на перших етапах знайомства бояться здатися недостатньо розумними, красивими, цікавими. З цієї причини люди намагаються показувати тільки кращі сторони, а можливі казуси (свої) сприймаються як кінець світу. Але варто одному зі співрозмовників видати якусь таємницю, розповісти про безглуздий випадок, поділитися тим, за що соромно, як бесіда відразу ж приймає інший відтінок. Розмова стає більш щирим, довірчим, розкутим.

Однак заковика все ж є. Про свої невдачі в минулому бажано розповідати у веселому Тоні, як про кумедні, курйозні події. Якщо подавати історії в дуже сумній, розсердженої, роздратованою манері, то це буде більше скидатися на ниття або агресивність.

3. Своя атмосфера.

Хто не любить відчувати себе особливим і неповторним? Правильно, ніхто. Те ж простежується і в стосунках пари. Щоб викликати такі відчуття у себе і у партнера досить знайти/придумати/створити власні, зрозумілі тільки для двох фішки. Це може бути незвичайне привітання, в яке включаються різні торкання долонями, поштовх стегном, обійми, підморгування і т. д.

Однак найкраще, щоб між закоханими був «шифр», який вони б могли використовувати навіть при сторонніх так, щоб ті ні про що навіть не здогадувалися. Це прості словесні конструкції, наприклад:

 • Цитати з улюблених (обома співрозмовниками) серіалів, книг, ігор;
 • Випадкові жарти, природно прослизнули в бесіді;
 • Смішні рекламні гасла;
 • Смішні меми або коментарі з мережі;
 • Жартівливе перекручування слів через застереження одного з пари.

Така загальна секретність швидко зближує. Заодно буде над чим пожартувати або згадати, якщо в розмові раптом з'явиться незручна пауза.

4. Гра світла.

Розгадка лежить не в ракурсі або навіть інтимній обстановці (хоча вона відіграє важливу роль). Суть цього прийому &8212; в розмірі зіниць. Чим вони більші, тим сильніше людина подобається протилежній статі. Звичайно, управляти звуженням-розширенням зіниць навряд чи вийде, але є кілька хитрощів, які допомагають обійти цю незручність:

 • Вечеря при свічках або просто пікнік у сутінках;
 • Вечірні прогулянки містом;
 • Похід в кафе / ресторан з приглушеним освітленням;
 • Купівля лінз, що затемнюють райдужну оболонку, або зі збільшеним діаметром "зіниці";
 • Зустріч в дуже похмурий день або прогулянка по алеях зі значною затіненістю.

Такий погляд здається більш глибоким, проникливим і пристрасним, так що увага буде забезпечено на 100%.

Чи варто намагатися закохатися в себе?

У формулюванні «закохати в себе» є одна проблема. Вона висловлює прагнення придушити волю людини (змусити полюбити) або перекласти відповідальність (нехай він(а) закохається). Досить порівняти цей вислів з фразами «сподобатися їй/йому», «викликати інтерес», «привернути увагу». Тут тиску, домінування явно менше.

Відчуваючи серйозні почуття, навряд чи захочеться змушувати кохану людину робити що-небудь насильно. Тому залишається два варіанти &8212; причиною такого бажання виступає або нудьга і слабкий інтерес, або справжня психологічна проблема. Прагнення володіти іншою особистістю, як річчю, придушувати, контролювати, страх самотності & 8212; явні ознаки комплексів і неврозів. З часом з'явиться розуміння:

 1. Скільки б уваги не було навколо &8212; його буде завжди мало, а "спрага" тим часом стане тільки рости;
 2. Навіть сліпуча популярність і Вселенський «попит» не усувають внутрішній дискомфорт повністю.

Якщо ж справа в занадто слабкою зацікавленості, тим більше краще не починати «операцію спокушання». Це і зневага чужими почуттями, і зайва трата власних сил і часу.

Ще одна небезпека &8212; театральна гра. Іноді для впровадження теорій і прийомів доводиться ставати кимось іншим. Де гарантія, що, закохавшись в маску, роль, партнер захоче потім бути зі справжньою версією "актора"?

Психологічних методів, що описують, як закохати в себе, багато. При правильному використанні вони діють практично безвідмовно. Але ситуацію ускладнює саме бажання привернути увагу, а точніше &8212; деякі причини його виникнення. Якщо є якісь комплекси, краще почати роботу над ними ще до спроб привернути чиюсь увагу. Наявність пари не позбавляє чарівним чином від проблем. Від них все одно доведеться позбавлятися, так як у відносинах вони будуть викликати ще більше труднощів.

Пройти тест на самооцінку

Зараз читають
Погано на душі і важко, а може це корисно? 6 ідей
Погано на душі і важко, а може це корисно? 6 ідей
Що робити, якщо погано на душі і все навколо перестає радувати? Чи можна ...
Як знайти себе? 7 відповідей на найголовніше питання в житті
Як знайти себе? 7 відповідей на найголовніше питання в житті
Як знайти себе в цьому житті і що в цьому може допомогти? 7 ефективних с ...
Як знайти час: 5 робочих технік
Як знайти час: 5 робочих технік
Як знайти час і які є ефективні прийоми, що полегшують управління часом? ...
Як знайти свій талант: 7 надійних способів
Як знайти свій талант: 7 надійних способів
Як знайти свій талант і дізнатися його? Хоча кожен талановитий по своєму ...
Як поводитися на першому побаченні: 7 основних правил
Як поводитися на першому побаченні: 7 основних правил
Як поводитися на першому побаченні, щоб гарантовано піти на друге? Як вз ...
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Всі ми час від часу стикаємося з проблемою самосаботажа, коли знаємо, що ...
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Що таке проникливість професійна і життєва? 5 способів розвинути свої зд ...
Новое youtube видео