Назад
Афірмації на любов: що це таке, які бувають і як використовувати??

Навигация по разделу
аффирмации на любовь

Що таке афірмації на любов і як застосовувати?

Що таке афірмації на любов і чому вони допомагають людині повірити в себе і знайти другу половину? Як вони працюють і які бувають? Приклади афірмацій

У списку людських пріоритетів Любов знаходиться на одному з перших місць, особливо в молодості. Значить, афірмації на Любов можуть стати в нагоді більшій частині людства. Як правило, до них вдаються дівчата, але про любов часто мріють і хлопці. Яким чином випробувати це почуття? Наскільки складно його залучити в своє життя? Чи дійсно працюють афірмації в пошуках любові? Оскільки ці питання хвилюють практично кожного, постараємося вичерпно відповісти на них.

Що таке афірмації на любов?

Афірмації на любов — це різновид самонавіювання, яке спрямоване на пошук партнера або збереження відносин. Тему любові всебічно розглядають поети, філософи, музиканти та представники інших творчих професій. Навіть вчені у своїх дослідженнях час від часу намагаються зрозуміти, Що таке любов і як вона зароджується. Версій багато, але остаточної відповіді ще ніхто дати не зміг.

Біологи в один голос будуть запевняти про вплив біохімічних процесів, вироблення спеціальних гормонів. Прихильники езотеричних практик цьому не вірять, переконуючи громадськість в духовній природі любові. На перший погляд може здатися, що афірмації на любов ближче до езотерики, ніж до науки. Але таке враження створюється виключно при поверхневому розгляді питання. Справа в тому, що гормональний статус організму людини може коригуватися самонавіюванням. Таким чином, афірмації на Любов можуть мати благотворний вплив на психіку людини, підштовхуючи його до старанного пошуку партнера.

Наука не заперечує існування ефекту плацебо , але поки не може його пояснити. По суті, афірмації любові-один із проявів цього ефекту, спрямоване в сторону підвищення самооцінки і впевненості в результаті. Безумовно, одне тільки самонавіювання нічого не дасть, але якщо воно доповнює інші дії, наприклад, регулярні знайомства, поліпшення фізичної форми і особистих якостей, то результат буде хорошим.

Пройти тест на самооцінку

Кому потрібні афірмації на любов?

Перш ніж розібрати технічну сторону цієї методики, з'ясуємо для кого вона буде корисна. Афірмації для залучення любові, як правило, шукають люди, яким не вдалося поки зустріти партнера. Нагадаємо ключову думку попереднього абзацу-ніяке самонавіювання не допоможе без реальної роботи над собою. Треба чесно поглянути в очі проблемі. Ті, хто користуються успіхом серед оточуючих, рідко шукають подібні відповіді. Значить, необхідно з'ясувати причини, за якими особисте життя не складається.

Відразу обмовимося, що не треба звинувачувати свою зовнішність, гени або рівень добробуту. Кожен з нас, при бажанні, може відразу ж привести приклад успішних в любовному плані людей, які не відрізняються красою, розумом або багатством. Значить, проблема в чомусь іншому. У нашій поведінці, самооцінці , світогляді. Саме з цими причинами невдач і покликані боротися афірмації на любов. Вони допомагають людям повірити в свої сили, що моментально відбивається на сприйнятті оточуючими.

Але всі такі практики ефективні тільки в разі реальної роботи над собою. Якщо людина банально не доглянутий, запустив себе, то і зустріти партнера йому буде складно. Не обов'язково входити в олімпійську збірну країни, щоб хоч кілька разів на тиждень відвідувати спортзал. Можна не претендуючи на Нобелівську премію, щомісяця читати по одній новій книзі на тему саморозвитку. Ніхто не змушує переїжджати на постійне місце проживання в салон краси, але банально привести в порядок волосся, нігті і шкіру доступно кожному.

Афірмації на любов обов'язково спрацюють, особливо якщо вони будуть доповнені старанною роботою над створенням кращої версії самого себе. І це під силу всім, товстим і худим, високим і низьким, багатим і бідним. Кожна людина може стати краще самого себе. Для цього йому не потрібно змагатися з іншими. Головне, перемогти свої власні страхи, комплекси і лінь. Тому основний меседж цього розділу-афірмації на любов підійдуть тим, у кого її немає, але хто реально готовий хоч щось робити для її пошуку.

