Назад
Як зізнатися дівчині в коханні? Весь шлях від А до Я + приклади

Навигация по разделу
Как признаться девушке в любви

Як зізнатися дівчині в коханні?

Як зізнатися дівчині в любові, підібравши вдалий час, місце для цього? Які слова краще говорити? Як вести себе потім? Тут-рекомендації та приклади.

Разом з бажанням відкрити свої почуття приходять страх зробити все неправильно, недостатньо красиво, по-дурному і боязнь почути про нерозділеність своєї любові. Що робити в таких випадках? Як зізнатися дівчині в любові так, щоб збільшити свої шанси на взаємну симпатію?

Далі мова піде про те, як краще вибрати час, місце, слова, модель поведінки для свого визнання. Тут також знайдеться кілька прикладів готових фраз, якими можна висловлювати і описувати свою любов.

Де краще зробити визнання?

Краще, щоб місце, де хлопець буде говорити про свої почуття, асоціювалося з романтикою, розслабленістю, позитивними емоціями . Це можуть бути:

 • Пікнік на даху будинку;
 • Відокремлений столик в затишному кафе;
 • Колесо огляду або інший повільний атракціон, де вийде усамітнитися;
 • Лавочки / колоди біля вечірнього похідного багаття;
 • Майданчик поруч з прикрашеною по-новорічному ялинкою, під омелою (поцілунок під омелою став символом міцної щасливої пари);
 • Красива, бажано квіткова альтанка;
 • Тераса перед під'їздом біля будинку дівчини під час прощання (як не дивно).

Якщо у закоханих при цьому є якесь «їх» місце, де вони постійно зустрічаються або куди часто ходять, щоб залишитися наодинці, воно теж відмінно підійде. Взагалі не так важлива сама локація, як ті емоції , спогади, які вона викликає. Якщо панянка любить невеликі паби, то вона рада буде отримати визнання там. Їй дуже подобаються картинні галереї? Значить, можна продумати, як зробити своє одкровення в цій локації.

Пройти тест на характер людини

Як підібрати відповідний момент?

Зізнаватися в почуттях, тим більше в таких сильних, як любов , після кількох тижнів знайомства &8212; не найкраща ідея. Такий вчинок може здатися дівчині занадто легковажним. У неї створиться враження, ніби хлопець говорить про такі вельми серйозні речі, не надаючи їм особливого значення. Це сильно її відштовхне. Тому краще почекати хоча б пару місяців після знайомства.

Якщо мова йде про симпатії або закоханості, бажанні почати відносини, а не про саму любов, тоді можна поговорити про це набагато раніше, але все одно не в перший-другий тиждень побачень . Звичайно, все ще залежить від частоти, якості зустрічей. Чим більш інтимними і менш рідкісними вони були, тим швидше можна переходити до визнання. Ще кілька порад:

 • Вечір вважається найромантичнішим часом для розмов на любовну тему;
 • Небажано пояснюватися в любові на ходу, в поспіху або під час того, як дівчина чимось сильно зайнята;
 • Інтимність бажано зберегти, щоб сторонні люди не чули, про що розмовляє пара;
 • Захід, Світанок, Місячна ніч & 8212; кращі друзі закоханого хлопця, що шукає романтику для своєї обраниці;
 • Краще не зізнаватися в почуттях дівчині, у якої погане настрій або сталося щось неприємне.

Як набратися сміливості?

Як побороти свій страх дізнатися про нерозділені почуття? Адже саме він зазвичай зупиняє хлопців від зізнань, не дає зробити перший крок. Цю боязнь важливо якомога швидше долати, тому що:

 • Чим довше шанувальник відтягує "момент істини"» тим сильніше, швидше в ньому розвивається невпевненість у собі ;
 • З часом панянка почне сумніватися в зацікавленості молодої людини, перестане витрачати на нього час;
 • Хтось інший раніше проявить ініціативу, відведе кохану прямо з-під носа;
 • Рішучість &8212; то якість, яким можна закохати в себе або зміцнити вже сформувалися почуття.

А щоб почати боротьбу зі своїми побоюваннями, сумнівами і все-таки відкрити свої любовні переживання, можна використовувати один з наступних методів.

1. Зворотний відлік.

Мета способу &8212; задати мозку конкретну задачу, а потім обмежити час на її виконання. Можна подумки собі сказати:»зараз я дорахую від п'яти до одного &8212; і розповім їй про свої почуття". Потім залишається тільки проговорити цей зворотний відлік про себе, а потім різко зробити хоча б мінімальний крок, щоб відрізати собі шляхи до відступу. Іноді навіть фрази " зараз або ніколи», «все або нічого», «пан або пропав» теж допомагають набратися відваги.

