Назад
Пропозиція дівчині зустрічатися: 7 кроків

Навигация по разделу
предложение девушке встречаться

Як зробити пропозицію дівчині зустрічатися?

Як правильно зробити пропозицію дівчині зустрічатися, щоб вона з більшою ймовірністю погодилася? Для цього знадобиться алгоритм з 7 кроків

Хочеться почати відносини з сподобалася дамою, але все ніяк не виходить зважитися на це? Або, можливо, з рішучістю все в порядку, але незрозуміло, як діяти, з чого почати? Ці 7 кроків зроблять пропозицію дівчині зустрічатися максимально природним, але при цьому красивим для чарівної обраниці. Чи доведеться виконувати важкі або заплутані завдання, долати складні перешкоди? Зовсім не обов'язково. Досить бажання і невеликих приготувань.

1. Продумати свою промову.

Щоб під час самого речення раптом не усвідомити, що всі думки сплуталися в безглузду хаотичну купу або що не виходить підібрати правильні слова, важливо опрацювати свою промову ще до побачення. Просто поставити пряме запитання не вийде, це буде виглядати дивно, поставить дівчину в глухий кут. Доведеться задуматися, Про що взагалі можна поговорити під час зустрічі з панянкою. Можливі варіанти (бажано вибрати відразу кілька):

 • Почуття хлопця, їх глибина, ступінь, сила, коли вони з'явилися, як розвивалися;
 • Що він готовий дати своїй дівчині (не тільки в матеріальному плані, то також підтримку, турботу, вірність, довіру і т. п.);
 • Компліменти дівчині, причому не тільки про зовнішність, а ще про характері , її особистості (це переконає її, що шанувальник дійсно зацікавлений в ній);
 • Яку радість викличе згоду обраниці, проте важливо згадати про те, що почуття чоловіка її ні до чого не зобов'язують (мінімум тиску);
 • Як жінка вже вплинула на кавалера (лише в позитивному контексті).

Краще створити невеликий план-начерк, добре завчити його. Намагатися запам'ятати весь текст не має сенсу. Якщо оповідач забуде одну деталь, він швидше за все також не зможе нормально згадати все продовження через хвилювання. З планом вийде впоратися краще, так як кілька пунктів запам'ятати легше, а хороша імпровізація допоможе уникнути мовчання.

Пройти тест на сумісність

2. Призначити зустріч.

Називати цю зустріч перше побачення небажано, так як це збентежить дівчину, підвищить її очікування від прогулянки, змусить її нервувати. До того ж, вона швидше одягне найкраще вбрання, підбори, нафарбується, що ускладнить завдання, адже їй буде некомфортно весь час бродити. Тому нехай це буде звичайний "Дружній" похід в парк, кафе, галерею. У кіно краще не йти, так як там не вийде нормально поговорити або усамітнитися.

Якщо пара разом вчиться або працює, досить запропонувати коханій прогулятися під час перерви, разом піти на обід, проводити її додому або на зупинку. Так зустріч буде виглядати ще більш природною, невимушеною. Однак в такому випадку шанс залишитися наодинці буде нижчим, адже вона може йти з подругами, іншими колегами. А якщо вона &8212; яскраво виражений інтроверт , то швидше за все захоче побути одна, відпочити від спілкування. Тоді бажано призначити їй побачення у вільний час.

3. Підготуватися до побачення.

Костюми, гелі для волосся, краватки, Rolex не знадобляться. Досить виглядати, як зазвичай, так як різкі зміни насторожать дівчину. Вона запідозрить, що зустріч була призначена не просто так. Через це їй буде важче розслабитися.

Проте охайний зовнішній вигляд, свіже, не заплямоване безсонням обличчя, приємний парфум справлять гарне враження. Особливу увагу краще приділити бороді, нігтям, взуття. Зазвичай дівчата визначають акуратність хлопця саме по цих деталях. Жувальна гумка & 8212; це обов'язкова річ, адже цілком можливо, вечір завершиться першим поцілунком . Тільки жувати її важливо, не відкриваючи рота. Чавкающие звуки з надто» розгулялася " щелепою швидше відлякають даму, ніж вразять.

4. Почати звичну бесіду.

Щоб панянка ні про що не здогадалася і для власного розслаблення, звикання до її присутності, бажано почати розмову з чогось простого. Нехай це буде тема, яка часто звучить в звичайних розмовах з обраницею.

Можна запитати, як у неї справи, проте зациклюватися на цьому надовго не можна. Виняток &8212; якщо сама співрозмовниця захоплено розповідає про останні події. Якщо немає, доведеться міняти напрямок бесіди. Щоб придумати, в яке русло згорнути спілкування, досить придивитися до оточення.

