Назад
«я ніхто " або "я нікчема": звідки такі думки і що робити??

Навигация по разделу
я никто

"я ніхто" і що робити з цим почуттям?

Як позбутися від почуття» я ніхто "або» я нікчема" і стати особистістю з великої літери? Як налагодити життя прямо зараз? 4 Ради як навести порядок голові.

Я ніхто. Крізь мене проходять багато людей і навіть не помічають Моєї присутності, навколо стільки можливостей, а всі вони уникають контакту зі мною. Стільки всього хочеться зрозуміти, зробити, що в голові одна каша. Як чітко розставити пріоритети і діяти напевно? Звідки в тобі виникло відчуття нікчемності? Коли життя стає безладним, а ти втрачаєш здатність мислити тверезо — пора проаналізувати свою поведінку. Що ми робимо не так і на які граблі ми постійно наступаємо?

"Я нікчемність" або як боротися з порожнечею?

Навколо стільки цікавих людей, від яких віє успіхом, особливим азартом. До них тягнуться інші, їх хочуть запрошувати до себе, вони ніколи не залишаються без уваги...а я аутсайдер. Мені може Місяць ніхто не дзвонити і при моїй появі їм буде все-одно, я давно не відчуваю почуття любові, а всередині мене, немов кішки скребуть. Мені так хочеться сміятися, але я, скоріше, хочу плакати від своєї нікчемності. Що зі мною не так? Зовнішність, начебто, на місці, фізичні дані на місці, є час і потенціал, але в моєму житті нічого не відбувається.

Це не що інше, як каша в голові. це саме вона, адже тут стільки намішано причин, фактів, скарг. Якщо людина перебувати в хаотичному стані, то він може відчувати смуток, злість, апатія , робити виклик оточуючим одночасно. Але бажання осягнути неосяжне обертається фіаско. Як перестати жити в такому стресі і перестати здаватися невдахою? Саме "здаватися», а не "бути", адже часто людина сама придумує собі статус і заганяє в жорсткі рамки.

Пройти тест на невпевненість у собі

Коли ти думаєш, що ні на що не здатний, а всі твої дії свідомо обернутися провалом — потрібно перестати топтатися на місці. Нема чого скаржитися на обставини, а краще зробити все можливе для досягнення успіху. Життя ніколи не любить невдах, слабких духом, хто з будь-якого приводу закривається в собі. Щоб кинути думку» я ніхто", варто поміняти свою зону комфорту на незвичну атмосферу.

Коли хочеться припинити всі знущання над собою, придбати новий статус — потрібно розпрощатися зі звичками. Слабкий духом людина дає собі право відмовитися від відповідальності, має звичку йти від зайвої уваги. Виходить, ми самі уникає можливості бути на» щасливій хвилі " і стояти біля керма всіх перспектив. Японські вчені довели, що першим кроком до будь-яких рішучих дій є спорт. Він стирає будь-яку невпевненість, але ж саме завдяки цьому почуттю люди стоять в глухому куті.

Невпевненість висловитися , виступити, вийти у відкритий світ, підкреслити індивідуальність, брати важливе завдання — люди відмовляються приймати активну роль. Спорт загартовує не тільки тіло, але і дух, якого часто не дістає. Фізичні вправи дають психологічну розрядку, яка, до речі, рятує від тієї каші в голові.

Закомплексованої особистості необхідно сформувати твердий характер, завдяки регулярним тренуванням. Красиве тіло робить тебе впевненим, а мозок — готовим до будь-яких перешкод. Особливо спорт корисний на природі, коли ти не обмежений в чотирьох стінах. Пробіжка, медитація - це відмінно рятує від хаосу в голові і приводить думки в порядок.

«я ніхто» або реальний випадок.

Аня — студентка університету, яка відчуває психологічні проблеми. Вона вважається себе нікчемою, тому що у неї немає таких очевидних результатів, як у її однолітків. Вона не може похвалитися дорогими речами, подорожами, навчанням в престижному вузі. Дівчина картає себе за те, що її друзі живуть окремо від батьків і самі заробляють на життя...а вона як звичайний підліток вчиться і не має ніяких заслуг. А ще цей Аркаша, який пройшов кастинг в серіал і тепер його крутять по телевізору. Його хочуть завжди бачити в компанії, а Мене звуть заради виключення. Як вони можуть бути такими класними, а я настільки безпорадна?

« я ніхто, адже я не можу пробути ні дня без підтримки і моєї зони комфорту. Мені пропонують піти з дому, щоб жити в гуртожитку, але я не можу уявити себе в оточенні чужих людей ». За своєю комплекції Аня повна, тому її вічно підбивають бути Instagram-моделлю і знайти хлопця. Так, у неї був досвід, коли хлопець хотів від неї не більше, ніж зустрічі на один раз, але це ж не відносини. Каша в голові від нерозуміння з боку однолітків, рідних, відсутності уваги і якогось успіху зробили Аню «жертвою» обставин.

