Назад
Пропозиція вийти заміж: 9 грубих помилок

Навигация по разделу
Предложение выйти замуж

пропозиція вийти заміж & 8212; 9 можливих помилок

Як зробити пропозицію вийти заміж, не зіпсувавши його безглуздою помилкою? Ці 9 провальних методів визнання краще відразу внести в чорний список і назавжди забути

Зустрівши свою єдину, хочеться зробити їй пропозицію вийти заміж настільки ідеальним, наскільки це тільки можливо. Але навіть таке бажання іноді підводить, чоловік припускається помилок, які псують всі хороші враження від радісної події. Про які помилки йдеться? Чого точно краще не робити, зважившись пов'язати свою долю з коханою жінкою? Наскільки критичні ці промахи? 9 відповідей на ці питання допоможуть уникнути небезпечних ризиків.

1. Кільце в їжі або напоях.

У багатьох любовних мелодрамах часто показують, як головний герой підмовляє офіціанта або кухаря підкинути обручку майбутній нареченій в десерт або шампанське. На екрані все виглядає вельми романтично, проте в житті викликає швидше труднощі, ніж захват. Коли виникають проблеми:

 • Дівчина не їсть солодкого або взагалі не вживає алкоголь;
 • Такий прийом сприймається як банальність, стерта до дірок;
 • Є ризик вдавитися кільцем, випадково проковтнути його, невдало прикусити;
 • Панянка може не доїсти десерт до місця, де захований подарунок;
 • Перстень буде липким, брудним через їжу/напій.

Якщо так вже хочеться зробити пропозицію-сюрприз за вечерею, можна покласти весільну прикрасу в виїмку між чайною/кавовою чашкою і блюдцем. Так все пройде з б о більшим успіхом, а дама точно помітить кільце.

2. Інше свято.

Робити пропозицію посеред чужого весілля, дня народження чи іншого свята, де в центрі уваги виявляються інші люди &8212; поганий тон. Це спроба перетягнути загальний інтерес на себе, а не на винуватців торжества. Потім можна буде не дивуватися, чому знайомі раптом перестали куди-небудь запрошувати. Для самої нареченої це буде незручна ситуація.

З'єднати освідчення в коханні дівчині і день Народження, Новий рік, День закоханих &8212; теж не найвдаліша ідея. Спочатку панянка може навіть зрадіти такому «збігу», але потім почне замислюватися, чи не було зроблено цю пропозицію з корисливих мотивів. Наприклад, щоб потім точно не забути дату річниці або щоб в поривах скупості спеціально звести все до одного подарунка відразу за дві події.

Пройти тест на сумісність

3. Подяка за секс.

Фраза " Ти вийдеш за мене?"після близькості звучить нещиро. Складається враження, ніби хлопець жартує, знаходиться під дією гормонів/емоцій, а потім передумає. Можливо, це комплімент вмінням жінки в ліжку, але дивно кликати заміж тільки через це. Навіть якщо у чоловіка в думках не було нічого такого, а лише щире бажання бути разом, не факт, що його зрозуміють правильно.

Те саме стосується речення під час самого сексу, а також прямо перед ним замість прелюдії. Останнє взагалі починає скидатися на шантаж, маніпуляцію. Нехай краще "нічні пригоди" відбудуться вже після відповіді панянки, якогось спілкування з нею або продовження вечері, наприклад.

4. Обов'язкова публічність.

Стати на одне коліно перед родичами, друзями або тим більше випадковими незнайомцями &8212; не завжди є гарною думкою. Навіть якщо чоловік готовий кричати на весь світ про свої почуття, можливо, це все ж не підходить для його дівчини. Не всі дами люблять публічність в таких особистих речах. Багато, навпаки, хочуть, щоб пропозиція була зроблена в інтимній обстановці, без сторонніх вух і очей.

Якщо йти на такий крок публічно, у нареченої може виникнути відчуття, ніби на неї спеціально тиснуть, так як у неї майже пропадає право вибору. Якщо вона відмовить хлопцеві, ніхто не буде розбиратися, чому вона це зробила. Всі відразу почнуть жаліти невдалого нареченого, засуджувати її. Тому краще все ж зізнаватися в любові, залишившись наодинці один з одним. Так емоції будуть більш яскравими, не доведеться стримувати реакцію, як в громадському місці.

5. Банери та стенди.

Розмістити фразу «N, Виходь за мене!"на міських білбордах або схожих рекламних конструкціях &8212; це дорого. Друга причина, по якій такого краще не робити, &8212; порушення особистих кордонів. Дівчину будуть впізнавати на вулиці, розглядати її, задавати їй питання. Не факт, що таке раптове увагу доведеться їй до душі.

Крім того, це черговий вид публічності, про який йшла мова в попередньому пункті. Можливо, кохана на перших порах захоче зберегти все в таємниці від знайомих, близьких, щоб потім зробити їм сюрприз, відзначити разом. А з таким одкровенням на все місто це навряд чи вийде.

