Назад
Основні питання хлопцеві, які дуже важливо запитати перед відносинами

Навигация по разделу
Вопросы парню

9 головних питань хлопцеві, щоб дізнатися про нього найважливіше

питання хлопцеві про його хобі або роботі можливо багато про нього не скажуть. Але ці 9 тим допоможуть глибше пізнати чоловіка і зрозуміти, чи готовий він до серйозних стосунків

Чи можна всього за пару бесід визначити, наскільки чоловік готовий до серйозних стосунків або навіть створення сім'ї? Виявляється, так, якщо знати, які теми краще обговорювати більш детально. Ставити ці питання хлопцеві можна як на етапі знайомства, так вже і в тривалому Союзі. Їх всього 9, але вони допоможуть глибше вивчити обранця, дізнатися його головні принципи, торкнутися частих життєвих ситуацій і в цілому зрозуміти сумісність пари.

1. Як ти ставишся до дітей?

Для багатьох хлопців це болюча тема, і одна згадка про майбутнє потомство може викликати у них паніку разом з бажанням полетіти на Марс. Однак чоловіки, готові до серйозних стосунків, нормально ставляться до цієї теми. Важливо лише підносити все саме в такому формулюванні, тому що " ти хочеш дітей?» або " коли плануєш своїх?» &8212; це не менш важливі питання, але трохи з іншим ухилом. А задавати їх краще або коли хлопець почав тему сам, або якщо він дуже добре і тепло відгукується про дітей.

Якщо обидва партнери добре ставляться до малюків &8212; все вийде. Якщо обидва чайлдфрі &8212; теж норма. Погано, тільки якщо ставлення до дітей і до їх виховання кардинально відрізняється. Але ще гірше & 8212; зустріти «уявного чайлдфрі». його типові ознаки:

 • При згадці про дитину відразу змінюється в особі, починає гримасувати, вести себе по-іншому, не так, як за секунду до»вистави";
 • З роздратуванням, гнівом або навіть відвертим огидою відгукується про дітей. Довід " ти сам колись був дитиною» не працює;
 • Нав'язує свій світогляд оточуючим, саркастично висміює або ображає тих, хто не поділяє його думку;
 • Нерідко вкрай негативно ставиться до молодих батьків і відкрито це демонструє;
 • Відрізняється легковажністю, нетактовністю, інфантильністю, але ніколи того не визнає, так як часто виявляється гордовитим або самозакоханим.

Адекватні чайлдфрі вибирають життя без дітей, але не нав'язують своїх поглядів. Крім того, незважаючи на небажання заводити дитину, вони спокійно ставляться до подібних тем, не ображаючи чужих малюків.

Якщо раптом сталося так, що думки співрозмовників відрізняються, важливо не намагатися переконати знайомого. У нього є свої причини на те, щоб дотримуватися конкретної точки зору. Однак і чекати, що він передумає/зміниться, або самої підлаштовуватися під нього &8212; теж не найкраща ідея. Це занадто важливе питання, щоб його ігнорувати, тому бажано сто разів подумати, чи варто витрачати час один одного.

Пройти тест на сумісність

2. Хто повинен бути добувачем в сім'ї?

Модель сім'ї «тато працює, мама &8212; красива» втрачає свою актуальність. Одні хочуть зберегти стару форму відносин, де чоловік заробляє, а жінка веде господарство. Інші намагаються впровадити нову форму шлюбу &8212; дружина-кар'єристка і чоловік, який доглядає за дітьми і будинком. Однак найчастіша модель та, в якій обидва партнери працюють.

Всі три типи відносин абсолютно нормальні. Поки пару влаштовує одне і те ж розподіл обов'язків в зв'язці «заробіток-побут», все буде добре. Однак відмінність в таких поглядах створює серйозні конфлікти в сім'ї . Ось чому так важливо відразу дізнатися думки один одного з цього приводу.

Навіть у найпоширенішій моделі шлюбу, де працюють обидва подружжя, набагато частіше зустрічаються ситуації, коли чоловік заробляє більше, тому що:

 • Суспільство звикло до строю, згідно з яким чоловік виконує роль добувача, а значить, він за фактом "зобов'язаний" отримувати високу зарплату;
 • Дівчина, яка заробляє більше, ніж її хлопець &8212; нерідко горе для чоловічого его;
 • Незважаючи на активні зусилля феміністок, у багатьох організаціях Жінки все ще отримують менше за ту саму роботу, ніж їхні колеги-чоловіки;
 • У декретну відпустку дружини йдуть набагато частіше, ніж чоловіки. Після цього періоду дівчата відчувають труднощі з пошуком роботи , а іноді навіть із законним відновленням на колишній посаді;
 • Непрацююча жінка сприймається суспільством краще, ніж непрацюючий чоловік (Домогосподарка-альфонс).

