Назад
Знайомства з заміжніми жінками: всі за і проти

Навигация по разделу
знакомства с замужними

плюси і мінуси знайомства з заміжніми і як це робити?

які є позитивні і негативні моменти в знайомствах із заміжніми? Чи завжди це аморально? У яких випадках це нормально? Чому так відбувається?

Незадоволеність партнером, пошук гострих відчуттів, нудьга &8212; лише деякі з причин, що штовхають людей на знайомства із заміжніми. Для одних вони здаються аморальними ,для інших & 8212; спокусливими і розкутими. У чому причина різних думок? Які плюси і мінуси є у таких побачень? І найцікавіше &8212; як знайомитися з чужими чоловіками і дружинами так, щоб не порушувати догми моралі?

Знайомства з одруженими: переваги.

Для моралістів, консерваторів, правдолюбів ці знайомства здаються аморальними. Їх ставлення можна зрозуміти. Але є люди, які бачать сенс в таких зустрічах, і їх точка зору теж заслуговує на увагу. Зовсім не обов'язково переймати собі такі ідеї, але їх знання допоможе зрозуміти мотиви людських вчинків, дізнатися «ознаки» особистості, яка любить знайомитися з заміжніми. Тому вивчити ці переваги буде корисно навіть тим, хто вкрай негативно ставиться до таких побачень .

Чому ж деяким людям так подобається зустрічатися із заміжніми або одруженими, якщо несподівана і сильна любов тут абсолютно ні при чому?

1. Адреналіновий азарт.

Іноді причиною обговорюваного пристрасті стає банальна тяга до ризику і нестача гострих відчуттів. Можливість попастися, посилена конспірація, флер таємничості, секрету, про який знають тільки «змовники», &8212; це ефективні стимулятори адреналіну. Не знаючи іншого способу викликати вироблення стресового гормону, такі люди бачать в зрадах довгоочікувану віддушину і втечу від обридлої рутини.

Чи можна вважати всіх людей, що відчувають потяг до небезпек, активності та азарту, схильними до подібних ігор? Однозначно ні. Як правило, ці знайомства приваблюють людей тривожних, які не готові розлучатися з:

 • Фінансами, тому вони не грають в азартні ігри;
 • Хорошим здоров'ям, тому Екстремальний спорт &8212; не для них;
 • Зоною комфорту , так що бізнес-справи здаються їм занадто серйозними.

Іноді особистості, що полюють за гострими відчуттями, поєднують кілька ризиків, але чимало серед них і тих, хто вибирає тільки зустрічі з заміжніми, вважаючи їх менш витратними для свого гаманця, самопочуття і / або іміджу .

Пройти тест на тип особистості

2. Підвищення самооцінки.

Таємні зустрічі з чужими чоловіками / дружинами підвищують рівень самооцінки . Типова ознака цих людей & 8212; прагнення постійно порівнювати себе з оточуючими. Вони перемагають, змагаються, взагалі діють і рухаються вперед в основному тільки для того, щоб бути краще за інших, довести їм свою значимість.

Чужі перемоги такий типаж сприймає як власну поразку. Якщо сказати йому щось на кшталт " Вася класно катається на лижах», Вася для нього стане ворогом номер один, навіть якщо інтересу в лижному спорті немає взагалі. Всі сили будуть кинуті або на те, щоб перетягнути увагу на себе («я взагалі-то теж добре катаюся, навіть медаль є»), або на те, щоб розкритикувати бідного Васю ("Ноги він, звичайно, ставить неправильно, та й спуск можна було б вибрати краще»)

Не дивно, що інтрига з одруженими/заміжніми для цих людей здається великим досягненням і насолодою для его.

Пройти тест на самооцінку

3. Отримання кращого.

Ця причина стосується більше тих, хто сам перебуває у шлюбі і шукає таких же партнерів. Подружжя передбачає спільний побут, його труднощі, дуже важливі, але нудні моменти, пов'язані з ним. А ось коханець / коханка на стороні &8212; це відмінний спосіб забути про рутину, отримати кращу версію іншої людини і вигідно подати себе.

У жінок і чоловіків ці переваги можуть відрізнятися. наприклад, дівчата отримують такі переваги:

 • Відсутність необхідності готувати / прати / прибирати, адже для цього є дружина;
 • Кращі, більш дорогі подарунки (дружина задовольняється чимось гірше або взагалі не отримує нічого);
 • Хороший секс (коханець буде з сил вибиватися заради спроб вразити).

Чоловіки теж отримують задоволення від інтимних стосунків, які набувають більш спонтанний і розкутий відтінок, ніж постільні сцени з дружиною. Крім того, вони бачать в цій ситуації ще й інші плюси:

 • Коханки рідко критикують і контролюють їх, вважаючи за краще підтримувати і намагатися зрозуміти;
 • Чужі дружини завжди одягаються для коханців краще, ніж для власних чоловіків;
 • Подружжя з інших сімей, як правило, не хочуть дітей поза шлюбом, у них менше запитів з приводу обов'язків.

