Назад
Афірмації на успіх: що це таке і як правильно скласти??

Навигация по разделу
аффирмации на успех

Чи ефективні афірмації на успіх і як правильно їх застосовувати?

Що таке афірмації на успіх і чому вони допомагають людям досягати більшого? Як їх правильно скласти і застосувати?

По своїй багатогранності слово успіх нагадує щастя або везіння. Справа в тому, що для кожної людини вони свої. Все залежить від системи цінностей. Для когось успіх-це мільйон доларів, а для іншого – велика родина, для третього – золота медаль на Олімпійських іграх. Відповідно і афірмації на успіх їм підійдуть різні. Але в будь-якому випадку, вони необхідні, адже від психологічного настрою залежить велика частина успіху. Чому це так важливо? Як навчитися перемагати ще до виходу на ринг, арену, або сцену? Як перетворити самонавіювання в потужний інструмент для досягнення успіху?

Що таке афірмації на успіх?

Афірмації на успіх — це регулярно повторювані стверджувальні фрази, спрямовані на результат в обраній сфері діяльності. Для більшості успіх визначається фінансовою стабільністю та розміром банківського рахунку. Тож афірмації на багатство шукають в Інтернеті практично також часто, як і поради по досягненню успіху. З іншого боку ці поняття взаємопов'язані. Домагаючись успіху в своїй професії, або хобі, людина відкриває шляхи для збагачення. А заробляючи гроші , у нього з'являється можливість більше вкладати в своє вдосконалення.

Для прикладу візьмемо бійців ММА. Чим вище вони піднімаються в рейтингу, тим більше заробляють на своїх боях. Збільшення гонорарів допомагає їм покращувати тренувальний процес, що призводить до ще більшого зростання їх показників. Так що, афірмації на успіх, в більшості випадків мають на увазі і багатство, навіть якщо ведуть до нього побічно.

Ще один важливий компонент успіху – удача . Вона доповнює талант людини. На відміну від навичок, прокачати її неможливо, але реально залучити за допомогою різних практик і самонавіювання. Для цього підійдуть афірмації на успіх і удачу. Насправді, для пояснення їх ефективності навіть не обов'язково вірити у вищі сили. Ця практика підійде навіть затятим прихильникам матеріалізму.

Справа в тому, що щасливий збіг обставин відбувається в житті людини досить часто. Просто більшість людей, перебуваючи в постійній «мишачої метушні», знемагаючи від щоденного стресу і тисяч дрібних завдань, навіть не звертають увагу на ті шанси, які посилає їм доля. Афірмації на удачу розвивають уважність людини, допомагаючи придивлятися до всього, що відбувається навколо.

Пройти тест на стрес

Які афірмації на успіх бувають?

Як ми вже визначили, успіх – поняття відносне. Більше того, доречно говорити про успіх у чомусь. Наприклад, в роботі, особистому житті, творчості, вихованні дітей, спортивних заняттях, бізнесі, саморозвитку. Значить і різновидів афірмації на успіх має бути не менше. Припустимо, хтось запевняє сам себе, що він щасливий підприємець, інший намагається переконатися в своїх спортивних талантах, а третьому важливіше відчувати себе чарівним для протилежної статі. Однакові афірмації на успіх їм не підійдуть, що цілком логічно.

Майбутньому донжуану зовсім не обов'язково вселяти собі фрази «Мій бізнес розвивається, мої справи йдуть вгору і прибуток збільшується», або «мої дослідження заслуговують міжнародного визнання і Нобелівської премії». Куди доречніше буде повторювати афірмацію на успіх у жінок – «я чарівний, я подобаюся жінкам, вони без розуму від мене». Боксеру з претензіями на олімпійське золото не підійде попередня фраза, хіба що в щільний графік змагань він примудритися включити походи по нічних клубах і дискотеках.

