Назад
Знайомство з чоловіком: 10 головних помилок

Навигация по разделу
знакомство с мужчиной

знайомство з чоловіком &8212; що можна зробити не так?

яких помилок краще уникати, щоб знайомство з чоловіком виявилося успішним, тривалим і перспективним? Про що не варто говорити? 10 помилок

Що робити, якщо хлопці хоч і знайомляться, але не поспішають продовжувати спілкування, граючи в мовчанку? Мабуть, звернути увагу на свою поведінку при зустрічах з ними, особливо якщо такий сценарій став нагадувати нескінченний цикл. Ці 10 помилок перетворюють знайомство з чоловіком в безвихідний глухий кут без подальших перспектив. Чого ж краще уникати і категорично не варто робити, почувши фразу " чи можна з вами познайомитися?»?

1. Демонстрація заниженої самооцінки.

Спроби викликати жалість, причому неважливо, свідомі вони чи ні, &8212; це погана тактика. Набагато частіше жінки поводяться так, самі того не помічаючи. На чоловіків, які дарують їм квіти, вони дивляться не з м'якою вдячною посмішкою, а з щенячим захопленням, нібито їм подарували цілий світ. Знаки уваги іноді не приймають взагалі, вважаючи, що вони їх не заслужили, або боячись, що їм просто лестять. Якщо чоловіки роблять компліменти їх зовнішності, такі дівчата часто відповідають фразами на кшталт:

 • «О, ні, не така вже я і красива, ти просто дуже ввічливий зі мною».
 • «я б не сказала, що я мила, просто світло так впав, ракурс вийшов».
 • «у порівнянні з вами я просто незграбне потворне каченя».
 • «Спасибі, але це просто плаття так село, над фігурою мені ще працювати і працювати».

І справа не в тимчасовій розгубленості чи збентеженні, а саме в неадекватній самооцінці . Правило просте: перш ніж просити любові у оточуючих, доведеться навчитися любити себе . Невпевненість, негативне ставлення до себе видно відразу. А вони мало у кого викликають бажання продовжувати спілкування.

Пройти тест на самооцінку

2. Набивання собі ціни.

Деякі жінки вважають, що раз їм приділили увагу, то вони тепер на щабель вище за інших. Це, на їхню думку, дає їм право розраховувати не тільки на ввічливе спілкування, інтерес, але чи не на схиляння перед собою. Таке ставлення простежується відразу в декількох пунктах.

Ігнорування.

Бути панянкою, за якою чоловіки бігають, як собачки, &8212; вищий титул для зарозумілих гордовитих дам. Вони щиро вважають, що їх холод разом з показною байдужістю тільки розохочують чоловіків. Хоча насправді хлопці з адекватним самосприйняттям побачивши такого гонору втрачають усілякий інтерес і швидко йдуть до жінок «простіше».

Якщо молода людина після декількох спроб познайомитися отримає натомість лише зарозумілий погляд і пару недбалих фраз, він забуде про таку дівчину вже через п'ять хвилин. А якщо вона при цьому буде його відштовхувати, а потім стріляти очима, він з більшою ймовірністю вважатиме її дивною або психічно нездоровою.

Конкуренція.

Одна з найгрубіших помилок. Прийнято вважати, що справжні чоловіки домагаються жіночої уваги чи не до самого останнього подиху. Свого або її. Причому навіть якщо конкурентів & 8212; три Орди і ще півдесятка. Але якщо задуматися, очевидно, що ніхто не зобов'язаний витрачати свій час на незнайомців. Більшість хлопців зараз живуть за принципом»ні, так ні". І це абсолютно нормально, адже у них теж є гордість і самоповага .

Якщо дівчина весь час згадує, що вона у всіх нарозхват і у неї сьогодні вже було п'ять знайомств, нормально очікувати, що чоловік дуже швидко знайде привід піти.

Порівняння.

Прийняти букет ромашок від хлопця, який хоче познайомитися, і сказати «Пам'ятаю, як мені дарували троянди, але твій букет теж нічого» &8212; значить втратити свої шанси на нормальне спілкування з ним. Люди не люблять, коли їх порівнюють, причому все так навіть в тому випадку, коли вони в даному порівнянні виграють. Це означає присутність когось іншого, і цей хтось претендує на їх ексклюзивність.

Краще взагалі не порівнювати чоловіків і їхні вчинки з ким-небудь, особливо з людьми зі свого минулого. Навіть маючи добрі наміри, можна осектися і вимовити фразу з двоїстим змістом, яка образить чоловіка.

Випробування.

" хочеш мій номер телефону? Тоді зроби сальто / купи дорогий букет/побийся з тим Громилою/заспівай серенаду / випий склянку пива одним ковтком».