Рівень відповідальності стає менше, ніж у звичайних стосунках або тим більше у шлюбі. Саме ця легкість штовхає людей на знайомства з чужими подружжям.

4. Незвичайний досвід.

Як не банально, але проста цікавість &8212; ще один магніт для такого роду зустрічей. Це нестандартний вид відносин, який притягує любителів всього нового. Звичайно, не всіх.

Під фразами «в житті потрібно спробувати все» або «від життя потрібно брати все тільки найкраще» рідко мають на увазі подорожі, спорт, кар'єрні можливості або незвичайні кухні світу. У цю категорію частіше вписують психотропні речовини і зради. Поки над ними висить табличка " заборонено!", прихильники згаданих гасел будуть сприймати їх як заборонений плід. А він для них особливо солодкий.

Пройти тест на зраду дружини

Знайомства з заміжніми: недоліки.

Для більшості вони очевидні, але навіть в такому випадку глибина цих мінусів не завжди усвідомлюється повністю. Чи можна говорити, що вони перекривають і анулюють всі плюси? Відповідь, мабуть, залежить від людини, яка стоїть перед таким вибором, а точніше від його цінностей, виховання, поглядів. Але знати про загрози і ризики корисно абсолютно всім.

1. Моральний кодекс.

Змінювати, брехати постійним партнерам &8212; погано. Вести безладне статеве життя &8212; теж погано. Розбивати чужі сім'ї & 8212; тим більше погано. Можна спихнути ці ярлики на закони суспільства, сказати, що вони нав'язані догмами соціуму або релігії, які не завжди бувають правильними і розважливими. Але заподіяти біль безвинним &8212; це завжди жахливо. З цим навряд чи можна посперечатися.

Навіть якщо відкинути муки совісті як складові віри, залишається психологічна частина. А чи нормально хотіти чужу дружину або спати з чужим чоловіком? Здор о у це? Чи можна назвати такі відносини повноцінної крадіжкою батька / чоловіка з сім'ї?

Хоча саме мораль часто утримує від поганих або просто необдуманих вчинків, зазвичай вона не настільки ефективна в цьому, як наступний недолік.

2. Ризик викриття.

Не всі люди азартні і прагнуть до небезпек або драйву 24/7. Тому їх страх запобігає зради (тим більше такі) навіть частіше і ефективніше, ніж закони моралі. Якщо задуматися, то ця боязнь цілком обгрунтована:

 • Партнери коханців при викритті можу завдати серйозної фізичної і психологічної шкоди обом зрадникам;
 • Власні відносини швидше за все зруйнуються після розкриття інтриги на стороні, а втрачати їх готові далеко не всі;
 • Суспільство негативно оцінить такий вчинок & 8212; аж до звільнень, вигону з соціальних груп, ігнорування;
 • Зіпсована репутація перекриє деякі можливості, що стосуються будь-яких взаємодій з оточуючими.

Грубо кажучи, через одну помилку є ризик втратити чи не все. Ось чому саме страх зупиняє багатьох від знайомств із заміжніми.

3. Відсутність перспектив.

Звичайно, обидві сторони можуть розлучитися зі своїми партнерами, а потім знову одружитися один з одним, але чи є в цьому сенс? Такі відносини виникають не через серйозні почуття( за більшим рахунком), а скоріше від нудьги або тяги до пригод.

У разі розлучення є величезна ймовірність того, що інтерес до вже вільного коханця швидко пропаде. Втрачається гострота відчуттів, з'являються претензії і вимоги, очікування починають стрімко завищуватися. Якщо раніше відсутність розвитку можна було обґрунтувати подружжям, тепер ця перешкода усунена.

Розлучення не було? Ні про яке зростання не може бути й мови, адже він відбувається тільки в шлюбі або серйозних відносинах (співжиття, діти і т.п.). А коханці зависають в одному положенні. Рано чи пізно вони починають сприймати свої зв'язки на стороні як звичайну рутину. Після такого періоду всі повертаються до своїх постійних партнерів. Далі або усвідомлюється неправота, з'являється розчарування в солодощі зрад, або знаходиться інша людина і все повторюється по колу.

4. Постійне порівняння.

Як би коханцям не було добре разом, вони весь час будуть стикатися з порівнянням законних подружжя і позашлюбних романів. По початку у 100% випадків висновки виявляються на користь останніх. Але з часом умовиводи змінять вектор. Навряд чи це буде обговорюватися вголос, але на відносинах швидше за все позначиться.

Наприклад, у заміжньої жінки а.з'являється коханець В. він здається їй набагато кращим чоловіком, ніж її чоловік. У неї часто виникають думки на кшталт:

 • " а ось чоловік, на відміну від В., квіти мені не дарує»,
 • "В. завжди набагато уважніше до мене, ніж чоловік",
 • «в.намагається мене радувати, не те що мій благовірний».