Собаки грають поруч? Відмінно, мало хто не любить тварин, хороший привід їх обговорити. Недалеко весело сміються діти? Можна поговорити про них, про дитинство в цілому. Повз проїхав велосипедист? Цікаво, що ж панянка думає про спорт і ЗСЖ? Будь-які люди або події навколо можуть послужити підказкою. Нерідко виручає сама дівчина, але краще не передавати їй повний контроль над бесідою, інакше вона подумає, що хлопець занадто м'якотілий або просто зануда.

Пройти тест на впевненість у собі

5. Знайти гарне місце.

По ходу розмови (а краще заздалегідь) у чоловіка буде ще одне завдання &8212; знайти пару красивих локацій. Однією обійтися не вийде, так як співрозмовниця може не погодитися довго ходити, а захоче посидіти або зайти куди-небудь. Які місця підійдуть:

 • Дах з приголомшливим видом на місто;
 • Цікаве графіті, витончені скульптури;
 • Затишні вулиці або алеї з лавочками під деревами;
 • Природні ділянки, де трохи сторонніх;
 • Святкові декорації (гірлянди, стрічки);
 • Акуратні Альтанки (іноді такі є в спальних районах).

Якщо в місті є статуї або інші споруди, призначені для закоханих (мости з замками молодят, фігури сердець, голубів і т.п.), буде гарною ідеєю піти туди.

6. Звернути її увагу.

Коли місце призначення буде досягнуто, а розмова налагоджена, прийде час для найвідповідальнішого кроку. Щоб визнання в почуттях не виглядало раптовим, дивним, безглуздим, спочатку доведеться зупинитися, звернути увагу дівчини на себе. Як це зробити:

 • Самому призупинитися, встати ближче до жінки;
 • Запросити її присісти, присунувшись до неї;
 • Ніжно взяти її за руку, посміхнувшись;
 • Поправити пасмо її волосся або провести долонею по її щоці;
 • М'яко притягнути її до себе, обійняти так, щоб було видно її обличчя.

А коли вона буде сконцентрована тільки на шанувальнику, чекаючи його наступних дій, прийде час головних слів, заради яких все організовувалося.

7. Зробити визнання.

Чекати більш підходящого моменту не можна просто тому, що його не буде. Страшно, хвилююче, ніяково & 8212; складність подолання таких емоцій забудеться, як тільки панянка погодиться на відносини. Можна зробити глибокий вдих, перед тим як почати, або невелику паузу, щоб заглянути коханої в очі, а заодно зібратися з думками. Якщо все геть вилетіло з голови, нічого страшного. Досить буде сказати про своє хвилювання, його причини, а далі розповідь продовжиться сам собою. А посмішка сподобалася красуні підбадьорить ще більше.

Робити пропозицію дівчині зустрічатися завжди хвилююче. Невідомо, як вона відреагує, що скаже, чи відчуває взагалі щось у відповідь. Однак, озвучивши своє бажання бути разом, хлопець виконає тим самим відразу два завдання &8212; позбавиться від вантажу невизначеності, очікування і зробить крок назустріч відносинам. Можливо, обраниця сама вже давно чекає дій з боку свого шанувальника, буде рада його визнанню. А дізнатися це напевно, нічого не зробивши, навряд чи вийде.

Пройти тест на самооцінку

Зараз читають
Настрій: що це таке і від чого залежить??
Настрій: що це таке і від чого залежить??
Що таке настрій і які фактори можуть на нього впливати? Які види настрою ...
Оратор: хто це такий і як ним стати??
Оратор: хто це такий і як ним стати??
Хто такий оратор і якими якостями він повинен володіти? 6 порад як підго ...
Як підкорити чоловіка з урахуванням його темпераменту??
Як підкорити чоловіка з урахуванням його темпераменту??
Як підкорити чоловіка, якщо він холерик, флегматик, сангвінік або меланх ...
Вумбілдинг: що це таке, навіщо потрібен і основні вправи
Вумбілдинг: що це таке, навіщо потрібен і основні вправи
Що таке вумбілдинг і як він пов'язаний з різними вправами для зміцнення ...
Управління особистими фінансами: проста схема, яка допоможе стати багатшими кожному
Управління особистими фінансами: проста схема, яка допоможе стати багатшими кожному
Управління особистими фінансами завжди була дуже актуальна тема, а в нин ...
Кращий спосіб як мотивувати себе просто
Кращий спосіб як мотивувати себе просто
Як мотивувати себе на досягнення своїх цілей, особливо довгострокових. А ...
Пофігізм: що це таке і 3 способи стати реальним пофігістом??
Пофігізм: що це таке і 3 способи стати реальним пофігістом??
Що таке пофігізм і чому це поняття вважають негативним? Які види пофігіз ...
Новое youtube видео