Чому краще рахувати саме в зворотному порядку? Щоб цифра, що позначає кількість часу до дії, зменшувалася, а не збільшувалася. Інакше так можна за інерцією дорахувати до тисячі, все одно не наважуючись на дії. До того ж, у багатьох завдяки телебаченню, роликам в Інтернеті з'явилася Асоціація такого відліку з запуском ракети. А це дуже мотиваційна алегорія.

2. Третя особа.

Страшно говорити "Я тебе люблю"? Тоді можна сказати»він тебе любить". Трохи дивно, чи не так?

Однак це лише одна з психологічних хитрощів. Многі психотерапевти під час своїх сеансів пропонують пацієнтам говорити про проблеми від третьої особи. Це знижує рівень незручності, сорому, сорому, страху бути засудженим або неправильно зрозумілим.

Можна почати своє одкровення зі слів: «у мене є друг, якому ти дуже подобаєшся». У міру розповіді буде посилюватися почуття звикання, відновлення контролю, який був під сумнівом, поки чоловік дуже хвилювався. Після цього прийде час зізнатися, що «друг», про який йшла мова, &8212; це насправді той самий закоханий хлопець.

3. Альтернатива.

Зазвичай писати про кохання набагато простіше, ніж говорити про нього вголос. Цим можна скористатися, якщо хвилювання настільки зашкалює, що не дає нормально сказати навіть одного слова з визнання. Як написати про почуття:

 • Пальцем на запітнілому склі;
 • У любовному листі (не в соціальних мережах);
 • Залишити закладку в книзі на романтичній фразі;
 • Зробіть невеликий плакат з поясненням;
 • Скласти кросворд з ключовою фразою про кохання;
 • Вивести крейдою на асфальті (не обов'язково під вікнами);
 • Намалювати фарбами на її руці під час гри.

Однак важливо розуміти, що, написавши заповітні слова, потім все одно доведеться про це говорити. Просто залишити таке послання, а потім піти буде вельми дивним вчинком. Нормально також припускати, що у панянки після визнання з'являться додаткові питання, на які бажано відповісти.

Пройти тест на впевненість у собі

Про що говорити?

Що взагалі краще сказати при обговоренні такої делікатної, хвилюючої теми? Очевидно, простого "я тебе люблю" буде замало. Якщо відбутися тільки цією фразою, то швидше за все повисне незручне мовчання, вибратися з якого дуже нелегко. Щоб доповнити бесіду, можна відразу згадати про:

 • Першому враженні, яке справила обраниця;
 • Момент / період, коли хлопець зрозумів, що закохався;
 • Вплив любовних переживань, зміни в результаті емоцій;
 • Поглядах, очікуваннях від подальших відносин;
 • Ступеня, глибині, типі своїх почуттів.

Безперервну тираду з цієї інформації теж краще не робити, досить вибрати для розповіді два-три пункти, даючи дівчині можливість вставити слово.

Приклади зізнань.

 1. Моє життя з недавніх пір заграла новими фарбами, в ній з'явився ще один сенс. І все це завдяки тобі, тим сильним почуттям, які ти у мене викликаєш.
 2. Я ще не зустрічав такої дивовижної, цікавої, милої, доброї дівчини, як ти. Не дивно, що я відразу закохався.
 3. Ваша тепла, злегка сором'язлива посмішка змушує моє серце битися. Я хотів би бачити її щодня. Ти погодишся стати моєю дівчиною?
 4. Коли я вперше тебе побачив, то подумав: «ця красуня небезпечна, треба бути обережним, а то можу ж закохатися». Загалом&8230; погана у мене виявилася система безпеки, підвела, хоча я не особливо заперечую.
 5. Ти сьогодні мені наснилася. Це був самий приголомшливий сон, тому що в ньому ми були разом. Як щодо того, щоб перенести його в реальність?
 6. Ти заповнила всі мої думки, поруч з тобою я шалено щасливий. Я тебе кохаю.
 7. Ти в курсі, що в тебе дехто дуже сильно закоханий? У нього русяве волосся, зелені очі, блакитна футболка... (будь-який опис зовнішності хлопця).
 8. Ти справді думаєш, що у мене були шанси побачити тебе і не закохатися відразу? Адже це неможливо! Ти сама, напевно, не уявляєш, наскільки ти чарівна.
 9. Увага! Хлопець, якому ти дуже сильно подобаєшся, поцілує тебе через три, два, один ...(сам перший поцілунок ).
 10. Якби ти побачила себе моїми очима хоча б на секунду, то зрозуміла, наскільки ти прекрасна, гаряче кохана. Я хочу бути з тобою.

