Назад
Думки матеріальні: 4 основних правила матеріалізації

Навигация по разделу
мысли материальны

думки матеріальні або як навчитися ними керувати?

Що таке думки і як це все влаштовано? Звідки взялося твердження, що думки матеріальні і як це пояснюється? 4 базових правила матеріалізації думок

Часто з різних джерел ми чуємо твердження, що думки матеріальні. Що це означає? Чи можна їх побачити і помацати? Чому взагалі виникла така думка? Якщо це правда, Як навчитися керувати своїми думками? Які методики допомагають? Скільки часу чекати, поки почнеться матеріалізація думок? Як прискорити цей процес? Відповісти на ці питання важливо кожній людині.

Незалежно від віку, статі та національності універсальні закони спрацьовують стовідсотково. В особистому житті, на роботі, або з друзями люди мають те, про що думають. Думки матеріалізуються самі по собі, в певні моменти. Але скільки часу це займе, не знає ніхто. Так що, поговоримо на важливу і цікаву тему, яка має практичне застосування.

Що таке думки і яка їх природа?

Відповідаючи на питання, як матеріалізувати думки, необхідно розібратися в самій суті цього явища. Що вони з себе представляють. Людське тіло-складний механізм, над роботою якого ламають голову вчені і філософи. мозок-сама маловивчена частина організму . Ціла армада нервових клітин і їх компонентів переплітаються в чудові візерунки, утворюючи мільярди взаємозв'язків. Нервові імпульси проходять за допомогою складного тандему електричних імпульсів і хімічних речовин (нейромедіаторів). Все, що знаходиться в цій системі, має фізичну природу, значить і думки матеріальні.

Пройти тест на півкулі мозку

Але де саме вони з'являються і куди зникають, досі залишається загадкою. Це дає привід прихильникам езотеричних навчань стверджувати, що розум людини тільки побічно пов'язаний з тілом. Насправді особистість має духовну природу, лише тимчасово перебуваючи біля біологічної оболонки. Поки що, вчені і езотерики ведуть гру з рівним рахунком. Офіційна наука не визнає існування тонких світів, але і дати остаточну відповідь з приводу розуму теж не може. Як це часто буває, істина може бути десь посередині між різними крайніми думками.

Навіть якщо душа дійсно є, саме в мозку можуть зароджуватися думки, які потім і формують особистість людини . Інакше навіщо взагалі потрібні були б білкові тіла. Але це все демагогія. Куди важливіше розуміти, чи мають думки реальне фізичне втілення, чи стають вони матерією. З логічної точки зору-сто відсотків.

Думки матеріалізуються за допомогою людини. Наприклад, художник втілює свої ідеї на полотні, скульптор увічнює їх у камені, а поет переносить на папір. Будь-який твір мистецтва-це і є матеріалізація думки його творця. Аналогічно з'являються нові товари, бренди, торгові марки. Хтось їх придумує і створює. Але в цій статті ми говоримо трохи про інше. Зрозуміло, що вольовим зусиллям, за допомогою праці людина може що-небудь виготовити. Це в його владі. А як бути в ситуації, коли матеріалізація думок відбувається спонтанно? Якими законами можна таке пояснити? Як передбачити і спрогнозувати?

Як пояснити, що думки матеріальні?

Поки наука остаточно не відповіла на це питання, можна звернутися за допомогою до філософів, які спробували пояснити закони світобудови задовго до появи перших вчених. У філософському таборі намітилося стійке поділ на два протилежних вчення. Перший називають ідеалізмом , а друге-матеріалізмом. Між ними існує багато перехідних форм.

Також є і крайні погляди. Розглянемо їх по порядку. Матеріалісти впевнені, що світ влаштований за законами об'єктивної реальності і матеріалізація думок – це просто міф. Вони доводи цілком переконливі , адже не відомо достовірних фактів цього явища. Ніхто ще силою уяви не отримав дорогий автомобіль, яхту або заміську нерухомість, так щоб це можна було офіційно зафіксувати, як факт.