Дуже поганий спосіб утримати інтерес хлопця. Навряд чи він побіжить здійснювати подвиг заради тієї, яку знає всього 20 хвилин. А навіть якщо довше, то на початковому етапі знайомства він все одно не впевнений, що вона того варта. Якщо такі запити з'являються вже при першій зустрічі, що ж буде далі? Можна вигукнути " а як же романтика!", але ні, це теж слабкий аргумент. Романтичні вчинки виявляються такими, тільки коли вони добровільні, а не вимушені.

3. Фокус на матеріальному.

Ще один спосіб не тільки злякати чоловіка, але ще і викликати в ньому огиду з презирством до жінки. Якщо всього пара питань випадково торкнулися професії або дорогих речей/ хобі &8212; це нормально, це частина знайомства. Але коли майже все, про що говорить хлопець, зводиться тільки до розміру його гаманця або престижу, справа погано. Найбільш недоречними питаннями в цьому плані будуть:

 • " скільки ти заробляєш? В якій валюті?».
 • " Чи можете ви дозволити собі&8230; (щось дороге)?».
 • " який у вас будинок? Він великий? Меблі закордонні?».
 • " Чи любиш ти робити дівчатам дорогі подарунки?».
 • «скільки коштує ваш телефон/машина/квартира?».

Роблячи акцент на таких питаннях, дівчина дає зрозуміти хлопцеві, що не проти пожити на правах утриманки. Навіть якщо нею керувало тільки цікавість, чоловік може зробити неправильні висновки і припинити спілкування.

Пройти тест: Чи подобаюся я йому

4. Перебір з жіночими штучками.

Жіночі журнали рекомендують сміятися над усіма жартами хлопця, торкатися його, закушувати свою нижню губу, постійно посміхатися. І ніби як нічого поганого в цих радах немає, але міру ж знають не всі.

Що подумає новий знайомий, якщо його пара стане без угаву хихикати над кожною його фразою? Або якщо з її обличчя Посмішка дійсно не буде сходити ні на секунду, навіть якщо в цей час буде обговорюватися доля голодуючих африканських дітей? Навряд чи він відреагує позитивно. А ось природність сприймається набагато краще. І з цим пов'язаний ще й наступний пункт.

5. Акторська гра.

Сучасні дівчата хочуть бути ким завгодно, тільки не собою. Улюблені ролі & 8212; сексуальна жінка-вамп, беззахисний (немічний) ягня і дамочка а-ля " я сама!». Мало того, що серйозні чоловіки переситилися цими типажами, так ще й актриси не завжди грають на повноцінний «Оскар».

Звичайно, якщо є бажання познайомитися з сексуальним маніяком, вічно і яро контролюючим «татком» або слабким хлюпиком, ці ролі допоможуть на всі 100%. Для тих же, хто хоче більшого, пора згадати про власне «я» і продемонструвати його. Така тактика складається суцільно з переваг.

 • Відразу видно, чи підходять люди один одному. Якщо є серйозні нестиковки в характери і поглядах, усвідомлення дозволить не витрачати час на невідповідну людину.
 • Щирість стала настільки рідкісною, що її цінують чи не понад усе. Відвертість справить гарне враження на хлопця.
 • Задається стартовий тон спілкування. Люди охочіше відповідають правдою, якщо бачать, що з ними намагаються бути чесними.

Та й навряд чи комусь захочеться весь час прикидатися надалі, підтримуючи свою легенду. Це дуже втомлює.

Пройти тест на сексуальність

6. Затяжне сверхтерпение.

Терпіння деяких дам пов'язане з їх відчаєм, страхом розчарувати співрозмовника, залишитися одній. Це змушує їх терпіти, м'яко кажучи, Не кращих чоловіків і їх витівки. Забувати про себе, своїх бажаннях , симпатіях &8212; марна затія. Тому жодна дівчина не зобов'язана продовжувати розмову з незнайомцем, який:

 • П'яний або під дією наркотичних речовин;
 • Явно не чув про особисту гігієну чи охайність;
 • Поводиться агресивно, лякає, викликає навіть легку побоювання;
 • Зловживає нецензурною лексикою;
 • Поводиться занадто наполегливо, навіть настирливо;
 • Не вміє спілкуватися, ігнорує слова знайомої.

Відбувається це з самого початку або через годину бесіди &8212; перервати розмову можна в будь-яку секунду. Навіть якщо чоловік виглядає нормально, але просто не подобається, є повне право відразу відмовити йому в знайомстві. Але якщо хлопець поводиться виховано, то і відмова нехай буде максимально ввічливим.

7. Невміння бути хорошим співрозмовником.

Жіноча зовнішність дуже важлива для чоловіків. Але якщо з дамою нема про що поговорити, це робить її нецікавою або придатною тільки для постільних сцен. Однак відсутність теми для розмови &8212; не єдина проблема такого роду.

Балакучість.

