Назад
Як зізнатися хлопцеві в любові різними способами??

Навигация по разделу
Как признаться парню в любви

Як зізнатися хлопцеві в любові?

Як зізнатися хлопцеві в любові - при особистій розмові або письмово? Який метод краще підходить? У чому сенс кожного з них і які етапи доведеться долати?

Що робити, якщо чоловік не звертає уваги або не поспішає відкривати своїх почуттів, а відносин з ним вже хочеться? Пора брати ініціативу в свої руки. Однак першою пояснюватися в своїх переживаннях важко, тим більше якщо немає впевненості, що все взаємно. Як зізнатися хлопцеві в любові, набратися сміливості для цього? Де шукати рішучість, щоб хоча б просто підійти і заговорити з коханим? Чи є спосіб, який буде не таким хвилюючим, і кому він підійде?

Який тип визнання вибрати?

Очевидно, немає одного ефективного методу відкрити свої почуття, який би був зручним, відповідним для всіх панянок. Спосіб визнання залежить від характеру дівчата, її уподобань, ставлення до романтики. Є дві основні категорії таких одкровень &8212; письмова та усна. Однак яку краще вибрати? словесне визнання вийде у тих, хто:

 • Дуже товариський, має непогані комунікативні навички;
 • Бажає стати свідком миттєвої реакції хлопця, бачити його справжні переживання без спроб приховати щось;
 • Не любить довго чекати відповіді, не виносить невизначеності, зволікання;
 • Впевнений у взаємності почуттів, обопільному бажанні бути разом;
 • Хоче показати свою сміливість, пишається готовністю робити перший крок.

Зазвичай такий варіант вибирають екстраверти , які віддають перевагу діяти, наполегливо домагатися своїх цілей. Ці дівчата потребують яскравих емоціях, вміють викликати їх у інших людей. А ось ті, кому підходить письмове визнання :

 • Сором'язливі, боязкі по натурі, частіше трохи не впевнені в собі;
 • Не терплять поспіху, суєти, постійного напруження емоцій;
 • Романтичні, загадкові, вдумливі, попереджувальні, креативні;
 • Не люблять тиснути, маніпулювати, ставити кого-небудь в незручне становище; в цілому мають високий рівень емпатії ;
 • Не впевнені в тому, що їх переживання будуть розділені.

Це більш обережний варіант, властивий швидше інтровертам , які вміють чекати, вважають за краще тактовність напору. Їм нерідко подобається легке зволікання, яке допомагає розтягнути задоволення, відчути смак романтичної гри.

Пройти тест: інтроверт чи екстраверт?

Якщо Тип пояснення в любові обраний, пора розбиратися, як його здійснити і які етапи доведеться проходити.

Для словесного визнання.

1. Чіткий план.

Щоб розмова по душам не перетворився в якийсь хаотичний набір незв'язної інформації з непередбаченими перешкодами, його краще відразу спланувати. Можна спочатку зробити начерк приблизної мови, тезисно скласти її структуру.

Важливо відразу визначити, про що краще говорити, а чого уникати. Наприклад, дуже бажано згадати про те, як любов впливає на дівчину, наскільки вона рада знайомству з хлопцем. А ось вимагати миттєвої відповіді від нього, маніпулювати ним («ти зробиш мене нещасною, якщо не відповіси взаємністю») не можна. Так навіть закоханий кавалер може різко змінити свою думку про панночку в гіршу сторону.

Краще не забути про рухи, жестах, адже говорити любовні слова на відстані витягнутої руки буде ніяково. Можливо, краще взяти хлопця за руку, підійти до нього ближче, якщо він сам не буде проявляти ознак того, що проти.

2. Генеральна репетиція.

Коли з планом все буде вирішено, прийде пора репетицій. Однак як можна програти ситуацію, передбачити можливі складнощі, несподівані повороти, реакції іншої людини заздалегідь? Навряд чи просто представлення такої події в голові вирішить проблему. Важливий погляд з боку. З цим допоможуть близькі подруги, дзеркала або відеозаписи (можна аудіо). Як саме вони сприятимуть дівчині в її любовному визнанні?

Кожен з методів по-своєму ефективний, але краще все ж використовувати їх все відразу або хоча б пару з них на свій розсуд. Так буде зібрано більше різноманітної корисної інформації.

Подруга.

Чи є надійний найкращий друг, з яким можна поділитися всім, навіть своєю таємною закоханістю? Відмінно, навряд чи вона відмовиться допомогти одному в досягненні їм особистого щастя. Головне, щоб вона сама не була закохана в того самого чоловіка. Це доставить більше труднощів, ніж користі.