Якщо хлопець хоче, щоб в парі працювали обидва, краще відразу запитати його, як він поставиться до ситуації, в якій його обраниця раптом стане заробляти більше. Якщо він категорично проти такого розкладу (що нормально), дівчині-кар'єристці доведеться задуматися, чи варто створювати з ним сім'ю.

3. У вас були серйозні стосунки?

Сам по собі питання нешкідливий, проте він допомагає акуратно торкнутися вельми делікатну тему про колишніх партнерів. Якщо немає впевненості в тому, що вийде плавно перейти від одного до іншого, краще не розпитувати про таке на перших побаченнях .

Якщо у вже дорослого хлопця не було серйозних або взагалі будь-яких відносин, це сумнівна ознака. Є ймовірність, що він просто приділяв багато часу навчанню, потім кар'єрі і не хотів відволікатися, але це дуже рідкісний випадок. Набагато частіше така ситуація описує чоловіків, які:

 • Не поспішають брати на себе відповідальність, вважаючи за краще щось більш легке, невимушене, без обов'язків;
 • Отримали серйозну психологічну травму і бояться зближуватися з ким-небудь. Буде краще, якщо таким випадком займеться психотерапевт , а не партнер;
 • Відрізняються підвищеною боязкістю, невпевненістю , замкнутістю характеру;
 • Не бачать сенсу в створенні сім'ї/відносин, їх повністю влаштовує життя на самоті (і про це теж краще запитати відразу).

Це не означає, що знайомий без історій з минулого замишляє щось погане або обов'язково виявиться негідником. Але те, що з ним доведеться бути обережною, &8212; факт.

Протилежна проблема &8212; занадто багато колишніх . Якщо у хлопця було більше 3 серйозних стосунків, а йому ще немає 30, це підозріло. Тим більше викликає сумніви співрозмовник, який хвалиться купою зв'язків (частіше короткочасних). Або він обманює, намагаючись підняти себе в очах дами, або серйозності від нього чекати не доведеться. Першому з них бажано пояснити, що кількість його пригод не вражає, а, навпаки, викликає сумніви. З другим краще якомога швидше розпрощатися.

До речі, ще один тривожний сигнал &8212; явне негативний опис колишніх партнерок. Можливо, через деякий час він точно так же стане відгукуватися і про нову знайомої. Крім того, установка "всі погані, я хороший" навряд чи асоціюється зі зрілістю і адекватністю .

Пройти тест: Чи подобаюся я йому

4. Чи є у тебе плани на найближчі 5 років?

Важливі саме плани і цілі , а не мрії, тому що до здійснення останніх справа доходить не завжди. Зрілий чоловік з адекватними амбіціями продумує свій образ і порядок дій на найближчий час. Він ставить перед собою завдання, вирішення яких наближає його до кращого рівня життя. А щоб такі завдання створювати, доведеться перш розібратися зі своїм баченням ідеального майбутнього. Тобто конкретні плани вказують на те, що їх власник &8212; цілеспрямована людина, яка знає чого хоче і відносно стабільний у власних поглядах.

Які відповіді на це питання насторожують? якщо співрозмовник:

 • Живе без будь-яких планів, "пливе за течією", причому не має навіть приблизного уявлення про своє майбутнє;
 • Багато чого хоче, але до сих пір не почав здійснювати хоча б пару пунктів зі свого списку;
 • Бачить себе кимось багатим / успішним / впливовим / популярним, при цьому, як досягти такого становища, явно не знає;
 • Має конкретні цілі, але почне працювати над ними тільки з наступного понеділка / місяця / року або коли курс долара стабілізується;
 • Проявляє явно завищені очікування, дивиться на все занадто райдужно: «спочатку стану просто політиком, проведу дешеву кампанію, а потім за мене проголосують на виборах президента. І що, що я нічого не розумію в політиці?» .

Якщо з планами і їх поступовим виконанням у хлопця все добре, залишається тільки зіставити його і свої очікування від життя і зрозуміти, наскільки вони схожі, чи немає суперечать пунктів. Якщо є, краще поцікавитися у хлопця, наскільки йому важлива якась деталь і чи зміг би він щасливо жити в інших умовах. Однак якщо картини майбутнього мають багато відмінностей, можливо, краще переглянути шанси на серйозні стосунки з ним.

5. Які люди вам не подобаються?

З одного боку, відповідь допоможе зрозуміти рівень сумісності, чи немає в самій дівчині неприйнятних для хлопця мінусів. З іншого, то, як хлопець говорить про не найприємніших для нього людей/речах, видає рівень його агресії, наскільки він запальний, легкозбудливий. Слабкі прояви нервозності при засудженні таких тим &8212; цілком нормальна реакція. А ось наступні ознаки викликають підозру :

 • Стискає кулаки, упирає долоні в тверді поверхні (стіл, лавочка) до побіління кісточок;
 • Сильно стискає щелепи, скрипить зубами, говорить крізь них;
 • Важко дихає, не може всидіти на місці, схоплюється з місця, ходить вперед-назад, інтенсивно розмахує руками;
 • Дозволяє собі багато нецензурної лайки, підвищує тон аж до крику, не може зупинитися при цьому навіть після прохання припинити;
 • При спробі виправдати людей неприємної йому категорії явно нав'язує свою думку, переходить на образи або глузування.