Новому знайомому навряд чи цікаво, як дівчина ходила по магазинах минулого тижня, як справи у її двоюрідної тітки і скільки заробляє чоловік її кращої подруги. Безперервний потік непотрібної інформації навряд чи приведе чоловіка в захват. Максимум &8212; в шоковий коматоз. Тому краще:

 • Фільтрувати відтворювані факти;
 • Давати співрозмовнику право вставляти свої репліки;
 • Цікавитися ним, не роблячи з розмови ток-шоу про себе.

Ігри в мовчанку.

Протилежна проблема &8212; чекати що вся розмова буде підтримуватися тільки чоловіком. Якщо він підійшов познайомитися, то напевно хоче дізнатися щось і про свою супутницю. Його цікавить рівноцінний обмін інформацією.

Якщо панянка довго мовчить, відповідає коротко, односкладово, хлопець подумає, що він їй не цікавий і піде шукати щастя з іншого.

Пройти тест на темперамент

Допит з пристрастю.

" скільки тобі років? Як звуть твою маму? Що ти робиш у вихідні? Хто твої друзі? Де ти живеш? У скільки років вперше поцілувався з дівчинкою? А з хлопчиком?».

Розмова, що набуває відтінку співбесіди для агентів ФБР, &8212; повна невдача. Якщо у знайомого з'явиться відчуття, нібито він проходить соціальне опитування, шанси дівчини на вдале знайомство різко знизяться. Нехай краще бесіда буде мати невимушений характер і продовжуватися ситуаційно.

Відсутність манер.

Чи хочеться спілкуватися з людиною, яка перебиває співрозмовника, сміється над його серйозними відповідями, спеціально видає непристойні звуки, використовує лайку? Навряд.

Притримувати чашку чаю, відставляючи мізинчик, або знати всі типи столових приладів зовсім не обов'язково. А ось проявляти повага з вихованістю &8212; мінімальні обов'язки приємною співрозмовниці.

8. Розмови про колишніх.

Цю тему досить важко обговорювати навіть в тривалих відносинах, в період знайомства вони і зовсім стають табу . Кому на першому побаченні хочеться слухати про старі травми, помилки, образи ?

Навіть якщо досвід попередніх стосунків був більш позитивним, все одно є підводні камені. Скаржитися на колишніх &8212; поганий тон. Добре говорити про них без попереднього запитання &8212; спосіб викликати сумніви у нового хлопця. Він може запідозрити або приховане порівняння себе з екс-партнером, або невщухлі почуття. І те, і інше негативно позначиться на розмові.

9. Незнання його сімейного стану.

Є багато одружених чоловіків, для яких фліртувати з іншими дівчатами і пропонувати їм секс, &8212; абсолютно нормальні речі. Більш того, деякі вважають це природним настільки, що не соромляться говорити про це відкрито. Якщо для дівчини такий розклад неприйнятний, вона загрожує опинитися в жахливо неприємній ситуації.

Просте питання про сімейний статус або перевірка обручки в деяких випадках врятує від гори непотрібних проблем, розчарування.

10. Відсутність ініціативи.

Це більше пропуск для самих жінок. Далеко не всі з них розуміють, наскільки чоловіки поважають вміння робити перші кроки, відгукуватися на ініціативу хлопця. Це стосується багатьох речей:

 • Самого знайомства, сміливості підійти, показати зацікавленість;
 • Пропозиції теми розмови або місця, куди можна сходити;
 • Вміння робити ненав'язливі компліменти чоловікам , хвалити їх;
 • Запрошення на наступну зустріч, обміну контактами.

В цьому немає нічого поганого, зате можна самій вибирати вподобаного незнайомця і власноруч збільшувати шанси на якісні відносини.

Знайомство з чоловіком — це не чітка схема з конкретними незмінними правилами, але є деякі дії, які можуть зіпсувати все, причому з будь-яким хлопцем. На щастя, ці помилки вже відомі, і все, що залишається дівчатам, &8212; це намагатися їх уникати або хоча б не зловживати ними. Але докладені зусилля обов'язково окупляться приємним спілкуванням з гідним хлопцем.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Як позбутися від душевного болю? 8 ідей
Як позбутися від душевного болю? 8 ідей
Як позбутися від душевного болю і вилікувати душу? 8 різних універсальни ...
Як стати щасливим? 7 основних правил
Як стати щасливим? 7 основних правил
Як стати щасливим і що в цьому може допомогти? 7 дієвих способів знайти ...
Шкала самооцінки: низька самооцінка, занижена, адекватна, висока і завищена
Шкала самооцінки: низька самооцінка, занижена, адекватна, висока і завищена
Що таке шкала самооцінки? Що таке низька самооцінка, занижена, адекватна ...
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Стан що робити, коли все погано, не приходить раптом. 9 простих порад, я ...
Смуток: що це таке і що робити якщо сумно??
Смуток: що це таке і що робити якщо сумно??
Що таке смуток і чому нам буває сумно? Як позбутися від смутку: кращі сп ...
Егоїст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути??
Егоїст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути??
Хто такий егоїст і його види. Позитивні і негативні сторони егоїстів. Як ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Новое youtube видео