Якщо такої проблеми немає, можна попросити її разом змоделювати ситуацію спілкування з коханим. Нехай вона зіграє роль хлопця, якому збираються відкрити серце. Якщо приятелька особисто знайома з об'єктом зітхань її подруги, то репетиція пройде ще краще, так як вона буде хоча б приблизно розуміти характер, звичайну модель поведінки хлопця. Заодно можна буде потренувати акторську майстерність, весело провести час, отримати підтримку.

Пройти тест: Чи подобаюся я йому

дзеркало.

Дзеркало до пояса або в повний зріст допоможе не тільки створити ілюзію спілкування, так як доведеться дивитися собі в очі, але також дозволить побачити себе з боку. Якщо дівчині захочеться додати трохи кокетливості, їй краще відрепетирувати всі підморгування, милі посмішки, погляди заздалегідь. Тому що очікування та реальність можуть не збігатися. Тоді, думаючи, що її жест або міміка красиві, спокусливі, панянка просто виставить себе на посміховисько.

Якщо раптом вийде знайти фото коханого або роздрукувати його з соцмереж, буде непогано прикріпити його до дзеркального кутку. Але тільки так, щоб своє обличчя як і раніше було видно у відображенні, інакше загубиться весь сенс тренування.

запис.

Краще все ж вибрати відеоролик, а не аудіозапис, тому що так буде чутно голос, видно руху, жести, вираз свого обличчя. Знімати крупним планом небажано, якщо тільки саме визнання не стане робитися так близько, а це не особливо вдалий варіант. Однак в повний зріст себе записувати теж не знадобиться. Найбільш важливі активні частини &8212; обличчя та руки. Якщо їх видно, то ракурс вдалий. Можна пограти з освітленням, так як в кімнаті і на вулиці воно явно буде відрізнятися, а значить руху теж будуть виглядати дещо по-іншому.

Заодно такий спосіб дозволить перевірити, чи добре запам'ятався текст одкровення, чи немає в ньому прогалин, чи все сказано. Якщо поставити отримане відео на паузу або перемотати його на потрібний момент, вийде детально побачити свої помилки, відразу ж розібрати їх, щоб зрозуміти, як виправити.

3. Пошук моменту.

Який момент краще вибрати, щоб зізнатися чоловікові в любові? Очевидно, той, коли пара залишиться один з одним наодинці. Присутність сторонніх сильно зіпсує інтимний момент, буде позначатися на реакції обох партнерів.

Краще також уникати занадто галасливих місць. Якщо панянка, ледве зібравшись з силами, раптом у відповідь на своє красномовне зізнання почує «ти не могла б повторити? Я нічого не чую», навряд чи у неї з'явиться бажання проробляти все знову. Тому нічним клубам, ярмаркам, транспорту можна впевнено говорити «ні». Якщо закохані звикли бачитися тільки в компанії, поки що не залишалися наодинці, можна хоча б відвести хлопця в сторону і все сказати йому подалі від знайомих.

4. Попередня підготовка.

В день, коли дівчина зважиться на такий серйозний крок, їй краще грунтовно підготуватися. Жувальна гумка (перед самим спілкуванням, але не вчасно нього), гігієнічна помада, легкий приємний парфум, одяг, яка вигідно підносить всі достоїнства фігури, будуть до речі.

Від чого бажано відмовитися, так це від вульгарності &8212; яскравих макіяжів, занадто відвертої одягу, вульгарних жестів, поз. Додавати впевненості алкоголем явно не варто, це відштовхне хорошого хлопця, зіпсує все враження від пояснення в почуттях. Краще не ризикувати, використовуючи такий сумнівний метод.

Пройти тест на сексуальність

Для письмового визнання.

1. Пошук прикладів.

Щоб знайти натхнення для свого листа, можна пошукати в Інтернеті приклади таких любовних зізнань. Навіть готовий варіант підійде, аби не забути вставити ім'я того, кому це послання призначається. Інакше буде ніяково потім дізнатися, що записка адресована якомусь Артему, а об'єкта зітхання звуть Кирило.

Любовні цитати з книг, фільмів, ігор, передач теж підійдуть. Однак доведеться переконатися в тому, що кохана людина їх раніше не чув. Якщо він зрозуміє, що слова були написані не дівчиною, а вона видає їх за свої, йому це буде неприємно, а його думка про панночку відразу погіршиться.

2. Розгорнутий лист.

Про що можна писати в такому посланні? Чи повинна в ньому бути якась чітка структура?