Навіть таке " позитивне » порівняння подобається далеко не всім. Що вже говорити про момент, коли ухил цих думок після звикання починає змінюватися в бік таких висловлювань:

 • " чоловік, звичайно, нудний, але він надійний, а ось в. & 8212; занадто легковажний»,
 • " чоловік ніколи не приховував наших відносин, а в. постійно ухиляється і хитрує»,
 • «в.тільки й робить, що за подарунки тягне в ліжко, а з чоловіком завжди можна поговорити, він цінує не тільки зовнішність».

Навіть якщо відносини з благовірним &8212; це суцільний скандал, дружина все ж зможе відшукати пару теплих моментів з ним ще з часів перших зустрічей. Та й дуже часто коханці програють досвіду і прихильності, придбаним в шлюбі.

Ситуація аналогічна і в тому випадку, якщо чоловік знаходить коханку, але подумки порівнює її з дружиною.

Пройти тест Фрейда

Суперечливі моменти.

Є кілька пунктів, які важко віднести лише до хороших чи поганих. Або вони спочатку спірні, або з позитивних перетворюються в негативні.

1. Загальна таємниця.

Якщо коханці перебувають у шлюбі, для них обох вигідно зберігати секрет свого зв'язку, адже так?

Далеко не завжди. Початок дійсно має таку тенденцію, але потім справа може прийняти несподіваний поворот. Нерідкі випадки, коли одному з пари раптом набридали такі відносини і він виявляв бажання закінчити їх. Другий партнер не погоджувався і починав шантажувати першого, щоб той залишився.

Або навіть навпаки, хтось захотів подальшого розвитку відносин, в той час як іншого повністю влаштовує легкість і невимушеність. Якщо конфлікт вийде на новий рівень, загрожує викриття з усіма витікаючими наслідками. При цьому незадоволена сторона буде під таким напливом емоцій , що розкриє правду, навіть не замислюючись про результат.

2. Пошук нового.

Це яскрава градація від пункту-переваги «незвичайний досвід» до пункту-недоліку «відсутність перспектив». На початку все цікаво, хвилююче, цікаво, краще, ніж було до. А закінчується все упором в непереборну планку, звиканням і поступовим розчаруванням в коханців.

Якщо такий цикл відбувається далеко не вперше, можна заробити депресія або апатія . Постійна побоювання виллється в невроз і параноїдальні думки. Чи варто воно того?

Як знайомитися з заміжніми з чистою совістю.

Якщо відповідь «просто відключити совість » , то ні, він неправильний, точно так само, як і відповідь " ніяк » . Вихід є, але не можна сказати, що він надлегкий, так як доведеться заморочитися з пошуками. Полягає він у тому, щоб зустрічатися з прихильниками вільне кохання (не плутати з сексом без зобов'язань).

 • Свінгери (м'який/легкий свінг) підійдуть для тих, кому цікаві регулярні сексуальні відносини.
 • Подружжя в відкритих шлюбах отримують ще більше свободи в статевих зв'язках.
 • Поліаморія &8212; ідеальний варіант для тих, хто хоче саме розвиваються відносин з одруженими.

Єдиний вид вільної любові, який навряд чи підійде, &8212; полігамія . У таких групах зазвичай не вітаються статеві зв'язки до шлюбу. Та й многомужество разом з багатоженством заборонені законом у багатьох країнах.

Знайомства із заміжніми занадто суперечливі, щоб говорити про них тільки погане або виключно хороше. Це особистий вибір кожного. Мета даної статті & 8212; лише ознайомити з можливими ризиками і перевагами, а також пояснити лазівку в правилах моралі заради заспокоєння совісті. Остаточне рішення завжди залишається за тим, кого настільки сильно залучили подібні побачення.

Пройти тест на ревнощі

Зараз читають
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити
Мене ніхто не любить: чому так і 5 ідей, що з цим робити
Чому з'являється впевненість, що мене ніхто не любить і чи так це наспра ...
Що робити, якщо не хочеться жити? 15 ідей
Що робити, якщо не хочеться жити? 15 ідей
Ефективні поради про те, що робити, якщо не хочеться жити? Де шукати мот ...
Міжособистісний конфлікт: що це таке і 5 способів вирішення
Міжособистісний конфлікт: що це таке і 5 способів вирішення
Що таке міжособистісний конфлікт і які його основні ознаки? Які види був ...
Розвиток особистості: що це таке і які є стадії??
Розвиток особистості: що це таке і які є стадії??
Що таке розвиток особистості і як це допомагає знайти свою індивідуальні ...
Як повернути пристрасть у відносини? 10 ефективних методів
Як повернути пристрасть у відносини? 10 ефективних методів
Як повернути пристрасть, якщо вона відійшла на другий план? Які є способ ...
Знайомство з дівчиною під мікроскопом
Знайомство з дівчиною під мікроскопом
Знайомство з дівчиною в невідповідному місці або в неправильний час може ...
Бізнес по-жіночому: як заробляти легко і з задоволенням??
Бізнес по-жіночому: як заробляти легко і з задоволенням??
Як жінці знайти своє покликання і заробляти гроші легко і з задоволенням ...
Новое youtube видео