У ситуації, коли ти не хочеш взяти над своїм життям контроль, важливо прислухатися до своїх потреб. Висловитися людині, якій ти довіряєш і у вас щирі стосунки. Дивитися правді в очі — ти не привабливий іншим, через свою зовнішність. Тут важливо або цінувати свою індивідуальність і поважати себе, або намагатися змінитися, якщо ти вважаєш це за потрібне. Ніколи не можна робити з себе жертву обставин і сидіти, склавши руки. Є два виходи-боротися за особисте щастя і всіма силами домагатися успіху, або далі звинувачувати все в своїх бідах.

Пройти тест на самооцінку

Що можна зробити для перезавантаження свого життя?

В першу чергу-зупинитися! Не можна йти по стандартному шляху. Це в корені помилково, адже від цього немає результату. Щоб в твоїх діях був сенс, потрібно максимально приділити увагу результатам. поставити мету , розставити пріоритети і робити все можливе для конкретних змін. Результат повинен вимірюватися часом. Я стану стрункою через півроку, почну правильно харчуватися, займуся вивченням англійської і перестану спілкуватися з непотрібними мені людьми.

Які кроки можна зробити для наближення до результатів:

  1. Знайти вчителя і довіритися його порадам. це може бути людина з великою репутацією, яка дасть незалежну оцінку. Є ті люди, які тримають нейтралітет і завжди відкриті для підтримки. Вони не засуджують, вони підсвідомо відчувають психологію людини, дають ефективні поради. Серед своїх друзів, рідних може бути той, хто подасть приклад або направить, але інше вам доведеться самостійно доопрацювати.
  2. Вміти планувати. Каша в голові від чого виникає? Якраз від хаотичності, яка розкидає все в далекі кути. Є конкретна ідея, для цього потрібно зробити такі кроки і позбутися таких звичок, я маю стільки часу і ресурсів — такий розклад наблизить тебе до успіху.
  3. Досягти визнання. ми поміщені в суспільство, тому не можемо жити без уваги. Щоб домогтися підтримки важливо вміти брати на себе відповідальність. Надійну людину люблять, поважають, його ставлять в приклад і ніколи не забувають. Ти не залишишся без уваги, якщо станеш корисним або цікавим для оточуючих. Тут і потрібна впевненість для самооцінки. Якщо вона не занижена, то на тобі інші навіть не подумають «їздити верхи». Якщо ж ти наївний, тоді тобою можуть просто користуватися. Важливо фільтрувати людей навколо себе.
  4. Інвестуйте у своє майбутнє. не можна побудувати міцний фундамент, якщо не бути на крок попереду. Як поступово накопичити на будинок? Збирати гроші в хорошому банку або цікавитися фінансовим ринком валют. Як працювати в хорошій закордонній компанії і жити в Англії? Потрібно наполегливо вивчати мову і тонкощі професії. Особистісний і матеріальний ріст не існує без планування.

Ми впевнені, що вас більше не відвідує думка «я ніхто і у мене нічого немає для особистого щастя». Всередині вас приховано стільки потенціалу, над яким потрібно щодня працювати. Результати не змусять себе довго чекати, якщо ви рішуче налаштовані стати особистістю, а не бути сірою мишею. Розпрощайтеся зі своєю точкою А і прийдіть в точку Б, де ви стали іншою людиною. Усвідомте свою силу і рухайтеся вперед без зупинки!

Пройти тест: Шкала самоповаги

Зараз читають
Порожнеча в душі: що це і як її заповнити? 7 способів
Порожнеча в душі: що це і як її заповнити? 7 способів
Що робити, якщо на душі порожнеча? Як визначити, чи є порожнеча в душі і ...
Цілеспрямованість: що це таке і як її розвинути??
Цілеспрямованість: що це таке і як її розвинути??
Що таке цілеспрямованість і як вона допомагає впевнено рухатися в обрано ...
Як правильно розмовляти з людьми: 8 правил
Як правильно розмовляти з людьми: 8 правил
Як правильно розмовляти з оточуючими, щоб вони проявляли щирий інтерес? ...
Як навчитися красиво говорити і що значить красива мова??
Як навчитися красиво говорити і що значить красива мова??
Як навчитися красиво говорити і в чому особливості красивої мови? 6 спос ...
Як підкорити дівчину? 10 швидких способів її вразити
Як підкорити дівчину? 10 швидких способів її вразити
Як підкорити дівчину, якщо часу не так багато? Чи доведеться готуватися ...
Ласкаві слова чоловікові: як їх говорити і 50 прикладів
Ласкаві слова чоловікові: як їх говорити і 50 прикладів
Як говорити ласкаві слова чоловікові? Які прізвиська краще вибирати для ...
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Що таке когнітивний дисонанс і як наш мозок зменшує психологічну напругу ...
Новое youtube видео