Пройти тест на тип сприйняття

Але і погляди матеріалістів не завжди відповідають звичайній життєвій мудрості. Кожен може назвати будь-які збігу обставин , які дають зрозуміти, що думки матеріальні. Наприклад, випускник школи мріє про зустріч зі своєю колишньою однокласницею, яка поїхала за кордон, і абсолютно випадково стикається з нею в своєму місті. Або хтось довго шукає роботу, представляючи її у всіх подробицях, і потім в один момент отримує несподівану пропозицію саме з цієї сфери.

Іноді люди отримують подарунки, про які мріяли, але нікому не говорили. Ці та інші ситуації підштовхнули деяких філософів задуматися над питанням матеріальності світу. Ідеалісти впевнені, що духовна субстанція пронизує нашу реальність і коригує події, що відбуваються. Прихильники об'єктивного ідеалізму вважають, що світом керує вищий розум, але люди можуть вплинути на його рішення своїми проханнями, наприклад, під час молитов або здійснення обрядів.

Суб'єктивні ідеалісти , навпаки, переконані в тому, що світ залежить від спостерігача і саме людина формує реальність. В такому випадку, думки матеріалізуються постійно, створюючи навколишній світ. Свою правоту на всі сто відсотків не довели ні матеріалісти, ні ідеалісти. Швидше за все, істина десь посередині, змушуючи об'єктивний світ змінюватися у відповідь на дуже сильне бажання окремого спостерігача, або колективу.

Крім філософського трактування, є і більш приземлене психологічне обґрунтування. Багатьом відома стара приказка»думки породжують слова, які формують дії, а ті визначають особистість людини". Існує багато інших афоризмів на цю тему. Наприклад « "впевненість у перемозі-це 90% перемоги" і т. п. Часто трапляється так, що більш впевнена людина досягає успіху. Занижує собі планку, лише в дуже рідкісних випадках чогось досягає.

Наша поведінка формує коло спілкування, від якого залежить наш соціальний статус. Чим вище цінує себе людина, тим впливовіше у нього знайомі і друзі. Вони ж, у свою чергу, збільшують шанси на матеріалізацію думок , серед яких можуть бути мрії про вдале заміжжя, вигідну угоду або хорошу роботу. На цьому базується принцип нетворкінгу або техніки встановлення довгострокових ділових зв'язків.

Будь-яка випадкова зустріч запускає ланцюг непередбачених подій і нових знайомств. Часом це відбувається настільки непередбачувано, що здається, ніби думки матеріальні, або втрутилися вищі сили. Хто знає, можливо це так і є? Цивілізація поки не змогла відповісти на це питання. Але багато людей змогли вивести закономірність і прийшли до висновку, що за допомогою позитивного мислення можна досягти успіху.

Пройти тест: оптиміст або песиміст

Основні правила матеріалізації думок

Як кажуть, незнання закону не звільняє від відповідальності. Це справедливо, як в питаннях юриспруденції, так і фундаментальних законів світобудови і соціуму. Якщо людина тривалий час пристрасно чогось хоче, швидше за все, він це отримає. Про цей феномен докладно написано в книзі Наполеона Хілла «Думай і багатій». Подібні думки регулярно зустрічаються і в інших мотиваційних авторів, серед яких Брайан Трейсі, Хел Елрод і багато інших. Але, для того, щоб думки матеріалізувалися, необхідно виконати кілька умов.

По-перше, людина повинна щиро, від щирого серця, захотіти саме такого розвитку подій. Йому необхідно буквально марити цією нав'язливою ідеєю, прокидаючись з нею вранці і засинаючи вночі. Ця думка повинна буквально опанувати всім його свідомістю. В іншому випадку, ефект може не наступити. Всесвіт повинен зрозуміти, чого саме хоче той, кому він намагається допомогти.

По-друге, думки матеріалізуються тільки в тому випадку, коли людина вміє їх візуалізувати . Скажімо, хтось хоче заробити тисячу доларів. Він буквально відчуває їх у своїй руці, бачить кожну купюру, чує їх шелест при перерахуванні. Це запускає початковий етап матеріалізації, коли розум малює той образ, який хоче зробити реальністю.