Для представника єдиноборств корисніше буде наступна психологічна установка – «я сильніший за своїх суперників, я здолаю їх на рингу». І кожен з них буде радіти своєму Особистому успіху. Для одного це буде черговим знайомством, а для іншого – медаллю зі змагань. Запропонувати універсальну афірмацію на успіх неможливо, але реально підказати алгоритм дій, щоб кожен зміг скласти відповідну фразу, використовуючи конструктор-підказку.

Пройти тест на тип особистості

Алгоритм складання афірмацій на успіх і удачу

Перш за все, необхідно визначити, в чому саме очікуються результати. Після цього, слід представити ідеальний розвиток подій. Наприклад, початківець співробітник мріє про просування по кар'єрних сходах. Він бачить себе в майбутньому на місці директора фірми. Ідеальна афірмація на успіх і удачу для нього повинна передбачати його головну мрію. Наприклад,»я відмінний працівник, який заслуговує директорського крісла". Але це сильно глобальне завдання, враховуючи його нинішнє становище.

Скажімо, ця особа є стажером менеджера з продажу. Безумовно, мрії про директорську посаду, хоч і будуть хорошим мотиватором, але на дуже далеку перспективу. Правильніше буде спланувати кар'єрне просування, методично піднімаючись по ієрархічній драбині. Спершу він повинен налаштувати себе на відповідність посади продавця, потім – начальника відділу продажів, заступника директора з продажу, і вже потім директора.

Значить афірмації на успіх в роботі будуть коригуватися:

  • " я чудово виконую завдання і заслуговую на те, щоб мене взяли на роботу продавцем»;
  • " я чудово продаю товари і заслуговую на підвищення до начальника відділу»;
  • " я чудово керую своїм підрозділом і заслуговую на посаду заступника директора»;
  • «я відмінно проявив себе на посаді заступника і тепер директорське крісло має стати моїм».

Безумовно, можна спочатку вселяти собі афірмацію на успіх в якості директора, але в цьому випадку людина тривалий час буде перебувати в емоційній напрузі, оскільки до таких посад, як правило, йдуть роками. Якщо ж розбити маршрут на більш дрібні цілі, які простіше досягти в осяжному майбутньому, то і приводів для радості стане більше, адже кожне нове підвищення перетворитися в маленьку перемогу і успіх черговий афірмації на успіх, нехай це і звучить як тавтологія.

Аналогічним чином можна спланувати самонавіювання в спорті, навчанні, сімейного життя. Припустимо, на шляху до олімпійського золота йдуть перемоги на відбіркових турнірах різного рівня, від чемпіонатів міста чи області, до республіканських змагань. Пройшовши всі ці етапи, спортсмен доводить свою готовність до головної події-Олімпійських ігор. Бажано передбачити кожен свій крок на шляху до чемпіонства і розробити афірмації на успіх для кожного з них.

Пройти тест на характер людини

У цьому є додатковий сенс, враховуючи серйозність підготовки до кожного з змагань. Якщо дуже сильно " літати в хмарах», подумки стискаючи в руках олімпійську медаль, можна халатно поставитися до проміжних зустрічей, банально програвши через необачність. Хоча подібні моменти бувають корисні початківцям спортсменам, у яких після кількох перемог з'являються перші ознаки «зоряної хвороби», але це вже інша тема. Чим ближче буде перспектива результату, тим потужніше ефектом будуть володіти афірмації на успіх в його досягненні.

При цьому, не слід забувати і про здорові амбіції. Відома фраза про те, що цілитися потрібно вище мішені, щоб потрапити в яблучко. Так що, ідеальна комбінація-це афірмації на успіх в осяжному майбутньому, не забуваючи про головну мету на перспективу.

Правила афірмації на успіх

Сконструювавши потрібну фразу, слід навчитися її правильно вимовляти. Для цього визначимо як, де і коли це краще робити. Афірмації на удачу і успіх впливаю на глибинні основи людської психіки, на само підсвідомість . Значить, необхідно вибрати час, коли розум найбільш сприйнятливий для самонавіювання.

