Назад
Як зробити пропозицію дівчині? 11 послідовних кроків

Навигация по разделу
Как сделать предложение девушке

Як зробити пропозицію дівчині?

Як зробити пропозицію дівчині, щоб все пройшло успішно? Як підготуватися до такої важливої події? 11 рекомендацій для чоловіків, які знайшли " ту саму»

Як зробити пропозицію дівчині? Ця подія здається важливою і проблемною одночасно. Складно відразу сказати, як підготуватися до нього так, щоб все пройшло на ура. Ризик відмови, погано продуманих або зірваних планів, невпевненість, хвилювання &8212; лише частина причин, через які пропонувати руку і серце буває дуже складно. Як подолати ці перешкоди, набратися сміливості, організувати визнання в любові в кращому вигляді? Всього 11 основних порад вирішать такі проблеми.

1. Переконатися, що почуття серйозні.

На перших етапах відносин дуже легко переплутати просто закоханість або яскраве захоплення з любов'ю . Чарівність, трохи ілюзорний погляд, бурхливі гормони засліплюють, не даючи тверезо подивитися на все з боку. У такий період дуже легко припуститися помилки, яку потім доведеться довго і ретельно виправляти. Але як тоді зрозуміти, що цукерково-букетний період вже пройшов, а нинішнє почуття &8212; це вже любов або її початок? Є ряд умов:

 • Пара давно знайома (більше 2-3 років), тісно спілкується;
 • Мінуси обраниці очевидні, Вона не здається ідеальною;
 • Немає бажання або надії змінити щось в партнерці;
 • Інтереси дівчини враховуються при плануванні майбутнього;
 • Були сварки або сварки, але не виникло думки піти;
 • Хлопцеві не доводиться підлаштовуватися, жертвувати, прогинатися;
 • Є розуміння, над чим краще попрацювати, щоб поліпшити відносини.

Якщо хоча б пару пунктів не підходять, бажано почекати з заручинами, придивитися один одному довше, проаналізувати свої почуття.

Пройти тест на сумісність

2. Зрозуміти, чи підходить вона на роль дружини.

Різні характери , що відрізняються темпераменти , несхожі інтереси і захоплення &8212; це не проблема для тих, хто готовий будувати спільної щастя . А ось якщо партнери по-різному дивляться на життя в цілому, мають неоднакові орієнтири, плани, погляди на майбутнє, що суперечать пріоритети, тоді складності точно виникнуть.

Якщо хлопець хоче бачити себе єдиним добувачем в сім'ї, а його дівчина не мислить життя без роботи, так як це її спосіб реалізації, вони навряд чи спокійно уживуться. Те ж саме станеться, якщо один, наприклад, хоче спокійного розміреного життя без ризиків, змін, а інший занудьгує в таких умовах, так як обожнює драйв, небезпека, швидку зміну подій. На цьому грунті виникають серйозні конфлікти в сім'ї , непорозуміння, сумніви один в одному, а також підриваються близькість, довіра, часом навіть чесність.

Щоб уникнути таких ризиків, бажано зрозуміти, що пару зближує, об'єднує, зводить до однієї точки, чи достатньо важливі, пріоритетні ці подібності.

3. Упевнитися в її бажанні бути разом.

Можливо, поки хлопець ламає голову над тим, як зробити пропозицію своїй дівчині, вона в той час думає про розрив або недосконалість їх відносин. Або проблема може бути в її небажанні (поки) виходити заміж, неготовності до такого кроку в цілому або саме з нинішнім партнером.

На щастя, можна заздалегідь влаштувати «профілактику» курйозів. Для цього знадобиться звичайна розмова по душам. Важливо запитати жінку:

 • Чи щаслива вона у відносинах, чи всім задоволена або є проблеми;
 • Чи хотіла б вона щось змінити в парі, що саме;
 • Як вона ставиться до різних видів шлюбу, моделям сім'ї;
 • Якими вона бачить свої взаємини через кілька років;
 • Чи вважає вона, що в майбутньому у неї і її чоловіка вийде створити сім'ю, чому так.

Важлива не тільки суть відповідей, але також реакція панянки на питання, так як вона може сказати не правду, а то, що її шанувальник хотів почути. Однак при цьому мова тіла видасть її спроби обдурити, невдоволення чимось, невпевненість, страхи.

4. Згадати про те, що вона любить.

Будувати план доленосної події доведеться з урахуванням саме її поглядів. Смаки хлопця теж грають роль, але скоріше в плані зручності, а не всієї картини в цілому. Щоб з наступними кроками не виникало труднощів, краще задати собі кілька питань про свою даму серця.