Жорстких рамок або залізобетонних правил в складанні записки немає. Головне, щоб вона була максимально щирою, а слова йшли від серця. Якщо немає поняття, що писати, крім «я тебе люблю" , можна згадати:

 • Що саме подобається шанувальниці в улюбленому хлопці;
 • Про яке найближче майбутнє з ним вона мріє (весілля не описувати);
 • Що вона відчуває, коли він поруч;
 • Як давно вона закохана; коли помітила це;
 • Чому вона вирішила написати лист, а не підходити особисто.

Легкий добрий гумор вітається, проте він не обов'язковий. Підписати лист досить своїм ім'ям, цікавим псевдонімом або залишитися інкогніто &8212; як самій панночці більше подобається.

3. Перевірка на помилки.

Навіть якщо хлопець сам не відрізняється хорошою грамотністю або високим складом, все одно краще зайвий раз перевірити текст, виправити помилки. Як мінімум це повага до читача, як максимум &8212; акуратність, освіченість. Записки з очевидними грубими помарками, описками, закресленнями, плямами схожі на жарт або несерйозне дитяче ставлення до ситуації.

Щоб не показувати лист стороннім, можна просканувати його на наявність помилок в онлайн-редакторах. А в Microsoft Word і Google Documents вбудована Базова перевірка орфографії, пунктуації.

Пройти тест на закоханість

4. Відмітна деталь.

Як щодо того, щоб зробити своє повідомлення більш оригінальним, незабутнім для коханої людини? Тоді досить додати до листа цікаву деталь, яка буде нагадувати про закоханої шанувальниці. Наприклад:

 • Запах жіночих парфумів( купити ароматизований папір або розпорошити свій парфум над листом);
 • Помадний відбиток губ у формі поцілунку;
 • Маленькі милі малюнки від руки або наклейки;
 • Красива каліграфія, незвичайний почерк / шрифт(в Інтернеті є безкоштовні уроки);
 • Вкладена в лист солодкість, акуратно засушений квітка або аплікація.

Такі дрібниці будуть видавати загадковість дами, її багатогранність, незвичайність. Чоловікові захочеться скоріше дізнатися, хто ж ця таємнича незнайомка, тому він швидше за все зробить спроби самостійно розгадати таку таємницю.

Коли переходити до дій?

Як тільки мова або лист будуть готові, а поруч нікого, крім самого молодого людини, не виявиться, бажано відразу ж приступати до завдання. Кожен день зволікання буде негативно позначатися на рішучості панянки, вона стане придумувати нові відмовки. В результаті улюбленого відведе прямо з-під носа Інша або він сам зверне увагу на жінку, яка краще показувала свою зацікавленість в ньому.

Щоб знати, як зізнатися хлопцеві в любові, заінтригувати його при цьому, важливо спочатку зрозуміти, який тип одкровення підходить конкретній дівчині. Очевидно, що методи для сміливої товариської панянки будуть відрізнятися від прийомів боязкою сором'язливою дами. Як саме ці способи використовувати, в якій манері подавати, вже описано в статті. Закоханої шанувальниці залишається лише втілити все в життя, щоб, нарешті, позбутися від тягаря таємних почуттів, знайти шанс на відносини з коханим.

Пройти тест: чи любить він мене?

Зараз читають
Порожнеча в душі: що це і як її заповнити? 7 способів
Порожнеча в душі: що це і як її заповнити? 7 способів
Що робити, якщо на душі порожнеча? Як визначити, чи є порожнеча в душі і ...
Цілеспрямованість: що це таке і як її розвинути??
Цілеспрямованість: що це таке і як її розвинути??
Що таке цілеспрямованість і як вона допомагає впевнено рухатися в обрано ...
Як правильно розмовляти з людьми: 8 правил
Як правильно розмовляти з людьми: 8 правил
Як правильно розмовляти з оточуючими, щоб вони проявляли щирий інтерес? ...
Як навчитися красиво говорити і що значить красива мова??
Як навчитися красиво говорити і що значить красива мова??
Як навчитися красиво говорити і в чому особливості красивої мови? 6 спос ...
Як підкорити дівчину? 10 швидких способів її вразити
Як підкорити дівчину? 10 швидких способів її вразити
Як підкорити дівчину, якщо часу не так багато? Чи доведеться готуватися ...
Ласкаві слова чоловікові: як їх говорити і 50 прикладів
Ласкаві слова чоловікові: як їх говорити і 50 прикладів
Як говорити ласкаві слова чоловікові? Які прізвиська краще вибирати для ...
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Що таке когнітивний дисонанс і як наш мозок зменшує психологічну напругу ...
Новое youtube видео