Пройти тест на самооцінку

Що робити після визнання?

Заповітні любовні фрази вимовлені, реакція дівчини отримана. А що далі? Як вести себе після головних слів? Просто продовжити гуляти як ні в чому не бувало, далі говорити на цю тему, піти, вирішити все з приводу відносин або щось ще?

Відповідь залежить від того, що сказала кохана, чи взаємні почуття шанувальника. Так що ж обговорювати далі, а чого бажано уникати, щоб не зіпсувати момент?

У випадку взаємності.

Висловити свою радість з приводу взаємності почуттів &8212; нормальна реакція. Причому як на словах, так і в діях. Наприклад:

 • Взяти її долоню в свою або поцілувати руку;
 • Подарувати ніжний поцілунок в губи;
 • Підняти її на руки, трохи покружляти;
 • Обійняти, притиснути до себе;
 • М'яко обхопити долонями її обличчя, ще раз вимовити любовну фразу.

Можна подякувати панночці за те, що вона дала шанс своєму кавалеру, вибрала саме його. Природним питанням буде " ти погодишся бути моєю дівчиною?». Далі, щоб різко не обривати розпочату розмову, допустимо поділитися своїми переживаннями перед визнанням, а також полегшенням, яке виникло після відповіді коханої. Також підійде розмова про призначення наступного побачення.

Якщо почуття виявилися односторонніми.

Це жахливо неприємно, боляче, але не смертельно. У такій ситуації краще сказати дівчині, що, хоча хлопцеві шкода це чути, він все одно дякує їй за чесність, м'якість. Подальший розвиток подій залежить від бажань самого чоловіка. Якщо він хоче підтримувати контакт, то може попросити залишитися друзями. Якщо ж для нього це буде неприємно, занадто ніяково, болісно, то бажано пояснити це дамі, попрощатися з нею або стати просто знайомими без ухилу на дружбу.

Найгірше продовження &8212; спроби робити упор на жалість, випитувати по сто разів, чому все так, а не інакше; будь-який вид тиску на жінку, намагання змінити її думку будь-що-будь. Навіть якщо надія на це є, все одно за одну розмову почуття у неї не виникнуть, тим більше після такої бесіди.

Різна глибина почуттів.

Якщо молода людина любить, а дівчина відчуває щось не настільки серйозне (просто симпатію або легку закоханість), це теж хороший результат. Сюди підійде той же питання про бажання зав'язати відносини, розмова про почуття, адже це теж взаємність, просто трохи нерівнозначна. Однак час швидше за все це виправить. Запитувати про те, як можна вплинути на її почуття, абсолютно недоречно, грубо. Це скидається на спроби маніпулювати переживаннями панянки, що їй точно не сподобається.

Якщо занадто довго думати про те, як зізнатися дівчині в любові, не наважуватися на дії, відтягуючи момент, то ситуація тільки погіршиться. Панянка подумає, що вона не цікава, а сам хлопець швидше за все накрутить себе до такої міри, що навіть просте «привіт» не зможе сказати без надмірного хвилювання. Тому, прочитавши ці поради, краще відразу ж почати планувати своє визнання, переходити до прямих дій. Така рішучість здасться дамі дуже привабливою.

Пройти тест на сумісність

Зараз читають
Посттравматичний синдром: що це таке, симптоми і лікування
Посттравматичний синдром: що це таке, симптоми і лікування
Що таке посттравматичний синдром і що робити людині, яка пережила його? ...
Лідер: хто це такий, які вони бувають і їх основні ознаки??
Лідер: хто це такий, які вони бувають і їх основні ознаки??
Хто такий лідер і чому він необхідний будь-якій групі людей? Як завдяки ...
Немає настрою: 5 способів його виправити, якщо воно погане
Немає настрою: 5 способів його виправити, якщо воно погане
Що робити, коли немає настрою і чому воно пропадає? Чи можна цьому запоб ...
Як читати книги і навіщо? 5 порад правильного читання
Як читати книги і навіщо? 5 порад правильного читання
Як читати книги і робити це правильно? Навіщо читати книги і в чому кори ...
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Складно уявити людину, яка хоче опинитися в позиції жертви. Що таке синд ...
Ентузіазм: що це таке і як його розвинути??
Ентузіазм: що це таке і як його розвинути??
Що таке ентузіазм? Він є несподіваним натхненням або контрольованим стан ...
Іпохондрія: що це таке, причини, симптоми та лікування.
Іпохондрія: що це таке, причини, симптоми та лікування.
Що таке іпохондрія і чому це хвороба розуму, а не тіла? Чим іпохондрик в ...
Новое youtube видео