Пройти тест Фрейда

Які афірмації на любов бувають?

Умовно афірмації на любов можна розділити на два типи: її залучення і утримання. Тобто, хтось хоче вперше випробувати це почуття, або побудувати нові відносини, маючи невдалий досвід, інші ж намагаються підігріти любов зі своїм партнером. У першому випадку досить самонавіювання. У другому-необхідне бажання обох партнерів, але це вже царство сімейної психології , не будемо заглиблюватися в цю сферу.

Афірмації на любов шукають, як правило, молоді і самотні люди, яким хочеться швидше знайти пару. Корисними для них стануть рекомендації відомої американської письменниці Луїзи Хей , яка присвятила своє життя допомозі людям. Вона розробила цілу систему афірмацій на любов, здоров'я і успіх, а її книги розійшлися багатомільйонними тиражами по всьому світу, витримуючи десятки перевидань і перекладів на багато мов. Наведемо приклади деяких порад Луїзи. Кожна її афірмація на любов принесе користь людині, що практикує цей вид самонавіювання:

  • «я дозволяю любові знайти мене в потрібний для цього момент»;
  • «любов оточує мене»;
  • «я розмовляю мовою любові».

Чим частіше і переконливіше будуть звучати ці фрази , тим більше шансів на їх втілення в реальному житті. Для посилення ефекту афірмації на любов можна доповнити амальгамами – візуалізацією фрази на листку паперу. Найкраще вони працюють вранці, коли людина після пробудження випиває першу склянку води. Якщо записати афірмацію любові на листок паперу, підкласти її під склянку і кілька разів повторити над водою, то вдасться «зарядити» рідина необхідною енергією.

Деякі вчені впевнені, що вода володіє «пам'яттю» і структура її молекул органічно відгукується на події, що відбуваються або сказані слова. Випиваючи щоранку таку» заряджену " позитивом воду, додатково до щоденного повторення потрібної фрази, людина швидше залучає в своє життя той результат, який йому потрібен.

Пройти тест на емоційний інтелект EQ

Більш потужний варіант - афірмації на заміжжя або одруження, до яких вдаються люди, які мріють не просто зануритися в романтичні почуття, а створити сім'ю. Принцип їх роботи аналогічний, тільки результат масштабніше. Головне, пам'ятати фразу " краще бути голодним, ніж є що попало, краще бути одному, ніж з ким попало». Все-таки в створенні сім'ї важливо не тільки наявність партнера, але і його якість. Можна вийти заміж або одружитися з ким завгодно, але сімейного щастя це не принесе. Тому афірмації любові куди продуктивніше, ніж заміжжя. Адже перші привертають яскраві переживання, а другі – просто штамп в паспорті.

У пошуках афірмацій на любов можна перешерстити весь Інтернет, але краще придумати фразу самостійно. Зробити це нескладно, а результат буде краще. Ось кілька прикладів, які можна використовувати для натхнення:

  • Я гідний (гідний) любові;
  • Моя кохана людина вже поруч;
  • Я випромінюю любов, і вона повертається до мене;
  • Мій улюблений (мій улюблений) також шукає мене.

Не потрібно 50 афірмацій любові, достатньо однієї, але ефективної. Необхідно розібратися, що саме слід «прокачати» в пошуках цього почуття. У кого занижена самооцінка, повинні її підвищити. Якщо хтось сумнівається, що його потенційний партнер взагалі існує, йому слід переконатися в його реальності. Людині, яка не впевнена у взаємності можливих почуттів, необхідно зрозуміти, що вона гідна любові. Відповідно, вибрати афірмацію на любов краще ту, яка допоможе подолати конкретну негативну установку.

Пройти тест на темперамент

Чому афірмації на любов працюють?

Ефективність цього типу самонавіювання обумовлена змінами в поведінці самої людини. Навіть названого аргументу достатньо, щоб повірити в їх ефективність. Якщо ж доповнити принцип роботи афірмацій любові існуванням тонких матерій і матеріальності слів, то потенціал стає безмежним. Багато філософів і коучі запевняють, що у Всесвіті діють закони, за якими людина отримує те, про що мріє і думає. Перший з них-Закон тяжіння. Він не стосується гравітації, хоча працює за схожим принципом.