6. Примирення після сварки.

Вручення заповітної коробочки після скандалу &8212; це спосіб відкупитися. Ось кілька причин, чому краще не пропонувати бути разом відразу після сварки :

 • Емоції ще не вщухли, є образа , яка може легко вилитися в»ні";
 • Кільце, штамп в паспорті не вирішать проблему, через яку пара посварилася;
 • Дівчина почне сприймати хлопця як легковажного, несерйозного.

Навіть якщо примирення здійсниться, воно буде лише тимчасовим, а потім сварки знову відновляться. Тільки на цей раз відкуповуватися буде нічим, так як пропозиція вже зроблено, а сама дівчина перестане реагувати на такі кроки.

Пройти тест на впевненість у собі

7. Жорстокий розіграш.

Розігрувати Серцевий Напад, рвати на собі футболку, щоб кохана побачила напис «Виходь за мене» на грудях, &8212; це грубо. Те ж стосується якихось страшних для неї особисто атракціонів, неправдивих викрадень, затримань поліцією. Якщо навіть після таких витівок любов нікуди не дінеться, з купою нервових клітин точно доведеться розпрощатися.

Після великого стресу, який за підсумком виявиться підлаштованим, дівчині явно не захочеться заміж. Розірвати відносини, вліпити ляпаса, втекти додому до мами &8212; так, але тільки не заміж. А що якщо їй стане погано від таких пристрастей? Чи готовий до такого повороту хлопець? Хвилювань буде вистачати навіть без панічних атак.

8. Спиртне для хоробрості.

Так, пропозиція &8212; нервова, хвилююча, навіть для когось страшна задача. Однак Шукати заспокоєння на дні пляшки або навіть в парі ковтків небажано. Мінусів багато:

 • Неприємний запах з рота;
 • Заплутана мова;
 • Забудькуватість, розгубленість;
 • Посилене тремтіння рук, невпевнена ХОДА;
 • Швидке випаровування заспокійливого ефекту.

Адекватні жінки нормально реагують на прояв нервозності у чоловіків. В деякій мірі дамі буде навіть приємно те, що її обранець так переживає за її відповідь. Тому краще все ж відмовитися від такого сумнівного «антидепресанту». Замінити його можна дихальними вправами, розминкою, прогулянкою, приємними думками, уявленнями спільного майбутнього.

9. Звичайні справи.

Романтику ніхто не відміняв. Говорити такі важливі слова в абсолютно буденній ситуації, без кільця, пояснення в любові, тим більш поблажливим тоном &8212; явно погана ідея. Дівчині хочеться опинитися в казці, атмосфері захоплення, близькості. Їй абсолютно точно не сподобається, якщо їй запропонують вступити в шлюб, поки вона миє посуд, поспішає на роботу або фарбує нігті лаком.

Пропозиція вийти заміж &8212; це подія, яка однаково важлива, хвилююча для обох партнерів. Тому ретельна підготовка до нього, виключення описаних помилок обов'язкові для успіху. Любляча дівчина буде рада навіть простому, небагатослівному, але романтичному, щирому пропозицією руки і серця. А щоб воно було таким, досить врахувати бажання своєї жінки, позбутися від перерахованих провальних ідей, способів відкриття своїх почуттів і намірів.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Життя безглузде або чому так іноді здається? 7 рішень
Життя безглузде або чому так іноді здається? 7 рішень
Що робити, якщо здається, що життя безглузде і не вдається? Чи потрібно ...
Комунікабельна людина: хто це такий і як ним стати??
Комунікабельна людина: хто це такий і як ним стати??
Хто такий комунікабельний людина і які його основні риси? Чим він відріз ...
Як познайомитися з дівчиною на вулиці і про що розмовляти??
Як познайомитися з дівчиною на вулиці і про що розмовляти??
Як познайомитися з дівчиною на вулиці, переступити через страх, обійти н ...
Як познайомитися з дівчиною: 10 основних правил знайомства
Як познайомитися з дівчиною: 10 основних правил знайомства
Як познайомитися з дівчиною і зацікавити її? Чи є спеціальні прийоми в з ...
Як домогтися дівчину і що для цього робити??
Як домогтися дівчину і що для цього робити??
Як домогтися дівчину і не опускати руки в разі першої невдачі? Чи варто ...
Наскільки далеко зайшов коучинг: чому його можна зустріти в будь-якій сфері
Наскільки далеко зайшов коучинг: чому його можна зустріти в будь-якій сфері
Коучинг – досить молодий напрямок роботи з людьми, і все ж його можна зу ...
Самопізнання: що це таке і з чого його почати??
Самопізнання: що це таке і з чого його почати??
Що таке самопізнання і які є етапи? Чек-лист з 44 питань для вивчення се ...
Новое youtube видео