 • Як вона розуміє романтику, чи любить її взагалі?
 • Які місця, заклади їй подобаються? Домувальниця вона?
 • Замкнута вона? Любить публічність або віддає перевагу приватності?
 • Які побачення з минулого сподобалися або запам'яталися їй найбільше?
 • Що робить її щасливою, викликає у неї посмішку або навіть дитячу радість?

Відповіді підкажуть, на чому засновувати пропозицію, які слова говорити, яке місце вибрати для заповітного визнання, чи варто підключати до цього інших людей. Якщо догодити своїй дівчині, розвеселити її або зворушити, то отримати її згоду буде легше. Та й сама подія запам'ятається краще для майбутніх щасливих подружжя.

Пройти тест на темперамент

5. Спланувати подію.

У плануванні доведеться приділяти увагу не тільки інтересам, смакам дівчини, але також практичності. Хлопцеві бажано врахувати перетин відразу декількох подій. Наприклад:

 • Дізнатися, чи є вільний столик в ресторані на задану дату, забронювати його;
 • З'ясувати, коли заклад закривається, чи можна орендувати зал після закриття;
 • Зрозумійте, чи є поруч із замовленим столиком достатньо місця, щоб можна було вільно опуститися на коліно і нічого не розбити / штовхнути/впустити;
 • Намовити офіціанта принести блюдо або напій з кільцем всередині:
 • Подивитися прогноз погоди, чи не буде заморозків, граду, зливи, чи вийде романтична прогулянка після вечері і т. д.

Це лише один з мільйона можливих сценаріїв. Але ж можна організувати всі будинки, в парку атракціонів, на базі відпочинку за містом, в поїздці, в дружній компанії або за новорічним столом з найближчими. Краще наповнити майже весь день позитивними подіями, враженнями, а вже на кінець запланувати саму пропозицію.

6. Придумати план Б або прокачати імпровізацію.

У чому сенс грандіозної церемонії, якщо плани можуть легко зірватися через якісь буденні причини? Несподіваний виклик на роботу, погана погода, ремонт кафе, поломка атракціону, небажання дівчини куди-небудь йти &8212; причин, за якими все може зірватися, занадто багато. Тому сподіватися тільки на чітку схему, один продуманий варіант небажано. Виручити можуть два способи &8212; запасний план або вміння імпровізувати на ходу.

Рішення піти в інше місце, перенести пропозицію на інший день або просто відкласти його на годину, зміна маршруту або послідовності розваг врятують всю ситуацію. У таких моментах головне &8212; не розгубитися. З ясною головою знайти вихід вийде набагато швидше, ефективніше. Причому обернути все можна так, що майбутня наречена навіть не помітить підступу або різкої зміни подій.

7. Не шукати "ідеального випадку".

Понеділки, Новий рік, наступний місяць, чарівне «завтра» &8212; оборонні щити всіх сумніваються. Відповідного, тим більше ідеального за збігом подій, настроїв, зірок моменту може взагалі не настати. А час при цьому не стане зупинятися або сповільнюватися, будуть губитися тижні, місяці, а то й роки.

Вся проблема полягає не в вираховуванні сприятливих днів, а невпевненості, боязні провалитися, небажанні ризикувати. Через це хлопець буде зволікати, не наважуючись на важливий крок. А дівчина тим часом може зовсім подумати, що її не розглядають в якості майбутньої дружини. Це змусить її почати сумніватися в своєму обранцеві, його наміри.

Тому чоловікові краще скоріше зустрітися зі своїми страхами, залишити їх позаду, щоб вже полегшено видихнути. Чим довше він буде роздумувати над ситуацією, збиратися з духом, тим більше сумнівів, невпевненості в ньому буде з'являтися.

Пройти тест на впевненість у собі

8. Знайти персональне "заспокійливе".

Як не забути всі заготовлені слова любові або порядок дій? Що робити, якщо голос почав зрадницьки тремтіти, до горла підступив кому або в роті пересохло, а руки трясуться, хоча головна частина всієї події ще навіть не почалася? Нервувати в цій ситуації нормально. Навряд чи взагалі можна знайти когось, хто б не хвилювався в такий відповідальний момент. Однак справлятися з усім доведеться все одно, так що пора думати, як саме це робити.