Люди своїми думками, словами і діями притягують в своє життя певні події, ситуації, інших людей. Значить, чим позитивніше ставитися до навколишнього світу, тим і він буде більш доброзичливим. Співзвучний йому Закон відповідності, тобто переконання, що реальність формується на підставі нашого ставлення до неї. Хто впевнений, що він гідний любові, її і отримає. Сумнівається в собі людина також буде регулярно отримувати підтвердження своєї правоти. Афірмації на любов допомагають переналаштувати думки в позитивне русло. Це і психологія, і езотерика, і просто здоровий глузд.

Пройти тест: чи любить він мене?

Чому афірмації любові можуть не спрацювати?

Це прозвучить парадоксально, але є дві протилежні причини невдалих спроб. Перша криється в недовірі до цього прийому. Якщо людина буде практикувати афірмації на любов, в глибині душі сумніваючись в їх ефективності, у нього нічого не вийде. Друга причина, навпаки пов'язана з надмірною впевненістю в їх ефективності, без будь-яких інших дій. Тобто, якщо хтось вирішить, що одних тільки афірмацій любові досить і можна взагалі перестати за собою стежити, його також підстерігає розчарування. Самонавіювання має йти в ногу з кропіткою роботою по поліпшенню себе. В такому випадку результат настане навіть швидше, ніж його очікують.

Є ще один аспект цього питання. Він пов'язаний з умінням відпустити ситуацію. Звучить абсурдно, але іноді для досягнення результату необхідно перестати маніакально його переслідувати. Насправді, в цьому твердженні немає ніякого протиріччя з основним змістом статті. Афірмації на любов допомагають людині знайти віру в себе і з оптимізмом дивитися в майбутнє. саморозвиток робить його більш привабливим.

Але всі ці компоненти не усувають емоційного перенапруження, пов'язаного з нав'язливою думкою " ну коли ж цей улюблений (улюблена) з'явиться?", яка відволікає від стратегічно більш важливих питань. Щоб цього не відбувалося, необхідно пустити все на самоплив, надаючи Всесвіту можливість самій вибрати відповідну людину і момент.

Серед усіх емоцій та почуттів, які відчуває людина, найкрасивіше – це любов. На жаль, не всі можуть похвалитися тим, що її випробували. Афірмації на любов покликані подарувати це відчуття кожному, хто щиро хоче його випробувати. Головне пам'ятати, що цей метод всього лише один з інструментів в руках людини, який необхідно правильно застосовувати. Самонавіювання має підкріплюватися на практиці, інакше воно так і залишиться фантазіями. Крім правильних психологічних установок, необхідно ще й щось робити для того, щоб любов прийшла.

Пройти тест на тип особистості

Зараз читають
Як навчитися любити себе? 6 головних кроків
Як навчитися любити себе? 6 головних кроків
Як навчитися любити себе, забути про комплекси і почати повноцінно жити? ...
Біхевіоризм: що це таке, необіхевіоризм і соціобіхевіоризм
Біхевіоризм: що це таке, необіхевіоризм і соціобіхевіоризм
Що таке біхевіоризм, звідки він походить і що вивчає? Як допомагає дослі ...
Як закохати в себе жінку? Психологія і фізіологія процесу
Як закохати в себе жінку? Психологія і фізіологія процесу
Як закохати в себе жінку за допомогою всебічного підходу? Які психологіч ...
Мораль: що це таке, моральні принципи і моральність.
Мораль: що це таке, моральні принципи і моральність.
Що таке мораль? Чому вона буває внутрішньої і соціальної? Моральний прин ...
Толерантність: що це таке, її історія і навіщо вона потрібна??
Толерантність: що це таке, її історія і навіщо вона потрібна??
Що таке толерантність? Які є відмінності її визначення в різних словника ...
Рефлексія: що це таке, походження та визначення.
Рефлексія: що це таке, походження та визначення.
Що таке рефлексія як філософське, теологічне, наукове та психологічне яв ...
Мандраж: що це таке і 7 порад як з ним впорається??
Мандраж: що це таке і 7 порад як з ним впорається??
Що таке мандраж і коли він виникає? 7 отлтічних порад, які допоможуть вп ...
Новое youtube видео