На думку автора бестселера «Магія ранку» Хела Елрода і деяких інших письменників, перша година після сну – найпродуктивніший період для саморозвитку. Відбувається пробудження людини і активне вбирання зовнішньої інформації. Афірмації на багатство, успіх і удачу максимально результативні саме в цей період часу. Наступна відповідь буде на питання " де?", оскільки від обраного місця залежить якість самонавіювання.

Універсального ради дати неможливо, єдина вимога до місця – можливість усамітнення і максимальна відсутність сторонніх звуків. Ніщо не повинно відволікати від повторення афірмацій успіху. Далі визначимося, як цю процедуру виконувати. Два компоненти вже відомі-перша година після сну і приміщення, в якому можна буде зосередитися на самонавіюванні. Як це зробити? Самовіддано, емоційно, наполегливо.

Емоції необхідні для того, щоб фраза глибше вкоренилася в підсвідомості. У цьому допомагає ще одна техніка самонавіювання – візуалізація . Наприклад, афірмації на багатство можна доповнити уявними образами грошей, які буквально лежать в руках, відчувається їх вага і шелест при перегортанні купюр.

Додатковий інструмент, що підсилює дію афірмацій на успіх – амальгами. Вранці, після пробудження, людина записує на листку паперу фразу, яка повторює афірмацію для успіху. Далі, ставить на неї склянку води, над яким повторює цей текст, заряджаючи рідину позитивною енергією. Деякі дослідники переконані, що молекулярна структура Н2О реагує на вплив, зберігаючи інформацію.

Випита потім «заряджена» вода, на клітинному рівні впливає на організм людини, допомагаючи досягти результату. Метою буває любов, успіх, багатство і т.п. цей прийом можна розцінювати, як додатковий інструмент психологічного впливу, що підсилює ефект плацебо. Навіть якщо реально сенсу в амальгамах немає, одна тільки віра в їх ефективність, значно підвищує ймовірність успіху.

А взагалі, якщо вирішено скористатися самонавіюванням, необхідно поставитися до цього відповідально. Афірмації на успіх спрацюють, якщо людина щиро вірить в їх результативність.

Приклади реального успіху, якого досягли люди, які спочатку повірили в свої сили, вражають. Серед них і легендарний боксер Мохаммед Алі, Культова письменниця Луїза Хей , відомий вчений Альберт Ейнштейн, мотиваційний автор Наполеон Хілл, чемпіон світу з гольфу Джек Ніклаус, голлівудські актори Вілл Сміт і Джим Керрі, Американський мислитель Роберт Кольєр. Перераховані люди і їх внесок у розвиток суспільства свідчить про силу позитивного мислення і впевненості в собі.

Одні тільки афірмації на успіх, без старанної праці, не гарантують результату. У сукупності з щоденною роботою по створенню поліпшеної версії самого себе, цей прийом підсилює ефект, допомагаючи швидше домогтися результатів. Диму без вогню не буває, і якщо стільки людей запевняють, що їм допоміг цей метод, швидше за все, в їх словах є велика частка правди.

Пройти тест на темперамент

Зараз читають
Як позбутися від душевного болю? 8 ідей
Як позбутися від душевного болю? 8 ідей
Як позбутися від душевного болю і вилікувати душу? 8 різних універсальни ...
Як стати щасливим? 7 основних правил
Як стати щасливим? 7 основних правил
Як стати щасливим і що в цьому може допомогти? 7 дієвих способів знайти ...
Шкала самооцінки: низька самооцінка, занижена, адекватна, висока і завищена
Шкала самооцінки: низька самооцінка, занижена, адекватна, висока і завищена
Що таке шкала самооцінки? Що таке низька самооцінка, занижена, адекватна ...
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Стан що робити, коли все погано, не приходить раптом. 9 простих порад, я ...
Смуток: що це таке і що робити якщо сумно??
Смуток: що це таке і що робити якщо сумно??
Що таке смуток і чому нам буває сумно? Як позбутися від смутку: кращі сп ...
Егоїст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути??
Егоїст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути??
Хто такий егоїст і його види. Позитивні і негативні сторони егоїстів. Як ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Новое youtube видео