По-третє, важливо поєднати процес мислення з емоційний інтелект . Втілюються ті ідеї, які викликають емоції. Чим сильніше вони будуть, тим більше шансів для їх втілення. Справа в тому, що емоції тісно пов'язані з підсвідомістю, у якого є необхідний для реалізації людини потенціал. У ньому приховані такі можливості, про які сучасна наука практично ще нічого не знає. Думка матеріалізується, як правило, якщо вона змушує прискорено битися серце, забираючи всю увагу на себе.

Пройти тест на емоційний інтелект EQ

По-четверте, мрії мріями, але і конкретні дії повинні підказувати всьому світу, чого від нього хочуть. Це як в анекдоті, про людину, яка просила у Бога виграш у лотерею. Відповідь була такою:»я радий би тобі допомогти, але ти, для початку, хоч квиток лотерейний купи". Так і в реальному житті двері відкриваються перед стукають в них. Щоб мрії почали збуватися, необхідно хоч щось робити для цього. Думка матеріальна тільки в тому випадку, якщо вона супроводжується конкретним дією.

Якщо поєднати всі ці компоненти воєдино, то можна розраховувати на позитивний ефект. Але завжди є "підводні камені", які треба враховувати. З одного боку, думки матеріалізуються, коли ми постійно їх думаємо. З іншого, необхідно навчитися відпускати ситуацію , розслаблятися і просто чекати, коли події почнуть розгортатися потрібним чином.

Головне не допускати психоемоційного перенапруження , інакше можна дочекатися результату, перебуваючи в психіатричній лікарні. Однозначну пораду дати неможливо. Спрацьовують обидва варіанти. Є приклади людей, які методично билися лобом об зачинені двері, і їм відкрили. Чимало випадків, коли люди переставали гнатися за грошима, любов'ю або кар'єрою, і все це приходило до них саме.

Однозначно – думка матеріальна, але алгоритм її матеріалізації відрізняється в конкретних випадках. Так що, сподіватися тільки на вдалий збіг обставин наївно. Імпульс і активність повинні йти, в першу чергу, від самої людини і тоді весь світ буде йому допомагати, а якщо труднощі і виникнуть, то тільки для того, щоб після їх подолання перемога здавалася солодше.

У тому, що думки матеріальні, сумніватися не доводиться. Це підказує життєвий досвід, а також мудрість багатьох філософів і коучів . Головне, навчитися використовувати це явище собі на користь. У підсвідомості людини ховається величезний потенціал, силу якого поки ще не в змозі визначити сучасна наука. Також, як і його зв'язок з реальним світом. Але багато прикладів доводять її існування. Люди дійсно отримують часто ті події, про які думають або хочуть. Значить, зрозуміти силу думки і опанувати нею – це важливе завдання будь-якої людини.

Зараз читають
Хронічна втома: що це таке, її причини і як боротися??
Хронічна втома: що це таке, її причини і як боротися??
Що таке хронічна втома і як вона проявляється? Які причини такого стану ...
Тренінг особистісного зростання: що це таке і як вибрати??
Тренінг особистісного зростання: що це таке і як вибрати??
Що таке тренінг особистісного зростання і чому це пошуки власної мотивац ...
Швидкочитання: що це таке і як навчиться??
Швидкочитання: що це таке і як навчиться??
Що таке швидкочитання і чи ефективно воно? Як швидко читати книги, витяг ...
Знайомство з чоловіком: 10 головних помилок
Знайомство з чоловіком: 10 головних помилок
Яких помилок краще уникати, щоб знайомство з чоловіком виявилося успішни ...
Як зацікавити хлопця? 7 необхідних умов
Як зацікавити хлопця? 7 необхідних умов
Як зробити перший крок і зацікавити хлопця? Які є психологічні хитрощі? ...
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Всі ми час від часу стикаємося з проблемою самосаботажа, коли знаємо, що ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Новое youtube видео