Подальше спілкування з таким типом перетворюється на серйозну загрозу. Якщо чоловік настільки нестриманий, погано стримує свої емоції , він рано чи пізно зірветься на своїй обраниці. Приводом може послужити будь-яка дрібниця, і йому не завадять при цьому ні мораль, ні любов , ні спостерігають за всією ситуацією діти.

Якщо пара знайома явно не перший день, можна дізнатися у молодої людини, чому йому не подобається конкретна категорія людей, чи пов'язана ця неприязнь з реальною історією з життя. Однак при будь-яких спалахах гніву з його боку краще взагалі не розвивати тему і скоріше закінчити зустріч або навіть знайомство.

6. Якими рисами повинна володіти твоя майбутня дружина?

Це питання включає в себе перевірку відразу трьох аспектів. Перше &8212; наскільки добре чоловік розуміє свої очікування, чи не суперечать вони один одному. Друге &8212; чи підходить йому його співрозмовниця, чи вважає він сам, що у них є шанси побудувати щось серйозне разом. Третє &8212; чи відповідають його запити тому, що він сам готовий запропонувати.

Якщо хлопець не знає, кого він хоче бачити поруч з собою, його смаки і переваги змінюються досить часто, то є ризик, що він виявиться вітряним і не підійде для створення сім'ї. Немає сенсу також намагатися "виправити" себе, якщо чоловік шукає когось іншого і його співрозмовниця занадто відрізняється від нього за поглядами. З третім пунктом складніше, так як не можна відразу, не знаючи людини, сказати, чи співмірні його вимоги і пропозиції.

Однак кілька деталей все ж видають співрозмовника, який запитує явно більше, ніж може дати :

 • У його промові часто проскакують слова "зобов'язана" « "повинна" і подібні;
 • Він говорить тільки про свої очікування, причому в категоричній формі;
 • На питання " А що ти можеш дати натомість?» відповідає німим подивом, спробою змінити тему, загальними фразами за типом " себе і свою любов» або образою на нібито меркантильність знайомої (хоча мова може йти взагалі не про гроші);
 • Демонструє подвійні стандарти: «я можу сидіти з друзями в Барі до глибокої ночі, тому нехай це приймає. Чи можна їй пізно ввечері гуляти з подругами? Ні!» ;
 • Скептично ставиться до жінок в цілому, явний сексист, але при цьому вимагає поваги до себе.

Тим більше це відчутно в ситуаціях, коли вже при перших зустрічах він просить грошей в борг, зухвало поводиться, диктує вимоги, розглядає дівчину, ніби товар в магазині.

7. Яку роль для тебе грає секс?

Секс є обов'язковою частиною серйозних стосунків для багатьох. Незважаючи на це, погляди на нього у всіх різні. Одні сприймають його як ще один вид прояву почуттів і вдаються до нього тільки після емоційного зближення. Інші починають зустрічатися вже після перевірки в ліжку, настільки їм це важливо. Обидві точки зору мають право на існування. А конфлікти таяться не в самому підході до сексу, а в невідповідності лібідо.

Однак запитувати про всі подробиці любові до статевого життя на перших зустрічах незручно. Тому можна задати загальне питання про важливість сексу, а можна лише поцікавитися: «що ти думаєш про дівчат, які погоджуються спати на першому побаченні?» . Про що скаже його відповідь:

 • Навіть якщо він негативно ставиться до такого, будь-яка агресія при відповіді &8212; поганий знак (докладніше &8212; в пункті №5);
 • Адекватно виражена неприязнь говорить про стиль його виховання або легкому консерватизмі, а нейтралітет & 8212; про неупередженості, гнучкості розуму;
 • Позитивне ставлення до такої поведінки виступає доброю ознакою, тільки якщо він погоджується продовжувати відносини з панянкою після сексу або взагалі на нього не погоджується;
 • Якщо він не проти переспати на першому побаченні, але при цьому відразу говорить, що не стане продовжувати спілкування &8212; це ознака легковажності або лукавства.

При спілкуванні з деякими хлопцями доведеться уточнювати, що питання виключно гіпотетичний, так як деякі сприймають все аж надто буквально. Щоб уникнути казусу, краще відразу обмовитися про імовірність теми і бажанні зрозуміти тільки схожість або відмінність думок.

8. Домашні справи & 8212; це завжди жіночі турботи?