Алкоголь, заспокійливі препарати або енергетики для ясності розуму нічим не допоможуть. Швидше за все вони тільки ускладнять завдання. Заспокоювати себе доведеться іншими методами. Це може бути методика релаксаційного дихання, уявне малювання приємних картин або відразу позитивної відповіді панянки, 5-хвилинна прогулянка в швидкому темпі. Такі способи краще випробувати заздалегідь, тому що тестувати їх в день Х буде вже ніколи.

9. Привести себе в порядок.

Пропонувати руку і серце, будучи розпатланим, неголеним, сонним або в порваній майці не можна. Це важлива подія, тому дівчині, природно, захочеться побачити свого нареченого при повному параді. Що вже говорити про елементарну гігієну, базової охайності.

Не обов'язково надягати дорогі костюми, вибирати класичний стиль одягу. Навіть прості футболка і джинси можуть виявитися доречними. Все залежить від місця, де буде пара, від настрою. Наприклад, якщо хочеться, щоб пропозиція виявилася сюрпризом, то надягати той же елегантний костюм для ресторану (хоча раніше такий одяг навіть не миготіла в гардеробі хлопця) буде занадто ризиковано. Тобто кардинальних змін у зовнішності, стилі, звичайної моделі поведінки робити небажано.

10. Бути готовим до всього.

Якщо чоловік припускає тільки два варіанти відповіді від дівчини &8212; так чи ні &8212; він може зіткнутися з великою несподіванкою. Для дівчини вся ситуація теж хвилююча, незвичайна, тому вона цілком може відповісти:

 • Мовчанням, тому що у неї немає слів, їй ніяково, вона перенервувала і т. п.;
 • Фразами «не знаю " « "мені потрібно подумати" « " не впевнена»;
 • Жартом, поддражниванием і без того розхвилювався шанувальника;
 • Словами «Так, але...», а в цьому «але» виявиться маленький каприз, небажання виходити заміж саме зараз, категорична умова і т. п.;
 • Недовірою до серйозності події. Вона цілком може подумати, що її просто розіграли, особливо якщо хлопець до цього жартував на цю тему.

Краще підготуватися до різних варіантів результату, щоб, коли все станеться, не розгубитися ще більше, не зіпсувати випадково все торжество. При будь-якому розвитку подій краще залишатися спокійним, проявляти розуміння, показувати дівчині, що все в порядку. Це розрядить натягнуту атмосферу, позбавить від неприємних розмов, незручного мовчання, сварок.

11. Перейти до дій.

Більше ніяких хитрощів не потрібно. Придумувати щось незрозуміле, чіплятися до всіх деталей, вишукувати недосконалі дрібниці не доведеться. Навпаки, ці дії тільки ускладнять ситуацію для обох партнерів. У такій події всі незначні шорсткості, неточності легко згладяться під дією радісних емоцій , любові, навіть банальних гормонів.

11 кроків про те, як зробити пропозицію дівчині, &8212; це лише початок шляху. Багато що залежить від самого хлопця, його рішучості, бажанні намагатися, добре продумувати, організовувати таку важливу подію. Однак для того, хто знає чого хоче, готовий ризикувати, долати перешкоди, все пройде ідеально. А любляча дівчина завжди оцінить старанності свого чоловіка, особливо в ситуаціях, коли він робить вчинки заради двох або намагається ощасливити свою обраницю.

Пройти тест на самооцінку

Зараз читають
Че робити з цим життям? 7 різних шляхів для розвитку
Че робити з цим життям? 7 різних шляхів для розвитку
Че робити зі своїм життям, якщо здається що все не так? Як вийти з цього ...
Самореалізація особистості: що це таке і які види бувають??
Самореалізація особистості: що це таке і які види бувають??
Що таке самореалізація людини і які є її види? Які основні ознаки, за як ...
Психологічний портрет: що це таке і з чого складається??
Психологічний портрет: що це таке і з чого складається??
Що таке психологічний портрет і які пункти обов'язково включає в себе? В ...
Ніжні слова і як їх говорити коханим: + 40 прикладів
Ніжні слова і як їх говорити коханим: + 40 прикладів
Як говорити ніжні слова правильно? Чи однакові вони для чоловіків і жіно ...
Кращий спосіб як мотивувати себе просто
Кращий спосіб як мотивувати себе просто
Як мотивувати себе на досягнення своїх цілей, особливо довгострокових. А ...
Садист: хто це такий, причини агресії і як протистояти??
Садист: хто це такий, причини агресії і як протистояти??
Хто такий садист і як розпізнати побутового садиста? Як справлятися зі с ...
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Що таке когнітивний дисонанс і як наш мозок зменшує психологічну напругу ...
Новое youtube видео