Є категорія чоловіків, яка впевнено вважає прибирання, готування, прання та інші справи по дому виключно жіночими обов'язками. Навіть якщо їх обраниці при цьому працюють нарівні з ними, все одно, на їхню думку, вся відповідальність за домашній затишок покладається саме на дівчат. Краще з самого початку визначити, чи не відноситься новий знайомий до цієї категорії, тому що побут буде займати важливе місце у відносинах пари.

Можна також уточнити, як чоловік ставиться до найму помічників &8212; нянь, покоївок, кухарів і т.п. навіть якщо жінка готова взяти побутові обов'язки на себе і сама не хоче наймати персонал, вона все одно багато дізнається з відповіді хлопця. наприклад :

 • Його ставлення до людей таких професій;
 • Наскільки він скупий або, навпаки, щедрий;
 • Як він розпоряджається грошима;
 • Чи хоче, щоб його обраниця працювала;
 • Яким бачить свій будинок, які умови вважає комфортними.

Напевно у всіх бувають дні, коли в холодильнику виявляється порожньо, але готувати немає настрою /сил/бажання. А якщо обидва партнери працюють, такі ситуації тим більше стануть відбуватися. Бажано дізнатися у хлопця, чи не буде він проти в такому випадку повечеряти/поснідати в кафе або навіть в ресторані. Це ще раз підкреслить його ставлення до жіночої праці і підкаже, чи немає в ньому скупості.

9. Що станеться, якщо я не сподобаюся твоїм батькам?

Те саме можна запитати і про інших родичів чи друзів. Мета питання & 8212; дізнатися, наскільки обранець залежний від чужої думки. Він не зобов'язаний ігнорувати своїх близьких і зовсім їх не слухати. Однак супутницю він вибирає все ж для свого життя, тому і думати краще своєю головою.

Зазвичай найбільша і найчастіша проблема криється у відносинах потенційних свекрух і невісток. Як визначити, що новий знайомий &8212; типовий представник "маминих синків"? Він:

 • Вголос порівнює дівчину і маму. Особливо очевидна ознака &8212; порівняння відбувається явно на користь останньої. Хоча проблеми можуть виникнути навіть у зворотній ситуації;
 • Під час сварок йде до матері або дзвонить їй, щоб поскаржитися;
 • Не може прийняти навіть простих рішень (наприклад, придбання футболки) без її поради чи допомоги;
 • Потай відсилає їй гроші, причому такі дії можуть повторюватися, навіть якщо сама пара живе в боргах;
 • Наполягає на тому, щоб жити з батьками, хоча є можливість окремого проживання;
 • В будь-яких сварках приймає тільки сторону матері, змінює свою поведінку в її присутності в гіршу сторону;
 • Боїться засмутити матір, але при цьому забуває про почуття партнерки.

Для такої людини мати завжди буде на першому місці, а думка дружини залишиться далеко позаду. Тому, якщо в чоловікові вже при перших зустрічах проскакують схожі ознаки, пора задуматися, чи варто він витраченого часу.

Ставлячи ці питання хлопцеві, важливо не тільки вловлювати суть відповідей, але ще стежити за його реакцією. Якщо при згадці якоїсь теми він раптом напружився або різко змінив модель поведінки, швидше за все йому незручно або неприємно обговорювати це. Краще не тиснути на нього в такому випадку. Однак, якщо він все ж вирішив відповідати, доведеться стежити, чи повністю він відвертий. В результаті залишиться лише визначити, чи достатньо схожі життєві погляди пари, щоб будувати спільні плани на майбутнє .

Пройти тест: чи любить він мене?

Зараз читають
У чому щастя людини полягає і чи є у нього секрети??
У чому щастя людини полягає і чи є у нього секрети??
У чому щастя? 8 дивовижних досліджень і 6 секретів щасливого життя, про ...
Енергія людини: що це таке і як її підвищити??
Енергія людини: що це таке і як її підвищити??
Що таке енергія людини? 5 ефективних прийомів, як підвищити життєву енер ...
Як навчитися розслаблятися: 7 простих способів
Як навчитися розслаблятися: 7 простих способів
Як навчитися розслаблятися з користю? 7 ефективних прийомів розслаблення ...
Самопізнання: що це таке і з чого його почати??
Самопізнання: що це таке і з чого його почати??
Що таке самопізнання і які є етапи? Чек-лист з 44 питань для вивчення се ...
Перебільшувати: що це означає І як правильно робити??
Перебільшувати: що це означає І як правильно робити??
Що значить перебільшувати і чому це є навмисним спотворенням дійсності? ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Чоловіча і жіноча сексуальність: що це таке і в чому відмінність
Чоловіча і жіноча сексуальність: що це таке і в чому відмінність
Що таке сексуальність людини і як вона проявляється в його поведінці і з ...
Новое youtube видео